X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Witaj lalka! :)

    Paaulla trzymam kciuki za owocne plodne dni, u mnie wlasnie powoli mijaja jesli wierzyc moim wczesniejszym obserwacjom, bo przestalam je wyznaczac. Mysle, ze dobrze je wykorzystalismy ;) I tak w glowie mam ktory to dzien cyklu, wiec mysle, ze nie zmniejszamy swoich szans, a mi jest latwiej sie zabrac do przytulanke jak nie mam parcia, ze dzis zielone swiatlo ;)

    Aniu fajnie, ze jestescie zadowoleni z wizyty i lekarza, podoba mi sie jego podejscie, to bardzo wazne. Ja na wizycie uslyszalam - tutaj ciazy naturalnej to nie bedzie - zabrzmialo to troche jak wyrok, tym bardziej, ze chyba nie jestesmy przypadkiem beznadziejnym, maz ma slabe wyniki, ale to wlasciwie tyle, chyba za malo by gadac cos takiego!
    Trzymam za was kciuki :)

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej! Nie ma beznadziejnych przypadków! Come on! Trzeba wierzyć i robić wszystko, żeby pomóc naturze!

    Anulkaa lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam sie, ale cos takiego z ust lekarza ktory mial pomoc podcina troche skrzydla, ja jej na zlosc pokaze ze sie da i jeszcze przypomne jej co gadala ;)

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, zachodźmy na szczęście dla siebie, a na złość choróbskom, naturze i niektórym lekarzom

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu to ja chyba też wybiorę androvit:)
    Anulkaa dzięki za kciuki :)
    Co do lekarzy to uważam, że ze świecom szukać takich z powołania, które chcą naprawdę pomóc, a nie naciągnąć na inseminację lub invitro, drogie suplementy.

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ja tez trafialam do roznych konowalow i naciagaczy ..ale wiem jedno warto zainwestowac w dobra klinike jak sie ma prawdziwy problem.. dlatego sie zdecydowalismy na NoVum.. bo wiem ze biora odpowiedzialnoc za leczenie .. a te wszytskie zdj dzieci ktore urodzily sie dzieki nim.. na scianach.. wypas :) mam nadzieje ze keidsy nasze zdj tez tam bedzie ;)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mysle, ze dobry androlog bylby w stanie pomoc nam, tylko jak tu takiego znalezc?? Mieszkam w Anglii i ciezko mi znalezc kogos konkretnego, w Polsce zawsze sie znalazlo kogos z polecenia, zreszta jest mnostwo tych internetowych list polecanych lekarzy, a tutaj nie bardzo moge cokolwiek znalezc.

    Zreszta na konsultacjach tez widzielismy sie z "konsultantem", lekarz siedzial w gabinecie obok i co chwila babka latala sie z nim konsultowac. Troche smiesznie to wygladalo. Zastanwiam sie czy ufac angielskiej sluzbie zdrowia, tyle zlego Polacy o niej mowia, moze jest w tym jakas racja.

    Wiem, ze w Polsce tez nie jest idealnie, ale tak bardzo chcialabym trafic do kogos, komu mozna zaufac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulkaa a planujecie jakiś przyjazd do Polski niedługo? Może wtedy udałoby się zgrać z wizytą u androloga?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jedziemy za kilka tygodni, ale tylko na weekend i juz mamy jedna wizyte u innego specjalisty, wiec niestety nie damy rady zorganizowac czasu na jeszcze jedna.
    A potem dopiero w grudniu na swieta.

    Czytalam ostatnio, ze przy staraniach okres najbardziej plodny najlepiej zgrac z jakims relaksujacym wypadem, urlopem, zmiana otoczenia na ile to mozliwe. Chyba wprowadze w zycie :D

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka nie pitol tylko sie bzykaj :D hihih ;D

    a tak serio to trudno znalesc dobrego lekarza.. my niby w polsce a trafialismy na konowalow.. podejrzewa ze w Anglii tez tak niestety jest raz trafisz dobrze a raz niestety ;/

    Anulkaa lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Anulka nie pitol tylko sie bzykaj :D hihih ;D

    /

    sie robi! :)

    Ania_84, paaulla84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywna wiadomosc na poczatek dnia!

    Bardzo mozliwe ze u meza da sie odwrocic calkowicie dzialanie leku ktory tak pogarsza jego plemniczki!! :) Ta wizyta na ktora czekamy we wrzesniu wiele wyjasni.
    Mialam sie nie nakrecac, ale juz za pozno ;)

    Milego dnia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2014, 09:05

    Ania_84, paaulla84 lubią tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka! Bardzo pozytywna informacja. Wazne zeby miec pozytywne podejscie! Powodzenia!

    Anulkaa lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka super info czekamy na wiesci :D

    Anulkaa lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka super wiadomości !

    Dziewczyny byłam wczoraj na basenie i czuję się jak nowo narodzona:) normalnie chyba muszę zamiast ćwiczeń (do których i tak nie mogę systematycznie się zmusić) wprowadzić basen raz w tygodniu :)

    Anulkaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie dziewczyny i życzę udanej soboty :)

    Ja ostatnio odpuściłam okna, bo mnie do tego przekonałyście, ale dziś już muszę to zrobić i w ogóle posprzątać mieszkanko, na szczęście mąż trochę pomoże :)

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie rybki! Ja wstałam już jakiś czas temu, opierdzieliłam męża, że odbiera telefoy rano zamiast olać a teraz siedzę i piję kawkę, zajadam sałatkę jarzynową i za chwilę idę w miasto :)
    Paaulla, basen dobra rzecz! Dobrze wpływa na mięśnie kręgosłupa, odciąża, relaksuje, a to teraz nam potrzebne..

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie Rudziutka, muszę większą uwagę przyłożyć teraz to odpoczynku, mniej stresować się pracą a sport jest dobrą odskocznią. W końcu nie bez powodu mam prolaktynę podwyższoną. Mąż się stara i łyka wszystkie suplementy, więc i ja też muszę troszkę się postarać :)

  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki :)
    dawno mnie nie było ale wracam! nowy cykl, nowa perspektywa :)
    walczymy dalej. :)

  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesna wrote:
    hej dziewczynki :)
    dawno mnie nie było ale wracam! nowy cykl, nowa perspektywa :)
    walczymy dalej. :)
    U nas też Ciebie nie było :P

    plemnik.gif
    20121110570117.png
‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ