X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z plamienia zrobiła się @, zamiast pójść dziś odebrać wyniki bety wolałam pojechać na grzyby, bo nie mam złudzeń, a wynik odbiorę przy okazji w poniedziałek jak będę obok labo. Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję i jesteście super :)

    Dziś wypiję Wasze zdrowie, bo od dawna odmawiałam sobie alkoholu i mam ochotę na winko:)
    Miłego wieczoru :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 13 września 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane :)

    my juz po targach :)

    niestety aquapark poszedl w pizdu:( nie umjmiem nawet z tamponem isc na basn..po porstu sie krepuje ;/

    a dwa leje sie ze mnie jak z kranu ..malo nawetchodzimy bo ledzwia mi naparzaja..nooo lae rohe odpoczelismy :)

    mieismy ochte zostac jeszcze na 16-19 wrzesnia na drugie targi stoolarskie, akcesorii meblowych itp itd bo maz by podpatzyl jakies meble i maszyny jak edzi ezakladal dzialanosc .. :)

    ale niestety wracamy po pierwsze kasa sie konczy :P podrugiemoja praca czeeeka :P

    Paula bardzo mi przykor z ejdnak przylezla ;/ franca glupia ;/

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 13 września 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Kochane! paulla ściskam mocno :*
    u mnie po staremu byłam na monitoringu, pęcherzyk nie rosnie, ten cykl raczej bez owulki, ale gina kazała działać, a jak nic z tego nie będzie to od przyszłego cyklu stymulacja pęcherzyków. we will see.
    podczytuje Was regularie, ale jakos po ostatnim zmarnowanym cyklu troszke sie podłamałam i stwierdziła, że nie chce sie tak nakręcac, więc teraz jest juz spokojnieej :)

    paaulla84 lubi tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 14 września 2014, 03:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paaulla przykro, tak jak Ania pisala franca z niej! Dobrze, ze pojechalas na te grzyby, zawsze jakies odreagowanie!
    Kochane ja za tydzien testuje, ale nie nakrecam sie na 2 kreski bo tempka slaba a jestem na dodatek przeziebiona, katarze sie strasznie!
    jedziemy teraz do Gdanska odwiezc kolege na lotnisko, wiec dzis tempki nie zmierze. Kolega spi wiec musze meza pilnowac :)

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2014, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !
    Aniu super, że spędziliście miło czas w Poznaniu.
    Vesna najlepiej żeby się nie nakręcać to pisać o czymś innym ;)
    Rudziutka szerokiej drogi :)

    Jakie macie plany na dziś? Ja wczoraj ugotowałam obiad na dwa dni, więc dziś zamierzam cały dzień się byczyć :) Może jak się ładna pogoda zrobi to jakiś spacerek będzie :) A i nie wiem, czy pisałam przez to całe zamieszanie z @, ale 1 października mąż ma wyznaczoną wizytę w Łodzi, tam gdzie Aniu poleciłaś, tylko nie wiem do jakiego lekarza, bo nie zapamiętał nazwiska :/

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 14 września 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Hej! Podróż masakryczna. Musieliśmy się wygłupiać w drodze powrotnej, żeby nie usnąć, bo ja jak tylko zamykałam oczy odpływałam, a mężuś był dzielny, ale nie chciałam ryzykować i go zostawiać samego. Potem stanęliśmy na kawę i frytki, trzeba było coś ciepłego zjeść, żeby sen poszedł w pizdu!
    A teraz mąż w pracy a ja kichająca w domu, ale wybieram się później na spacerek dotlenić się!
    Paaulla ja dziś miałam szybko obiad bo późno szliśmy spać to i późno wstaliśmy. Ale jak wrócę będę gotować rosołek ze swojskiej kurki :) będzie spokój na 2 dni :) a ja zostanie na 3ci dzień zrobię pomidorówkę :) uwielbiam takie wyjścia :)
    Trzymam kciuki za badanie męża!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2014, 16:29

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ja też mam rosołek :) i kto wie, może jutro będzie pomidorówka ;)

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 14 września 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hellol kobitki :d
    my juz w domku :) jechalo sie milo .... caly czas rozmawialismy sobei z malzusiem :)

    moje kocie chyba az tak sie nie stesknilo za nami jak ja za nia :d wszytsko rzucilam i do mojej koteczki:d bo juz mi sie snilo ze ona tam zabidzona jest .. :d
    Bardzo fajnie moj maz sam poruszyl temet dziecka.. lykajac za kazdym razem tabsy mowil do nich noo spraw zeby cos sie tam wyuszczylo :)

    juz zaplanowal ze zapiszemy nasze dziecko od malego na angielski i niemiecki :P

    ogolnei to sporo rozmowo przeprowadzilismy na temat przyszlosci tego co teraz jest :)

    spojrzelismy na ewne sprawy troche z boku :)

    ale najleszy byl powrot :D


    przejezdzajac przez miejscowosc DObra pytam sie meza jaka jest zona a ten dobra .. pozniej sie pytam kupisz mi minimorisa ...odp meza Dobra :d

    wiec ten teges moj maz zobowiazal sie ze kupi m Mini Moriska :D zaznaylam oczywiscie ze ma vbyc Combi zeby wozek i fotelik sie zmiesic :D

    nie niedziwiedz nie dopadl ale moj maz wysiadajac z samochdu powiedzial. ale ta skrzynia biego wbyla mokra.. ja nie wiem cos ty na niej robila :P

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wyniki bety dzisiaj, oczywiście negatywny wynik, ale powiem Wam, że zrobiłam to z uśmiechem na ustach, bo wiedziałam jaki będzie wynik. Potem zakupiłam w aptece kolejne witaminki do komplety, a mianowicie selen :)

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 15 września 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane :)
    Paaulla trzymaj się. Ściskam. A witaminem nigdy dość ja mam taki arenał ma szafce w kuchni, że jak przychodzą zapowiedziani goście to chowam :))))))) hehe

    Ania fajnie ze wyjazd się udał.

    Ja spędziłam sobote wieczór na imprezce a reszte weekendu na jedzeniu :) oj pójdzie w tyłek.

    Dzisiaj klienci odwołali spotkanie więc cały dzień prawie spędziłam w domku. W końcu trochę ogarnęłam.

    Tempka niska jakaś taka jak na ten czas w cyklu i tak mnie to zastanawia :( może rzeczywiście nie było owulacji jak to ta gin ostatnio wywróżyła...

    Pozdrawiam

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 16 września 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rumianku, ja też czasem mam takie niskie tempki po owulacji. Mierzymy dość wcześnie rano i wydaje mi się, że to ma wpływ. Kiedyś zmierzyłam rano o 6, poszłam dalej spać i zmierzyłam o 9ej i była wyższa o 0,2. Czasem też się dołowałam, że faktycznie jest ze mną coś nie tak, skoro jestem taka zimnokrwista :)
    Oby @ nie nadeszła! I Tobie i mi, bo obie będziemy w tym tygodniu wiedziały nie? Ja zatestuję w sobotę jak @ nie przyjdzie do tego czasu bo idziemy na wesele i muszę wiedzieć czy mogę coś wypić... Choć wątpię w pozytyw, bo dziś tempka spadła, a miała rosnąć! Mówiłam jej.
    No i wtedy dajemy spokój na 3 miechy, musowo z resztą.
    Paaulla, szkoda, że negatyw. Chciałabym, żeby bardziej zazieleniło się wśród nas!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2014, 11:12

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 16 września 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Rudziutka :) u mnie też się wyjaśni na weekendzie. Chociaz nic a nic nie czuje a jak już to raczej to, że znów się nie udało! Ale jakoś w tym miesiącu jestem dziwnie spokojna, nawet mniej zaglądał na Ovu i nie wpatruję się w ten wykres szeroko otwartymi oczami w nadzieji że go chyba zaczaruje.

    Trzymam kciuki za Twój test :) Byłoby famtastycznie gdyby się udało i nie musielibyście robić tej 3 miesiecznej przerwy, My jeśli będziemy się wybierali do znajomych na małe piwko to też zatestuje a jeśli nie to spokojnie poczekam chyba na @ chyba że coś nagle zmieni się w mojej tempce albo samopoczuciu.

    Ja tez strasznie bym chciała żeby wśród Nas pojawiła się zielona kropeczka :)

    paaulla84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Czy u Was też taka piękna, słoneczna pogoda?
    Wpadłam na chwilkę, bo muszę iść robić obiadek.

    Trzymam za Was kciuki, za Wasze zielone końce :)

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 16 września 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane my troche dzis poszalelismy .. non stop w rozjazdach :)
    ale sporo zalatwilismy :)
    po pierwsze wiemy gdzie spr ten patent :) i w nastepnym tyg sie za to zabeiramy :)

    po drugie bylismy w WKU zapytac sie jak maz ma zmienic kat w wosjku..bo zmienil sie stan jego zdrowia.. gdyby nie to ze ma karte mobilizacyjna to by ich nie obchodzilo ale ma ..wiec w piatek jedziemy na komimsje lekarska z wszytskimi badaniami .. do Łodzi bo w Kielcach nie ma :P

    mam nadzieje ze m anuluja ta karte mobilizacyjna i zmienia kat ;/ zeby go mi nie ciagali na cwiczenia w trakcie kuracji ;/

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu muszą anulować tą kategorię nie ma innej opcji, zobaczysz :)
    Dziewczyny mam do Was pytanie, czy Wy wchodziłyście z mężem do gabinetu podczas wizyty u androloga?

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 16 września 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze wchodzilam :)

    zreszta moj maz lepiej sie czul jak z nim bylam :)
    zawsze jak wchodzil to sie pytalam lekarza :) czy moge i zawsze moiwl ze tak.jeden prosil tylko jak bylo badanie zebym wyszla..
    a np w Novum pozwolil mi nawet zostac jak badal meza ..poczym podziekowal mi ze razem z mezem odbylam ta wizyte bo widac ze sie wspieramy :)

    nPodobno ta wada genetyczna wogole powinna go dyskwalifikowac.. no coz widac jak badaja na komisjach lekarskich do wojska.. juz w 2003 r powinni to wykryc ;/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff to dobrze, że tak lekarze reagują, bo bardzo bym chciała być z mężem i będę miała trochę pytań ;)

    Nom te komisje lekarskie to taka masówka... byle jak najwięcej odliczyć osób w jak najkrótszym czasie

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 16 września 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) u mnie tez piękna pogoda dzisiaj była
    Ja dzis jakaś pokłócona jestem chyba trochę z mężem. Niby wszystko ok a oboje się tak boczymy na siebie o nic jakoś i o wszystko. Dziwność taka

    Ja paaulla ostatnio też weszłam, Najpierw mój Małż wszedł sam i zapytał czy żona może być podczas wizyty. Pan dr powiedział że to zależy... czy swoja :D jak swoja to że tak i wyszedł po mnie wtedy :) z tego co widziałam wszystkie żonki wchodziły :) Tak sie zastanawiałam nawet bo żaden Pan nie był sam :) każdy z partnerką a jak chodzę do Gin to dość rzadko widzę zatroskanych mężów :)
    Żartem śmiechem :)

    Ja już bym chciała zaczynać nowy cykl. Nie lubię tych końcówek :( niby człowiek nie ma bardzo nadzieji ale zawsze jakaś szansa jest i takie czekanie nieprzyjemna rzecz. Już tak mam z tyłu głowy że a nóż widelec może się udało i nie wychodze z domu, siedze i czekam :) oszczedzam się, spotkania mocno imprezowe omijam, sauny baseny i takie tam. No i to rozczarowanie potem...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2014, 21:27

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 16 września 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rumianku, może razem byśmy z brzuchami chodziły? 2 razy więcej będzie wirusków do pozarażania reszty! Dobra, wiem, spokój i luz!

    Dobrej nocy dziewczęta

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 17 września 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cisza? Miłego popołudnia dziewczęta! Ja jutro muszę skoczyć do gina po dalsze instrukcje i pewnie nie długo zacznę mój 3miesięczny cykl z hormonami :(

    83c27385cd.png
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ