X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, jakie plany na ten weekend?

    Rumianku są już wyniki ? Odezwij się do nas.

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Wyniki są ale nie jestem zbyt zadowolona są porónywalne do tych zrobionych za pierwszym razem są niewielkie różnice mianowicie:

    objetosc ejakulatu było 3,2 teraz 2,7
    liczba było 17 mln teraz 17 mln czyli bez zmian
    ruch postepowy było 6 teraz 8
    szybki było 1 teraz 4 ale taka minimalna poprawa chyba nie mz znaczenia :(
    oscylujący było 7 teraz 23 ale ten to nie ma znaczenia prawda
    ilosc plemników prawidlowych spadła z 11 na 5 :(

    VIABILITY (plemniki żywe)spadło z 52 na 41
    Wyraźnie skoczył tylko HOST cokolwiek on znaczy z 12 na 44

    takie wyniki
    czyli nie wiem co... nic chyba :( bez zmian. Zobaczymy co powie androlog. Teraz dodatkowo włączyliśmy Macę, kwas foliowy i salfazin w zamian za drugą saszetkę proxeedu bo zalecane są dwie a nam lekarz kazał brać 1 ze względu tez na koszt. Tak zostanie chyba aż do wizyty i zobaczymy co nam powie, co dalej.

    Wczoraj się bardzo martwiłam ale dzisiaj już staram się nie myśleć o tym i zbieramy się do wyjazdu :) także ściskam Was mocno życze powodzenia miłego weekendu i do napisania w poniedziałek.

    Ania_84, Rudziutka7 lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam kochane ;)
    my cogale w pracy ...
    małz zadowolony z pracy :) mato az sam nie mze uwierzyc ze mozna pracowac tylko do 16 o 15:50 szef mowi chlopaki zberamy sie :) i punkt 16 wyjezdaja z pracy :) wiecie pierwszy raz od 8 lat moj maz ma dluugi weekend :D
    jego szef jest na prawde ludzki..
    michal powiedial mu ze 25 sierpnia koncy mu sie ubezpieczenie i ze musi jakas decyje podjac bo niewie czy dalej bedzi echcial go sprawdac.. jels tak to musi zarejestrowac sie w UP jako bezrobotnya ten do neigo mowi tak jak chcesz to sie zarejestruj.. albo damy ci umowe.. fakt jakbys sie zarejestrowal to po pierwsze masz na reke kase a po drugie dostajesz kuroniowke wiec jeslchce sz wyciaganc od Panstwa kase to ciagnij ile wlezie :) cyli dal Miskowie do zrozumienia ze go zatrudni :)
    teraz mamy dylemat czy nech m da t umowe.. czy zeby zalozyc dzialanosc .. i wspolpracowac z nim..w sumei i tak michal musi zalozyc dzialanosc bo ja niedlugo koncze... i trzeba moje zlecenia pod cos podpisac :)
    obaczymy jakie warunki da Michalowie ten na umowe o prace.
    Z dziadkiem lepiej :)
    wiec powoli cos sie tam klaruje..ale teraz zacynam sie martwic ta sprawa spadkowa..no nic zobaczymy .. :)

    a ja teraz pije kawunie z czekolada :)

    Rumianku spokojnie porpawa jest mala ale jest :)
    ruch ten najwazniejszy wzrosł
    całkowity ruch ten ktory jest wanzy to postepowy i szybki raem :)
    wczesniej bylo 7% z 17 mln
    a tera jest 12% z 17 mln :) wiec spokojnei :)
    co do prawidlowych plemnikow to tez nie ma co sie zadreczac nawet jelsi to by bylo 5% to tak jest powyzej normy bo chyba norma jest 4% :) moze byscie sprobowali inseminacji ?? z racji tego ze mogliby dodatkowo wspomoc w momencie owulk te plemniczki :) krterium do insemki to 4% morfologii :)

    udanego wyjazdu :)

    zizia_a lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rumianku wyniki nie są złe, chciałabym aby mój mąż miał takie. Będzie brał suplementy to będzie dobrze, zobaczysz :)

    Aniu cieszę się, że zaczęło Wam się układać i że z Twoim dziadkiem lepiej :)
    My z mężem podjęliśmy spontaniczną decyzję i jedziemy dziś nad jeziorko i wracamy w niedzielę, jak złapie neta to się odezwę. Miłego dnia !

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AAA i zapomniałam powiedzieć, że mąż wczoraj dostał skierowanie do androloga, więc teraz będziemy mogli wyznaczyć wizytę w Łodzi :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulal udanego wypadu :)
    i tzryam kciuki za wizyte wŁodzi :)

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kobietki, do mnie się jakies przeziębienie przyplątało :/, więć długi weekend w łóżku spędzę..
    Poza tym 19dc, wciąż brak jakichkolwiek objawów że owulka była, jest czy będzie. głowe dam że jak w zegarku punktualnie przyjdzie @ :/

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, Vesna, dobry seksik na przeziębienie nie jest zły :) Zdrówka życzę :) I Dobranoc

    Vesna lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kobitki, co tu tak cichoooo ?? :D weekendujecie się? :D
    mi na szczęście przeziębienie przechodzi, czuje się znacznie lepiej.
    Dziś relax bo jutro praca...
    Wykres wyliczył mi ovu na 17dc, statystykę serduszkowania w tym czasie mamy b.dobrą, więc może coś z tego będzie? trzymajcie kciuki

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy kciuki, za mnie tez trzymajcie!
    Cicho, bo weekend :) Jade z mezem na zakupy, bo mu sie zachcialo koszulek! Trzeba sie uzbroic w cierpliwosc!

    Vesna lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zesc dziewczyny :)

    my mamy weekend an wysokich obrotach :)

    mne juz moj organizm denerwuje
    8 dc a mnie cycki naparzaja ;/ po poludniu temp 37,3 nozesz kurde ;/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane!!
    Wróciłam :) było FANTASTYCZNIE! szkoda tylko że w sobote pogoda nie dopisała i nie skorzystaliśmy z basenu za bardzo. Wypoczełam i zrelaksowałam się za wszystkie czasy mimo że to tylko trzy dni i zrezygnowałam prawie całkiem z alkoholu.

    A jak Wasz weekend?

    Jutro do pracy :( och żebyście wiedziały jak mi się nie chce.
    i nie moge sie doczekać testowania

    Aniu to mi dałaś do myślenia z tą inseminacją jakoś nie brałam jej pod uwagę w tym momencie ale chyba masz rację czas poruszyć temat z lekarzami. Mąż jest za.

    Vesna jak tam samopoczucie? Przeziębienie uciekło. Ja troche pobrykałam w basenie i mam nadzieje że się nie rozchoruje.

    Paaulla fajnie, że masz skierowanie ustalajcie wizyte :). Ja w Lublinie nie znalazłam androloga na nfz. Myslimy teraz nad zmiana lekarza.

    Rudziutka jak zakupki?

    :)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2014, 20:19

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do Insemki warto sprobowac bo moze wystarczy podkarmic jeszcze i stiningowac troche armie :)i akurat sie uda a trzeb kuc zelazo poki gorace i poki sie poprawie :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciliśmy z aż jedną koszulką! Podobały mu się z samochodami... jak małemu chłopcu, ale były troszku za drogie :) Oprócz tego kupiliśmy inne potrzebne rzeczy w domu, a potem pojechaliśmy na piwo do cioci. Tzn ja - kierowca, więc piłam herbatkę :)

    Ogólnie miło.

    Miłego poniedziałku dziewczęta!

    83c27385cd.png
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry kochane. Ja wlasnie jade do nieznanego mi gin mam nadzieje ze skierowania da mi bez problemu. Nie wiem bardzo co powiedziec :)) ze chodze prywatnie a od niego potrzebuje skierowanie zeby na nfz ? Glupio jakos.

    Mialam dzis dziwnie z temperatura. Chyba moj termometr nie jest najlepszy. Obudzilam sie zmierzylam tempke i bylo 36,87 w zwiazku z tym ze to dla mnie temperatura kosmiczna mowie do meza niemozliwe to jest zmierze raz jeszcze no i druga wyszla 36,71 i trzecia jakies 5 min po przebudzeniu 36,74 i niech teraz mi ktos madry powie jaka mam wpisac :))
    Milego dnia kochane. Ja juz dojezdzam. Mam nadzieje z szybko pojdzie bo na dobra sprawe po 9 powinnam w pracy byc

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tempke wpisz :)
    natepne sa juz nie miarodajne a nizesz bo moglas nie dokladnie tak samo przylozyc termomertr z;0

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie, tak przeziębienie przeszło :) od rana w pracy...
    zrobiłam sobie przerwę i Was podczytuje, na moim wykresie załączył się detektor ciąży i jakoś znowu zaczynam się nakręcać, głupia jaaaa
    :/
    ale byłoby cudnie jakby się udało :)
    Rumianku, Ania dobrze pisze, wpisz I tempke,
    Rudziutka to widzę , że zakupy się udały :D dobry i jeden T-shirt :D

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesna, mąż zadowolony to udane :)
    Z Twoją tempką to faktycznie dziwne. Ale zgadzam się z Anią. Może dane miejsce już oddało ciepło i drugie pomiary mogły być już niemiarodajne. Trzymam kciuki i wspierajmy się by nie zwariować z tym nakręcaniem

    83c27385cd.png
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki kochane to zmienie :) bedzie moja rekordowa tempka bo najwyzsza to 36,77 mi sie zdarzyla ze 2-3 razy. Pani dr typu milczek :) zbadala mnie zrobila usg i nic nie mowi :)) zajrzalam tylko w karte ze endometrium 9,1 . W koncu zapytalam czy wszystko dobrze. Ona ze dobrze i z wykresu wynika ze i hormony ok ale zeby zbadac. Mam prl tsh progesteron i estradiol. Jutro mam isc. Oczekalam sie i wynikow w internecie nie bedzie :( ale przynajmniej za darmo :):)

    Jade do pracy

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    własnie dzwoniłam do Novum...
    Wizyta umówiona u Wolskiego 25.08.2014 goodzina 19:00

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ