X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 10 marca 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak jest ta różnica wieku... No ale cóż. My mamy swój wiek a one swój :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 10 marca 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arlenka wrote:
    vanessa a teraz w końcu masz porządnego?
    Można powiedzieć że jestem w trakcie poszukiwań i mam jednego na oku ale jaki sie okaże??? to czas pokaże ;)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie moja mama urodziła w wieku 35lat, ja w lipcu 30 powitam i z perspektywy czasu nie narzekałam na "mamo-babcię":D :D :D :D

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yourself wrote:
    z ciekawości weszłam na staraczki z rocznika 92-95... i okazało się dziewczyny, że gdy będziemy chodzić na wywiadówki to będziemy już w wieku babcinym. eh, jakie to przykre ;)
    Nikomu nie życzę źle ale różnie bywa i nie każdy zachodzi po roku 2 latach najpóźniej ale są też pary które po 8-10 latach zachodzą i rzucanie takimi tekstami... ja bym była ostrożna bo nigdy nie wiadomo co mnie czeka w przyszłości...

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Witajcie kobitki:) skoro mowa o ginach to ja sie "pochwalę" że trafiam na samych konowałów :P
    to witaj w klubie....za miesiąc się dowiem czy kolejny u którego teraz jestem też zaliczy się do tego grona:D:D:D:D:

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    to witaj w klubie....za miesiąc się dowiem czy kolejny u którego teraz jestem też zaliczy się do tego grona:D:D:D:D:
    Czasem miałam wrażenie że wszyscy tacy... i normalnych już nie ma na tym świecie... Nie raz miałam wrażenie że ja większą mam wiedzę na temat leczenia niepłodności niż oni.

    Malenq lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • assia Przyjaciółka
    Postów: 87 21

    Wysłany: 10 marca 2014, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yourself wrote:
    z ciekawości weszłam na staraczki z rocznika 92-95... i okazało się dziewczyny, że gdy będziemy chodzić na wywiadówki to będziemy już w wieku babcinym. eh, jakie to przykre ;)

    O kurczę, masz rację, ale jazda... :D
    Zawsze uważałam ludzi urodzonych w latach 90' za małolatów. Oni naprawdę już mogą być rodzicami?! ;)
    Kurczę, dobiłaś mnie trochę, nie chcę być mamo-babcią ;(

    0d1y90bv78miqftl.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 11 marca 2014, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie załamywać się wiekiem. Dla swoich dzieci będziemy mamami a to najważniejsze. Wczoraj wyczytałam, że Małgorzata Kożuchowska jest ponoć w ciąży. Ma 43 lata. I można :)

    AnikaX, eweline, vanessa, assia lubią tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • yourself Ekspertka
    Postów: 228 106

    Wysłany: 11 marca 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poza tym co niektóre dziewczyny z rocznikow 90tych wygladaja na starsze od nas;)
    czytałam o kozuchowskiej, mam nadzieje, ze to prawda, ona tez pewnie była staraczka weteranka;) oby wszystko jej poszlo dobrze.

    Jeżeli szczęście nie przyszło jeszcze do Ciebie to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.
  • bąbel Autorytet
    Postów: 543 556

    Wysłany: 11 marca 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Właśnie wróciłam z monitoringu. Pregnyl zadziałał, pęcherzyk pękł, owulacja była około 2 dni temu, śluzówka też bardzo ładna. Od jutra mam brać luteinę 2x2 tabletki i kontynuować metformax. 21 marca mam zrobić bhcg... to będzie najdłuższych 10 dni w moim życiu jak do tej pory.

    U mnie 4 kwietnia stuknie 30, ale w ogóle nie czuję się staro ;). Grunt to pozytywne myślenie i dbanie o siebie dziewczyny :)

    Pozdrawiam Kochane i trzymam kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2014, 18:51

    Malenq, yourself, assia lubią tę wiadomość

    20101016580117.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 11 marca 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale czuję się ospała... Boję się piątkowej wizyty w klinice :(

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • yourself Ekspertka
    Postów: 228 106

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Ale czuję się ospała... Boję się piątkowej wizyty w klinice :(
    Milcia nie boj sie! To duzy krok naprzod! Jestem z Toba i mocno Cie wspieram:) a o ktorej masz wizyte?

    Milcia lubi tę wiadomość

    Jeżeli szczęście nie przyszło jeszcze do Ciebie to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O 18. Idę razem z Mężem. Dzisiaj robiłam badania estradiolu i prolaktyny. Estradiol 467, a prolaktyna 30,89. Za wysoka jest niestety.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 11 marca 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    O 18. Idę razem z Mężem. Dzisiaj robiłam badania estradiolu i prolaktyny. Estradiol 467, a prolaktyna 30,89. Za wysoka jest niestety.
    Powodzenia :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 11 marca 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • yourself Ekspertka
    Postów: 228 106

    Wysłany: 11 marca 2014, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    O 18. Idę razem z Mężem. Dzisiaj robiłam badania estradiolu i prolaktyny. Estradiol 467, a prolaktyna 30,89. Za wysoka jest niestety.
    A moze nie niestety? Prl jest prosta do zbicia. A tsh robilas? Bo u mnie okazalo sie ze euthyrox wplynal tez na prl. Cos czuje ze bedzie dobrze:)

    Jeżeli szczęście nie przyszło jeszcze do Ciebie to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 12 marca 2014, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tsh mam na szczęście w normie. Leczę się u endokrynologa, bo mam stwierdzoną niedoczynność tarczycy i hasimoto. To ma na pewno wpływ. Brałam już Bromergon, ale skończył się i w nowym cyklu chciałam sprawdzić, jak wygląda bez tabletek.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • yourself Ekspertka
    Postów: 228 106

    Wysłany: 12 marca 2014, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dobrze. Kumpela bierze dostinex bo bromek zle znosila. A to ktorego endo chodzisz?bedziesz w dobrych rekach.

    Jeżeli szczęście nie przyszło jeszcze do Ciebie to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 12 marca 2014, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do kliniki idę do tej babki.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 12 marca 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yourself wrote:
    Bo u mnie okazalo sie ze euthyrox wplynal tez na prl. Cos czuje ze bedzie dobrze:)
    Tzn euthyrox podniósł Ci prolaktynę czy obniżył?

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ