X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 5 listopada 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie po wizycie ok. Mała ma już 3026 gram i 50 cm długości. Gin stwierdziła, że duże dziecko będzie. Aż się boję porodu i dzisiaj stwierdziłam, że nie chcę rodzić, bo się boję.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 5 listopada 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Mamy swoje mieszkanie, ale nasz deweloper budował bez piwnic i to jest mankament niestety.
    aha, po prostu taniej bez piwnicy;

    A dzidźka spora :) Ale moja kumpela urodziła powyżej 4 kg chłopca i rodziła 30 minut :) A miała wynajętą położną i rozmawiała z nią przez telefon na bieżąco czy ma już jechać czy nie :)

    Położna jej na to, że niech się powoli zbiera, to ta stwierdziła, że się jeszcze umyje i pod prysznicem już prawie urodziła, bo kąpiel rozluźnia i przyspiesza poród. Do szpitala dojechała w całości, wzięli ją na salę i akcja potoczyła się szybko i boleśnie, ale chłopiec urodził się dorodny i zdrowy :)

    Będzie co ma być :) a pewnie będzie dobrze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2014, 12:06

    83c27385cd.png
  • kleis Ekspertka
    Postów: 227 116

    Wysłany: 5 listopada 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :)

    miło czytać dobre wiadomości od Was :)
    Milcia Maluszek z pewnością wynagrodzi Ci wszystkie obecne lęki i obawy. Wyprawka gotowa? Ja póki co kupuję ubranka dla przyszłych siostrzeńców/siostrzenic - moje dwie siostry są w ciąży. Może i mi się wkrótce poszczęści. Super byłoby mieć dzieci w podobnym wieku.

    Miłego wieczoru :)

    endometrioza, mięśniaki
    laparoskopia 2010, laparotomia 2015
    2015 - 2 IUI :(
    IV 2016 - 1 IVF
    X 2016 - 2 IVF
    21 X 2017 crio
    30 IV 2018 crio
    konsultacje immonulogiczne
    18.02.2019 crio
    od 06.2019 konsultacje u naprotechnologa
    14.10.2019 beta 453,4 ❤
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 6 listopada 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kleis, tego Ci życzę :)

    83c27385cd.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 6 listopada 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyprawka gotowa, jeszcze muszę ostatnie apteczne zamówienie zrobić i będzie wszystko.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 6 listopada 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) fajnie :) tylko nie prasuj pod koniec ciąży :)

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !
    Mam strasznie męczący ten tydzień, ale wpadłam Wam powiedzieć, że @ nadal nie ma, a temp 37,3, jak jutro rano też tak będzie to testuję.

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 6 listopada 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula jutro od rana zaciskam kciuki. Alez byloby cudownie

  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 6 listopada 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, tak ja też trzymam kciuki. Daj znać koniecznie:) Mojej znajomej test wyszedł pozytywny dopiero 4 dnia spodziewanej @ i to baardzo słaba kreseczka.

    Pozdrawiam

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 6 listopada 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 <3

    83c27385cd.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 7 listopada 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, no wykres masz super. Oby zakończyło się zieloną kropką.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2014, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety w nocy przyszła @ :(
    Mam skierowanie na HSG, kiedy najlepiej je zrobić przed owulacją, czy po?
    Czy nie ma różnicy? bo nie wiem czy się spieszyć do szpitala, aby mi wyznaczyli termin.

  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 7 listopada 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda:(:(:(ale głowa do góry na pewno uda się następnym razem:) Ja miałam robione HSG i radziłabym się pospieszyć do szpitala na wyznaczenie terminu jeśli chcesz to badanie zrobić jeszcze w tym cyklu bo HSG robi się tuż po okresie ale do 12 dnia cyklu (przynajmniej mój lekarz tak mi powiedział). Ja miałam robione 10 dnia. Trzymam kciuki.

    Ja teraz też jak na szpilkach. Trochę dziwnie się czuje i mam bóle brzucha ale boje się, że znowu nad interpretuję. U mnie okażę się za jakieś 8 dni.

    Dzisiaj zaczynam długi weekend więc i Wam życzę wypoczynku:)

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki za Was wszystkie, naprawdę mogłoby się już u kogoś zazielenić z Naszego wątku, bo tak smutno :(
    Milcia jedyna ciężarna, nom i w sumie już niewiele zostało czasu do końca ;)

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 8 listopada 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, HSG jak ja miałam mieć robione w szczęśliwym cyklu to gin kazała przyjść zaraz jak skończy się okres, żeby mieć jeszcze szansę starać się w tym samym cyklu, bo ponoć szansa jest największa.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam skierowanie do szpitala na to HSG i gin kazał mi pójść zapisać się od razu jak dostanę @, więc po obiadku pojadę.

  • Mg Przyjaciółka
    Postów: 113 68

    Wysłany: 8 listopada 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla84 wrote:
    niestety w nocy przyszła @ :(



    Paskuda... Wrrr...

    l22n9vvj598syim3.png

    O spem miram...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nom paskuda, wczoraj było dużo złości i smutku, dziś już trochę lepiej.
    Trzeba planować kolejny cykl.

  • syla Przyjaciółka
    Postów: 83 24

    Wysłany: 8 listopada 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczęta

    Dawno mnie tu nie było jakos nie mialam nastroju trioche taka zalamka mnie zlapala.Dziękuję za zyczonka imieninowe:)))widze ze wiele sie tu wydazyło dobrego bardzo mnie to cieszy za wszystkie trzymam mocno kuciuki
    U mni enie za ciekawie tzn maz byl na tomografi głowy i wykryli mu gruczolaka teraz szukamy dobrego lekarza moze któras z Was by kogos doradziła???

    syla
  • Mg Przyjaciółka
    Postów: 113 68

    Wysłany: 9 listopada 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, ja tak z innej beczki. Witaminę E się bierze do owulacji, czy przez cały cykl? (Gdzieś w necie trafiłam na jedną opinię, że niby tylko do owu).

    Uściski :)


    P.S. No i wyniki nasienia męża wyszły dobre. 7 m-cy intensywnych starań i dupa.
    Jeśli miałam dobry wynik progesteronu (14,27 w 21 dc), to powinnam zbadać PRL? Przez święta przepadła mi wizyta na badania pozostałych hormonów. Kurczę, może jajowody mam niedrożne?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2014, 11:04

    l22n9vvj598syim3.png

    O spem miram...
‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ