X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To juz calkiem niedlugo. Trzymam kciuki :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myslalam ze na wrzesien 25 a ta mi mowi na sierpien :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli równo tydzień ! trzymam kciuki!

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo szybko :) super. Ciekawe czego sie dowiecie. Mnie maz ubiegl i zapisal sie z wynikami do swojego androloga na srode i stwierdzil ze zapyta o inseminacje... ja teraz myslei mysle i stwierdzam ze moje endometrium za cienkie jest jak na 24 dc. Dodatkowo dziwi mnie dzisiejsza tempka i nie moge sie doczekac jutrzejszych badan hormonow a raczej wynikow. Cos sie kurcze musi ruszyc!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    zasiadłam z kawą i nadrobiłam zaległości.
    Weekend udany tylko ta pogoda mogłaby być lepsza.
    Aniu super, że wizyta tak szybko.
    My dziś próbowaliśmy się dodzwonić do Łodzi, aby zapisać się do androloga, ale nikt nie odbierał, mam nadzieję że jutro się uda.
    A tak w ogóle to dostałam @ i zaczynam nowy cykl. Jutro albo jeszcze dziś pójdę szukać orzechów brazylijskich dla męża, bo czytałam że najlepiej z nich przyswaja organizm selen :)

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paaulla orzechy brazylijskie? Chyba też zakupię :) Powodzenia na nowy cykl!
    Aniu, fajnie że szybki termin dostałaś, fajnie by było, żeby ze wszystkim takie terminy były.
    Rumianku, a czemu stwierdzasz, że za słabe endometrium?
    Ja w czwartek wybieram się do ginka na kontrolę po HSG. Dodatkowo mija pół roku, od usunięcia torbieli. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
    Wiecie, że pół roku temu to ledwo się orientowałam w tym sprawach? Szkoda, że na biologii w szkole tego nie uczyli. Teraz musiałam się sama doszkalać i nadal się uczę ;)

    83c27385cd.png
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka a o 9 mm to taka troche bida na endometrium w 24 dc
    Mi tempka cos szaleje. Moze przez wczorajszt wysilek bo oddalam wczoraj krew za zezwoleniem pani gin oczywiscie. :( ten cykl to stracony bo na usg nic zupelnie na ciaze nie wskazywalo w najmniejszym stopniu. O 5 obudzilam sie jak zwykle jedno oko otworzylam zmierzylam u 36.64 zamknelam oko spowrotem i obudzilam sie za godzinke. Nie drgnelam nawet a tu urosla do 36,9 :) jutro o 15 wyniki hormonow ciekawe co we mnie siedzi :) no i jutro androlog. Wieczorem wiec pewnie bedzie jaki nowy plan dzialania

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !

    Rudziutka widziałam wczoraj Twój wykres bardzo obiecujący.
    Rumianku trzymam kciuki za wyniki i wizytę u androloga, aby wszystko poszło ok.
    Ciekawe gdzie podziała się reszta dziewczyn, coś się nie odzywa Ania, Vesna a Milci założycielki forum to już bardzo dawno nie było.

    Życzę miłego dnia :)

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, ja zaglądałam, ale nikt nic nie pisał. Trzeba czasem coś napisać, bo faktycznie temat spada na dół :)
    Ja jutro testuję, bo tak długo jeszcze nie miałam fazy po owulce, chociaż tempka niska jak na ciążę. Poza tym jutro wizytuję u gina, więc coś się dowiem :)

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rumianek wrote:
    Rudziutka a o 9 mm to taka troche bida na endometrium w 24 dc
    Mi tempka cos szaleje. Moze przez wczorajszt wysilek bo oddalam wczoraj krew za zezwoleniem pani gin oczywiscie. :( ten cykl to stracony bo na usg nic zupelnie na ciaze nie wskazywalo w najmniejszym stopniu. O 5 obudzilam sie jak zwykle jedno oko otworzylam zmierzylam u 36.64 zamknelam oko spowrotem i obudzilam sie za godzinke. Nie drgnelam nawet a tu urosla do 36,9 :) jutro o 15 wyniki hormonow ciekawe co we mnie siedzi :) no i jutro androlog. Wieczorem wiec pewnie bedzie jaki nowy plan dzialania

    A widzisz, nie zauważyłam, że 9 mm. Ale kto wie :) Kciukam

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przygarniecie jeszcze jedna z 84?
    Tak w wielkim skrocie to staramy sie prawie dwa lata juz, ja po badaniach, mezyk tez i wysylaja nas na in vitro :(
    my jednak z roznych wzgledow chcemy jeszcze poprobowac naturalnie, choc nie wiem jakie realnie mamy szanse - wg lekarzy raczej marne. Przechodze na przemian rozpacz, zrezygnowanie i motywacje do walki.
    We wrzesniu mamy jeszcze jedna konsultacje, od ktorej wiele zalezy i bardzo licze na to, ze uslysze to co chce uslyszec ;)
    Wiem, ze nie mamy zbyt wiele czasu zeby odkladac decyzje, ale chyba licze na jakis cud. Nowy cykl sie zaczal to powalczymy.


    Pozdrawiam i zycze milego dnia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2014, 08:30

    Ania_84, Vesna, paaulla84 lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulkaa :) witamy pewnie ze przygarniemy :D w koncu 84 rocznik plus nasz wspolny cel :)

    Vesna, Anulkaa, paaulla84 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulkaa witamy! :)

    ja dziś 24dc, temp rosnie, nie nakręcam się (staram się ) :D

    Anulkaa, paaulla84 lubią tę wiadomość

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Anulka 41witos.gif

    trzymam za Was kciuki :)

    Ja dzisiaj zrobiłam test przed wizytą męża u androloga i negatyw :( siedzę więc w pracy ze skwaszoną miną.
    Do tego znów plecy mnie bolą :( (mam dyskopatię) było juz ok a tu znowu nawrót.

    Do dupy to wszystko :(

    po 14 jedziemy też po wyniki moich hormonów ciekawam co tam zobacze no i co ten androlog przepowie. Jak znów bez żadnych konkretów to zmieniamy lekarza i chyba przeniesiemy sie do kliniki leczenia niepłodności

    Anulkaa lubi tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka witaj! Przygarniamy i wspieramy w działaniach!

    Anulkaa lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nową Koleżankę ! Masz bardzo podobną sytuację do mojej, bo nas też wysyłają na in vitro, ale jeszcze walczymy aby poprawić nasienie u męża.
    Rumianku nie łam się, damy radę, jak nie my to kto :) 84 zasypie ciążami :)

    Vesna, Anulkaa lubią tę wiadomość

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mam wyniki :) pomozecie w interpretacji bo gin dopiero w pon. Estradiol 229,98 tu Wyglada na podwyzszony bo norma w f.lutealnej do 214,2 . Progesteron 18,52 prolaktyna 14,35 i tsh 1,209. Badania robione w 25 dniu cyklu. Cykl trwa ok 29 dni . Czekamy wlasnie w kolejce do androloga :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za mile powitanie :)

    paaulla my tez wlasnie walczymy o poprawe u meza, karmie go profertilem, ale od niedawna, wiec dopiero w pazdzierniku bedzie mozna zrobic pierwsze badania i zobaczymy czy choc troche ruszylo.
    U mnie o tyle jest to skomplikowane ze maz leczy sie na cos innego, niestety stale musi przyjmowac leki ktore najprawdopodobniej psuja plemniczki :(
    Ale mimo wszystko dzialamy

    Rumianku powodzenia u androloga. Niestety nie znam sie za bardzo na interpretacji wynikow wiec nie pomoge z tym

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się nie znam na wynikach. Zawsze patrzę na normy podane na wyniku, bo czasem używają różnych jednostek

    83c27385cd.png
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny :) my juz w domku. Do androloga weszlam razem z M.przy okazji zerknal na moje wyniki i powiedzial ze sa ok. A tym estradiolem powyzej normy sie nie przejmowac. Powiedzial ze wyniki sie poprawily nieznacznie ale jest widoczna poprawa. Zaproponowal nam dwa wyjscia. Sprobowac jeszcze 2 miesiace pokarmic meza suplementami i sprobowac zajsc w ciaze naturalnie przez 3 najblizsze cykle jesli sie nie uda to inseminacja. Parametry nasienia nas kwalifikuja. Dal nam namiar od razu na lekarza i klinike. Drugie wyjscie to dla niecierpliwych od razu podejsc do inseminacji. Wybor zostawil nam ale jest zwolennikiem jeszcze tych dwoch trzech miesiecy prob. No i chyba taka zapadnie decyzja.

    paaulla84 lubi tę wiadomość

‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ