X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Ktosik! Oby proroczy! Ja dzis snilam, ze tanczylam Z mezem tango! Do 1:30 w nocy!
    Spokojnej nocy i przyjemnej lepszej polowy tygodnia!

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !

    Aniu śledzę Twoją historię na ovu bardzo długo, z Twoich opisów mogę śmiało wnioskować, że jesteście wspaniałymi ludźmi i będziecie wspaniałymi Rodzicami, mocno w to wierzę. Chciałabym Ci też bardzo podziękować, bo to za Twoją radą mąż poszedł do androloga :) Ginekolog nam tego nie zasugerował.

    Jestem po wizycie, był widoczny pęcherzyk w macicy, za wcześnie na serduszko.
    Uspokoiłam się troszeczkę, teraz musimy czekać 3 tygodnie na kolejną wizytę. Jestem bardzo szczęśliwa, ale chyba uwierzę, że to się dzieje naprawdę na kolejnej wizycie, szkoda, że ten czas tak wolno leci...

    Co u Naszej Mamuśki i Założycielki słychać? Jak tam Ciężarówki się czujecie?
    A Staraczki co porabiają? Kto kiedy testuje, jakieś przeczucia?

    Mamissima, Mg lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, zielono tutaj ;)
    ja mam trochę kiepski humor, testować w tym cyklu na pewno nie będę, w czerwcu dopiero mamy wizytę u dr, na której omówimy wyniki, potem pewnie jakieś leczenie,bo chyba mam jakieś bakterie, a skoro ja to pewnie i mąż, i dopiero potem będziemy próbować, więc najwcześniej to lipiec sierpień coś wyklaruje...
    przepraszam, cieszę się Waszym szczęściem, ale dzisiaj jakoś mi źle...

    wiem, że i tak przecież już tyle czasu czekamy na dziecko i nic, więc jeszcze kilka miesięcy to pestka w sumie, tym bardziej, że być może wkrótce poznamy przyczynę braku dziecka, ale jakoś tak dzisiaj nie bardzo mogę to ogarnąć..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2015, 21:19

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ok. Jutro mamy ślub szwagra, mała będzie jak taka mała księżniczka. Dostała sukienkę od szwagra (chrzestnego) i jeszcze dzisiaj dowieźli paputki. Chyba będzie większą gwiazdą niż panna młoda, tym bardziej że większość rodziny jeszcze jej nie widziała :)

    paaulla84, Mg lubią tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcie to życzę miłej zabawy jutro, a Oleńka na pewno będzie w centrum zainteresowania na tym ślubie :)

    Ktosik nie przepraszaj, właśnie w tedy kiedy jest Ci źle pisz jak najwięcej, bo to na pewno troszkę pomoże. Wszystko się ułoży, głowa do góry !

    Milcia lubi tę wiadomość

  • Lu84 Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny potrzebuję zasięgnąć Waszej wiedzy:) Pomożecie? Jestem początkująca, jeśli chodzi o prowadzenie sumiennych obserwacji.

    Owulacja jest przed czy po skoku temperatury? Czy ból jajników może występować wiele dni przed owulacją?
    Od kilku dni boli mnie jajnik (dziś już mniej), nie zaobserwowałam jeszcze typowego śluzu płodnego. Dziś jest go co prawda więcej, więc myślę, że jutro będzie szczyt. Mam cykle 31-dniowe, także owu powinna wystąpić lada dzień. A może już była skoro ból jajnika nieco osłabł...? Hmm... Przepraszam za tak dosłowne opisanie, ale bardzo mnie to zastanawia. Mój wykres jest do wglądu.

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lu niby skok jest po, ale różne źródła piszą, że może być też przed.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2017, 22:24

    Ania_84, Mg lubią tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki :)
    dziekuje Wam za miłe słowa :)
    wiecie nie raz jeszcze mam takie gorsze dni ..i po porstu wszystko nabiera czarnych barw.. :/

    bol jajnikow wskazuje na to ze rpacuja w eic calkiem mozliwe ze bola tez przed owu :)
    skok temp jest roznie 3 dni po owulacji ale tez moze wystapic 3 dni przed ..

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Bratku! Powiedz cos o sobie, o Waszych staraniach?
    Paula, za te 3 tygodnie serduccho bedzie mocno pukalo! Teraz wypoczywaj i sluchaj swojego organizmu, jak potrzeba to spij caly dzien!
    Ktosik, gorszy dzien? Wal tutaj smialo! Kazda z nas czasem opuszczaja sily! Wtedy trzeba sie wygadac, wyplakac itd. Takze nie przepraszaj! Uszy do gory!
    Lu, ja mialam zawsze w dniu owu delikatny spadek i nastepnego dnia skok.
    Ktosik! W czerwcu wizyta wszystko wyjasni i bedziecie o krok blizej do sukcesu!
    Milcia! Udanej zabawy!

    Ja dzis walcze ze zmeczeniem, w nocy mialam wykanczajaca biegubke ale juz jest lepiej. Za chwile przejade sie na male zakupy. Maz w pracy wiec wniesie mi je wieczorem do domu.
    Za oknem ponuro ale mimo to zycze Udanego weekendu!

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Nowe Staraczki, fajnie że pojawiają się Nowe osoby na forum :)


    Jak minął dzień dziewczyny? U mnie sennie, dużo odpoczywałam. Teraz czekam aż mąż zrobi nam kolacje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ponownie Was witam. Kolejny raz w gronie staraczek:) i głęboko wierze ze znów mi sie uda

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, dzięki dziewczyny, już mi lepiej ;)
    wiem, że mam Was, dzięki, tylko tutaj zielono robi się coraz bardziej, to co ja będę tutaj smucić. ehh... za kilka dni mi przejdzie ;)
    w tym tyg chyba pojedziemy z mężem do białegostoku, muszę powtórzyć badanie na posiew z szyjki macicy bo nie dało odczytać wyników, i może w końcu mąż zrobi badanie nasienia..
    najgorzej jest z tym czasem, ciągle go brak, bardzo chcemy dziecka tylko żeby to się udało musimy zrobić mnóstwo badań, na to trzeba czasu, a nie zawsze możemy wziąć urlop, a ja te badanie muszę powtórzyć bo póki nie mam wyników nie możemy rozpocząć starań bo jeśli mam bakterie (chlamydia, ueraplasma itp)to najpierw muszę się ich pozbyć, więc póki nie mam negatywnego wyniku to lepiej by było żebyśmy nie próbowali, ehh, a podejrzewam, że mam..

  • Mg Przyjaciółka
    Postów: 113 68

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 00:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki,

    trochę nas nie było - remont w toku, dużo spraw na głowie, nawet nie miałam kiedy zajrzeć, ale już się poprawiam ;)

    U nas w sumie w porządku. Trochę cukier mam za wysoki (odkąd jestem w ciąży, pokochałam czekoladę oraz wszelakie słodycze; teraz mam kategoryczny zakaz jedzenia czegokolwiek z węglowodanami i cukrem, także dobre czasy się skończyły :(). Mała jest kochana. Bardzo kontaktowna. Przysuwa się do ręki, kiedy ją przykładam do brzucha, potem za nią "podąża". Wycisza się, kiedy jej śpiewam i kiedy tata czyta bajki. A jak słyszy głos babci i szczekanie naszego psa, bardzo się pobudza. Ogólnie jest bardzo ruchliwa. Gin mówi, że ciąża zdrowa, ale cukier do poprawy.
    Mam małe spiny z teściami. Chyba mam za mało dystansu do czyichś "widzimisię". Bardzo mnie denerwuje, kiedy ktoś komplikuje coś, co w ogóle skomplikowane nie jest.

    Bardzo mocno Was ściskam. Od dziś się bardziej uaktywniam.

    <3

    l22n9vvj598syim3.png

    O spem miram...
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to przeleciało, już 25 tydzień kończysz :)

    Mg lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2017, 22:24

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj Bratek ;) powodzenia w obserwacjach

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2015, 21:56

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratku! Powodzenia! Termometr może dużo Ci pokazać, jak wygląda cykl.

    Szkoda, że lekarze nie działają na wszystkie fronty, tylko leczenie zawsze trwa tak długo, bo wdrażają leczenie na raty.

    Miłego dzionka laseczki!

    83c27385cd.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2017, 22:24

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !

    Bratek, Lu, Aska powodzenia w staraniach !
    Milcia jak było na weselu?
    Mg, ale ten czas leci... Imię już wybraliście? Teściami się nie przejmuj, staraj się ignorować :)
    Ktosik, napłynęły nowe siły do działania?
    Aniu84, a jak u Ciebie sampopoczucie?

    Rudziutka, Mamissima jak się czujecie?
    Rumianku, Walcząca cały czas o Was pamiętam i trzymam kciuki :)

    Piękna pogoda za oknem, więc dziś będę się starała spędzić dużo czasu na dworku, ale na pewno wieczorem tu zajrzę, mam nadzieję że ktoś do tego czasu się odezwie, żebym miała co poczytać ;)
    miłego dnia :)

    Ania_84, Bratek, Mg lubią tę wiadomość

‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ