X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • Mg Przyjaciółka
    Postów: 113 68

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Laleczka, witaj Mimi, miło Was poznać :)

    Mamissima, ja tu trzymam kciuki, trzymam!

    My w poniedziałek o 10:30 mam badanie przezierności karkowej. Muszę powiedzieć, że mam stracha...

    l22n9vvj598syim3.png

    O spem miram...
  • Dunda Ekspertka
    Postów: 218 439

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny. Natrafiłam na Wasze forum przy okazji szukania info nt. czy test owulacyjny jest miarodajny przy PCOS. Ale jak zobaczyłam grupę '84 to się wciągnęłam w czytanie i postanowiłam się przywitać z rówieśniczkami :) My dopiero zaczynamy starania. Mam póki co pesymistyczne nastawienie bo Wszystkim dookoła z problemami się udało więc ktoś musi być pierwszy. A że jestem urodzonym pechowcem to pewnie na nas trafi. Ale człowiek uczy się całe życie i liczę na to, że na forum znajdę trafne wskazówki. Tymczasem pozdrawiam i ściskam tych, którym się udało i tych którzy walczą.

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    <3 Marcel Zdzisław vel. Pająk
    mhsvl6d8imp4ywo3.png
    PCO stwierdzone w 2008r.
    05.2015 cb (6tc)
    1-4cs z CLO+Ovitrelle; 5cs CLO+fostimon+ovitrelle
  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dunda :) Witamy :)

    Nie od razu Rzym zbudowano! Nie ma się co martwić na zapas :)

    paaulla84 lubi tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Witam nowe staraczki! Czujcie się jak u siebie :)

    Mg, nie strachaj się! Będzie dobrze!

    Ściskam w mglisty czwartek!

    83c27385cd.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się witam po w miarę przespanej nocy. We wtorek byliśmy na szczepieniu... Co to był za płacz i normalnie serce się kraje jak się widzi takie cierpienie na twarzy dziecka.

    Dziewczyny, nie poddawać się. My się staraliśmy 14 miesięcy. 15 był dopiero szczęśliwy.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Witam nowe staraczki na wątku i te "stare" :)
    Ja się mało odzywam bo jakoś mi tak ciężko, trochę tracę nadzieje. Dowiedziałam się o 4 ciążach w najbliższej rodzinie i wśród znajomych i czuje się taka jakaś... zniechęcona, rozczarowana i smutna jak o tym myślę.

    Zaglądam mimo to czasem i trzymam kciuki calutki czas:)

    Mg trzymam kciuki za badanie, daj od razu znać w poniedziałek :)
    Milcia gratuluje w miarę przespanej nocy :) hihi

    Mammissima jak wizyta!! czekam na wieści!

    pauulla co u Ciebie?

    Ania opowiadaj jak tam w tej Warszawie było.

    U mnie nuda. Pracować mi się nie chce. Nic mi sie nie chce. Wziełam się za siebie troche, szukam nowej pracy, bede chodzić na basen raz w tygodniu i zaczełam bieganie. Daje rade przebiec 4 km a chciałabym 10! :) Może jak się rozruszam to jakoś przejdzie mi to zrezygnowanie :).
    ściskam Was wszystkie

    Rudziutka7 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Wszystkie Dziewczyny !
    Fajnie, że jest nas więcej, zawsze to raźniej :)
    U mnie coraz bliżej owu, tylko sił brak, bo dużo pracuję, ale dzisiejszy wieczór będzie nasz, winko i świeczuszki już czekają :) Nom i zaczęłam dziś mierzyć temper. z czego jestem dumna, bo myślałam, że się jednak nie przełamie.
    Rumianku muszę z Ciebie brać przykład i również zacząć ćwiczyć :) ale to zrobię od poniedziałku.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane witam nowe dziewczyny :) zycze Wam szybkiej wpadki ;)

    Nam weterankom tez zycze Wpadki jak ta lala :D

    Milcia jak tam sie czujecie :)


    Rumianku :)

    wszytsko ok :) Michal dostal zastrzyki z testostronu co 2 tyg plus agapurin i tamoxifen.. mTESE przelozona z 31 stycznia na marzec /kwiecien :)

    lek wytlumaczyl nam ze po porstu organizm juz sie nasycil testo w kapsulkach i nie idzie na niego ..dlatgeo teraz zastrzyki.. i mysli ze na zastrzykac FSH i LH spadna ladnie :)

    paaulla84, Mg lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Mamissima Koleżanka
    Postów: 53 64

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was moje Kochane Staraczki! Te Nowe tez!!

    Przede wszystkim ogromnie Wam dziekuje za cale wsparcie!Za kciuki! Za dobre slowo! Za to ze jestescie!!!!

    Nie moglam sie doczekac tej wizyty, tak mi sie ten czas dluzyyyyyl, jak juz dotarlam na wizyte, to bylo ponad godzinne opoznienie…Myslalam, ze zwariuje, mialam takie motyle motyle w brzuchu jak nigdy!
    I w koncu sie doczekalam! Badanie ok, wszystko dobrze, na usg widoczny pecherzyk, cialko zolte i zarodek!!!Ma prawie 3 mm, widac ze serduszko juz bije, ale jeszcze nie dalo sie zmierzyc tetna!!!Jest mlodszy o 1-2 dni od terminu miesiaczkowego, wiec termin mam na 20 wrzesnia! Mam juz tez karte ciazy i mam sie pozytywnie nastawic!!!!
    Aha! Objawow nadal brak!! Zaraz po wizycie pojechalam do moich dziadkow i oznamilam im dobre wiesci, oszaleli z radosci, a malo tego wczoraj moja siostra zrobila test i tez jest w ciazy!!!! I tez im powiedziala - istne szalenstwo! To zbyt piekne zeby bylo prawdziwe!!! A moja siostra ma 35 lat i tez sie troche starali, ale nie wiem dokladnie ile, bo z nia to nigdy nie wiadomo…;)To jej pierwsza ciaza, wiec jesli wszystko sie uda to bedzie miedzy naszymi dziecmi 2 tyg roznicy. To niesamowite!!! Powiedziala mi ze mamy super plodny dom, bo byli u mnie na swieta i to tu sie wystarali:)
    Tak, wiec ciesze sie ogromnie!!!!Podwojnie!!! Mam nadzieje, ze moje depresyjne klimaty zaczna mi teraz mijac…

    Jeszcze raz Wam ogromnie dziekuje!!!! W podziekowaniu rozsylam jak najwiecej ciazowych wiruskow ile moge!!!!!

    Rudziutka jak kartony??? Dalas juz sobie z nimi rade??

    Milcia to super, teraz juz bedzie coraz lepiej! Jeszcze sie pewnie trafia jakies ciezsze nocki, ale zycze Wam ich jak najmniej! Pewnie usmiech Olusi z rana kasuje caly trud!!!:)

    Rumianku fajnie, ze sie odezwalas, nie stresuj sie tymi ciazami, na Ciebie tez przyjdzie czas!!! A bieganie super sprawa, mozna sie super wyladowac, fizycznie i psychicznie tez!!!Wiec biegaj ile sie da, wypoc caly stres i wracaj do staran:)

    Paaulla wspanialego wieczoru zycze:) Zazdroszcze Ci takiego:) Dawno juz czasu nie mielismy na takie malzenskie luksusy!Ale Wam zycze owocnych staran!

    Mg! Nie stresuj sie badaniami! To sama przyjemnosc, zobaczysz swoje malenstwo tak dokladnie jak nigdy wczesniej! A jesli sie ladnie ustawi to moze sie dowiecie kogo tam nosisz pod serduszkiem!!!!!!!Powodzenia!!!!

    Pozdrawiam Was wszystkie!

    paaulla84, Rudziutka7 lubią tę wiadomość

    8944aa5cc23d4c91186fd8c997dc6697.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Olka już zaczyna się świadomie śmiać :)

    Ja na pierwszym genetycznym właśnie się dowiedziałam, że będzie dziewczynka i potem się to potwierdziło :)

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimissima to super prezent zrobiłyście z siostrą.

    Muszę Wam powiedzieć, że 1.5 miesiąca po porodzie ważę już tyle ile przed. Dzisiaj z ciekawości weszłam na wagę i mam 54 kg.

    Byłam dziś na spacerze 40 minut. Ostatnie 15 minut niestety był płacz.

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 18:15


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Hej kochane witam nowe dziewczyny :) zycze Wam szybkiej wpadki ;)

    Nam weterankom tez zycze Wpadki jak ta lala :D

    Milcia jak tam sie czujecie :)


    Rumianku :)

    wszytsko ok :) Michal dostal zastrzyki z testostronu co 2 tyg plus agapurin i tamoxifen.. mTESE przelozona z 31 stycznia na marzec /kwiecien :)

    lek wytlumaczyl nam ze po porstu organizm juz sie nasycil testo w kapsulkach i nie idzie na niego ..dlatgeo teraz zastrzyki.. i mysli ze na zastrzykac FSH i LH spadna ladnie :)
    Aniu powodzenia w dalszej kuracji, cały czas Wam kibicuję !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamissima wrote:
    Witam Was moje Kochane Staraczki! Te Nowe tez!!

    Przede wszystkim ogromnie Wam dziekuje za cale wsparcie!Za kciuki! Za dobre slowo! Za to ze jestescie!!!!

    Nie moglam sie doczekac tej wizyty, tak mi sie ten czas dluzyyyyyl, jak juz dotarlam na wizyte, to bylo ponad godzinne opoznienie…Myslalam, ze zwariuje, mialam takie motyle motyle w brzuchu jak nigdy!
    I w koncu sie doczekalam! Badanie ok, wszystko dobrze, na usg widoczny pecherzyk, cialko zolte i zarodek!!!Ma prawie 3 mm, widac ze serduszko juz bije, ale jeszcze nie dalo sie zmierzyc tetna!!!Jest mlodszy o 1-2 dni od terminu miesiaczkowego, wiec termin mam na 20 wrzesnia! Mam juz tez karte ciazy i mam sie pozytywnie nastawic!!!!
    Aha! Objawow nadal brak!! Zaraz po wizycie pojechalam do moich dziadkow i oznamilam im dobre wiesci, oszaleli z radosci, a malo tego wczoraj moja siostra zrobila test i tez jest w ciazy!!!! I tez im powiedziala - istne szalenstwo! To zbyt piekne zeby bylo prawdziwe!!! A moja siostra ma 35 lat i tez sie troche starali, ale nie wiem dokladnie ile, bo z nia to nigdy nie wiadomo…;)To jej pierwsza ciaza, wiec jesli wszystko sie uda to bedzie miedzy naszymi dziecmi 2 tyg roznicy. To niesamowite!!! Powiedziala mi ze mamy super plodny dom, bo byli u mnie na swieta i to tu sie wystarali:)
    Tak, wiec ciesze sie ogromnie!!!!Podwojnie!!! Mam nadzieje, ze moje depresyjne klimaty zaczna mi teraz mijac…

    Jeszcze raz Wam ogromnie dziekuje!!!! W podziekowaniu rozsylam jak najwiecej ciazowych wiruskow ile moge!!!!!

    Rudziutka jak kartony??? Dalas juz sobie z nimi rade??

    Milcia to super, teraz juz bedzie coraz lepiej! Jeszcze sie pewnie trafia jakies ciezsze nocki, ale zycze Wam ich jak najmniej! Pewnie usmiech Olusi z rana kasuje caly trud!!!:)

    Rumianku fajnie, ze sie odezwalas, nie stresuj sie tymi ciazami, na Ciebie tez przyjdzie czas!!! A bieganie super sprawa, mozna sie super wyladowac, fizycznie i psychicznie tez!!!Wiec biegaj ile sie da, wypoc caly stres i wracaj do staran:)

    Paaulla wspanialego wieczoru zycze:) Zazdroszcze Ci takiego:) Dawno juz czasu nie mielismy na takie malzenskie luksusy!Ale Wam zycze owocnych staran!

    Mg! Nie stresuj sie badaniami! To sama przyjemnosc, zobaczysz swoje malenstwo tak dokladnie jak nigdy wczesniej! A jesli sie ladnie ustawi to moze sie dowiecie kogo tam nosisz pod serduszkiem!!!!!!!Powodzenia!!!!

    Pozdrawiam Was wszystkie!
    Wspaniały dzień babci i dziadka ! Twój dom naprawdę ma dobre fluidy, ja poproszę dużą porcję wirusków, może w końcu i nam się uda
    :)


















  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Mimissima to super prezent zrobiłyście z siostrą.

    Muszę Wam powiedzieć, że 1.5 miesiąca po porodzie ważę już tyle ile przed. Dzisiaj z ciekawości weszłam na wagę i mam 54 kg.

    Byłam dziś na spacerze 40 minut. Ostatnie 15 minut niestety był płacz.
    Milcia to naprawdę super, jak tego dokonałaś? Karmienie piersią tak wysysa kg?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirabelka30 wrote:
    Dziewczyny dzisiaj się załamałam:/ Robiłam wyniki i są gorsze po lekach niż przed:( w tym miesiącu ze starań nici bo progesteron w 7dpo jest 9,4. Tsh po zminiejszeniu dawko ze 100 na 88 spadło jeszcze bardziej. anty TPO i anty TG to już w ogóle porażka:( Ja chyba mam dośc i robie sobie przerwe bo im bardziej chcę i się staram tym wyniki gorsze:(
    A robiłaś w tym samym laboratorium? Może warto skonsultować to z innym ginekologiem o specjalności z endokrynologii? A jakie masz TSH? Bierzesz duphaston? Nie poddawaj się proszę !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie dziewczynki ! Nareszcie weekend i troszkę odpoczynku:) Jakie macie plany na dziś? U mnie to będzie dzień porządkowo zakupowy, mam pustą lodówkę i musze ją zapełnić ;)

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla84 wrote:
    Milcia to naprawdę super, jak tego dokonałaś? Karmienie piersią tak wysysa kg?

    W szpitalu już straciłam 11 kg i zostało tylko 4 na zrzucenie w domu. U mnie dużo poszło, bo dziecko duże, plus wody, łożysko, macica też swoje ważyła. No a reszta to przez dietę dla karmiących. Człowiek się musi 10 razy zastanowić, czy daną rzecz może zjeść, czy nie zaszkodzi dziecku.

    Też bym chciała sobie pojechać do galerii na zakupy. A tu teraz jedyna rozrywka w ciągu dnia, to spacer ok godziny i to jeszcze w strachu, czy zacznie płakać. No ale takie są uroki macierzyństwa :) Dzisiaj przychodzą do nas sąsiedzi z piętra, także już powiedziałam mężowi, że idzie z nią na spacer, a ja muszę chatę doprowadzić do porządku i coś upiec.

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia ja właśnie przeglądałam stronki, bo chodzi mi po głowie żeby coś upiec. Ten przepis mnie zaciekawił i chyba się skuszę:

    http://www.mytaste.pl/click/index/4152315/?site=crispybiscuits.blogspot.com

  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 18:16


‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ