X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 16 marca 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami jest tak, że jak taka wiadomość spadnie na człowieka, to trudno sobie uzmysłowić różne rzeczy. Ale po przemyśleniu i doczekaniu kilku dni, następuje zmiana poglądów.

    kasiuleks lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kasiuleks Autorytet
    Postów: 266 172

    Wysłany: 16 marca 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arlenka przykro mi :( A maz tak jak pisza dziewczyny na pewno potrzebuje troche czasu. Nie martw sie , jeszcze sie doczekacie bobaska. :*

    h44e3e3kpp3ne81z.png
    03.08.11 - Aniolek 8tc cp
    22.01.15 - Aniolek 7tc
    19.06.15 - Aniolek - 5tc
    11.11.15 Aniolek - 6tc
    12.12.16 Aniołek - 7tc
  • arlenka Autorytet
    Postów: 677 1044

    Wysłany: 16 marca 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję dziewczyny.
    My nie jesteśmy małżeństwem. Nawet nie do końca razem mieszkamy ( nie z wyboru, tak na razie wymusiła sytuacja). Ja dość mocno męczyłam temat dziecka, bo się bałam, że łatwo nie będzie, nie chciałam odkładać tego na czas, kiedy wszystko będzie poukładane, bo bałam się że to już może być za późno. M jest jeszcze 2 lata ode mnie młodszy. I bardzo chce mieć rodzinę. Nie wiem co zrobi. Może faktycznie potrzebuje czasu. Już nie wiem czego się spodziewać, więc staram się na nic nie nastawiać.

    V.2014 I ICSI :( X.2014 II ICSI :( V.2015 III ICSI :(
    XII.2015 IV ICSI transfer 12.12. <3
    gg6415nmbr1yje5o.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 16 marca 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może szczera rozmowa pomoże. Musisz być teraz silna, żeby on widział, że Ty się nie poddajesz. To musi być bodziec dla niego, żeby on też jeszcze walczył.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • yourself Ekspertka
    Postów: 228 106

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja myślę, że będzie Ci bardzo ciężko, ale musisz mu pokazać, że to udźwigniesz. że będziesz go wpierać w najtrudniejszych momentach, że nawet jeśli się nie uda, nie będziecie tych prób żałować, że może Was to zbliżyć a nie oddalić, to trochę tak jakbyś miała założyć spodnie. on oczekuje tego, czego my oczekujemy od naszych partnerów czy mężów. daj mu czas, ale nie za wiele. dawaj mu bodźca do działania i wspieraj go i rozmawiajcie :) będzie dobrze, jakby nie było macie siebie. ja trzymam kciuki i nie trace wiary!

    Jeżeli szczęście nie przyszło jeszcze do Ciebie to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.
  • assia Przyjaciółka
    Postów: 87 21

    Wysłany: 17 marca 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arlenka, przykro mi bardzo z powodu tej niedrożności. Ale dlaczego nic się nie da zrobić? Co z laparoskopią? Lewego też jeszcze nie spisuj na straty, może uda się wyleczyć.


    A ja z innej beczki... jestem po owulacji i mam pytanie. Miałam podany Pregnyl, moja lekarka zawsze mi mówiła, że pęcherzyk pęka w ciągu doby (rozumiałam więc to tak, że max po 24 godzinach albo wcześniej). Dlatego współżyliśmy tylko raz, parę godzin po podaniu Pregnylu. Ostatnio przeczytałam jednak, że owulacja następuje po 36 godzinach i się zmartwiłam - w tej sytuacji najsensowniejsze jest chyba współżycie na 1 dobę po podaniu Pregnylu, nawet chyba inseminacja jest właśnie tak planowana - 36 godzin po Pregnylu. Boję się, że zaprzepaściłam szansę w tym miesiącu przez to, że za wcześnie... :( Jakie macie doświadczenie z tym Pregnylem? Ja tym razem nie mogłam sprawdzić, bo to był piątek, więc w weekend nie dało się zrobić USG, ostatnim razem było tak samo, też w piątek.

    0d1y90bv78miqftl.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 17 marca 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja gin mówiła, że po podaniu może pękać od 12 do 36 godzin.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Dotty84 Autorytet
    Postów: 1945 3556

    Wysłany: 17 marca 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 13,7.... to znaczy, że mi się udało??????????

    uxi9zb2.png
    sd5of8v.png
  • yourself Ekspertka
    Postów: 228 106

    Wysłany: 17 marca 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    >5 ciąża :) gratuluję dotty :*

    Dotty84 lubi tę wiadomość

    Jeżeli szczęście nie przyszło jeszcze do Ciebie to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.
  • Dotty84 Autorytet
    Postów: 1945 3556

    Wysłany: 17 marca 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki!! nie mogę w to uwierzyć...Rośnij Fasolko!

    uxi9zb2.png
    sd5of8v.png
  • yourself Ekspertka
    Postów: 228 106

    Wysłany: 17 marca 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to uwierz, bo to fakt:) życzę spokojnych 9 m-cy i nie stresowania się. myśl pozytywnie!

    Jeżeli szczęście nie przyszło jeszcze do Ciebie to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.
  • assia Przyjaciółka
    Postów: 87 21

    Wysłany: 18 marca 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotty gratulacje! Ale Ci zazdroszczę! Ale może przyniesiesz mi szczęście, skoro jesteśmy z tego samego miesiąca :)
    A ile się staraliście?

    0d1y90bv78miqftl.png
  • Dotty84 Autorytet
    Postów: 1945 3556

    Wysłany: 18 marca 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Assia, wysyłam pełno zielonych wirusków! Mam nadzieję, że się uda!!!

    Ja myślałam, że największy stres jest w oczekiwaniu na @, ale uwierz, że ten stres który teraz mnie ogarnął jest dużo większy!

    Boję się, czy to nie zawcześnie, żeby się cieszyć - przede wszystkim jutro wieczorem dowiem się, czy betka wzrasta. Jak zacznie wzrastać, to zacznę sie na prawdę cieszyć!

    Teraz nie mogę w to jescze uwierzyć! Tabletki odstawiłam w grudniu, więc to drugi cykl starań dopiero - nie liczyłam że się uda wcześniej niż jakieś pół roku po odstawieniu, a tu proszę!

    Mój mózg chyba jeszcze tego nie ogarnia :D

    uxi9zb2.png
    sd5of8v.png
  • An Przyjaciółka
    Postów: 95 48

    Wysłany: 18 marca 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotty84 - Gratulacje! Mam nadzieję, że beta ładnie przyrośnie.

    Ja dziś byłam na becie, spodziewałam się więc nie byłam bardzo zaskoczona gdy zobaczyłam wynik <0,1. Czekamy na @. W przyszłym cyklu clo. Boje się trochę bo mam mięśniaka i przy Clo może rosnąć. Ale mój gin mówi, ze przy małej dawce nie powinien.

    Co do facetów to ich też czasem trzeba wspierać choć u mnie to mąż wspiera chyba mnie - on bardziej na lajcie podchodzi choć jak pytam to mówi, że się martwi (nie widać po nim zbytnio). Pewnie dlatego, że jest młodszy ode mnie i to nie po jego stronie jest raczej problem...

    2014 - 2x biochem, laparoskopia- mięśniak, endo
    2015 - poronienie 10tc. ANA
    2016 - laparoskopia - c.pozamaciczna - usunięcie jajowodu
    Być człowiekiem znaczy: każdego dnia starać się być lepszym. F. Dessauer
    fdd2a35a67.png
  • assia Przyjaciółka
    Postów: 87 21

    Wysłany: 18 marca 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż też bardziej lajtowo. Ale to w końcu ja się szprycuję hormonami i to ja nie urodzę dziecka przed 30 :( No on w sumie też nie, hehe.

    Dotty, to trzymam kciuki, żeby wszystko było super. Wcale się nie dziwię, że się stresujesz. Ale wysyłaj dzidziusiowi pozytywne fluidy :)

    0d1y90bv78miqftl.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 19 marca 2014, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam wczoraj na usg i mój pęcherzyk nic nie urósł, ale gin powiedziała, że być może owulacja była wcześniej i ten pęcherzyk rósł jednocześnie. Jak ten poprzedni pękł, to ten się zatrzymał.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Laurrena Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 19 marca 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    Staramy się z mężem dopiero od stycznia, ale już chyba się udało. Okres (po 28 dniach) powinnam dostać wczoraj. W czwartek bolała mnie głowa, w piątek miałam mdłości, w weekend mocny ból brzucha jak na okres, a od poniedziałku cały czas czuje, że coś się z tym brzuchem dzieje. Przezornie zadzwoniłam go ginekologa i mam wizytę (prywatną,na nfz dopiero są zapisy na czerwiec)9 kwietnia. Jeśli faktycznie się udało to będzie to 7 tydzień. Bardzo się cieszę, choć boję chyba jeszcze bardziej.
    Pozdrawiam bardzo serdecznie
    ps. jeśli się udało to dzięki wykresowi ovufriend, który ku uciesze mojego męża zafundował nam tygodniowy maraton seksu:)

    Laurrena
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 19 marca 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tobzrob tescik;)

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 19 marca 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób test i się przekonasz.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Dotty84 Autorytet
    Postów: 1945 3556

    Wysłany: 19 marca 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    An wrote:
    Dotty84 - Gratulacje! Mam nadzieję, że beta ładnie przyrośnie.

    Ja dziś byłam na becie, spodziewałam się więc nie byłam bardzo zaskoczona gdy zobaczyłam wynik <0,1. Czekamy na @. W przyszłym cyklu clo. Boje się trochę bo mam mięśniaka i przy Clo może rosnąć. Ale mój gin mówi, ze przy małej dawce nie powinien.

    Co do facetów to ich też czasem trzeba wspierać choć u mnie to mąż wspiera chyba mnie - on bardziej na lajcie podchodzi choć jak pytam to mówi, że się martwi (nie widać po nim zbytnio). Pewnie dlatego, że jest młodszy ode mnie i to nie po jego stronie jest raczej problem...

    Kochana, trzymam mocno kciuki i ślę wiruski :)

    Dam znać jak po drugiej becie...jak tu się nie stresować? :) :)

    uxi9zb2.png
    sd5of8v.png
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ