X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też z doskoku, bo lecę na imprezkę urodzinową! Mg, super!

    Miłego weekendu dziewczyny! Znalazłam moją playlistę świąteczną. Jutro sobie puszczę :) 242 utwory :) hehe

    83c27385cd.png
  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mg super:)Bardzo się cieszę, że u Was wszystko dobrze i rośniecie zdrowo:)

    Aniu trzymam kciuki za Was. Wsparcie z Twojej strony na pewno bardzo pomoże mężowi (wiem, że ma Twoje wsparcie ale mężczyznom trzeba dać wiele rzeczy mówić i okazywać podwójnie). Ja go rozumiem bo akurat w naszym przypadku to wiem, że jest problem ze mną. Wiele razy miałam już załamania i zwątpienia oraz oczywiście użalanie się nad sobą. Nie raz mężowi mówiłam, że zasługuje na kobietę, która da mu dziecko a On uparcie twierdzi, żę jak ma mieć dziecko to tylko ze mną:) Wierze, że nam się uda podobnie jak Wam.

    DZIEWCZYNKI INNEJ OPCJI NIE PRZEWIDUJEMY:)

    Buziaki i spokojnej nocki:)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mg super wiadomości, mam nadzieję, że teraz będziesz spokojniejsza :)


    Milcia, a jak Tobie mija weekend ? Olcia dała troszkę odsapnąć?

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamissima wrote:
    Ale fajnie ze mnie tak nakrecacie swiatecznie Dziewczyny!!!:)))
    Ja dzis caaaaly dzien w pracy jestem i moze jutro bede piekla moje pierniki:)




    Aniu! Wyobrazam sobie jak Ci ciezko w tej sytuacji , ta bezradnosc jest w tym najgorsza… Pewnie cokolwiek bys nie mowila Twoj maz i tak ma swoje czarne mysli… Ale moze powinniscie sprobowac terapii, ona naprawde pomaga! Mysle ze nastawienie Twojego meza tez jest baaaardzo istotne w procesie leczenia, ale tez nie mozna sie dziwic ze ma takie przemyslenia. Kazdy przezywa to na wlasny sposob. A moze akurat osoba z zewnatrz ze swoim niezaleznym spojrzeniem pozwoli mu nabrac nowego dystansu do calej tej sytuacji i moze odbije sie to pozytywnie w efektach leczenia! A poza tym taka wspolna terapia moze pomoc Wam obojgu uporac sie z Waszymi emocjami w kwestii rodzicielstwa i moze duzo dobrego wniesc do Waszych wspolnych relacji zupelnie niezaleznie od staran…
    Nie tylko my kobiety przezywamy tak intensywnie caly proces staran o dziecko, mezczyzni tez maja swoje zmartwienia w tej kwestii, a szczegolnie Ci u ktorych pojawia sie jakis problem natury medycznej… Mam nadzieje, ze uda Wam sie razem zwalczyc ten trudny czas i czarne mysli odejda w niepamiec! Aniu sciskam Cie mocno i zycze duuuzo sily i wspieram Was z calych moich sil!!!!!
    Dziekuje kochana :) co do terapii to rozmawialam z mezem.. raz bylismy u psychooga..ale maz nie bardzo chce chodzic na terapie..jednakpowiedzial i obiecał mi ze jelsi nic nie znajdziemy to pojdziemy :) zeby razem to wszytsko przejsc a dwa przyda nam sie taka rozmowa przed podjeciem decyzji o dawcy / adopcji :)
    zeby doszlo do adopcji musi przejsc tez przez psychologa :) wiec no coz .. :)
    w sumie jesli chodzi o dwace to moj maz juz od stycznia byl na niego gotow..natomiast ja mam tu problem .. bo wewnetrznie odrzucam ta mysl . :(


    Mg.... Kochana gratulacje piekny prezent serduzko na swieta :D rosnijcie zdrowo :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walcząca wrote:
    Mg super:)Bardzo się cieszę, że u Was wszystko dobrze i rośniecie zdrowo:)

    Aniu trzymam kciuki za Was. Wsparcie z Twojej strony na pewno bardzo pomoże mężowi (wiem, że ma Twoje wsparcie ale mężczyznom trzeba dać wiele rzeczy mówić i okazywać podwójnie). Ja go rozumiem bo akurat w naszym przypadku to wiem, że jest problem ze mną. Wiele razy miałam już załamania i zwątpienia oraz oczywiście użalanie się nad sobą. Nie raz mężowi mówiłam, że zasługuje na kobietę, która da mu dziecko a On uparcie twierdzi, żę jak ma mieć dziecko to tylko ze mną:) Wierze, że nam się uda podobnie jak Wam.

    DZIEWCZYNKI INNEJ OPCJI NIE PRZEWIDUJEMY:)

    Buziaki i spokojnej nocki:)
    Kochana wcale sie nie dziwie ze maz tak mówi ...wiesz nie raz ludzie maja tez intuicje.. :) i wierze ze Wam sie uda ..

    a co do tej intuicji wiecie moj maz powiedzial mi ostatnio ze on powoli zaczyna wierzyc ze cos znajdziemy... bo mialam intuicje zeby w tej pechowej poradni nie poddawac sie IUI - wtedy nie wiedzielismy o braku plemnikow.. i rpzez 9 miesiecy sie upieralam ze nie .. :)
    teraz uparcie wypieram dawce .. i o widzi w tym jakis sens :D hehehe :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj Ola o dziwo była spokojniejsza w nocy. Ale za to wieczorem nie mogła zasnąć.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane. Wpadłam życzyć Wam miłej niedzieli. :) MG wspaniała wiadomość!!!

  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu oby twoje "zaklinanie" przyniosło oczekiwany skutek i dawca nie był potrzebny:) Ja też zastanawiałam się czy by nie wybrać się do psychologa bo czasami nie mogłam dać sobie rady sama ze sobą. Przychodziły dni zwątpienia, załamania płaczu, użalania się nas sobą i pytania czemu ja? mimo wszystko jakoś udało mi się to chociaż troszkę opanować. nadal mam chwile zwątpienia ale staram się już tak nie nakręcać i myśleć pozytywnie. Póki co czerpie radość z Dzieciaczków w mojej rodzinie:)

    Mg trzymajcie się zdrowo w te deszczowe dni:)

    Życzę spokojnego wieczorku:)

    Dziewczyny zaczynamy odliczanie. Jeszcze tylko 10 dni do Świąt:)

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nawet nie czuje, ze był weekend ;)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walczaca..oprocz walki ptrzeben sa dni zalamki..niestety nie raz trzeba sie pouzalac ,poplakac aby pozniej wstac i walczyc :)

    Milcia penwie Ola absorbowala tyle czasu ile mogla :D

    ja wczoraj bylam u mojej malej 3 miesiecznej imeinniczki :D
    nawchalam sie jej jak glupia :D

    od 2-3 dni straszniemnie rozwala.. tzn wzdecia cmeinie w brzuchu jak na @ ;/ nie lubie ostatniego tyg przed @ czuje sie jakbaloon

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • asylia Autorytet
    Postów: 478 416

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,
    czy można się przyłączyć? :)

    paaulla84, Ania_84 lubią tę wiadomość

    7u22rjjg269yrzch.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Asylia pewnie, że możesz się przyłączyć :)

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy nową koleżankę

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisz coś o sobie.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello! Ja siedze w przychodni w ogroooomnej kolejce, bo chcialam zrobic morfologie... Ale zwatpilam. Rybki, mi ovu nie dziala I z telefonu zagladam, takze czytam Was na biezaco, wspieram mocno!

    83c27385cd.png
  • Mamissima Koleżanka
    Postów: 53 64

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki:)

    Ale mialam likend….sobota cala w pracy, a niedziela niestety w najgorszym mozliwym miejscu o tej porze roku - w galerii w poszukiwaniu prezentow swiatecznych. Co za koszmar! Ale udalo sie zalatwic wiekszosc:) a po powrcie do domu wzielam sie za pieczenie piernikow:) Zapach byl cudowny…mmmm:) ale bylam juz tak masakrycznie zmeczona , ze nogi nie wchodzily mi juz nawet do tylka tylko do szyi…;) za to odbilam sobie wczoraj, bo w koncu odbyl sie dluuuugo wyczekiwany przeze mnie koncert:) Pojechalismy do Lodzi na Lennego!!!Bylo cuuuudoooownie:) Tylko powrot w nocy po koncercie do domu troche dal mi w dupe. Wrocilismy pozno w nocy, a raczej nad ranem, ale bylo warto:)))))
    Dzis snuje sie jak zombie za Malutka po domu, w uszach mi jeszcze szumi, ale od czasu do czasu zanuce sobie Chamber i przyplyw energii dziala lepiej niz kofeina:)


    Aniu widze, ze silna z Ciebie babeczka i raczej wiesz czego chcesz;) Dacie sobie rade razem z kazda przeszkoda! A moze Twoje przeczucia sie sprawdza i uda sie tym razem:) Szczerze Wam tego zycze i trzymam kciuki:)

    Walczaca Twoj maz to prawdziwy skarb;)))To cudownie miec takie wsparcie w domu:) Moj maz tez jest super;) ale w pocieszniu musi sie jeszcze duuuuuuzo nauczyc:)

    Mg to wspaniale wiadomosci:) Gratuluje jeszcze raz i ciesze sie razem z Toba:))))))))

    Milcia teraz kazdy dzien jest jak likend:) dopoki nie wrocisz do pracy:)

    Witamy nowa kolezanke:) Czekamy na jakies wiesci od Ciebie:)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    8944aa5cc23d4c91186fd8c997dc6697.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WItamy nowa kolezanke :)

    Mamissima.. czy silna tego nie wiem..raczej musze jakos trzymac fason..co by maz nie czul sie zle.. wiecie nie raz chcialabym powiedziec jest mi ztym zle..ale z drugiej trony ciagle mysle.. a jak jemu jest zle z ta mysla.. ;/
    co do weekendu wiedze ze niezle go spedziliscie my bylismy w kinie na Wielkiej szóstce :D

    ja od kilku dni walcze z bolem glowy dokladnie od 3 ;/ masakra .. glupi progesteron ndaje o sobie znac ;/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj asylia, opowiedz nam coś o swojej drodze.

    Ja dziewczyny mam jakiś smętny dzień, byłam na pobraniu krwi i jakoś nie mogę się zebrać w sobie do pracy! Czytam Was ale nie mogę myśli zebrać, żeby coś napisać... Odpocznę po Nowym roku... teraz praca, a po pracy remont, potem kolacja i spać o 24... pobudka o 6ej i tak jakoś mi za mało tego snu...

    Aniu, to zrozumiałe, że jest Ci czasem źle. Nie wszystko da się powiedzieć bliskim, ale po to masz nas, jeśli jest potrzeba służymy uchem :)

    Mamissima zazdraszczam koncertu! wow!

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • asylia Autorytet
    Postów: 478 416

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny,
    dziękuję za miłe przyjęcie. :*

    Kilka słów o nas:
    Nie bez powodu przybyłam na ten wątek - rocznik 84 zobowiązuje, ;) mój Mąż jest trzy lata starszy. Oboje pracujemy w branży poligraficznej chociaż na zupełnie innych stanowiskach i aktualnie remontujemy (sami własnymi łapkami) mieszkanie - Rudziutka7 - łączę się z Tobą w bólu, u nas wygląda to dokładnie tak samo.

    W kwestii starań:
    Mam problemy z prolaktyną - zdiagnozowane dwa lata temu (zaatakował mnie trądzik), od tego czasu się leczę z przerwami. Niestety problem wracam. Teraz od dłuższego czasu ponownie jestem na lekach i ostatnie wyniki są w super (prl 4,74 ng/ml), ale tabletek nie odstawiam - najlepiej byłoby na nich zajść.
    Aktualnie jesteśmy w trakcie 4cs, termin @ wypada mi na 22-23 grudnia - trzymajcie kciuki. :)


    Aaaaa.. monitorowałam jeden cykl, który wychodzi, że był idealny - 28 dni, owulacja 14, ale niestety nic nie wyszło. :(
    Porzuciłam jednak mierzenie temperatury - to chyba nie dla mnie, tak się strasznie tym nakręcałam, że nie mogłam myśleć o niczym innym. ;)

    7u22rjjg269yrzch.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asylia! Jakbyś nie dostała @ i zrobiła test 24ego z rańca to jaki byś miała prezent!
    Ale z drugiej strony nauczona doświadczeniem pamiętaj, że gdyby nie wyszło, to pomyśl sobie, że my tutaj mocno wierzymy, że przyszły rok przyniesie dużo lepsze rezultaty naszych starań! Poza tym 4cs to nic strasznego, kontroluj prolaktynę i zobaczysz, że przyniesie to efekt!

    Jeśli chodzi o remont to niestety samemu jest taniej ale i dłużej. My mamy pomoc w postaci kolegów - jeden od kafelek, drugi od elektryki i szwagra od gładzi ale inne rzeczy robimy sami... jednak dużo większa satysfakcja będzie na końcu, jak już się zobaczy końcowy efekt!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2014, 14:24

    83c27385cd.png
‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ