X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 12 lutego 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki. Ja czekam na @ i na nowy cykl. Ten już spisałam na straty. I chyba brzuch zaczyna mnie pobolewać okresowo...chociaż to jakby za wcześnie na mnie.

    My z okazji walentynek idziemy jutro na kolację i do kina - oczywiście 50 twarzy Grey'a :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katada wrote:
    Mój M prawdopodobnie rano 14stego będzie musiał wyjechać. w ten dzień zajmę się czytaniem dwóch zamówionych książek o niepłodności. poczytam może nabiorę dystansu :)

    Jak coś ciekawego wyczytasz to się podziel wiedzą :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosik wrote:
    jeszcze kilka dni i wszystko będzie jasne.. kurde w pracy nie mogę się skupić.. miałam zamiar dzisiaj rano zrobić test ale stchórzyłam.. ;/

    Podejrzałam Twój wykres, temperatura ładnie się trzyma, może 13-stego w piątek będzie szczęśliwy ?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _sky_ wrote:
    Cześć Dziewczynki. Ja czekam na @ i na nowy cykl. Ten już spisałam na straty. I chyba brzuch zaczyna mnie pobolewać okresowo...chociaż to jakby za wcześnie na mnie.

    My z okazji walentynek idziemy jutro na kolację i do kina - oczywiście 50 twarzy Grey'a :D

    Sky dopóki nie ma @ jest nadzieja ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie dziewczyny w tłusty czwartek, pączki były? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paczki były, a jak ;)
    ja zapomniałam, że to dzisiaj ale szef pamiętał i na biureczku czekały już na mnie ;)

    paaulla84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla84 wrote:
    Podejrzałam Twój wykres, temperatura ładnie się trzyma, może 13-stego w piątek będzie szczęśliwy ?:)

    temperatura się trzyma, sama jestem zaskoczona i czasami zastanawiam się czy przypadkiem termometr nie jest zepsuty.. ;)

    przed chwilą zrobiłam test, niestety jedna kreska.. wiem, że jeszcze za wcześnie, a poza tym lepiej robić rano ale jakoś tak.. ehh
    jutro rano nie zrobię bo nie chce mi się iść po test.. :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2015, 18:57

  • zona_marcysia Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 12 lutego 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dziś postanowiłam do Was dołączyć :) więc Witam!!!
    Od 4 miesięcy staramy się o dziecko, póki co bezskutecznie, ale z każdym cyklem pojawia się nowa nadzieja...oby starczyło jej do samego szczęśliwego końca :)
    Dziś powinnam dostać @ ale jeszcze się nie pojawiła i nie czuję się jakoś specjalnie "na okres", co oznacza, że nadzieja jest :)
    Nie dopadł mnie jak co miesiąc dokuczliwy PMS, temp. utrzymuje się 37-37.3... robiłam test tydzień po owulacji, wynik negatywny.
    Czekam cierpliwie, choć o niczym innym nie myslę od miesięcy...
    W grupie raźniej, ciesze się, że tu trafiłam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2015, 21:42

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    zona_marcysia
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 12 lutego 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy kolejną osobę :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 13 lutego 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy! i trzymamy kciuki! Szkoda, że wykresu nie udostępniasz, bo bym chętnie podejrzała :)

    Miłego piąteczku! Ja już po kawce i pączusiu domowej roboty cioci :)

    83c27385cd.png
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 13 lutego 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane i ja sie witam z wczorajszym pączkiem :) U mnie niestety klapa jak co miesiąc :( jakoś co miesiąc mniej we mnie tej nadzieji eh

    Dzisiaj przedostatni dzień w starej pracy więc biorę się za robotę żeby pozamykać co się da :)

    Ściskam Was mocno. Witam nową staraczkę. Trzymam kciuki za Nas wszystkie!

    paaulla84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Nową Koleżankę, fajnie, że jest nas coraz więcej, oby przerodziło się to jak najszybciej w forum zaciążonych a nie Staraczek ! :)

    Rumianku, u mnie też była ciężko jak dostałam @, ale teraz nie mogę się już doczekać kiedy zaczną się płodne, głowa do góry !

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 13 lutego 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! A ja odebralam dzis wyniki i korfologia super, a tsh wzroslo do 3,9 i jestem zalamana... musze w pon. dzwonic do gina, isc do ogolnego z wynikiem i przekonac, zeby dala mi pozostale wyniki ft3 ft4 i przeciwciala! A jak nie to prywatnie zrobie. Zalamka, jeszcze maz zasnal i nici z romantycznego wieczoru! Trzeba sie dzis wyplakac i jutro wstac z niwymi silami! Rumianku Tobie tego rowniez zycze! Ja za jakies 9 dni pewnie dostane @, z takimi wynikami na pewno!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2015, 20:39

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka, kiepski mam dzisiaj humor.. (huśtawka nastrojów- może to ciąża??) ehh.., temperatura podskoczyła ładnie.. ciekawe co będzie dalej. zaczynam się denerwować i stąd chyba te humory.. raz się śmieję, a raz płakać mi się chce gdy mąż nie rozumie co do niego mówię. oni chyba są z innej planety.
    miłej nocki i udanych walentynek, oby były owocne ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2015, 21:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2015, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :)

    Rudziutka życzę, aby lekarz dał szybko skierowanie na badania i włączył leki jeśli będą potrzebne !

    Ktosik ładny ten Twój wykresik, jestem ciekawa jaka dziś będzie temp.. kibicuję !

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 14 lutego 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wspanialych Walentynek zycze! Ja od rana znow siusiam co chwile! Ide wykapac sie a potem sniadanko i porcja zurawiny!
    Ktosik! Jak tempka dzis?

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej. temperatura "taka o", spadła do poziomu z czwartku. zrobiłam test z rannego siku i tylko jedna kreska więc chyba nie ma co się łudzić, że się uda..
    no cóż trudno.. wypijam kawę i biorę się za porządki w domu, słońce pięknie świeci i widać wszelki kurz, a mam bzika na punkcie porządku ;)

    Radziutka7, dopiero zauważyłam, że w tym samym czasie zaczęłyśmy cykl, ale u Ciebie pięknie, uda się? ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2015, 09:34

    Rudziutka7 lubi tę wiadomość

  • Mamissima Koleżanka
    Postów: 53 64

    Wysłany: 16 lutego 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Kochane Staraczki, te juz mi znane i te nowe tez!!!!

    Strasznie dawno nie pisalam, ale zagladalam co jakis czas i trzymalam baaaardzo mocno za Was kciuki!Caly czas.
    Strasznie ciezkie mialam ostatnie 2 tygodnie, samopoczucie mnie wykanczalo, bylo naprawde tak zle ze nie mialam sily normalnie funkcjonowac ( a przy malutkiej nie ma mowy o odpoczynku…) fizycznie i psychicznie mnie hormony dojezdzaja…ale nie bede Was zanudzac beznadziejnymi szczegolami, wazne ze zaczelam sie zbierac do kupy i na pewno teraz juz bedzie lepiej!!!!!!
    Sciskam Was mocno i jeszcze raz przepraszam za absencje!!!!!!

    Przyjemnego poniedzialku Kobietki!!!!!

    8944aa5cc23d4c91186fd8c997dc6697.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 16 lutego 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello!
    Ktosik, faktycznie, tylko ja miałam dużo później owulkę... a teraz czekam, ale dziś już mnie lekko ćmi w podbrzuszu.

    Mamissima, wybaczamy, przecież rozumiemy, że teraz życie toczy się wokół małej kruszynki :)

    Mamissima lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamissima wrote:
    Witam Was Kochane Staraczki, te juz mi znane i te nowe tez!!!!

    Strasznie dawno nie pisalam, ale zagladalam co jakis czas i trzymalam baaaardzo mocno za Was kciuki!Caly czas.
    Strasznie ciezkie mialam ostatnie 2 tygodnie, samopoczucie mnie wykanczalo, bylo naprawde tak zle ze nie mialam sily normalnie funkcjonowac ( a przy malutkiej nie ma mowy o odpoczynku…) fizycznie i psychicznie mnie hormony dojezdzaja…ale nie bede Was zanudzac beznadziejnymi szczegolami, wazne ze zaczelam sie zbierac do kupy i na pewno teraz juz bedzie lepiej!!!!!!
    Sciskam Was mocno i jeszcze raz przepraszam za absencje!!!!!!

    Przyjemnego poniedzialku Kobietki!!!!!

    Witaj ;) miejmy nadzieję, że i my wkrótce będziemy miały swoje kruszynki. ja to chyba swoje maleństwo (jeśli będę miała) to będę cały czas całować, przytulać i patrzeć na nie... a na razie póki nie mam muszą to znosić dzieciaczki mojego rodzeństwa bo ja taka kochana ciocia jestem ;))

    @ jeszcze nie przyszła, więc jeszcze jakaś mała nadzieja jest.. ehh
    miłego dnia ;)

    Mamissima lubi tę wiadomość

‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ