X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 6 września 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniecznie! my siedzimy ze znajomymi na działce, tzn. ja wróciłam na chwilę do domu zjeść kanapkę z pomidorkiem i ubrać się cieplej, bo teraz juz zimno.

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2014, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczorajszy wieczór uznaje za bardzo udany, był spacerek, potem poszliśmy do kawiarnia, a w domku kolacja przy świecach, super :)
    Dziś u mnie za oknem kolejny piekny dzień i będzie trzeba coś również wymyśleć :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 7 września 2014, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wczoraj zrobilam pasztet z cukinii i placuszki z cukinnii :D

    dzis jedziemy na wies :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmmm placuszki, ale Aniu zrobiłaś mi smak, w tygodniu będę musiała o tym pomyśleć. Miłego pobytu na wsi !

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 8 września 2014, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello! Co tu tak cicho? gdzieś się przeniosłyście? My dziś mamy 2gą rocznicę ślubu. Łatwiej liczyć od ślubu :) bo czasem przeraża mnie, że jesteśmy ze sobą ponad 12 lat... a 2 to brzmi tak świeżo!
    Byłam dziś u ginka na USG, potwierdził mi owulkę i życzył powodzenia, ale że tak powiem juz nie mam dziś wpływu na to :) Od dziś biorę ddupka i luzujemy.
    DOstaliśmy dziś zaproszenie na kolejny ślub w tym roku! na weselicho! ALe będą puste kieszenie na koniec roku! Bo już mieliśmy chrzciny - mąż chrzestny, potem ślub-mąż świadkiem, a teraz we wrześniu znajomi sie hajtają, potem drudzy w październiku a potem kuzyn... a potem jadę na Alaskę i mnie nie ma!

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam !
    Rudziutka najlepszego z okazji rocznicy ślubu ! Świętujecie takie rocznice?
    Trzymam kciuki za zielony koniec u Ciebie !
    A jutro mam termin @, jak na razie nie czuje się na @, jak do jutra rana nie dostanę to testuję.

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 9 września 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Rudziutka wszystkiego naj najlepszego dla Was.Szczególnie życzę Wam spełnionego marzenia.

    Paaulla84 zaciskam za Ciebie kciuki z całych sił i pierwsze co zrobię rano to przylecę zobaczyć Twój wynik testu!

    Ja zaraz uciekam do gin. Ide pierwszy raz mam nadzieje ze zrobi mi usg i potwierdzi owulacje i powie coś nowego. :) Ciekawa jestem.

    Wczoraj przyszedł żel i witaminki ale już skorzystamy w nast cyklu. Małż tylko zrobił próbę uczuleniową :D:D

    Życze Wam miłego dnia

    paaulla84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rumianku to ja czekam na info po wizycie u gina. A jak było na weselu?

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 9 września 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczynki! Czy świętujemy? Po prostu spędziliśmy razem czas, poszliśmy na obiad i zjedliśmy kawałek tortu, takiego jak mieliśmy na weselu! Ale każda okazja jest dobra do spędzenia czasu razem, a tego często mi brakuje...
    Czekam na wyniki testu Paaulla! Zieloności

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 9 września 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i jestem. Nie wiem czy to źle, że poszłam do tego gina czy właśnie dobrze. Zdenerwowałam się.
    Pani doktor wypatrzyła u mnie podejrzenie policystycznych jajników. Miałam usg robione przez ostatni rok ze 3 razy i nic nie było.. a teraz jest? Nie rozumiem.
    Powiedziała, że nie miałam owulacji, chociaz ja byłam pewna że jest. Potem powiedziała że w ogóle to mam za niskie temperatury że jajeczkowanie jest jak temp jest ok 37 a ja mam najwyżej ok 36.77. Potem patrząc na wyniki estradiolu powiedziała że w poprzednim cyklu owulacja musiała być ok 20 dnia cyklu bo inaczej estradiol powinien być ok 300.
    No i ...zgłupiałam. Az mnie głowa rozbolała. Przez rok byłam u 3 lekarzy każdy m,ówił że wszystko wygląda ok a tu taki klops??? Mam w 10 dc zrobić hormony i sie okaże czy podejrzenie PCOS sie potwierdzi, no i taki klops :(

    na weselu był nawet całkiem fajnie chociaż nastawienie miałam nienajlepsze. Jedzenie tylko niedobre więc zgłodniałam trochę ale ogólnie naprawde fajnie sie bawiłam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rumianku, a dlaczego poszłaś do tej Pani ginekolog, ktoś Ci ją polecił ?

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 9 września 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poleciła mi koleżanka. Ostatni ginekolog u którego byłam nie chciał już mi pomagać. Pisałam tutaj, że powiedziała że ona nie wie i nic juz nie moze zrobić. Więc postanowiłam poszukać nowego na NFZ bo prywatnie chodze do innego ginekologa ale tez wskazała żeby przyjść raczej jak już bede w ciąży bo problem nie leży po mojej stronie tylko męża. No ale chciałam w razie co być pod opieką chociażby żeby zajsc na monitoring itd. no i żeby nie płacić za każdym razem za wszystko. No i wybrałam tą lekarz u której byłam dziś bo miała dobre opinie i były u niej dwie koleżanki, które ją dobrze w sumie oceniły. Teraz nie wiem czy nagle mi sie pojawiło to pcos czy zaden z poprzednich lekarzy nie zauważył tego czy też to złe rozpoznanie czy tam podejrzenie. a i nie wiecie może czy jajniki mają stałą mniej więcej wielkość. Porównałam z usg z listopada i lewy jest identyczny a prawy ma zupelnie inne wymiary

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do rozmiarów narządów to przyznam się, że nie wiem...
    A co do tych temperatur, że są za niskie to uważam, że nie ma reguły, że musi być te 37, bo widziałam wiele ciążowych wykresów, gdzie temp. były podobne do Twoich. A miałaś robione LH i FSH ? Bo wiem, że również na podstawie ich stosunku można podejrzewać PCO.

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 9 września 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam kilkakrotnie właśnie FSH ale LH nigdy. Mam teraz zlecone w 10 dc. Mam nadzieje że te podejrzenia się nie potwierdzą :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to dobrze, że zrobisz to badanie i się wtedy wyjaśni, a powiedz mi czy masz nieregularne miesiączki, skąpe i problemy z wagą? bo to też może wskazywać na PCOS ?

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 9 września 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nic takiego nie zaobserwowałam. miesiączki mam regularnie ok 28-29 dni. Nie są rzeczywiście obfite. Krwawienie oceniam jako lekkie przez dwa dni i średnie przez jeden. Jeśli chodzi o wagę jest w normie i reaguje na zmianę jedzenia. Nie zaobserwowałam u siebie żadnych objawów. Miesiączki nie są przyjemne ale to od zawsze i to raczej rodzinne.

    paaulla84 lubi tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 9 września 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Co za głupotę Ci powiedziała z tą tempką? Ja pierd... aż się zdenerwowałam. Ja chodzę do poradni niepłodności, ze wzgl.na moją endometriozę i moja tempka przed owulką to 36,2 a po owulce 36,5 i wtedy wzrasta. Miałam 2 razy monitoring i za każdym razem była owulka potwierdzona przez lekarza i przez skok tempki. W owulacji chodzi o skok tempki! a temp. ok. 37 to przy ciąży jest, choć i tu na forum są przykłady, że dziewczyny są w ciąży przy tempce 36,7! Co za głupotę Ci powiedziała!

    paaulla84, Rumianek lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 9 września 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a FSH i LH robi się w 3-4 dc a nie w 10ym kiedy już rosną pęcherzyki!

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rumianku nie sądzę, aby PCOS Ciebie dotyczyło, ale dla spokoju zrób FSH i LH, w końcu tak jak pisałam na początku miałaś usg robione kilka razy i nic nie było widać.

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 9 września 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobie ale teraz juz nie wiem. Nie mam zaufania do tej Gin po tym co usłyszłam. Szczególnie właśnie ze względu na tą temperaturę. Wydaje mi się też że miałam owulacje robie testy owulacyjne skok tempki jest progesteron tez wskazuje ze owulacja przebyta a ona mi mowi że prawdopodobnie nie miewam owulacji. No ale te badanie na pewno zrobie w końcu tylko nie wiem kiedy czy jak mówi Rudziutka w 4dc czy jak gin mi kazała w 10dc....
    juz teraz to mi tylko sie namieszało...

‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ