X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • yourself Ekspertka
    Postów: 228 106

    Wysłany: 12 marca 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Do kliniki idę do tej babki.
    do kliniki do ginekolog, ale pytałam o endokrynologa. też tam mają więcej specjalistów?

    Jeżeli szczęście nie przyszło jeszcze do Ciebie to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.
  • yourself Ekspertka
    Postów: 228 106

    Wysłany: 12 marca 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Tzn euthyrox podniósł Ci prolaktynę czy obniżył?
    obniżył. gdy okazało się, że mam tsh >4 to poszłam do endo, nie chciał mi nic dawać na prl. powiedział, że może jest to powiązane z tarczycą no i po samym euthyroxie ładnie mi się unormowało. ostatnie wyniki tsh 0,4 prl 13.

    vanessa lubi tę wiadomość

    Jeżeli szczęście nie przyszło jeszcze do Ciebie to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 12 marca 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tam są chyba tylko ginekolodzy. Ja chodzę do endo dr Anny Modelskiej.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Anna_84 Koleżanka
    Postów: 38 14

    Wysłany: 12 marca 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    chyba też tu pasuję:-) I niestety zmiana kodu (trójka z przodu) nastąpiła już w styczniu. Właśnie zaczynam starania o swoje pierwsze dziecko. Trzymam kciuki za Was i za siebie. Pozdrawiam

    vanessa lubi tę wiadomość

    uwo93e3kne7yhd3u.png
  • yourself Ekspertka
    Postów: 228 106

    Wysłany: 12 marca 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna_84 wrote:
    Witajcie,
    chyba też tu pasuję:-) I niestety zmiana kodu (trójka z przodu) nastąpiła już w styczniu. Właśnie zaczynam starania o swoje pierwsze dziecko. Trzymam kciuki za Was i za siebie. Pozdrawiam
    Witaj 30latko ;) masz czysta karte ze staraniami i zycze bys szybciuko zaciazyla:)

    Jeżeli szczęście nie przyszło jeszcze do Ciebie to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.
  • Anna_84 Koleżanka
    Postów: 38 14

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To się zgadza. Na razie zrobiłam wszystkie badania zalecane przed ciążą i od 3 miesięcy biorę kwas foliowy i jodid 200. Zrobiłam też szczepienia na różyczkę i żółtaczkę typ b. Wybrałam lekarza do prowadzenia ciąży. Od ponad roku jestem pod opieką endokrynologa (problemy z tarczycą, ale jeszcze bez żadnych leków). Ogólnie wszystko jest ok. Mój ginekolog śmiał się ze mnie, że perfekcyjne przygotowanie do ciąży wyssałam z mlekiem matki :-) No cóż, perfekcja to moje drugie ja :-) tylko jeszcze nie odkryłam czy to wada czy zaleta :-)

    uwo93e3kne7yhd3u.png
  • yourself Ekspertka
    Postów: 228 106

    Wysłany: 12 marca 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna_84 wrote:
    To się zgadza. Na razie zrobiłam wszystkie badania zalecane przed ciążą i od 3 miesięcy biorę kwas foliowy i jodid 200. Zrobiłam też szczepienia na różyczkę i żółtaczkę typ b. Wybrałam lekarza do prowadzenia ciąży. Od ponad roku jestem pod opieką endokrynologa (problemy z tarczycą, ale jeszcze bez żadnych leków). Ogólnie wszystko jest ok. Mój ginekolog śmiał się ze mnie, że perfekcyjne przygotowanie do ciąży wyssałam z mlekiem matki :-) No cóż, perfekcja to moje drugie ja :-) tylko jeszcze nie odkryłam czy to wada czy zaleta :-)

    hahah Anno, w tej kwestii myślę, że zdecydowanie zaleta. spontan super sprawa, ale po takich przygotowaniach nie będziesz mogła sobie nic zarzucić no i powodzenia w staraniach ! :)

    Jeżeli szczęście nie przyszło jeszcze do Ciebie to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.
  • martuszka Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 12 marca 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, ja też 84 i też właśnie rozkręcam się w staraniach :) trzymam kciuki za was wszystkie!

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 12 marca 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy nowe dziewczyny :) Oby nasz trójka z przodu przyniosła nam szczęście :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna_84 wrote:
    Od ponad roku jestem pod opieką endokrynologa (problemy z tarczycą, ale jeszcze bez żadnych leków). Ogólnie wszystko jest ok.
    Tzn. jakie problemy? bo tarczyca przy staraniach i ciąży to ogromny problem.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • olga84 Przyjaciółka
    Postów: 103 42

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez zapisuje się do "klubu" choć jeszcze przez kilka miesięcy mam 2 na początku:) Trzymam za nas wszystkie kciuki:)

    Olga
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak fajnie że nas przybywa oby niedługo drugie tyle nas przybyło i każda z nas była "dwa w jednym" :)

    yourself lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • yourself Ekspertka
    Postów: 228 106

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Jak fajnie że nas przybywa oby niedługo drugie tyle nas przybyło i każda z nas była "dwa w jednym" :)
    Ooooo tak :) potem założymy nowy temat. Rocznik'84-w pakiecie;)

    vanessa, kasiuleks lubią tę wiadomość

    Jeżeli szczęście nie przyszło jeszcze do Ciebie to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przygotowałam całą dokumentację przed wizytą w klinice. Opisałam wszystkie etapy leczenia, zebrałam wyniki, usg. Wydrukuje jeszcze wykresy i w piątek się wszystko wyjaśni.

    yourself lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • yourself Ekspertka
    Postów: 228 106

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Przygotowałam całą dokumentację przed wizytą w klinice. Opisałam wszystkie etapy leczenia, zebrałam wyniki, usg. Wydrukuje jeszcze wykresy i w piątek się wszystko wyjaśni.
    będzie dobrze Milcia, mam nosa :)

    Jeżeli szczęście nie przyszło jeszcze do Ciebie to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 13 marca 2014, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arlenka jak nastawienie przed jutrem? Ja się trochę boję.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 13 marca 2014, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak tam u Was bieżący cykl? U mnie po wykresie wygląda, że chyba owulacja była, ale pewności nie mam. Jutro się przekonamy, co widać na usg.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia ja nowego cyklu doczekać się nie mogę, jestem 3dzień po duphastonie i czekam na @, czekam na nową szansę, czekam, czekam, czekam........

    Dzień dobry:)

  • arlenka Autorytet
    Postów: 677 1044

    Wysłany: 13 marca 2014, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Arlenka jak nastawienie przed jutrem? Ja się trochę boję.
    No właśnie ja też się boję... Nawet unikałam trochę forum żeby się nie nakręcać jeszcze bardziej. W zasadzie przez ostatnie dni wymyślam sobie różne zajęcia i latam wieczorami po znajomych żeby czymś zająć myśli.
    Dużo zależy od tego HSG jeśli zostaje mi jeden jajnik, a ponieważ z moim zdrowiem ostatnio ciągle pod górkę ciężko mi myśleć pozytywnie. No i zastanawiam się czy jednak nie zrobić operacji, bo prędzej czy później będę musiała, guz sam nie zniknie. No i niewielki odsetek tych guzów - ale jednak - występuje w formie złośliwej. Więc może lepiej się tego pozbyć? Już sama nie wiem, porozmawiam jutro może też na ten temat.

    V.2014 I ICSI :( X.2014 II ICSI :( V.2015 III ICSI :(
    XII.2015 IV ICSI transfer 12.12. <3
    gg6415nmbr1yje5o.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 13 marca 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba owulacja u mnie była, bo dzisiaj tak mnie prawy jajnik bolał, że szok. Jutro się dowiem co i jak :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ