X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ja to czekam kiedy okres mi sie skonczy. Jutro moze pojade do babci cos tam jej pomoc.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Pati, musi byc dobrze, nie ma wyjscia!! Ale ciezko naprawde. Szczerze mowiac nie myslalam, ze tak to bede przezywala... A jak patrze na dzieci ode mnie ze szkoly, jak sie tulą, rozwijają to jest jeszcze ciezej bo mam na co dzien z nimi do czynienia... Z utesknieniem czekam na swojego dzidziusia...

  • Wróbelek Przyjaciółka
    Postów: 86 23

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

  • Wróbelek Przyjaciółka
    Postów: 86 23

    Wysłany: 14 maja 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak czytam wasze wpisy ostatnie to mi się wydaje że czytam o sobie...
    Dziś 2 dzień @. Przyszła po 3 dniowym opóźnieniu... a już była cicha radość że może tym razem, że niska temperatura wcale nic nie zwiastuje, a tu nic z tego. Znowu nic z tego.
    Teraz dwa tygodnie spokoju, a później znów nadzieje, rozważania, myślenice i wyliczanie czy już czy jeszcze nie... A później rozczarowanie, żal i ta ogromna bezradność :(
    Czy któraś z was ma sposób jak w tym wszystkim nie zwariować??

  • candela Autorytet
    Postów: 581 341

    Wysłany: 14 maja 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mogę dołączyć? Dopiero zaczynam moją przygodę z ovufriendem i szczerze powiedziawszy mam nadzieję, że szybko ją zakończę ;)
    Zawsze chciałam zostać mamą przed 30tką...wprawdzie raczej myślałam o sobie jako o podwójnej mamie w tym wieku ale..jak się nie ma co się lubi to same wiecie co.

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    druga ciąża <3 złoty strzał!
    RwFEp2.png 7lpqp2.png
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 14 maja 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj candela!

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 14 maja 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbelek wrote:
    Jak czytam wasze wpisy ostatnie to mi się wydaje że czytam o sobie...
    Dziś 2 dzień @. Przyszła po 3 dniowym opóźnieniu... a już była cicha radość że może tym razem, że niska temperatura wcale nic nie zwiastuje, a tu nic z tego. Znowu nic z tego.
    Teraz dwa tygodnie spokoju, a później znów nadzieje, rozważania, myślenice i wyliczanie czy już czy jeszcze nie... A później rozczarowanie, żal i ta ogromna bezradność :(
    Czy któraś z was ma sposób jak w tym wszystkim nie zwariować??
    no ja w od kiedy staram sie o dziecko narzekam na swoje okolo 35dniwe cykle, tak bym wolala miec krotsze bo wtedy mniej czekania,
    mnie to jeszcze czas nagli, ale to juz inna bajka,
    wierze,ze bedzie dobrze

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 14 maja 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    candela wrote:
    Hej, mogę dołączyć? Dopiero zaczynam moją przygodę z ovufriendem i szczerze powiedziawszy mam nadzieję, że szybko ją zakończę ;)
    Zawsze chciałam zostać mamą przed 30tką...wprawdzie raczej myślałam o sobie jako o podwójnej mamie w tym wieku ale..jak się nie ma co się lubi to same wiecie co.
    to twoj 1 cykl staran?

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • candela Autorytet
    Postów: 581 341

    Wysłany: 14 maja 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati87 wrote:
    no ja w od kiedy staram sie o dziecko narzekam na swoje okolo 35dniwe cykle, tak bym wolala miec krotsze bo wtedy mniej czekania,
    mnie to jeszcze czas nagli, ale to juz inna bajka,
    wierze,ze bedzie dobrze

    no ja to wam właśnie współczuję tych długich cykli. Mi to moje 27-28 dni ciężko wytrzymać.

    To nasz 5 cykl na "ostro" ;) ale poprzednie 3 cykle po ślubie igraliśmy z ogniem, że tak powiem :P

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    druga ciąża <3 złoty strzał!
    RwFEp2.png 7lpqp2.png
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 14 maja 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to moj 2 cykl po odstawieniu anty,
    poprzedni cykl staralismy sie codziennie, ale chyba owu nie mialam,
    ten cykl tez nie odpuszczamy i bedziemy sie starac codziennie,
    moje cykle w sumie przed anty byly nieregularne ale prawie zawsze dlugie 33-38dni

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 14 maja 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za tydzien ide do gina, zeby zobaczyc co i jak ze mna bo ostatni raz bylam w styczniu 2014

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • Czarodziejka87 Autorytet
    Postów: 801 1166

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Ostatnio się nie udzielałam,starałam się tak o tym nie mysleć no ale się nie da teraz mam termin @ na weekend ( cykle 24-26 dniowe)i już zaczynają się nerwy najgorsze jest to że mam wrażenie czuję jakby lada moment miała przyjść a tak bardzi tego nie chce:( to Nasz 6 cykl starań dla mnie to już kawał czasu mam doła dziś:(

    Filip 28.03.2016 <3
  • Wróbelek Przyjaciółka
    Postów: 86 23

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati87 to musisz przegląd zrobić :). Pewnie dostaniesz litanię badań to zrobienia :)

  • Wróbelek Przyjaciółka
    Postów: 86 23

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarodziejka87 - doskonale Cię rozumiem, kilka dni temu przechodziłam to co Ty teraz. Fajnie się komuś mówi: wyluzuj, nie myśl o tym, zapomnij, nie nakręcaj się... Tylko jak to zrobić? Na siłę szukasz sobie zajęcia, żeby odgonić od siebie myśli, a one wredne same wracają :(

  • Czarodziejka87 Autorytet
    Postów: 801 1166

    Wysłany: 14 maja 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wogóle o tym nie myśleć to po prostu niemożliwe i dokładnie te głosy wyluzuj,nie nakręcaj się tak no ale pytanie jak? Zwariować można :(
    Wróbelku a Wy ile czasu się staracie?
    Tak bardzo bym chciała żeby Nam wszystkim jak najszybciej się udało:*

    Filip 28.03.2016 <3
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 14 maja 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :)
    Udzielałam się na początku tego postu kiedy dopiero zaczynał się rozwijać. Widzę, że coraz więcej 87' staraczek :) Pewnie spora część już cieszy się ciążą :)
    Początki starań są najcięższe, też bardzo przeżywałam każdy nieudany cykl, im dalej w las tym ciemniej. Ale nie traćcie dziewczyny nadziei, w końcu musi się udać.
    Ja ciągle walczę (już 26 cykl) i wierzę, że w końcu się uda, no co innego zostało :)
    Trzymam za wszystkie kciuki!

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 14 maja 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallina to zycze tobie w najblizszym czasie nudnej i zdrowej 9 miesiecznej ciazy!

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • candela Autorytet
    Postów: 581 341

    Wysłany: 14 maja 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati87 wrote:
    to moj 2 cykl po odstawieniu anty,
    poprzedni cykl staralismy sie codziennie, ale chyba owu nie mialam,
    ten cykl tez nie odpuszczamy i bedziemy sie starac codziennie,
    moje cykle w sumie przed anty byly nieregularne ale prawie zawsze dlugie 33-38dni
    Codziennie?
    Podziwiam :) My to czasem zmęczeni jesteśmy albo coś to się nie zmuszamy.
    Poza tym mój sporo pracuje wyjazdowo, więc się nie da codziennie.

    Wróbelek, moja koleżanka (która nota bene zaszła w pierwszym cyklu po ślubie) mi tak mówi, że nie powinnam się nakręcać i powinnam wyluzować. Łatwo powiedzieć.

    Mallina, przykro mi, że tak długo to u was trwa. Mam nadzieję, że wam się w końcu doczekacie maleństwa!

    A mój mąż widzę, że podkłada sobie książkę na kolana jak siedzi z laptopem :P Chyba się nieco zdziwił, że to nie takie hop siup.


    Wróbelek lubi tę wiadomość

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    druga ciąża <3 złoty strzał!
    RwFEp2.png 7lpqp2.png
  • Wróbelek Przyjaciółka
    Postów: 86 23

    Wysłany: 14 maja 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie mija nam 12 cykl. Patrząc na doświadczenia innych dziewczyn to wiem że nie jest to długo, ale dobrze wiesz że każdy cykl nieudany to za długo. Podziwiam dziewczyny które walczą latami. Ale z drugiej strony wiem jak jest.. Najpierw żal, bunt, a później znów nadzieja.
    Na chwilę obecną mam już wykryty problem z prolaktyną, jestem po HSG, a mąż cały czas się witaminuje , bo ma kiepskie wyniki. Za niedługo idzie na jakieś bardziej zaawansowane badania nasienia i zobaczymy co dalej. Pewnie znów nic :(

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 14 maja 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati nie zdrowo codziennie sie bzykac, bo plemniki sa slabe. Mnie chorobsko jakies bierze. Tez ostatnio cykle mi sie skrocily 26-30

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ