X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 22 września 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    16 września wskoczyła mi trójka z przodu ;)

    paaulla84, Rudziutka7 lubią tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia trzymam mocno kciuki, aby było lepiej ze zdrówkiem :) I witam wśród 30 stek ja już od 3 miesięcy mam trójeczkę z przodu.

    Rumianku kuruj się, abyś do owulki była zwarta i gotowa :)
    Ja oczywiście wczoraj oglądałam meczyk w siatkę z mężem i mocno kibicowaliśmy, a do południa kościółek, cmentarz, obiadek takie pitu pitu ;)

    Teraz odpoczywam po pracy :)

    Milcia lubi tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 22 września 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    16 września wskoczyła mi trójka z przodu ;)
    A to sto lat! I zdrowych spokojnych ostatnich 10 tygodni ciąży :)

    Milcia lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 23 września 2014, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CO tu taka cisza?

    83c27385cd.png
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 23 września 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej :)
    Dziękuje paula :)
    Wszystkiego dobrego milcia. Ja jeszcze 3 miesiace hehe.
    Ja dalej czuje się nie najlepiej. Mam lekki katar lekki kaszel i pobolewa mnie głowa i lekko gardło drapie. Wszystko lekko i nie ma tragedi ale i tal Pół nocy nie spałam dziś bo mnie tak męczyło co chwilę to kaszlnęłam to gorąco to gardło łaskotało i łzy z oczu mi zaczeły lecieć i tak w kółko. Teraz nie wiem czy to bedzie się polepszało czy dopiero się rozkręci i się ma pogorszyć
    W czwartek wyjeżdzam na dwa dni mam nadzieje ze jednak mi do tego czasu przejdzie zupełnie.
    Miłego dnia kochane
    Pogoda pochmurna, jesień pełną parą :( lubię jesień ale tą bezdeszczową :)

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 23 września 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rumianku, mi pomógl Amol, i teraz namolnie polecam wszystkim :) Jeden dzień, a właściwie noc z Amolem i była duuuża poprawa!

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ! Pogoda nas nie rozpieszcza, przed chwilą widziałam w tv, że w górach spadł śnieg, ja jeszcze nie chce śniegu..... brrr
    Ja wczoraj coś gorzej się czułam, troszkę witaminek wzięłam i dziś jest lepiej. Mam do Was takie pytanko, badałyście kiedyś progesteron? Wiem, że bada się go w drugiej fazie, ale nie wiem w jakim celu i co on może powiedzieć kobiecie o jej cyklu. Ktoś podpowie ?

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 23 września 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula mi lekarz kazał sprawdzić progesteron w celu ustalenia czy owulacja wystąpiła oraz czy jest na takim poziomie że utrzyma ciąże jest on bowiem odpowiedzialny za utrzymanie ciąży do wytworzenia sie łożyska i musi być odpowiednio wysoki. to hormon ciałka żółtego i jego niedobór uniemożliwia zajście w ciąże lub jej utrzymanie.


    to ja dzisiaj smaruje się amolem! Mojemu mężowi chyba pomógł a siebie już jakoś nie smarowałam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2014, 19:38

    paaulla84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rumianku dziękuję za info, to pójdę zbadać w tym cyklu. w którym dniu najlepiej? to jest chyba jedyny hormon którego nie badałam...

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 24 września 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla84 wrote:
    rumianku dziękuję za info, to pójdę zbadać w tym cyklu. w którym dniu najlepiej? to jest chyba jedyny hormon którego nie badałam...
    Paulla84 Progesteron bada się w 7 dpo.

    Witajcie dziewczynki!

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 24 września 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, ja badałam w szczęśliwym cyklu. Sama nie wiedziałam, który to był dzień po owu, bo poprzednie cykle miałam po 40 dni, a tu prawdopodobnie owu była ok 12 dc. Temperatura była wysoka, więc poszłam i wynik był ponad 18. A potem po kilku dniach zrobiłam test i wyszedł pozytywny. Tylko progesteron opłaca się robić jeśli w drugiej fazie nic nie brałaś albo Duphaston, bo luteina podwyższa temperaturę i może fałszować wynik.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • ale.ale Autorytet
    Postów: 414 167

    Wysłany: 24 września 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Ja też rocznik 84, staramy się od 4 cykli, od tego cyklu zabrałam się za porządne mierzenie temperatury. Boję się, że mogę mieć sporo cykli bezowulacyjnych, może temperatura pomoże mi to wykryć...

    Trzymam za Was kciuki!

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    m3sx3e3kqurga36a.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 24 września 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj ale.ale! Temperatura na pewno zobrazuje Ci Twoje cykle! powodzenia!

    83c27385cd.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 24 września 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Ale.ale no i wszytskie 84 roczniki :D :)
    ilu dniowe masz cykle ;) bo poki co masz ladna :)

    ehh troche mnie mezu zrelakswal wczoraj .. i powiem wam ze widze roznice midzy sexem przed kuracja a teraz ;)
    i to duzaaaa :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 24 września 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, widzę, że było ciemno i przyjemno! :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 24 września 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Aniu, widzę, że było ciemno i przyjemno! :)
    oooo tak :D i dluugo :D ehhh wiecie nieraz jak mi dziewczyny mowily ze codziennie i wogole to sie dobijalam :P
    ale widz eteraz po mezu ze to nie dlatego ze miedzy nami jest zle czy cos.tylko potrzebowal regulacji hormonow ;)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ! Witam również nową koleżankę, życzę wytrwałości w mierzeniu temp. :).
    Nom ja nie biorę nic oprócz Bromergonu, więc on wpływ ma tylko na prolaktynę, więc zbadam ten progesteron 7 dpo jak Rudziutka radzi :) Dzięki dziewczyny, na Was zawsze można liczyć :)

    Aniu cieszę się, że między Wami układa się również lepiej w sparwach sexu, oby tak dalej :)

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 24 września 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) Proszę bardzo! Po to tu jesteśmy :)

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • ale.ale Autorytet
    Postów: 414 167

    Wysłany: 25 września 2014, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam właśnie różne tematy na forum i się cieszę, że nie jestem sama z tymi swoimi różnymi rozterkami :)

    Aniu, cykle mam 32-36 dniowe, ten 26.09 na testowanie to sobie tak trochę wyznaczyłam zakładając, że tym razem będzie 34 dniowy... Coś mnie dzisiaj ciągnęło w podbrzuszu, ale nie wiem, czy to na @, czy coś sobie wyobrażam, czy po prostu zmęczenie.

    Paulla dzięki, wytrwałość się przyda, zwłaszcza że jak się budzę to jestem nieprzytomna, i teraz to wymaga niezłego skupienia żeby pamiętać o pomiarze.

    Dobranoc!

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    m3sx3e3kqurga36a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !
    Gdzie Was wszystkie wywiało ? ;)

‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ