X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 26 września 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie! co tu tak cicho? Ja przy kawce się witam! Dziś 6ty dzień z visanne i zaczynają mnie sutki boleć, ale tylko z rana. Oby objawy się nie rozkręcały za bardzo!
    Dziś jestem sama w pracy no i przelotem szefowa... ale ona to jak wiatr, wpada i wypada :)

    Miłego dzionka!

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się witam popołudniową porą z kawką :)

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 26 września 2014, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wróciłam z warsztatów dla kobiet w ciazy i planujacych ciaze oraz matek karmiących. Ciekawe warsztaty, ale po 8h pracy i 4,5h tych warsztatow padam... az sie ubralam w cieple skarpety i polar bo mi zimno ze zmeczenia!
    DObranoc dziewczeta!

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka u mnie też strasznie zimno, wczoraj wieczorem mąż zrobił grzane piwo i pod kocyk :D
    A te warsztaty były jednodniowe? Czy będzie ciąg dalszy?

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 29 września 2014, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, znów zimno! Wczoraj miałam cały dzionek z mężem, więc nie zaglądałam, a w sobotę byliśmy na urodzinach.
    Paaulla, warsztaty były jednodniowe, ale w sobotę odbywały się też tylko dla matek o karmieniu dzieciu do 3go roku życia. Mniej więcej o tym samym mówiłą pewnie, tylko w pt. na co innego kładła nacisk (na starające się i karmiące piersią) a w sobotę na dzieci już starsze.
    Np. pamiętajcie, żeby dziecku dawać najpierw warzywa, bo jak posmakuje najpierw słodkich owoców to nie będzie chciał jesc zdrowych brokułków czy marchewki :)

    83c27385cd.png
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 29 września 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane!!!
    Jestem :)!
    Miałam szalony tydzień. Najpierw to przeziębienie, nie doleczyłam sie do końca musiałam jechać w delegacje z pracy na dwa dni na jakieś straszne zadupie :) zimno i koniec świata. Spowrotem się rozchorowałam po powrocie a jestem w trakcie przeprowadzki. Wczoraj cały dzień i pół nocy przewoziliśmy rzeczy. Jestem wykończona i załamana. Wszystko w pudłach, rozpakowałam tylko kuchnię mieszkać się nie da!!! Skąd tyle rzeczy ja sie pytam no skąd!! Dziś rano do pracy złapałam jeden worek i wybrałam co było ubierając się w pierwsze lepsze rzeczy niekoniecznie do siebie pasujące.
    Mieszkanie mi sie nie podoba i okolica wolałam nasze poprzednie :(( ale tutaj nie płacimy za wynajem a 1000 zł piechotą nie chodzi. W każdym razie jest mi smutno źle i jestem zmęczona!
    Nawet nie mierzyłam tempki bo jak byłam przeziębiona bez sensu na wyjezdzie nie było jak a teraz nigdy w zyciu nie znajde termometra!!! to co ja pakowałam poopisywałam ale później pakował sam małż a poza tym już za nic w świecie nie było czasu bo musielismy sie wyrobić w jeden dzień. Taka sytuacja!!
    W tym cyklu wiec nie wiem czy co z tego bedzie bo oboje jakoś w rozjazdach a jak nie to padamy ze zmęczenia. A w weekend akurat wypadnie pewnie ovu a męża nie ma i o. do dupu
    Namarudziłam namarudziłam i juz :) a co u Was dziewczyny>

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 29 września 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Kochana! Nowe mieszkanie to nowe możliwości! Trzeba ochrzcić co nieco! Zbałamuć go przed wyjazdem i już!
    My też będziemy się nie długo przeprowadzać i tego się boję właśnie! Pakowania! Skąd te kartony wziąć, jak popakować, żeby potem się nie załamać! brrr
    Choć w sumie tak dużo nie mamy teraz, bo w kawalerce to się upcha, ale kiedyś kończy się szafa... więc o tyle lepiej ;)
    0dance3.gif

    83c27385cd.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 29 września 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z okazji naszj 2 rocznicy slubu :D

    Dla pijacych stawiam to :D
    a4d3db6d0b.jpeg

    a dla naszych mamusiek i niepijacych :D

    gyumolcsok-zoldsegek.jpg

    zizia_a lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 30 września 2014, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy! Aby spełniło się Wasze marzenie! Całą moc życzeń kieruję w to właśnie marzenie!

    A dziś Dzień Chłopaka! Panom życzę mocnych plemniczków i celnych strzałów!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2014, 07:49

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 30 września 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu wszystkiego dobrego.Niech spełnią się Wasze marzenia!!!

    Ja wczoraj pół nocy wypakowywałam wszystko. Jeden pokój na wpół ogarnęłam. Poukładałam wszystko byle jak oby było na miejscu potem powoli sobie już będę dopieszczać :) Okazało sie ze bedziemy mieli gościa na dwie nocki więc musiałam to ogarnąć przez noc bo nie było jak dojść do łóżka :p Małż padł na dziób o 22 bez mycia jedzenia i rozebrania a ja w spokoju układałam, sąsiedzi pewnie zachwyceni nie byli troszę się tłukłam :) ale jak wstał rano to aż zaniemówił że pokój naszykowany już praktycznie. No nie powiem narobiłam się jak dziki osioł ale jest efekt :)

    za to siedze w pracy i gdyby nie to ze kaloryfery nie grzeją i jest zimno to bym poszła spać chyba tu bo nie mam nikogo umówionego na dziś :)

    W temacie staraniowym to zrobiłam dziś te badanie LH i FSH i zobaczymy. Zupełnie zreszta o nim zapomniałam :) cudem jakimś dzis mnie oświeciło. Miałam zrobić w 10 dc, dziś jest 11.

    paula co słychać
    rudziutka jak sie czujesz podczas leczenia
    Ania jak postepy z patentem?

    Ściskam!!!!

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 30 września 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, silna kobieta z Ciebie! Mąż padł a Ty tyrałaś! :)
    No ja się czuję całkiem normalnie, czasem mnie coś kłuje ale poza tym ok. Pierwsze dni byłam osłabiona, ale zregenerowała się. Jedyne co czuję to niskie libido... mogłabym się przytulać i na tym poprzestawać... Mam nadzieję, że to też minie.
    No i jestem na diecie, bo strasznie boję się przytyć po tych tabsach. Słodycze, ziemniaki i chleb poszły... Ale za tydzień wrócę chyba do razowego chleba, bo trzeba ruszyć jelitka... ;)

    83c27385cd.png
  • elucha Koleżanka
    Postów: 47 12

    Wysłany: 1 października 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane 30-tki:)
    30 sierpnia skończyłam 30 lat:)
    Zaczęliśmy się z mężem o rodzeństwo dla naszego synka we wrześniu, więc to dopiero początek:)
    W ciążę z synkiem zaszłam bez problemu w pierwszym cyklu. W 2012 roku zaczęliśmy starania o drugiego dzidziusia ... ale nie było już tak różowo:( Najpierw poroniłam w 6tc, a później była ciąża pozamaciczna:(
    Dopiero teraz psychicznie jestem gotowa na kolejną próbę.
    Wierzę, że tym razem będzie wszystko w porządku:)

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 1 października 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elucha witaj przykor mi z powodu przykrych doswiadczen.. ale mam adzieje ze juz niedlug bedziesz sie cieszyc :)

    a tak na boku pytanko czy robili ci po pozamacicznej HSG ??

    Kochne wrazenia meza po pierwszym dniu :D
    Ja: kochnie jak tam po pierwszym dniu
    On Spoko, :)
    Ja..tylko spoko
    On.. poki co tak bo jak ostatniho achwalam to pozniej jest lipa :)

    ale ogolnie powiedzial ze praca spoko, ludzie tez.. szef tez
    robi to co lubi .montuje, docina.. itp itd :)
    tylko jest poprawka poki co beda robic od 6-16 bo maja nie wyrobke..
    ale za kazda nadgodzine bedzie mial normalnie placone :)

    no i po 2 tyg bedzie ostateczna decyzja wiec nie miesiac niepewnosci :)
    rumianku patetnt poki co utknal z braku czasu :)
    ale wezmiemy sie za to jakos w listopadzie najpozniej bo teraz mamy wesele siostr meza , przeglad, szczepienie itp itd :)
    ja musze sc wreszcie do chirurga niech oceni czy trzeba usuwac kamyka woreczka przed ciaza .. no i musze w kncu sie zebrac usunac zeba i sprawdzic jeszcze raz jednego bo zaczyna mi reagowac na zimno .. ;/ wiec boje sie czy nie skonczy sie na kanalowym ;/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • elucha Koleżanka
    Postów: 47 12

    Wysłany: 1 października 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Ania_84,

    pół roku po laparoskopii miałam robione HSG - drożne.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 1 października 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to teraz pozostaje dzialac :)
    a my tu bedziemy grzecznie dopingowac :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • elucha Koleżanka
    Postów: 47 12

    Wysłany: 1 października 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuję:)

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 1 października 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tylko takie pytanko czy lekarz zalecal jakies inne badania ?? typu genetyka po poronieniu ? i czy maz mial badane nasienie ...
    wiem macie juz dziecko ale u faceto sporo moze sie zmienic

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • elucha Koleżanka
    Postów: 47 12

    Wysłany: 1 października 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie oprócz hsg, cytologii i kontrolnej wizyty u ginekologa żadnych dodatkowych badań nie robiłam. Po ciąży pozamacicznej w ogóle nie chciałam nawet myśleć o kolejnej ciąży ani o jakichkolwiek badaniach.
    Na razie chcemy spróbować, czy się uda:) Jak się nie uda do końca roku zaczniemy robić konieczne badania. Ale cały czas mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby:)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 1 października 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadziejze nie beda potrzebne zadne badnka :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 2 października 2014, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj elucha :) trzymam kciuki za bezproblemowe staranka. Aniu fajnie ze maz zadowolony. Praca wazna rzecz :) przynajmniej jeden stres odchodzi.
    Rudziutka to dobrze ze znosisz kuracje bez wiekszych rewelacji i podziwiam silna wole do diety i zapobiegawczosc. Ja dopiero bym sie ogarnela przy 5 kg na plusie.
    Ja dzis spie od 18 z dwugodzinna przerwa :)) zmeczenie wychodzi. Nie moge doczekac sie weekendu. Szkoda tylko ze maz wyjezdza :(

‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ