X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super by było jakbyśmy wszystkie już z brzuchami chodziły i wtedy byśmy dzieliły się swoimi wrażeniami z błogosławionego stanu :) eh..... jak ja już bym chciała być mama ....

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 17 września 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane ja wlasnie siedze i rezerwowuje noclegi stwierdzilismy ze jak juz jedziemy do Łodzi to pojedziemy w czwartek wrócimy w sobote wieczorem :) dwa noclegoi w piatek o 8 rano Misiek ma komisje w szpitalu w Łodzi ( odnosnie zmiany kat wojskowej )
    a po albo w piatek jeszcze albo w sobote jedziemy do Uniejowa na termy :D
    odbjamy sobie za to ze nie moglismy na termy w Poznaniu jechac :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 17 września 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobry wieczór :)
    Byłoby cudnie :))) gdyby nam wszystkim się udało!

    Ania świetna myśl z tymi termami! Trzeba się relaksować!

    Mi się mąż rozchorował :( mam nadzieje że nie bedzie miał gorączki. Myślicie że polopiryna czy coś podobnego zaszkodzi w kuracji? Czy swobodnie może brać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Aniu życzę udanego wyjazdu:)

    Rumianku niestety nie wiem, czy przyjmowanie leków może zaskoczyć w kuracji, ale na pewno gorączka szkodzi i ma negatywny wpływ na nasienie, więc trzeba ją zbić, może paracetamol?

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 18 września 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny!! Ale piękna pogoda :)
    A ja siedze w pracy do 17 jak nie lepiej :(((

    Gorączki nie ma na szczęście póki co. Ale katar to koszmar pół nocy nie spaliśmy ja przez komara widmo który mnie gryzł a ja nie mogłam go zlokalizować a małż przez katar :)

    :( a ja zaczynam plamić :( chociaż @ powinien pojawić się najwcześniej w sobotę.
    Do dupy to wszystko

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 18 września 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rumianku, a zawsze zaczyna się u Ciebie plamieniem? Może to tylko plamienie?
    Mi niestety spadła tempka, kilka razy zakuło mnie podbrzusze, więc skoczyłam do ginka, receptę dostałam i pewnie jutro albo w środę wraz z @ zacznę 3 miesięczną kurację i przerwę w staraniach!
    Mam zrypany humor, aż się popłakałam jak wyszłam z gabinetu i usiadłam za kółkiem. Chwilę musiałam się uspokoić i wróciłam do pracy.
    Mam nadzieję, że dziś wieczorem się zrelaksuję

    83c27385cd.png
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 18 września 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka wiem ze bedzie ciezko ale nie martw sie. Moze taka przerwa dobrze Wam zrobi. odpiczniecie by nabrac sily i zaczac na nowo. Tym razem skutecznie :)) ja zwykle nie miewam plamien ale zdarzlo sie ze dwa razy wiec to pewnie to. No i tempka spadla

    Rudziutka7 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 18 września 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :D

    my juz siedzimy w Łodzi po zakupach jutro dzien stresu .. o 8 rano komisja.. ale pozniej sie relaxujemy :) w Uniejowie na termach :D

    wczoraj o 23:50 przyszla na swiat córeczka mojej przyjaciolki :D dali jej na imie Ania po mnie :D pobeczalam sie :D

    Rudziutka7 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Wczoraj nie dałam rady nic napisać, bo miałam bardzo intensywny dzień, w weekend na pewno nadrobię ;)

    Aniu trzymam kciuki za komisję, będzie dobrze !

    Rumianku, Rudziutka za Was nadal trzymam kciuki, może jednak @ się nie rozkręcą !
    Miłego dnia :)

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 19 września 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej!
    Paaulla co porabiałaś, że tak intensywny dzionek miałaś?
    Aniu, nie becz! Dali jej imię po Tobie, bo jesteś wspaniałą osóbką!

    My jutro mykamy na wesele do kumpeli, a rano zobaczymy jaka tempka będzie. I tak nie będę piła, bo będę kierowcą :)

    Miłego dzionka!

    83c27385cd.png
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 19 września 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka u mnie tempka już spada. Ostatnio jak w zegarku mam końcówki cyklu. Więc jutro powinno być 36.35 i @ :)) tak jest od kilku cykli.
    Dziś plamienia ciąg dalszy.
    Za Twoją trzymam kciuki :) i udanego wesela jutro
    Ania czekamy na wieści z komisji
    Vesna co u Ciebie!!!!


    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Rudziutka życzę udanej zabawy !
    Aniu jak po komisji?
    Jakie plany dziewczyny na weekend? Ja zaraz muszę udać się do sklepu, bo nie mam nic na śniadanie hehe Wpadnę później z kawusią, może kogoś wtedy zastanę :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 20 września 2014, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane kurde nie wkleilam tu wypowiedzi o wczorajszy dniu pisze z tel bo niedlugo wracamy do kielc vo do komisji w skrocie jest oppisabe e moim pamiętniku ;-) ogólnie stradznie sie stresowalam
    O maly wlis i ny mu utrzymali ta kat co ma :-S
    Ale w ostatnim etapie lekarz sie wykazal spr pod ktors podcuodzi i powiedzial ze maz ma mocne kwity wszystko udokumentiwane i najprawfopodobniej zmienia na d lub e ale.orzeczeeprzyjdzie poczta wiec na 100% nie wiemy

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze Aniu, czuję to :)

    No i jestem z herbatką, tylko czy ktoś jest?

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 20 września 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja doepiro teraz wlasnie dotarlismy na spokojnie do domku :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    My wczoraj byliśmy na zakupach, ale kupiliśmy tylko prześcieradło hehe
    Po powrocie zjedliśmy kolacyjkę i oglądaliśmy mecz w siatkę, super że się udało wygrać :) Będzie emocjonujący finał :)
    Teraz czekam, aż mąż wstanie ;)

    Rumianek lubi tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 21 września 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki! No niestety @ przylazla dzis. Wesele prztrwalam bez wiec jest jakis plus. Od dzis bdo 12 grudnia biore visanne I wtedy zobaczymy co bedzie... Jutro nadrobie Was! A teraz dobrej nocy zycze!
    P.S. Jaktam Rumianku!
    Polska Mistrzem Swiata w Siatkowce! Hurrrra!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2014, 22:45

    Rumianek lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 22 września 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry kochane
    Do mnie tez @ przyszła na dodatek mąż mnie zaraził bo od wczoraj mam katar boli mnie gardło i głowa, zle się czuję oj źle. :( zakopuje się w łóżku i nie ruszam się z domu. Będę też marudzić i jęczeć.
    Mecz super :) oglądałam mocząc nogi w gorącej wodzie i pijąc grzane piwko z miodem :)

    Rudziutka ściskam.

    Ania jak tam?

    Ciekawe co u Milci. Kochana daj znać jak się czujesz!

    Paula jak po weekendzie :) prześcieradło dobry zakup. Moje dziurawe tez by sie przydało nowe hahaha

    Vesna nam się zagubiła

    Rudziutka7 lubi tę wiadomość

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 22 września 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rumianek dzięki za pamięć. Ja ogólnie to wypoczywam, bo strasznie zaczął brzuch twardnieć. Biorę leki.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 22 września 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    17 września mieliśmy wizytę i mała waży już 1400 gram. Z nią jest ok, ale ze mną nie najlepiej. Mam anemię i muszę brać jeszcze dodatkowe żelazo (koszt miesięcznej kuracji to 170 zł), do tego pogorszyła mi się krzepliwość krwi i muszę teraz robić codziennie sobie zastrzyk w brzuch. Strasznie mi to idzie, bo boli i za każdym razem psychicznie się od rana nastawiam na zrobienie zastrzyku. Luteinę nadal mam brać. Ogólnie to trzeci trymestr to jest chyba najgorszy, chociaż w każdym coś. W pierwszym krwawienie i leżenie z ciążą zagrożoną, w drugim osłabienie i puchnięcie rąk i nóg, a w trzecim anemia i kiepskie wyniki. Na szczęście z nasza Olcia rozwija się bardzo dobrze. Za 3 tygodnie mamy wizytę i będzie też usg 3D.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ