X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • Mg Przyjaciółka
    Postów: 113 68

    Wysłany: 9 listopada 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syla wrote:
    Cześć dziewczęta

    Dawno mnie tu nie było jakos nie mialam nastroju trioche taka zalamka mnie zlapala.Dziękuję za zyczonka imieninowe:)))widze ze wiele sie tu wydazyło dobrego bardzo mnie to cieszy za wszystkie trzymam mocno kuciuki
    U mni enie za ciekawie tzn maz byl na tomografi głowy i wykryli mu gruczolaka teraz szukamy dobrego lekarza moze któras z Was by kogos doradziła???

    syla, a w jakim mieście szukacie lekarza? Trzymajcie się mocno <3

    l22n9vvj598syim3.png

    O spem miram...
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 9 listopada 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki! Wpadłam się przywitać, ogarnęłam dziś szafe i schowałam ciuchy letnie głęboko, bo raczej w tym roku lato nie wróci! Teraz lecę robić obiad, a potem popołudnie z mężem spędzam!

    Trzymajcie się kochane!

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, ja o wit. E nie słyszałam, więc niestety nie pomogę kiedy ją należy brać. Dawałam ją swojemu mężowi przez jakiś czas hehe

  • syla Przyjaciółka
    Postów: 83 24

    Wysłany: 9 listopada 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mg nie ważne gdzie wazne zeby lekarz był dobry polecono mi dr ale termin najblizszy prywatni ena luty jakas masakra:(((

    syla
  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 10 listopada 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    Ja dzisiaj dostałam @ i znowu trochę się podłamałam. W tym cyklu zaczynam brać orgametril na torbiele więc ten cykl zmarnowany bo lek ten hamuje jajeczkowanie:( Zamiast coś się poprawić to ja biorę coraz więcej leków:( Mój mąż dzisiaj stwierdził, że jeszcze z jakieś dwa miesiące i jak nic się nie zadzieje to trzeba będzie nad czymś innym pomyśleć bo boi się o moje zdrowie:(:(:( No cóż... widać Nam jest dane walczyć. Ale Dziewczynki jak już będziemy Mamami to będziemy najszczęśliwszymi Kobietami na świecie. Idą Święta a w tym czasie marzenia się spełniają:)

    Milcia póki co przed Świętami czekamy na Twoje Cudeńko:)

    P.S. Czy któraś z Was brała orgametril?

    Rudziutka7 lubi tę wiadomość

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 10 listopada 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walcząca, to widzę, że Twój mąż też jest takim motorem jak mój. Też mnie napędzał i ciągle mówił, żeby się nie poddawać, bo jak już tak daleko zaszliśmy, to nie możemy się poddać. I tak naprawdę to dzięki niemu jest to dziecko we mnie, bo ja chciałam cykl odpuścić, bo psychicznie już nie dawałam rady.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 10 listopada 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie najgorsza jest ta psychika. My staramy się już ponad 2,5 roku i miesiąc w miesiąc czeka się i myśli (załamanie, płacz, wiara, znowu czekanie i tak wkoło). Mamy oboje dużo znajomych i średnio raz na miesiąc dowiadujemy się, że albo Komuś się urodziło albo Komuś powiększy się rodzina. Cieszę się z każdego Dzieciątka ale jednocześnie czuje ogromny żal, że ja nie mogę. Całkowicie się nie załamałam tylko dzięki Niemu.

    Rudziutka7 lubi tę wiadomość

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się porannie ze wszystkimi !

    Walcząca tulę mocno, nie znam tego leku. Ja jestem bardzo ciekawa co mi lekarz powie, jak do niego pójdę po @, czy ta moja torbielka się wchłonęła :/ przy okazji zrobimy monitoring w tym cyklu. Mój mąż również cały czas wierzy i wczoraj sam pobiegł do apteki jak skończył mu się androvit, oby te wszystkie leki zadziałały....

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 11 listopada 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry kochane :)
    Walczaca..moze wlasnie czas odpoczac od lekow.. powiem wam ze ja o wiele lepiej sie czuje jak nie faszeruja mnie tym gownem ;/
    nie raz naszemu organizmowi potrzebny jest restart .. od lekow.. od suplementow ..:)

    co do mezow to moj codziennie sie smieje :P kochanie ide po sniadanie .. :D
    od soboty zaczelismy II etap kuracji :) dodatkowo lyka Prostamol uno.. dr powiedzial ze to go uchroni przed infekcja a zarazem jesli jest jakas mini infekcja to ztłamis ja :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 11 listopada 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam niepodległościowo:)
    Aniu odpoczynek od leków na pewno by się przydał bo sama czuje, że odkąd biorę te leki to moja polityka hormonalna jest jak nasz rząd(czyli nie taka jaka być powinna:(). Teraz mam brać te leki aby ją uspokoić a od następnego cyklu znowu clo (o ile znikną torbiele).

    Postaram się w tym miesiącu nie myśleć za dużo i skupić się na innych rzeczach. na początku grudnia mam imprezkę firmową później dwa tygodnie i Święta, które uwielbiam. oby w tym roku spadło troszkę śniegu.

    Paulla torbiel na pewno się wchłonęła moja ta pojedyncza bez problemu zniknęła. teraz muszę brać leki bo mam dwie duże na jednym jajniku. Trzymam kciuki aby w Twoim przypadku było już czyściutko:)

    Pozdrawiam Dziewczynki:)

    P.S. Czy któraś z Was szydełkuje? Ja mam ambitny plan żeby się nauczyć tylko troche czasu brak:(

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Aniu, dawno Cię u Nas nie było, fajnie że wróciłaś.
    Walcząca ja niestety nie szydełkuję, ale ostatnio przyszło mi do głowy, żeby zacząć samej szyć, takie proste rzeczy jak poszewki na poduszki, może jakiś obrusik podłożyć. Jak szukam właśnie tego typu dodatków do mieszkania jak obrusy czy poszewki to albo nie te wymiary, albo strasznie drogie, kto wie może teraz przed świętami, znajdę jakieś ciekawe materiały i pójdę do mamy na naukę szycia na maszynie ;)

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 11 listopada 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    walczaca ja chcialam sie nauczyc szydelkowac :D ale nidgy nie mam czasu
    Paula malo zagladam bo troche odpisze na 30stkach troche na meskim problemie a tak clay czas pracuje nawet teraz ;/
    jeszcze mamproblemy z jedna klientka ktora zalega z platnoscia ;/
    paula a jak maz po kuracji ?? dobrze sie czuje ??

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko jest okej, połowa kuracji minęła, początek grudnia to chwila prawdy i powtórne badania nasienia. Staram sobie wynajdować jakieś zajęcia, aby o tym nie myśleć i widzę, że też jego muszę czymś zająć, bo dużo o tym myśli.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 11 listopada 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    te mysli sa silniejsze a im blizszy jest koniec kuracji tym jest ciezej ;/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Wy dostaliście coś nowego, przy przedłużenie dotychczasowego zestawu, bo kojarzę że Twój mąż ładnie zareagował i testosteron się poprawił.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 11 listopada 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dalej mamy ten sam zestaw: Agapurin, Tamoxifen, Undesteron adnrowvit ...tyle ze taraz jeszczdodatkowo dostal Prostamol uno :) na poprawienie funkcji prostaty :) oraz na ochorne przed infekcjami aw tym rejonie ;)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Mg Przyjaciółka
    Postów: 113 68

    Wysłany: 11 listopada 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane <3

    Odstawiłam termometr. Psychicznie się nastawiłam, że nasz mały Aniołeczek pojawi się może za rok (tak mi łatwiej - wyczekując, za bardzo się nakręcam, nie robię nic poza wyczekiwaniem, a życie przez palce mi ucieka). Zaczęłam szukać winy w sobie, chociaż w podstawowych badaniach wychodzi na to, że jestem zdrowa. Co ma być, to będzie. Zbyt ciężko nabrać mi dystansu do tego, że "nie wychodzi".

    Kupiłam za to Femifertil i czekam na przesyłkę. Biorę też Castagnus - zauważyłam, że mniej zdołowana po tym chodzę.

    A propos dziergania - dziergam :) Na razie szalik dla męża i poduszki na poszewki (robienie na drutach bardzo mnie odstresowuje) - uwielbiam skandynawski design. Teraz muszę kupić grubsze druty - robota szybciej idzie no i rzadsze ściegi jakoś tak subtelniej wyglądają. Na rocznicę ślubu dostaliśmy szydełkowaną poduszeczkę od mojej najukochańszej cioci (jest mistrzynią w dzierganiu i robieniu na szydełku).
    Moim marzeniem jest umieć szydełkować tak jak ona - robi wszystko, od zwykłych obrusów i firanek, po stringi, szydełkowane misie i inne cuda.

    Pozdrawiam Was ciepło, miłego dnia <3 Standardowo kciuki za każdą przyszłą Mamę :)


    P.S. Śniły mi się kopulujące słonie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2014, 13:25

    Rudziutka7 lubi tę wiadomość

    l22n9vvj598syim3.png

    O spem miram...
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 12 listopada 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kopulujące słonie! Dobry znak!
    Dziewczynki! Wita Was właścicielka nowego mieszkania :) Zaczynamy remont i pewnie będę mniej zaglądać, ale w pracy będę sobie robiła przerwy.
    U mnie od jutra za miesiąc biorę ostatnią tabletę i rozpoczynamy znów starania!
    Paulla trzymam kciuki za Wasze wyniki! Na pewno będzie poprawa :)

    Walcząca, widać my musimy troszkę dłużej czekać niż nasi znajomi. Ale jak już wywalczymy to będziemy przeszczęśliwe! Mocno wierzę, że się uda, choc czasem są zniżki formy...
    Milcia, 36 tydzień to już wysoki brzusio masz :)

    Miłego dzionka!

    paaulla84, Ania_84, Mg lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 12 listopada 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To gratulacje nowego mieszkania. Wiem co to znaczy. Teraz będziecie jeździć, sprawdzać wszystko, kupować. My porównywaliśmy ceny, bo np płytki które mamy w korytarzu i kuchni to rozpiętość cenowa od 60 do 130 zł, więc czasem opłaca się trochę czasu spędzić na szukaniu.

    Ja jutro kończę 37 tydzień, a od soboty ciąża donosza, wiec mogę rodzić w każdej chwili.

    Rudziutka7 lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:

    Ja jutro kończę 37 tydzień, a od soboty ciąża donosza, wiec mogę rodzić w każdej chwili.

    aaaaaaaaaaaaa Milciu kiedy to zleciało?????????????? jejku :)

‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ