X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie Vesna :) co tam porabialas? Ja wlasnie jade z moim lubym na oboz przetrwania... Masakra jakas, ja mientka nie jestem, choc twardzielka tez ze mnie zadna! Ale bede twarda, potrzebne nam wlasnie teraz takie odskocznie... Takze wracam za dzien lub 2 :) dluga droga przed nami... Tzn. Jakies 1,5h, dlugo I krotko. Zalezy od perspektywy... Wazne, ze stac nas jeszcze na spontany :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2014, 23:06

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa wiecie, to tu to tam :) czasem cięzko sie w watek wbić, postanowiłam w tym cyklu też troszke przystopowac z ovu bo za bardzo zaczęłam sie nakręcać a potem same wiecie... eh.
    Rudziutka, udanego obozu przetrwania! czekam na relacje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka życzę udanego wypadu ! i czekam na relację jak było :)

    Vesna ja też sobie mówię już od kilku miesięcy, żeby zrobić sobie odpoczynek, ale to jest silniejsze ode mnie i zawsze można ciekawych rzeczy się dowiedzieć, a jak bardzo się nakręcam to poprostu przestaję mierzyć tempkę, tak jak w tym cyklu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam to uczucie, tez sie potrafilam niezle nakrecac, zostawilam ovu na jakis czas ale stesknilam sie i wrocilam ;) chociaz przestalam sie mierzyc i sprawdzac, ale nie wykluczone, ze do tego wroce. Mysle, ze zlapalam odrobine dystansu, ktorego bardzo potrzebowalam.

    Rudziutka oboz przetrwania brzmi super! Daj znac, czy bardzo dali wam popalic.

    Ja wczoraj wyganialam mole z szafy, wszystkie ciuchy wyjelam z szafy, wywietrzylam, niektore popralam, obwiesialm szafe woreczkami z lawenda, polki wymylam woda z octem i na koniec dnia padlam na twarz ale z usmiechem na twarzy ;) szafa jak nowa!

    paaulla84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wczoraj wybrałam się na grzybki, niestety jeszcze nie ma ich dużo, ale sporo kurek znalazłam, więc zupkę ugotowałam a resztę zamrożę :)

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 1 września 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello rybeczki! Wróciliśmy wczoraj ale wieczorem i padliśmy na twarz... dziś z kolei byłam u babci, u znajomków na nowym mieszkanku i dopiero teraz zleciałam.
    Obóz nie był męczący, a wręcz przeciwnie :) Wieczorem ognisko, potem spaliśmy pod gołym niebem, na materacach wojskowych w śpiworach, kaptur na głowie i stopery w uszach i spałam jak zabita. Ognisko paliło się całą noc i ogrzewało nas.Poszliśmy spać o po 2ej w nocy a wstaliśmy o 7ej. Potem kiełbaska z grilla i ogarnięcie strzelnicy, mój mąż trochę postrzelał, ja tylko dotykałam broni... o 11 zjechali się ludzie z całej Polski i do późnego popołudnia odbywały się zawody strzeleckie. WIeczorem znów kiełbaska, pogaduchy i droga powrotna. Typowy survival to nie był, ale wiecie - przetrwać tyle godzin z facetami, ja jedna kobietka a reszta prawdziwych facetów... wypoczynek przedni :)

    paaulla84, Anulkaa lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, że spędziliście tak fajnie czas :)
    Ja pozdrawiam wszystkie dziewczyny, życzę miłego dnia i biegnę za chwilę na badania. Najbardziej jestem ciekawa wyników TSH, czy po kilku miesiącach coś się zmieniło.

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 2 września 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny. Dawno mnie nie było.
    Paaulla trzymam kciuki za badania. Rudziutka wypad super :)
    Życze miłego dnia i biorę się za jakąś robotę. Dziś obiecałam odrobić sobie zaległości za ostatnie 3 dni. Jakaś niemoc mnie złapała...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie Rumianku, że do nas wróciłaś, co do tej niemocy to ja wczoraj miałam kiepski dzień, chyba przez tą pogodę...

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 2 września 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Miłego dzionka!

    83c27385cd.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 września 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :)
    ja ostatnio mniej zagladam z racji tego ze o 20-21 padam i spie :P

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochany mój roczniku 84:) wpadłam się pochwalić, że wczoraj na połówkowych lekarz potwierdził DZIEWCZYNKĘ:)
    więc rośnie mi córcia...a ja już przerażona jestem hehehe

    Ania_84, Anulkaa, paaulla84, Rudziutka7 lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 września 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hhehe to tatus bedzie mial duzo roboty zeby odganiac od niej "nie własciwych " mezczyzn :P hihi :D

    Malenq lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj Aniu....ja naprawdę nastawiałam się na chłopaka..."ochota na słodkie, brzuch podobno typowo na chłopca" itp......ale gdzieś w głębi serca czułam że to dziewczynka, pierwszą moją myślą po zobaczeniu II kreseczek była "mała Konstancja"....i się sprawdziło...pierwsze głębokie, nie zaburzone rozumem uczucie/przeczucie.....
    ale cieszę się ogromnie, bo w rodzinie większość to chłopcy, więc będzie "mała księżniczka" hehehe...mój siostrzeniec (17lat) wczoraj na kompie patrzył "zaplatanie warkoczyków" hehehehe - bardzo obstawiał dziewczynkę i aż "rogala" miał na twarzy przez cały wieczór:) jego dziewczyna będzie musiała "przywyknąć" do spacerów z dzieckiem w przyszłym roku heheheheh

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję córeczki i życzę spokojnej dalszej ciązy:)

    Malenq lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Malenq :)

    Paaulla daj znac jak tam wyniki, trzymam kcuki za pomyslne!

    U mnie malpa zbliza sie wielkimi krokami wiec kolejny cykl bezowocny i mimo ze wiem jaka jest sytuacja i nie robilam sobie nadziei to jest przykro. Musze koniecznie po pracy kupic sobie jakies wielkie ciacho ;)

    Wczoraj zeby sie rozerwac poszlam do kina na Podroz Na Sto Stop i super sie zrelaksowalam, a jak ktos lubi pichcic to juz w ogole polecam.

    Malenq, paaulla84, Ania_84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulkaa wyniki dopiero w piątek będę miała i na pewno się podzielę.
    A z tym kinem to super pomysł, już nie pamiętam kiedy byłam... muszę wyciągnąć męża na coś :)

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 września 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam wiadomosc ..
    lekarze ktorzy mnie zrobili w jajo na poczatku tego roku :P
    podpytuja sie przez asystentke czy bym nie wrocila do nich zajac sie rozliczeniami :P
    4 lata im to robilam..a dziewczyna zrezygnowala po pol roku nastepna przyszla zrezygnowala w dniu kiedy przyszla :P

    i teraz maja podobno do mnie dzownic ale sie wstydza :P

    my ostatnio bylismy na Kucharzu i straznicy galaktyki :)

    teraz planujemy sie wybrac na jakas baje :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 2 września 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Aniu, to teraz wyświdruj im stawkę!
    Malenq gratuluje córuni! U nas tez większość chłopców się urodziła. to chyba był jakiś okres na chłopaków :) Teraz kobitki będą górą :)

    Malenq lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 3 września 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry kochane
    W lublinie pochmurno :( a ja mam chyba jakas jesienną depresję

    Ania widzisz jak Cie teraz doceniono :D Zgodzisz się jak zadzwonią?

    Ja wczoraj zrobiłam mega zakupy: kupilam małżowi fortilmen lkarnityne witamine c sobie kompleks witaminek testy owulacyjne i ..żel conceive :D juz spróbuje wszystkiego przed tą ewentualną insemninacje przez kolejne 3 cykle.

‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ