X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • Mamissima Koleżanka
    Postów: 53 64

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak cudownie ze wiosna nam takie zmiany przynosi!!!!!! Nic tak nie cieszy jak kolejne Wasze ciaze!!!!! I wiem, ze na kazda przyjdzie czas i kazda z nas bedzie trzymala na rekach swoje dziecko!!!! Jeszcze raz gratuluje naszym Nowym Ciazniczkom:)))) Tak ogromnie sie ciesze z Waszych ciaz!!!!!!!Piszcie jak Wasze odczucia fizyczne i przezycia psychiczne! Mysle ze my wszystkie chcemy to przezywac z Wami!!

    A za reszte dalej trzymam kciuki tak mocno jak potrafie!!!!!!Jestem pewna, ze kazda sie doczeka!!;)

    Asiu strasznie mi przykro, ze u Ciebie starania zaczely sie od nowa, ale widze ze jestes bardzo silna i zdeterminowana!!!!Super!!!Dawaj do przodu!!!Uda sie!!!!!!!:)))))

    Staraczki!Piszcie co u Was!!!!!
    Pozdrawiam Was wszystkie i czekam na kolejne zielone kropeczki!!!!!!!!!!:)))))

    Rudziutka7 lubi tę wiadomość

    8944aa5cc23d4c91186fd8c997dc6697.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mammissima! Święta racja! Ja też zaglądam tu zawsze z nadzieją, że zobaczę kolejną dobrą nowinę.
    Paula, ja byłam już w 5ym tc na USG (4tc+1dzień) i zobaczył wzgórek, a
    6ym tygodniu był zarodeczek. Dokładnie był to 6tc+1 dzień. U mnie chciał koniecznie zobaczyć czy nie ma ciąży pozamacicznej albo innych zmian. Także Ty możesz się wstrzymać do tego 6-7ego tc.

    Kochane, życzę ciepłego, słonecznego dnia! Nie długo zakwitną kasztany!

    Mg lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taki tu radosny nastrój ;) cieszę się, że pojawiają się nowe Fasolki i trochę Wam zazdroszczę kochane, ale tak pozytywnie ;)
    jak tak się czyta o Waszych szczęściach to mniej smutku w sercu, że znowu zbliża się @ ;/
    czasami ciężko zrozumieć, że na mnie jeszcze nie pora.. :(
    ale na razie muszę pozbyć się wszystkich paskudztw, które do nas się przyplątały, więc może po wakacjach i ja zobaczę zielony kolor na wykresie ;)
    od nowego cyklu przestaję mierzyć tempkę, tylko obserwacja śluzu zgodnie z napro. przepraszam za te smuty, ale jakoś tak mnie dzisiaj wzięło, może za mało na słońcu przebywam..
    Miłego dnia dziewczynki ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny załamałam się, odebrałam wyniki drugiej bety i jest wzrost z 922 na 992 :(((( czyli praktycznie nic :(((((

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla84 wrote:
    Dziewczyny załamałam się, odebrałam wyniki drugiej bety i jest wzrost z 922 na 992 :(((( czyli praktycznie nic :(((((
    Paula lec do lekarza

    moze serio blizniaki.. byly i poporstu jeden przestal sie rozijac.. wtedy jest mozliwy taki maly przyrost

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2015, 17:16

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Mamissima Koleżanka
    Postów: 53 64

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula!!!!nie stresuj sie na zapas blagam!!!!!Jeszcze nic nie wiadomo!!!bledy sie zdazaja, sama tak przeciez mialam z moja beta!!!!!!!! Umow sie jak najszybciej do lekarza i powie Ci co dalej!! Na razie postaraj sie nie stresowac na zapas (choc sama doskonale wiem, ze to nie latwe)!!!!!!!!! Trzymam kciuki z calej sily!!!!!! Bede sie za Ciebie modlic a to dziala cuda!!!!!!!!!!!!:)))

    8944aa5cc23d4c91186fd8c997dc6697.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula i co tam? Coś Ci się udało dowiedzieć? Powtarzałaś dzisiaj betę albo byłaś u lekarza? Mocno trzymam kciuki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, zrobiłam powtórkę bety jest wzrost na 1582. Troszkę się uspokoiłam, ale i tak pełno myśli w głowie. Pozostaje teraz czekać do wizyty i się jak najmniej stresować. Objawy ciążowe są, więc to też podnosi mnie na duchu. Kochane moje dziękuję za Wsparcie i proszę dalej trzymajcie kciuki :)

    Ania_84, ktosik, Ania1986, Rudziutka7, Mg lubią tę wiadomość

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super, że beta wzrosła :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uff :)
    Paula tak sie cieszę trzymam kciuki <3

    paaulla84 lubi tę wiadomość

  • Lu84 Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula serdecznie gratuluję:-) i oczywiście życzę Ci, aby wszystko było tak, jak trzeba.

    Ja z kolei zaczęłam prowadzić wykres. Jestem ciekawa jak "zaprezentuje się" mój cykl :-)

    paaulla84 lubi tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, cieszę się!!!! I trzymam mocno kciukasy!
    Dziewczyny, ten rok jest nasz!
    Aniu_84 co tam u Was?

    Ja już w pracy na stanowisku, plamienia jak na razie minęły i mam nadzieję, że nie wrócą. Dziś zaczynam 12 tc i głowę mam pełną przeróżnych myśli.

    A jak minął Wam słoneczny weekend? Nam wspaniale, byliśmy u znajomych na działce, potem w domu u nich siedzieliśmy do 2ej w nocy. Rano jajeczniczka na śniadanko i powrót do domu.
    Od wczoraj mamy w domu akwarium, jeszcze bez rybek, żeby woda się przefiltrowała, ale mężu zamiast być zachwyconym to przerażony jest, ze jak akwarium pęknie to 120l popłynie do sąsiadów... nie ma jak to radość życia....

    Miłego i spokojnego tygodnia!

    Ania_84, paaulla84, Mg lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)

    nie pisałam za duzo bo raz ze praca dwa ze potrzebowałam troche wyciszenia.. poukładania sobie pewnych spraw .. :)

    Rudziutka7 dzieki że pytasz :)
    w tym cyklu miałam miec HSg ale z racji tego ze mam miec wyrywanego zeba to lekarz powiedział ze nie bedziemy obciazac organizmu i w nastepnym cyklu na spokojnie zrobimy HSG jak wszytsko bedzie drozne to IUI z naseiniem dawcy ..
    aktualnie porobilismy badania i dzieki Bonom i milej pani w diagnostyce zalapalam sie na pakiet przed ciaza i w ciazy .. i dzieki temu zaoszczedzilam 400 zl na badaniach .. pierwsze podliczenia badania moje i Meza 1000 zl .. a tak wyszlo 600 :) aktualnie wybieramy dawce ja przygotowuje sie psychicznie zeby sie nie poryczec w czasie podpisywania dokumentow .. ;)
    bo od 1,5 miesiaca byle G sprawia ze po porstu sie rozklejam.. myslalam ze to wina tarczycy.. bo TSH w ciagu tyg mi wzroslo z 2,5 na 4,37 ale teraz mam 1,67 i dalej rycze ;) wiec albo to deprecha albo cale cisnienie z ostatnich 2 lat zaczyna puszczzac ..
    ddoatkowo w rodzinie mamy dwie ciaze.. Brat michala zostanie drugi raz tata , a siostra Michala - 3 miesiace pol roku po slubie jest w 13 tyg ..
    bardzo sie cieszymy ale niestety odczuwamy tez bol.. tego ze sami nie mozemy miec dzieci :( tego ze maz jako jedyny z rodzenstwa jeszcze nie jest tata , i biologicznym nigdy nie bedzie :( ja zauwazam ze zaczynam sie ukrywac przed rodzinom Michala.. ktora zaraz bedzie gadac noo ci juz drugie siostra od razu sie wziela do roboty po slubie.. moze wy zaczniecie wreszcie ..od 2 tyg nie moge isc do tesciow.. bo boje sie ze sie rozrycze.. to chyba najgorszy okres od momentu keidy dowiedzielismy sie o braku plemnikow ..
    ten rok walki oplemnika napedzał mnie .. teraz wszytsko jest inne.. teraz czekam kiedy u mnei cos znajda.. powoliprzestaje odnajdowac sie na ovu.. nie dlatego ze zazdroszcze a dlatego ze zaczynam sie czuc ... inna.. znam tylko 2 osoby na tym forum ktore ida ta droga co my .. nawet na watku o IUI nie bede mogla sieodnalezc.. bo czym jest 1 wlew.. do tego ze mozna poprawic wlasnym naseiniem.. chyba zaczynam sie izolowac.. troche .. nie wiem czy jest to dobre ..siedze i czytam moje stare posty.. kiedy mialam nadzieje.. kiedy czekalam do terminu do testu .. wtedy jeszcze nieswiadoma tego co przed nami.. chcialabym do tego wrocic.. do myslenia ze to tylko kwestia czasu .. :(

    noo i znowu rycze..

    przepraszam ze nie raz sie nie odezwe.. ani nie wypowiem ale to o czym piszecie.. jest dla mnie nie raz nie osiagalne i po porstu nie umiem nie raz nic napisac..

    wiem że kazda z Was swoje przeszła.. i ciesze s ie z Waszych ciąż jak z rzadnej innej .. :)
    ale to chyab ten czas kiedy to w czym czulam sie mocna, w walce .. minal.. teraz pozostala swego rodzaju ..wegetacja.. bo IUI AID to przeciez łud szczescia uda sie albo nie.. i my jako "starajacy" sie nie mamy za duzego wplywu ..
    boje sie bardzoo.. boje sie tego ze gdzies tam w srodku moj organizm bedzie odrzucal mozliwosci , ze psychicznie w koncu upadne.. ze uslysze ze jajowody sa niedrozne i tylko in vitro.. a na to nas nie stac bo z dawca in vitro jest platne.. moze odetchne po HSG .. oby bo teraz mam młyn wgłowie..


    Nie przemeczaj sie w pracy :) pomasuj brzusio od ciotki Ovu :)

    Rudziutka7 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, jak tylko masz ochotę to pisz tutaj. Przecież każda z nas Cię wysłucha. Po to tu jesteśmy. Swoją drogą, musisz wierzyć, że się uda. Skoro Twój mąż zaakceptował to, że chce dawcę, to też to spróbuj zaakceptować. To ważne decyzje i wierzę, że dacie radę przez to przejść. A za kilka miesięcy będziesz tulić maluszka :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak ANIU, Milcia ma rację ;)
    to bardzo duża odwaga ze strony Twojego męża, ogólnie Wasza odwaga ;) i determinacja ;) na pewno wszystko się uda, a Wasze Maleństwo będzie miało cudownych rodziców ;)

  • Mamissima Koleżanka
    Postów: 53 64

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu nie krepuj sie pisac tu z nami prosze!!!! Kazda historia jest inna, ale kazda tak samo wazna i wartosciowa i mysle ze wszystkie tu w rownym stopniu chcemy Cie wspierac, pomagac dobrym slowem i wysluchiwac niezaleznie od tego jaka droge staran objeliscie!!!!!!! Postaraj sie myslec pozytywnie! Kiedys nie wiedzialas na czym stoisz a teraz juz wiecie, podjeliscie z mezem najwazniejsze decyzje i przystepujecie do dzialan!!!! To naprawde wspaniale wiesci dla staraczki!!!! Koniec walenia glowa w mur, bez znanego celu!!! Teraz jest konkretny plan, bardzo dobry i musicie sie pozytywnie nastawic!!!!!!!! Nie ma w tym nic dziwnego, ze budzi w Tobie takie emocje, w koncu zamkneliscie jakis rozdial, ale jednoczesnie rozpoczeliscie nowy na koncu ktorego czeka Was bobas!!!! Czego z calego serca Wam zycze!!!!!!! Trzymam kciuki i jeszcze raz prosze - Aniu pisz nam o wszystkim!!!!


    Paula to naprawde wspaniale wiesci!!!!!Nie stresuj sie juz i nie rob tej bety, poczekaj spokojnie do wizyty!!!! Kiedy idziesz do lekarza??


    Rudziutka to super ze u Ciebie tez juz lepiej, ale moze poodpoczywaj jeszcze troszke!!!!!! Nie szalej z ta praca tak od razu!!;))))

    A co tam u reszty??Mg?? Rumianku??Jakie wiesci??

    Rudziutka7 lubi tę wiadomość

    8944aa5cc23d4c91186fd8c997dc6697.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu! Bardzo sie wzruszam jak Cie czytam. Poniewaz juz zasypiam to.napisze tylko, ze podpisuje sie pod postami dziewczyn. Czytajac Twoje posty byc moze paradoksalnie, ale napelnia mnie zawsze nadzieja i sila! Pisz do nas prosze! Z niecierpliwoscia czekam na kolejne wiesci!
    Zycze zdrowia i wytrwalosci!
    I pamietaj - placz oczyszcza! To sa normalne emocje, wszystko co Cie dotyka! A tescioW olej! Jak sie przy nich poplaczesz to co? Swiat sie nie zawali a i oni zrozumieja, ze nie ma co sie wtracac!
    Kochane sciskam ma noc! Slodkich snow

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P.s. dbam o siebie i sie nie przemeczam az tak

    83c27385cd.png
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane co tak cichutko :)
    Meldujcie się po kolei co tam u Was?
    Niedługo weekend.
    U mnie dużo pracy. Trochę smutno bo Mąż wyjechał aż na półtora miesiąca i wpadnie tylko na dwa dni w weekend majowy.
    Jakoś sobie radze przyzwyczajam się, szybko zleci :) ale w mieszkaniu mam bałagan nie z tej ziemi :D Nie chce mi się zupełnie sprzątać.
    Paula jak się czujesz? Kiedy wizyta?
    Ania84 zaglądaj do nas i pisz jak najczęściej. Dla mnie jesteście z mężem wielką inspiracją. Z ogromną chęcią czytam Twoje posty i zawsze czekam z niecierpliwością czekam na wieści od Ciebie. Bardzo trzymam dla Was kciuki!

    paaulla84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    śniło mi się dzisiaj, że mam synka ;) już drugi raz konkretnie, że syn, hmm... ciekawe,
    rodzice mają tylko jednego wnuka i trzy wnuczki, więc chłopczyk by się przydał ;)
    we śnie byłam u rodziców ale mamy nie było i nie mogłam się doczekać by w końcu przyszła i zobaczyła mojego synka, ehh..

‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ