X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla84, gratulacje!!!!!!!!!!!! Ufffff, kamień z serca, ciężar z żołądka i wszystko inne ;) Doooobrze, bardzo dobrze :)

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paaulla! Superancko elegancko! Gartulacje!
    Milcia, mi stanęły łzy w oczach, a jak czytałam Twój wpis, to już koniec....
    Ile wzruszeń!
    A my po środowym USG, wszystko OK. Nasza mała biedroneczka waży już 490 g! Dziś już pewnie i 500 :)
    Wszystko elegancko, tylko mam męża chorego w domu - kaszle i ma spuchniętą nogę od śródstopia prawie do kolana, nie wiadomo skąd, a wieczorami ma gorączkę. Wczoraj odwiedziliśmy szpital, bo ileż można się męczyć, ale odesłali nas do przychodni, pojechaliśmy do takiej doraźnej i mężu dostał antybiotyk i 2 wziewne inhalatory. Oby było lepiej.

    Miłego tygodnia pracy!

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka a ta noga nie jest ciepla ?? moze ma zapalenie zył ?>?

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, zobacze w domu. Obejrze tez czy nie ma jakiegos opilka w stopie. Lekarz podejrzewa, ze to niezaleczone przeciazenie stopy. A moj madry maz zamiast lezec to konczyl malowac pokoj. Kazalam mu odlozyc walek i sie polozyc. Ech! Z facetami! Bo nic nie moze poczekac do jutra!

    83c27385cd.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka, u mnie w 20+5 Ola miała 431 g :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No moja będzie duża... Ja mam 1,83 a mąż 1,86 m wzrostu...

    83c27385cd.png
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula tak sie strasznie ciesze!!!!!!!! :) cudownie. Musiało tak być! Ściskam

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 3 lipca 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak znosicie upały? Wczoraj byłam na spacerze ok 13 i było całkiem przyjemnie, bo wiatr sobie wiał. Ciekawe jak dzisiaj będzie.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 3 lipca 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2017, 22:39

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 3 lipca 2015, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello!Bratku, dzieki ze pytasz. Noga lepiej, troszeczke, kolano niestety nie schodzi, z krwi wyszlo podwyzszone crp, a poza tym ok.
    Ja dzis w pracy tez czulam sie dobrze, nie bylo tak zle, ale jak wyszlam.... a teraz obie kostki opuchniete... zobaczymy jak rano...

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2015, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część Dziewczyny :)

    Jeszcze raz dziękuję za dobre słowa :)
    Ja na razie upały znoszę dobrze, a chciałam Wam napisać, że będziemy mieć dziewczynkę, prawie pewne :D Ja oczywiście nie nastawiałam się na płeć, bo najważniejsze, żeby było zdrowe, ale fajnie jest już wiedzieć, bo można zakupy zacząć planować.

    Bratek, Rudziutka7 lubią tę wiadomość

  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 5 lipca 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki:)
    Ja od wczoraj już urlopuje całe dwa tygodnie:) 9 Lipca wyjeżdżamy nad morze odpocząć, zrelaksować się i po powrocie walczymy dalej. 17 Lipca mamy kolejną wizytę i mam nadzieje, że TSH spadło i w sierpniu będzie pierwsza inseminacja:)
    Trzymajcie się zdrowo i przesyłam pozdrowionka. Przyszłe Mamusie niech siedzą w domku bo przy takiej pogodzie to ciężko mi wytrzymać a co dopiero Wam:)

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 5 lipca 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2017, 22:39

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 5 lipca 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratku a gdzie się wybieracie? My w tym roku do Jantara jedziemy. Co roku zawsze jeździliśmy do Władka w tym roku Nam sie odmieniło ale już tęsknię, za Władkiem. Tak dziwie, że Nas w tym roku tam nie będzie:(

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 6 lipca 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2017, 22:39

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 7 lipca 2015, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie dziewczyny macie z tymi wyjazdami. U nas pewnie do samego końca będzie znak zapytania. Bardzo bym chciała jechać nad morze (góry z takim małym dzieckiem odpadają, ale zobaczymy czy się uda.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 7 lipca 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milacia trzymam kciuki za to aby się udało wyjechać:)

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 7 lipca 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu koniecznie daj dzisiaj znać jak tam po wizycie w Novum:)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 7 lipca 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wybaczcie ze wkleje ale sporo bylo pisania :)

    my dzis po wizycie :
    więc tak wizyta bardzo fajna 1,5 h siedzieliśmy przejrzała skretnie nasze wszystkie wyniki, moje wykresy .. wszytsko… moje notatki c mnie niepokoilo..
    Hormony mam super, tarcycow FSH, LH .. prolaktyna.. generalnie pochwalila mnie za wszystkie badanka .. ale.. okazuje się ze ten ginekolog .. w Kielcach ..na prostej..mialam przez 9 miesiecy u niego monitoringi .. i nigdy nie zwrocil uwagi ze mam za grube endometrium..w 7-10 dc.. mialam 10-13 pryz pęcherzykach 11mm.. max do 14 od razu mi wyjaśniła ze przy takich pęcherzykach endometrium nie powinni jeszcze być takie bo dopiero jak zaczynaja się wydzielac hormony przed owulacja endometrium przyspiesz jakos tak.. podajane je się wydalo ze zazwyczaj mam 10 mm..i teraz tez na usg w 7 dc 10 mm .. a pęcherzyków duzo..malych .. oczywiście potwierdzila mi PCO, ale dodala ze dziwie ie ze do tej pory nie =wdrozono leczenia i z enie mialam robionej krzywj cukrowej + insulinowa..
    Wiec tak na wstepie mam niae robic HSG najpierw zobaczymy czy czasem to endometrium to nie polip..dala mi teraz orgametril zebympobrala i po nim zobaczymy jak się zluszczy sluzowka i przyjść w 3 -4 dc jeśli znowu będzie takie grube to będzie wskazanie do histeroskopii Jelni nie to wtedy robimy hsg i wrzesien IUI .. Jelni histeroskopia to nei ma sco poki co robic hsg ..bo to tez troche potrwa i o dziwo od razu mi powiedziala zejak cos to lepiej pocekac trochei zrobic sobie na NFZ.. taksamo jak i HSG ..
    Dała mi metmorfine.. mam zrobic krzywa cukrowa i insulinowa jak będę miala wyniki zadzownic o niej .. i powie mi czy mam brac czy nie ..
    Przed IUI mam zrobic usg piersi ,
    Z posiewami kazala się wstrzymac bo maja termin ważności i szkoda by było drugi raz kase wydawac..
    No i co najlepsze cwoki i ten z poradni niepłodności jak i ten z Gamety ..ani jeden nie zwrocil uwagi na mój testosteron i SHBG i ich współczynnik.. a w 2013 roku bylam już na granicy wiec i usg i wynilki potwierdzily wtedy pco..a nikt z tym nic nie zrobil 
    Ale pocieszyla mnie i powiedziala żeby się nie martwic ze ona jest tu od tego żeby się udalo .. i poki co eliminujemy czynniki które mogą zagrozic ciazy, uniemożliwić dobre zagnieżdżenie.. tak żeby wykorzystac te IUI jak najlepiej a nie po macoszemu 
    Wybraliśmy dawce ;) bardzo było nam milo.. szczególnie ciesze się ze Michal tak fajnie się zaangażował  smiac mi się chcialo bo ta się pyta jake oczy ..a michal mowi a jaki mam i takzaczeli żartować.. sprawdzila nasze gr krwi i generalnie mam dosc duze pole popisu .. 

    no i mamy schudnac :)

    no i jak sie okazlo .. zamiast placic za wizyte u psychologa... dostalismy darmowa konsultacje mamy okolo 16 lipca :D

    Rudziutka7 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 7 lipca 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suuuuuuuuuuuuuper:) Mówiłam, że jest dobra i naprawdę ma fajne podejście. Przede wszystkim od razu przechodzi do konkretów co dla takich par jak my jest najważniejsze. Wierzę, że zarówno Wam jak i Nam pomoże i w końcu zostaniemy rodzicami:)

    Jestem zła na tych wszystkich lekarzy "niby specjalistów", do których idziesz po pomoc a Oni widząc Twoje wyniki i wiedząc, że potrzebne jest leczenie mydlą Nam oczy żeby tylko kasę wyciągnąć.

    My teraz kolejną wizytę mamy 17 Lipca na 12:00. W dniu dzisiejszym Pani Magda osobiście do mnie dzwoniła aby przełożyć wizytę (mieliśmy wstępnie na 14). Jutro idę badanka robić i mam nadzieje, że wyjdą dobrze:)

    Ściskam i pozdrawiam Wszystkie forumowiczki:)

    Ania_84, Bratek lubią tę wiadomość

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ