X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • assia Przyjaciółka
    Postów: 87 21

    Wysłany: 15 maja 2014, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    assia to wszystkiego naj naj z okazji odbytych urodzinek, ja do lipca jeszcze troszkę:) i powodzenia kochanie:)

    Dzięki śliczne. Ty jeszcze masz czas zajść przed 30, trzymam kciuki :)

    0d1y90bv78miqftl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    assia no jak nic złego się nie zmieni:) to w 30stkę poinformuję rodzinkę o małym/wielkim cudzie:-)

  • assia Przyjaciółka
    Postów: 87 21

    Wysłany: 15 maja 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    An, ja też Ci bardzo współczuję. Smutna wiadomość :( Trzymaj się, jesteśmy z Tobą :*

    0d1y90bv78miqftl.png
  • assia Przyjaciółka
    Postów: 87 21

    Wysłany: 15 maja 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    assia no jak nic złego się nie zmieni:) to w 30stkę poinformuję rodzinkę o małym/wielkim cudzie:-)

    Ale... czy coś mnie ominęło? Jesteś już w ciąży??

    0d1y90bv78miqftl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    assia tak:) póki co to 5tydzień:)

  • assia Przyjaciółka
    Postów: 87 21

    Wysłany: 15 maja 2014, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej, jakoś nie zarejestrowałam... wow, to super :))
    A to 5 tydzień licząc od poczęcia czy od miesiączki?
    Jak się w ogóle czujesz? :)

    0d1y90bv78miqftl.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 16 maja 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    An przykro :(

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • An Przyjaciółka
    Postów: 95 48

    Wysłany: 23 maja 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam temat. Jak się czujecie dziewczyny? Jak nastroje? Pozdrawiam Was już weekendowo :)

    2014 - 2x biochem, laparoskopia- mięśniak, endo
    2015 - poronienie 10tc. ANA
    2016 - laparoskopia - c.pozamaciczna - usunięcie jajowodu
    Być człowiekiem znaczy: każdego dnia starać się być lepszym. F. Dessauer
    fdd2a35a67.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 23 maja 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się czuję ok :) Chociaż alergia mnie dopadła, a nic nie mogę brać :( Zdechnę chyba przez te pyłki.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 23 maja 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    An, a jak u Ciebie?

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejku wątek 84 umarł...a przynajmniej leży w agonii....:(

  • An Przyjaciółka
    Postów: 95 48

    Wysłany: 23 maja 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba odpuszczę starania. Mam nowy termin operacji na lipiec i jeśli znowu przytrafi mi się biochemiczna i wszystko się przesunie to chyba się załamie. Ale powiem Wam, że bije się z myślami bo pewnie wznowienie starań za ponad pół roku (jeśli nic się nie spartoli w trakcie). Nie wiem już co robić.

    2014 - 2x biochem, laparoskopia- mięśniak, endo
    2015 - poronienie 10tc. ANA
    2016 - laparoskopia - c.pozamaciczna - usunięcie jajowodu
    Być człowiekiem znaczy: każdego dnia starać się być lepszym. F. Dessauer
    fdd2a35a67.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    An skarbie...nawet nie wiem co Ci odpisać...:-/ tulę i modlę się aby Bóg podpowiedział Ci rozsądne rozwiązanie:-)

  • An Przyjaciółka
    Postów: 95 48

    Wysłany: 24 maja 2014, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje bardzo Malenq. W ciążę nie zachodzę, nie wiadomo czy jakbym zaszła to czy bym donosiła. Myślę, że nie mam wyjścia i muszę komuś zaufać. W tym przypadku są to lekarze. Mam nadzieję, że wiedzą co robią. Śpijcie dobrze moje trzydziestki i niech marzenia się spełniają :*

    2014 - 2x biochem, laparoskopia- mięśniak, endo
    2015 - poronienie 10tc. ANA
    2016 - laparoskopia - c.pozamaciczna - usunięcie jajowodu
    Być człowiekiem znaczy: każdego dnia starać się być lepszym. F. Dessauer
    fdd2a35a67.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    An to będę modliła się o mądrość, rozsądność i fachowość lekarzy do których trafisz, aby Bóg kierował ich decyzjami...
    tak ---- spełnienia marzeń, tego wszystkiego nam potrzeba:-)

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 24 maja 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też trzymam kciuki, żeby wszystko Ci się udało i żebyś zaszła w upragnioną ciążę.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • bąbel Autorytet
    Postów: 543 556

    Wysłany: 25 maja 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja w maju odpuściłam sobie starania, żeby podreperować troch psychikę (mierzę tylko temperaturę i biorę bromka i metforminę - bo te leki mam na stałe). Przez cały miesiąc samopoczucie było ok, niestety od 3 dni znowu dopada mnie depresja...chyba przed nowym cyklem z inseminacją. W środę muszę iść do gina po receptę na bromka i metforminę i będziemy rozmawiać co dalej, jaka stymulacja przed inseminacją.
    Malenka, Milcia gratuluję.
    An trzymam kciuki, mnóstwo siły Wam życzę.

    Malenq lubi tę wiadomość

    20101016580117.png
  • assia Przyjaciółka
    Postów: 87 21

    Wysłany: 25 maja 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też chyba nic dobrego - dziś w 10 d.c. test wyszedł negatywny, zresztą badałam progesteron tydzień po owulacji i wyszedł tylko 12,6. Wygląda na to że Clo+Pregnyl nie pomagają, bo progesteron ciągle za niski.
    Lekarka jeszcze miała ostatnio pomysł, że jak FT4 wyjdzie poniżej 1, to włączy mi jakiś lek tarczycowy Euthyrox. Niby tarczyca w normie, ale może powinno być trochę wyżej... no ale wynik FT4 wyszedł 1,05, więc nie wiem... Któraś z was zna się na tych tarczycowych sprawach?

    Ściskam was wszystkie serdecznie.

    Bąbel, a to będzie Twoje pierwsze podejście do inseminacji?

    0d1y90bv78miqftl.png
  • bąbel Autorytet
    Postów: 543 556

    Wysłany: 25 maja 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    assia, tak pierwsze.
    Poprzednie dwa cykle byłam stymulowana clo+menopur+pregnyl+luteina, oprócz tego metformax i bromergon. Niestety nie udało się zaciążyć, choć owulacja była i wszystko ładnie, pięknie. Najbardziej podłamało mnie to, że po tych stymulacjach miałam typowe objawy ciążowe, jakich nie miałam w poprzednich cyklach. Niestety, jak się okazało są to skutki uboczne stymulacji, a nie ciąża.

    assiu, ja niestety nie pomogę w sprawach tarczycowych.
    trzymam mocno kciuki, żeby udało się dobrać odpowiednie leczenie :).
    Pozdrawiam :)

    20101016580117.png
  • assia Przyjaciółka
    Postów: 87 21

    Wysłany: 26 maja 2014, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to już na te objawy staram się w ogóle nie patrzeć, bo nie raz się przekonałam, że tylko mi się zdawało...

    Lekarka mi jednak powiedziała, żeby przy takich wynikach nie brać nic na tarczycę.
    Zmieniamy jednak lek na stymulację. Clo nie działa dobrze (pęcherzyki rosną, ale słabej jakości). Dużo dziewczyn pisze o Femarze, ale ja znalazłam dużo tańszych zamienników (najtańszy to Letrozole Bluefish). Wiele dziewczyn pisało, że po długich staraniach po Femarze się od razu udało, więc wstąpiła we mnie nowa nadzieja :)

    A Tobie bąbelku życzę owocnego zabiegu. Ja sama się nie zdecydowałam na inseminację, ale za Ciebie trzymam kciuki. Jest coś takiego jak wrogi śluz. Lata brania leków, a może się okazać że przyczyna jest taka prosta i inseminacja byłaby tu pomocna.

    0d1y90bv78miqftl.png
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ