X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rumianku a od kiedy bierzecie MACE? czy tylko małżonek?
    Witam piątkowo :)

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia super!! niech rośnie zdrowo :)

    Vesna nie chce okłamac bo na 100% nie pamietam ale o ile się nie mylę to od zeszłego poniedziałku :) i tylko Mąż bierze ja nie chociaz zastanawiam sie czy nie zacząć

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2014, 14:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia super wiadomość, już się martwiłam bo dawno się nie odzywałaś, niehc mała dalej rośnie zdrowo :)

    Dzięki Aniu za info dotyczące hormonów, jesteś skarbnicą wiedzy :)

    Rumianku skoro androlog powiedział, że jest szansa to tego trzeba się trzymać :)

    Dziewczyny zapytam trochę z innej beczki znacie jakieś maseczki do włosów, które można samemu zrobić w domu?

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla niestety nie bardzo. Ja stosuje tylko olejowanie raz na jakiś czas jak akurat nie mam lenia i to sie sprawdza u mnie najlepiej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny piszecie o inseminacji, a nam tego nawet nie zaproponowano, nie bylo to w ogole wspomniane, od razu ivf. Ja oczywiscie mam spozniony refleks i nie zapytalam jak byla okazja :/ Nie wiem czy powinnam zapytac, czy zaufac im ze wiedza co robia...

    Paaulla podobno swietna jest maseczka z siemienia lnianego. Trzeba zalac siemie goraca woda i poczekac az wypusci ten glucik, odcedzic i na wlosy na godzinke najlepiej pod czepek i recznik.
    Ja znowu bardzo chce sie nauczyc sama sobie zaplatac francuski warkocz, ale jakos marnie mi to idzie poki co...

    Nareszcie weekend :)

    paaulla84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulkaa oprocz zwyklej inseminacji jest jesczze jedna insemka.. porownywalna skutecznoscia z IVF :)
    Inseminacja metoda Evie
    http://www.ludwinludwin.pl/subpage,page,diagnostyka,sub,158

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki. Siadam z herbatką przy laptopie i rozpoczynam sobotni poranek.
    Mam małego lenia, bo w planach na dziś mam mycie okien a nie lubie tego robić...

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki! Dziś tempka poszła ostatecznie w dół @ popłynęła, więc rozpoczynam ostatni w tym roku cykl z szansą na fasolkę!

    Dziś idę na imprezę, szwagier ślubuje, więc będę się bawić i wyluzuję się.. a przynajmniej postaram!

    Miłego dzionka!

    PS. Paaulla, jak masz lenia to odpuść okna. Nie uciekną :)

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziurka, a dlaczego ostatnia szansa w tym roku? Robicie sobie przerwę od starań, jeśli mogę zapytać?

    Udanej zabawy życzę :)

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny!
    Rudziutka baw się dobrze. Mi tez dzis tempka mocno w dół :(( więc jak dostane @ to poszaleje na mieście z przyjaciółmi.
    Paaulla a rzuć te okna :D ja też nie lubie i myje raz w roku a okien to ja mam dwa i drzwi balkonowe w tej naszej wynajmowanej kawalerce :D:D:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe chyba tak zrobie, łądna dziś pogoda więc chyba szkoda może ostatniej tak słonecznej pogody na sprzątanie. Teraz czekam na śniadanko, które mąż mi przygotowuje do łóżka :):)

    Vesna lubi tę wiadomość

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooooo proszę jaka wygodnicka :D
    mój mąż w pracy :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu dzieki za info, chetnie poczytam bo szczerze mowiac to pierwszy raz o tym slysze...

    Rudziutka udanej zabawy!

    U mnie pogoda taka sobie, ale i tak wybywam dzis do parku w towarzystwie...ciezarnej przyjaciolki, moze mnie zarazi ;)

    Paaulla zostaw okna, ja dzis odpuscilam odkurzanie, mycie lazienki, w koncu odpoczac tez kiedys trzeba ;)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpuściłam okna, pojechałam z mężem na zakupy :) i teraz odpoczywam, bo obiadek wczoraj już ugotowałam :)

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki my dzis znowu latalismy :)
    a rano bylismy na upuscie krwi :) maz zrobi markery prostaty i jader ..uff sa chyba ok bo mieszcza sie w tych dolnych granicach :)
    martwi mnie jednak spadek testosteronyu w lutym bylo go 230 dzis 174 :(
    wzrost FSH u meza z 29 na 31
    no i najbardziej zmartwilo mnie TSH pol roku temu 1,01 , 3 miesiace pozniej 0,59 2 miesiace pozniej 0,42 a dzis 0,34 czyli spada... a norma jest od 0,24 chyba mam dobre przeczucie ze to nadczynnosc ;/

    U mnei TSH ciagle od roku na tej samej wys 1,89

    no i dzis cos mnie zmartwilo ..mianowicie sporo pochodzilam... wrocilismy do domku .. no i poszlam siusiu .. wycieram papierem..a tu na papierze taki jak mini skrzepik w sluzie i troche podbarwiony sluz krwia ..ale taka ciemniejsza... niby dzis 14 dc.. ale plamien nigdy nie mialam ;/ juz wyczytalam i znowu sie matrtwie czy nie jakas torbiel.albo endometrioza czy cus .. ehh no nic zobacze czy sie powtrorzy jak nie to i tak we wtorek pojde do gina niech mi zrobi us

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie koleżanki, jakaś cisza zastała.

    Aniu jak się dzisiaj czujesz? Ja coś od wczoraj kiepsko, kręci mi się w głowie, mdli mnie, spać mi się ciągle chce, a to przecież dopiero co okres się skończył, więc raczej sobie tego nie wkręcam.....

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nawet spoko choc znowu na papierze pojawil sie sluz podbarwiony krwa ale juz nie tyle co wczoraj .. serio wystarczylam sie bo nigdy tak nie mialam.. nie raz mialam sluz podbaroiwny krwia..ale to albo jak bralam antybotyk albo jak poszalelsimy z mezem.. a tu nic <3 nie bylo .. nic mnie nie boli niz c nie kluhje tylko czuje jakbym miala dostac @ i od czasu do czasu takie ciagniecie od pepka do spojenia lonowego tak wewnatrz.. tak jak zazwczaj przed @ no ale to dopieor 14 -15 dc ;/
    najbardziej mnie zmartwil ten"skrzepik" taki dziwny byl.. galaretkowaty .. czesc zabarwiony krwia a zesc normlany przezroczysty ;/ no nic we wtorek pojde do gina najwyzej niech sprawdzi mi co tam mam niby w marcu powiedzial mi ze nadzerki nie mam i ze jest czytso .. ehh

    Paula a co do mdlosci to i ja ostatnio mialam tak.. a wogole @ bya dziwna bo bezbolesna ..

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla84 wrote:
    Rudziurka, a dlaczego ostatnia szansa w tym roku? Robicie sobie przerwę od starań, jeśli mogę zapytać?

    Udanej zabawy życzę :)
    Hello! Wróciłam! Impreza udana, choć czasem łapałam się na zawiechach... Taki dzień.

    A czemu ostatni cykl? Z powodu mojej endometriozy lekarz wysyła mnie na 3 miechy na leczenie - 3 miechy nie będę miała @!

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka trzyamam ksiuki :)

    kochana powiedz mi czy przy endometriozie jakie mialas objawy ?? bo ja juz wyczytalam o tym plemieniu w srodku cyklu ze moze to byc endometrioza ;/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny HELP !!!!moj maz uczyc sie grac na skrzypcach AAAAAAAA!!!!!!!!!!!moje uszy :P

    paaulla84, Vesna, Rumianek, Anulkaa lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ