X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Dziewczyny !

    U mnie właśnie pojawiła się @, zaczynam 25 cykl :(

    Katada lubi tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 8 lutego 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paaulla! Powodzenia w nowym cyklu! Mi tempka spadla, wiec nic nie rozumiem! Do bani ten cykl, a mialo byc tak pieknie! Cala noc sie budzilam... Dziwny ten cykl, a pecherzyk skoro nie pekl to pewnie jest juz meeega wielki i przerosniety!

    83c27385cd.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 8 lutego 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powodzenia w Waszych cyklach. Oby się udało i 2015 rok będzie należał do Was.

    Rudziutka7 lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2015, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze ten rok będzie dla mnie szczęśliwy, staramy sie z mężem od 6 miesięcy. U mnie dodatkowym minusem jest stres związany z praca. Cieżko wyluzować i myślec wyłącznie o dzidziusiu. Oby Letrozol pomógł, przeszłam juz przez Clo ale niszczył moje endo. Juz nie mogę doczekać sie tych dwóch kreseczek na teście. To będzie najpiękniejszy dzien w moim życiu:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2015, 00:16

  • jagoda84 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 9 lutego 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    Jestem nowa na Ovu. Mam synka 3 lata i 8 miesięcy, a od 3 miesięcy staramy się o drugiego maluszka, jak na razie bezskutecznie :( Właśnie zaczęłam kolejny cykl, a pierwszy w tym serwisie i oby był udany ;)
    Pozdrawiam gorąco!

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 9 lutego 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!
    Ja wróciłam z USG i owlacja była gdzieś pomiędzy piatkiem wieczorem a niedzielą, ale ja podejrzewam. Na USG widać ciałko żółte, więc zaczynam duphaston i zobaczymy co przyniosą te 2 tygodnie.

    Powodzenia dziewczyny!

    83c27385cd.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 9 lutego 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy nowe koleżanki.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 9 lutego 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka powodzenia.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 10 lutego 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Nie dokończyłam zdania hehe Ja podejrzewam, że owu była w niedzielę. W każdym razie teraz będę mierzyła w tygodniu, a w weekend jeśli się obudzę o 6ej to tak, a jeśli nie, to nie zmierzę.

    Milcia a jak tam Olcia?

    Aska84, co to jest Letrozol? Na co dostałaś?

    83c27385cd.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 10 lutego 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia ma się dobrze :) W nocy śpi bardzo ładnie. W dzień jest bardziej absorbująca, ale do przeżycia. Śmieje się już świadomie i jest naprawdę ciężka :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 10 lutego 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ten śmiech dziecka! Od razu robi się jaśniej i cieplej :)

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, witam nowe koleżanki. Planujecie coś na walentynki?

  • Asiasia Autorytet
    Postów: 422 158

    Wysłany: 10 lutego 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;) Ja z zapytaniem czy moge dolaczyc? Krotko o mnie…. jeszcze 30sci lat ;), tabletki anty ok 13 lat niby ze wzgledu na powyzszony testosteron, objawy pco, po odstaweniu w listopadzie 14, okresu brak przez ok 80dni, badanie hormonalne, testosteron w normie…ale jajniki spia :/ Decyzja o podaniu clo. Pierwsza stymulacja za mna. Wczoraj niby byla owulka wedlug lekarki. Wiec testuje….24.02? racja? no chyba ze przyjdzie @:\\ Pozdrawiam kolezanki!

    Asiasia
    p19us65gzsjdhk9r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla84 wrote:
    Cześć dziewczyny, witam nowe koleżanki. Planujecie coś na walentynki?

    na walentynki to bym chętnie test ciążowy zrobiła.. ;) ale jak wyjdzie negatywny?to może lepiej nie psuć sobie święta zakochanych.. :/

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 10 lutego 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, no my soecjalnych planow nie mamy, ale jak bedzie pogoda to wybierzemy sie na jakas mala wycieczke!

    83c27385cd.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 11 lutego 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do nas szwagier z dziewczyną przyjedzie. Ale pewnie bez tej wizyty nigdzie byśmy nie szli.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Asiaasia :) jeśli już po owulce to 24 powinno już coś być widać na teście :)

    My na razie też bez większych planów, mąż coś wspomniałam o kolacji we dwoje, ale w domku :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla84 wrote:
    cześć Dziewczyny !

    U mnie właśnie pojawiła się @, zaczynam 25 cykl :(

    paaulla84 mi tez się zbiera na @. zamykam więc 33sty cykl starań. z tej smutnej okazji kupiłam sobie czekoladę z orzechami i właśnie ja pochłonęłam. pycha :) a teraz robimy 3 miesiące przerwy od wykresów, witamin i żyjemy normalnie. Nie wiem czy dam rady. Muszę sobie tylko znaleźć jakieś wciągające zajęcie. 28 lutego mam wizytę u endokrynologa i zobaczę czy będę kontynuować branie novothyralu i bromka


    Witaj Asiasia :)

    paaulla84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla84 wrote:
    Cześć dziewczyny, witam nowe koleżanki. Planujecie coś na walentynki?

    Mój M prawdopodobnie rano 14stego będzie musiał wyjechać. w ten dzień zajmę się czytaniem dwóch zamówionych książek o niepłodności. poczytam może nabiorę dystansu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze kilka dni i wszystko będzie jasne.. kurde w pracy nie mogę się skupić.. miałam zamiar dzisiaj rano zrobić test ale stchórzyłam.. ;/

    Rudziutka7 lubi tę wiadomość

‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ