X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co tam u Was? U nas Ola już pełza. Z kaca schodzi i do mebli kuchennych się dobiera. Ostatnio uwiesiła się na uchwycie od szuflady. Waży 8 kg.

    Ania_84, Rudziutka7 lubią tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Milcia! To mała rośnie jak na drożdżach! Zanim się obejrzysz a będzie chodziła!
    Ja mam dziś smętny dzień. Już zaliczyłam drzemkę i podejrzewam, ze popołudniu ciężko mi będzie się zmusić do ugotowania zupy... z drugiej strony mam ochotę na zupę...

    83c27385cd.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka u Ciebie już półmetek :) Ale ten czas szybko leci. Na niektórych wątkach jak widzę, że co niektóre dziewczyny co dopiero test robiły, a już rodzą, to wyjść z podziwu nie mogę, że tyle czasu minęło. Ciekawe jak tam reszta naszych ciężarówek i staraczek.

    Rudziutka7 lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, rzeczywiście Milcia czas leci jak szalony. Aż trudno uwierzyć, że z Twojego maleństwa "pełzające" 8 kg :))
    Rudziutka smacznej zupki :) ja robiłam wczoraj koperkową z Biedronki (bardzo lubie ich mrożone) a dzisiaj na obiad pierwszy bób w tym sezonnie!!
    Ściskam i miłego dnia

    Rudziutka7 lubi tę wiadomość

  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:)
    Rudziutka a jaką zupę masz zamiar gotować? Może się wprosimy z Dziewczynami:)

    Milcia no to masz już "kawał" szczęścia. Nic dziwnego, że kręgosłup Ci siada bo jest Kogo bawić na rękach.

    Rumianku Ty dzisiaj bób na obiad a ja pierwszą w tym roku fasolkę strączkową (mhhhhh uwielbiam) a na deserek kilogram czereśni (jeszcze bardziej uwielbiam;))

    A resztę ekipy co ma dzisiaj przewidziane w menu obiadowym?

    U mnie niestety ciężko bo mężuś przeziębiony. Na pewno wiecie jak to jest jak facet jest chory. Po prostu marudzenie co 5 minut i najlepiej leki na siłę dawać. Gorzej niż z dzieckiem:(

    Pozdrawiam i życzę miłego dnia;)

    Rumianek, Rudziutka7 lubią tę wiadomość

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walcząca, doskonale Cię rozumiem jeśli chodzi o chorego męża, sama przez to nieraz przechodziłam :D po prostu masakra :)

    Milciu, zdrówka i siły życzę do zabawy z Olcią;)
    wszystkim staraczkom wytrwaości, no i naszym "Ciężarówkom" dużo dużo zdrowia i szczęsliwego rozwiązania w terminie oczywiście :)

    a ja dzisiaj dowiedziałam się, że ureoplasma była najprawdopodobniejszą przyczyną ciąży pozamacicznej i problemem w zajściu w ciążę, zrobiliśmy dzisiaj posiewy kontrolne, po niedzieli będą wyniki i wtedy będziemy wiedzieli co dalej :)

    a co do menu to w tym tyg wcinam truskawki od mamy :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2015, 21:48

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ! :)
    Walcząca u nas na deser też czereśnie hihi:)
    Dużo zdrówka dla Męża! :) mój jak choruje to jest tragedia z podawaniem leków.

    Dzisiaj na obiadek kalafior :D aż nie mogę się doczekać. Uwielbiam takie jedzenie jak bób fasolke kalafior :D mogłabym wcinać codziennie.

    W sobotę Mężu ma badanie nasienia, dawno nie robiliśmy. Ciekawa jestem co tam "słychać" trochę się też stresuje więc trzymajcie kciuki :) potem zapisujemy się do kliniki.

    Ktosik czekamy na wieści. Najważniejsze to mieć diagnozę bo wtedy można coś działać :)

    Paaulaa84 !!!!!!!!! ile razy mam Cię wywoływać? angry-smiley.gif Proszę natychmiast dać znać jak samopoczucie :)) bo się tu martwimy.

    Ania84, Bratek, Mamissima co tam u Was?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2015, 10:43

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :)

    ja ostatnio zalatana :)

    Milcia to to Twoja Ola juz duza panna :)


    u nas bez zmian poki co :)
    czekamy na 7 lipca i na wizyte w Novum :)

    Paula ja tez cie przywołuje :)

    ps nie moge poi co was lajkowac bo jestem moderatorem forum..i czesc rzeczy dopracowuja :)
    Najprawdopodobniej nasz watek bedzie w podwatku wkrotce _"roczniki "
    lub cos w tym stylu ale to jak zacznie sie przenoszenie ebde urpzedzala :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2015, 13:20

    Rumianek lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Mamissima Koleżanka
    Postów: 53 64

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! jestem, jestem… zagladam jak tylko moge! Aktualnie jestem na wyczekanym urlopie i mam mega kiepskie wifi, ciagle sie gubi zasieg. U mnie wszystko ok, czujemy sie dobrze tylko szyjka niebezpiecznie sie skraca i zobaczymy co dalej. A poki co rozkoszuje sie widokem mojego meza szalejacego z coreczka:)))) a to rzadki widok na codzien! Wiecej napisze po powrocie! Pozdrawiam Was wszystkie goraco z deszczowego kolobrzegu:) caly czas pamietam i zagladam i trzymam kciuki!

    Rumianek lubi tę wiadomość

    8944aa5cc23d4c91186fd8c997dc6697.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki,

    pogoda w ten weekend raczej nie będzie rozpieszczać:(

    Ja dzisiaj mam wolne bo też mnie coś bierze. Pewnie od męża załapałam. Muszę do jutra wyzdrowieć bo moja Mama imieniny prawi:)

    W związku z tym mam dzisiaj sporo roboty bo muszę upiec metrowca i zrobić 60 jaj faszerowanych:) Uwielbiaaaaaaaam piec, gotować i przygotowywać jedzonko i przystawki:)

    Mamissima miłego wypoczynku i podglądania mężusia podczas zabawy z Waszym Skarbem. Czekamy teraz 3 miesiące na drugi Skarb:)

    Aniu podejrzewam, że od 7 lipca znacznie zacznie się skracać Wasza droga do Szczęścia:) Pani Doktor naprawdę jest konkretna. I naprawdę żałuje, że od razu nie poszłam do Kliniki bo może miałabym już przynajmniej rocznego Skarba:) Ale co się odwlecze to nie uciecze. Mam nadzieje, że po lekach mi się poprawi i w sierpniu będzie pierwsza inseminacja. Na pewno Nam się uda w tym roku:) Tak jak całej reszcie Staraczek:)Niestety nie spotkamy się 7 Lipca bo ja mam teraz kolejną wizytę 17 Lipca (akurat w 5 rocznicę naszego ślubu). Mam nadzieje, że na wizycie będą same dobre wieści w prezencie:)


    Trzymajcie się cieplutko i miłego dnia:)

    P.S. Rumianku u mnie na obiad dzisiaj kalafiorek będzie. No i muszę znowu czereśnie kupić bo mój mąż za bardzo się przykleił do nich wczoraj i półtora kilograma poszło w nie całą godzinę:) A co sobie będziemy żałować. Witaminki są potrzebne:)


    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane łoo ja dzis po usunieciu zeba samo usuniecie nie bolalo za to teraz czuja cala szczeke.. a raczej zawiasy mnie bola :D
    godzine sie z nim meczyla dr ale dobrze ze sie pozbylismy dziada bo juz tworzyla sie ziarnina.. czyli orgaznim zaczynala zwlczac ;/

    Walczaca ..ehh szkoda ze sie nie spotkamy na kawie i ciastku :D mam nadzieje ze faktycznie dr wezmie byka za rogi i wskaze konkrety :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu obstawiam, że zarówno Twoja wizyta jak i moja nie będą ostatnimi w Klinice. Przed nami jeszcze trochę drogi (choć nie dużo):) Także mam nadzieje, że będzie okazja do spotkania:)

    A może za jakiś czas zorganizujemy jakieś większe spotkanie już z pociechami na rękach:) Bo głęboko wierzę, że Wszystkim nam forumowiczkom się uda w niedługim czasie;)

    pozdrawiam i spokojnej nocki życzę:)

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2017, 22:39

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, nie wiem jak to napisać, bo nawet słów mi brakuje, żeby określić to co czuję, i już płacze... czekamy na bardzo ważne wyniki od których będzie zależało wszystko.... napisze w skrócie: istnieje wysokie ryzyko wady genetycznej i od tych wyników będzie zależało co dalej, te badania wyklucza, albo potwierdzą to prawie w 100%, wykonywane są w stanach zjednoczonych, było to badanie nieinwazyjne (mieliśmy tez alternatywę wykonać punkcję płodu w Polsce- ale jest niskie, ale zawsze ryzyko poronienia), dlatego musimy czekać długo na wyniki...

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula kochana trzymam kciukaski zeby wszystko wyszlo dobrze <3
    A dodatkowo pomodle sie za was az mi lzy stanęły w oczach jak czytałam tulam jak moge i wspieram <3

    Bratku super ze trafiłaś do fajbego gin :-)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulla.. tulę mocno :*

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, trzymamy kciuki za pozytywne wieści. Jak będziesz na siłach, to napisz coś więcej.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulla na pewno będzie wszystko dobrze, musi być!!! Ściskam Was mocno i trzymam kciuki za Wasze zdrówko.

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paaulla nie wierzę w to co czytam! Musi być dobrze po prostu musi. Trzymam kciuki z całych sił.
    Jestem taka wściekła za tą niesprawiedliwosć na świecie!!
    Będę modlić się za Wasze dzieciątko, jak tylko będzie coś więcej wiadomo to daj znać. Ściskam

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko :-O :((((((
    paaulla84... ściskam kciuki za dobre wyniki - i siłę dla Was na przeczekanie czasu do tych wyników :-*

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ