X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ! Pozdrawiam w ten słoneczny dzionek, od razu lepszy humor jak zrobiło się ciepło.
    Aniu masz teraz mega przewagę nad tym pracodawcą i możesz sporo ugrać :)

    Rumianku ja jutro wybieram się do apteki, bo skończył mi się magnez, a męzowi witamine E. dobre podejście, ja wierzę, że Wam się uda :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rumianek z takim arsenalem to sie nazywa walka ;) Tak trzymac!

    Ania my chyba kolezanki po fachu jestesmy bo jak dobrze rozumiem pracujesz w ksiegowosci??

    Malpiszon dotarl wiec koniec zludzen w tym miesiacu, zbieram wole i sily do walki w kolejnym cyklu, bo oczywiscie nie poddajemy sie, walczymy dalej. Dzis w wyniku nieporozumienia, tego ze ktos uslyszal piate przez dziesiate cale biuro myslalo, ze jestem w ciazy (choc nikt w pracy nawet nie wie, ze sie staramy)! Kazdy z osobna pytal, niektorzy nawet gratulowali zanim zdazylam wytlumaczyc. Ach jakie by to bylo piekne uczucie moc powiedziec, ze jestem :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 3 września 2014, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie poddajemy się i walczymy dalej - bardzo dobrze powiedziane!
    Ja też jestem księgową :) ale zagęszczenie tu mamy!
    Byłam dziś na monitoringu cyklu, mam pęcherzyk 17mm w lewym jajniku, więc chciałam dziś wykorzystać męża, nawet nie tylko z tego powodu.... a ten zasnął, bo był zmęczony... Mam nadzieję, że pęcherzyk jeszcze rośnie...

    83c27385cd.png
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 4 września 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    no same księgowe. Podziwiam Was kochane, księgowość to dla mnie wiedza tajemna mimo że sama po prawie jestem.
    Piękna pogoda od razu człowiekowi lepiej na sercu.
    Moja owulka chyba tuż tuż.Może dzisiaj przyjdzie ten żel :D
    Paaulla mam nadzieje że te witaminy pomogą, Myślę czy nie zwiększyć dawek ale nie chciałabym też przesadzić. Trochę się miotam z tymi suplementami i co chwilę zmieniam zdanie:)mąż to już mi kazał kartkę na lodówce przyczepić :D
    Rudziutka trzymam kciuki za taen piękny pęcherzyk
    Anulka powodzenia w nowym cyklu

    Zmykam wieszać pranie a Wam życzę miłego dnia!

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 4 września 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Rumianku, to razem oczekujemy owulacji?
    Moja tempka dziś niska, podejrzewam, że w sobotę będzie owulacja, może w pt... chyba, że będzie rósł i rósł... oby się udało wstrzelić :)

    Miłego dzionka

    83c27385cd.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 4 września 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anullka nie jestem ksiegowa..rozliczam swiadczenia.. czyli nanosze na kompa to co lekarze zrobili robie statystyke wysylam do NFZ i na te podstawie wystawiam fv :)

    mnie wieczorem tempka zaskoczyla mialam o 20 37,97 w zyciu takiej nie mialam ;/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 4 września 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja dołączam do grona księgowych :)

    Stażu jakiegoś wielkiego nie mam w zawodzie, bo 5 lat dopiero, ale dorobiłam się już certyfikatu Ministerstwa Finansów :)

    Dziewczyny u mnie kiepsko... Niestety w niedzielę złapał mnie ból brzucha. Utrzymywał się pół dnia i nie puszczał. W poniedziałek gin kazała bezwzględnie leżeć i wstawać tylko do wc. Do tego no spa max 3x1. We wtorek to samo + miałam dołączyć relanium 2x1. Te bóle w niedzielę to mogły być skurcze... Po relanium czuję się jak na haju. W środę było już ok, brzuch spokojny i relanium mogę brać raz dziennie przez następne 2 tygodnie. Niestety to nie koniec, bo miałam robiony posiew moczu i posiew z pochwy. Wyszły trzy bakterie, w tym jedna, która może zagrażać dziecku przy porodzie. Dostałam 3 antybiotyki. W tym na jednym pisze, że brać jeśli lekarz uzna, że jest więcej korzyści dla matki niż dla dziecka... Ręce opadają. Człowiek się stara o dziecko i żyje w stresie. Jak już jest w ciąży, to znowu się denerwuje, czy te wszystkie leki nie zaszkodzą dziecku. Strasznie boję się, co to będzie dalej. Dzisiaj mąż zostawił w aptece 200 zł na moje leki. A w tym miesiącu czeka mnie jeszcze endokrynolog i ginekolog... Skąd brać na to pieniądze. No ale czego się nie zrobi, żeby w końcu spełniły się marzenia.
    Przepraszam, że Was zanudzam swoimi problemami, ale czasem już nie ma się komu zwierzyć.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 4 września 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Micia trzymama kciuki ..a co do bakteerii wylecza zobaczysz .. niestety koszta lecaenia powalaja ;/ i wiem cos o tym ..zamiast zeby to bylo refundowane to nie ;/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 4 września 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Micia trzymama kciuki ..a co do bakteerii wylecza zobaczysz .. niestety koszta lecaenia powalaja ;/ i wiem cos o tym ..zamiast zeby to bylo refundowane to nie ;/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 4 września 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia, Ania mówi dobrze. Wyleczysz, a dzidziuś urodzi się zdrowy! A kasa raz jest raz jej nie ma, w większości nie ma, ale takiego dziubaska jakiego będziesz miała do przytulenia-bezcenne

    PS. Ja tez księgowa, też 5 lat stażu i też mam certyfikat MF. :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 4 września 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie chyba dziewczyny cos bierze ;/
    od dwoch dni mam 37 pod pacha ;/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 4 września 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja kicham jak głupia... tabletki na uczulenie odstawione i tak to wygląda...
    Ania, mleko z czosnkiem i miodem, syrop z cebuli i jedziesz :)

    83c27385cd.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 4 września 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mleko odpada nie trawie ;P

    syrop z cebuli poki co tez bo ostatnio mialam atak kamicy zólciowej ;/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok to pokolei:

    Milcia nie zanudzasz, lepiej wyrzucic z siebie, jak cos nas stresuje i martwi bo to na pewno choc troche pomaga. Domyslam sie, ze nie latwo ci zachowac teraz spokoj, ale trzymam kciuki za Ciebie, bedzie dobrze!

    Ania kuruj sie i nie daj sie chorobskom, wypoczywaj i Rudziutka ma racje z ta mieszanka, babcia kiedys we mnie to wciskala, smakuje i smierdzi okrutnie ale nic tak nie stawia na nogi ;)
    Zle zrozumialam, myslalam ze rozliczenia ksiegowe prowadzisz ;) widze ze zawod popularny na tym watku. Ja jeszcze sie doksztalcam i mam nadzieje skonczyc w przyszlym roku. 3 dychy na karku i juz nie chce mi sie uczyc. Wole pieluchy, kupki i kaszki ;)


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Milcia, będzie dobrze, trzymamy kciuki za Ciebie i dzidzię :)

    Rumianku i Rudziutka owocnej owulki życzę :)

    Postaram się po południu coś więcej napisać, dziś odbieram wyniki, między innnymi TSH.

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 5 września 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Ania jak sie czujesz? Jak zdrówko
    Milcia trzymam kciuki zeby wszystko było ok. Dawaj nam znać. Sciskam
    Paaulla czekamy na wyniki :)

    Miłego dnia wszystkim. Mnie czekają dwa bardzo intensywne dni. DOdatkowo jutro wybieram się na weselicho. WZajrze pewnie w niedzielę więc od razu życzę Wam miłego weekendu.

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 5 września 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walczę z antybiotykami i mam nadzieję, że będzie ok.

    Dzięki za wsparcie i Was też wspieram.

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny odebrałam wyniki.
    TSH - 1,97 a było 2,85, więc się bardzo cieszę, bo nie brałam leków na obniżenie tarczycy, biorę tylko Bromergon myślicie, że on może trochę na to wpływać?

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 6 września 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulla84, super, że wyniki się polepszyły.
    Ja wczoraj na USG miałam pęcherzyk 22 mm w lewym jajniku i dziś tempka skoczyła do 36,43, jednak ovu nie zaznaczył owulki. Macic zaczyna ciągnąć, więc wydaje mi się, że jednak była...
    No teraz będą 2 tygodnie luzu, postaram się nie myśleć o tym czy się udało, czy nie. W pon. USG ma potwierdzić owulkę i wtedy luzuję się na 1,5 tyg.
    Milcia uważaj na siebie!
    Rumianku, wystrzałowego weselicha!
    Miłego dzionka

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie Rudziutka, ja teraz się luzuje jak najwięcej, bo już dawno po owulce :)
    Jest piękna pogoda, więc może uda mi się wyciągnąć męża na spacerek :)

‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ