X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula! Skarbie! Ja wierze, ze badania nie potwierdza wady! Mam kumpele w 32 tc i miala podobny problem, przeziernosc wysoka, genetyczne zle, ale teraz widac, ze jednak.wszystko jest ok! Poza tym znalazla 3 osoby w swoim otoczeniu, ktore mialy podobne obawy, a dzieci.urodzily sie zdrowiutkie! Pamietaj, ze musisz wierzyc!
    Modle sie za Was i sciskam!

    P.s. moją zupą miala byc kartoflanka, ale zrobilam sadzone, kalafiorek i fasolke z buleczka, a w czwartek kluski ziemniaczane.

    Bratek lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane jak po weekendzie?
    U nas totalne załamanie. Wyniki męża są tragiczne. Nie wiem czemu, nie były nawet na początku takie złe, teraz żaden parametr nie jest w normie. patologia 100 % ruch 0% i ilośc spadła z normy ok 14 na 0,9. HOS spadł jakieś 500%. Nawet nie mogę porównać wyników bo dosłownie wszystkie parametry pogorszyły się o 100-500% Nie wiemy co się dzieje, mąż zrezygnował z tylu rzeczy, kąpieli, alkoholu, luźniejsze bokserki, witaminy, więcej ruchu codziennie i zdrowsza dużo dieta, warzywa, owoce a tu pogorszenie i to jakie! jakiś koszmar. Poryczeliśmy się oboje strasznie. Nawet nie wiedziałam co powiedzieć żeby go pocieszyć.

  • Mamissima Koleżanka
    Postów: 53 64

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulla!!!!trzymaj sie!!!!Postaraj sie nie zamartwiac, dopoki nie ma wynikow jeszcze nic nie wiadomo!!!Trzymam kciuki za Was z calej sily! Bede sie modlic o zdrowie Waszego skarba!!!!!!!!!!
    Rumianku! to nie sa najlepsze wiadmosci faktycznie….ale moze potrzeba Wam innej terapii…albo stresow macie za duzo i w tym tkwi przyczyna klopotow?u mnie tak bylo z pierwsza ciaza….za duzo pracy i nerwow (a wydawalo mi sie ze pracuje normalnie- jak wszyscy) i nie bylo ani owulacji ani endometrium i zadnych efektow stymulacji…a potem troche odpuscilam i samo sie poprawilo bez zadnych specyfikow…Moze i u Was tez takie sa przyczyny!Pozdrawiam Was serdecznie, Was tez bede codziennie swpominac, z rszta jak Was wszystkie!!!!!!

    Dziewczyny!!!Glowy do gory!!!! Wszystkie damy rade!!!!Wierze ze kazda z nas znajdzie swoja droge do upragnionego bobasa!!!!!!!!

    8944aa5cc23d4c91186fd8c997dc6697.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rumianku! Wyobrażam sobie, co czuliście. Powiedz, czy mąż miał USG jąder?
    Potwierdzam z tym stresem. Jak dowiedziałam się o endometriozie to na siłę chciałam udowodnić, że na pewno zajdę, przecież tak bardzo tego chcę. Po niepowodzeniach 3 miesiące przerwy na lekach, żeby cofnąć endometriozę i udało mi się wyciszyć i choróbsko i samą siebie, na tyle, że pierwszy "czysty" cykl skończył się dobrym efektem :)

    Rumianku, trzymam kciuki za Was. Wyniki nasienia łatwo jest poprawić, jeśli zna się przyczynę. Życzę Wam znalezienia tego wroga i pobicia go!

    83c27385cd.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rumianek wrote:
    hej kochane jak po weekendzie?
    U nas totalne załamanie. Wyniki męża są tragiczne. Nie wiem czemu, nie były nawet na początku takie złe, teraz żaden parametr nie jest w normie. patologia 100 % ruch 0% i ilośc spadła z normy ok 14 na 0,9. HOS spadł jakieś 500%. Nawet nie mogę porównać wyników bo dosłownie wszystkie parametry pogorszyły się o 100-500% Nie wiemy co się dzieje, mąż zrezygnował z tylu rzeczy, kąpieli, alkoholu, luźniejsze bokserki, witaminy, więcej ruchu codziennie i zdrowsza dużo dieta, warzywa, owoce a tu pogorszenie i to jakie! jakiś koszmar. Poryczeliśmy się oboje strasznie. Nawet nie wiedziałam co powiedzieć żeby go pocieszyć.
    Kochana co dokladnie bral , i jakie ma robione juz badanie

    USG,
    Hormony
    posiewy
    wymaz z cewki moczowej na chlamydie, mycoplaste, uroplaste

    napisz jakie macie dokaldnie wyniki . wlacznie z z tym jakie ph, uplynnienie lepkosc, aaglutynacja..

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane bardzo dziękuję za wsparcie. Mąż chce powtórzyć w lipcu badanie, chyba nie chce uwierzyć w ten wynik i wtedy wybierzemy się do innego lekarza jakiegoś. Z witamin to swego czasu brał Proxeed ale poprawa była minimalna porównując pierwsze wyniki, potem brał już zestawy witamin, Vigor Up (zalecony przez lekarza)lub inną multiwitaminę, wit C 1000, cynk, wit A, z przerwami Androvit. Ostatnio zostawiliśmy tylko wit C i cynk żeby organizm odpoczął trochę od tych suplementów i zwiększyliśmy ilość warzyw i owoców.
    Stresu dużo rzeczywiście ostatnio bo i w pracy i egzaminy ale tego nie da się za bardzo uniknąć.

    USG nie miał, androlog zlecił wyłącznie posiew i hormony oba badania wyszły bardzo dobrze. Tylko to było jakiś czas temu, pewnie trzeba by powtórzyć.

    Aniu poniżej wyniki
    e4104c48858d403dm.jpg

    635ec92af9e8226fm.jpg

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rumianku ..potórzcie posiewy, i koniecznie usg jader.. bo faktycznie wyniki sa.. nie bede klamala zle :(
    nie wiem do jakiego lekarza chodzicie.. ale usg t podstawa.. jelsi ma zylaki to normlanym jest ze witaminy nic nie dadza..a czas dziala wtedy na niekorzysc..

    powtorzcie FSH,LH, Testosteron,

    jelsi tu wyjdzi eok.. no to pozostaje genetyka ..

    i mus wizya u androlog.a. wyslij te wyniki do dr na nasz bocian,, napis z mu poprzednie, oraz wyniki hormonow dokladnie, oraz jaki byl odstep iedzy jendym a drugim badaniem..
    moze cos podpowie

    raz ze uplynninie jest po 2 h.. a to moze wlasnie powodowac ze plemniki juz sa nieruchliwe.. ;/ dwa ze liczba plemnikow.. jest grubo ponizej norm.. :(
    i prawde mowia takie wyniki kwalifikuja do IVF ..
    ale najpier zdiagnozujcie skad takie pogorszenie ..
    zrobcie tez markery nowor=torowe.. AFP, PSA .

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ci bardzo Aniu za sugestie i wezmiemy wszystkie pod uwagę. Właśnie przeglądam ostatnie 3 badania. Najświeższe mam z sierpnia, wszystkie mają to upłynnienie prawidłowe. Ostatnie wyniki praktycznie wszystkie parametry już były w normie oprócz ruchu szybkiego postępowego i odrobinę poniżej normy była ta żywotność i HOS ale tak prawie łapało dolną granicę normy. Jak tak teraz porównuje to te wyniki poprzednie wydają się przy tych wręcz rewelacyjne.
    Szukam szybko nowego lekarza i się zapisujemy natychmiast.

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana a skad jestescie moze kogos polece :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z Lublina Aniu

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehhh kurde akurat tam nie znam nikogo dgodnego polecenie... Wawa, Łódz Kraków, jastrezbie zdroj

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za parszywa końcówka miesiąca - taki piękny, letni, powinien przynosić same dobre wiadomości :(
    Rumianku - przytulam mocno - to na pewno koszmarnie ciężkie, ale spróbujcie się nie załamywać. Może warto nie czekać zbyt długo z powtórzeniem badania (w innym labie). Może to jakiś głupi błąd laboratoryjny?

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nie mogę też zrozumieć skąd aż taka różnica w wynikach! Dobrze mąż myśli, że chce powtórzyć badania. No i te badania, o których Ania wspominała.
    Jestem z Wami!

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny za modlitwę, kciuki i słowa wsparcia, wszystkie komentarze czytałam i naprawdę zrobiło mi się lepiej. Dziś już z uśmiechem mogę napisać, że z dzidzią wszystko okej jest zdrowa a my nie możemy przestać się cieszyć :)


    Rumianku koniecznie powtórzcie badanie !

    Ania_84, ktosik, Bratek, Rudziutka7 lubią tę wiadomość

  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulla cieszymy się razem z Wami:) Teraz rośnijcie zdrowo:)

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla84 wrote:
    Dzięki Dziewczyny za modlitwę, kciuki i słowa wsparcia, wszystkie komentarze czytałam i naprawdę zrobiło mi się lepiej. Dziś już z uśmiechem mogę napisać, że z dzidzią wszystko okej jest zdrowa a my nie możemy przestać się cieszyć :)


    Rumianku koniecznie powtórzcie badanie !
    Aaaaa cudnie :D noooo to teraz buziaczek w brzuszek :D

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu Paula, super, że ok. Aż łzy mi w oczach stanęły. Pewnie kamień w serca Wam spadł. Może to nieporównywalne, ale pamiętam jak w 6 tygodniu ciąży zaczęłam krwawić i wylądowałam na izbie przyjęć. Lekarz mi wtedy powiedział, że jest pęcherzyk ciążowy, ale nie ma jeszcze zarodka i że mam 50/50 szans na ciążę, bo może to być juz poronienie. Powiedział, że na takim etapie najlepszy lekarz na świecie mi nie pomoże. Co my wtedy przeżyliśmy. Za tydzień miałam jechać do swojej gin, żeby zobaczyć, czy jest zarodek z bijącym sercem. Jechaliśmy z mężem jak na skazanie. Ja oczywiście dużo płakałam w tym czasie, bo długo staraliśmy się o to dziecko, a mogło go wcale nie być. Mąż chyba emocji taj nie okazywał, żeby mnie bardziej nie załamywać. Ale jak na usg gin pokazała nam, że ten punkcik 2 milimetrowy się rusza, to uśmiech nie schodził nam w buzi. Jak tylko wyszliśmy, to sobie buzi daliśmy i poczuliśmy jak wielki głaz nam z serca spada.

    Ania_84, Rudziutka7 lubią tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie Milcia, kamień z serca :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla84 wrote:
    Dokładnie Milcia, kamień z serca :)
    Dobrze ze wszytsko dobrze sie skonczyło :)

    swoja droga niezły urwis z tego Twojego dzieciecia :D

    najpierw straszyłą cię z beta pozniej z badaniami :D
    ojjj kochana niezłego urwisa bedziesz miałą :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula a wiadomo coś odnośnie płci? U nas gin mówił na prenatalnych w 12 tygodniu, że na 70% dziewczynka. I potem się potwierdziło.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ