X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Wróbelek Przyjaciółka
    Postów: 86 23

    Wysłany: 15 maja 2015, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak wasi mężczyźni podchodzą do tego wszystkiego? Do tych ciągłych starań, badań, mierzenia temp? Macie w nich wsparcie czy to wy jesteści raczej mobilizacją?

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 15 maja 2015, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio moj powiedzial ze to dla niego czarna magia nic nie rozumie, dlatego ja trzymam reke na pulsie :)

    Wróbelek lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj tez tak mowi, ze nie ogarnia. Teraz jak juz jest 10 cykl to sam jest za badaniami i mowi, ze trzeba dzualac, ale caly czas uwaza ze na pewno jestesmy zdrowi, a nie udaje sie bo za bardzo chcemy:( wczesniej jak ja szalalala, ze sie nie udaje ti staral mi sie podkreslac ze ludzie dlugo sie staraja i ze musimy odczekac swoje... Ale teraz sam juz sie stresuje i przezywa to.

    Wróbelek lubi tę wiadomość

  • candela Autorytet
    Postów: 581 341

    Wysłany: 16 maja 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbelek wrote:
    Dziewczyny a jak wasi mężczyźni podchodzą do tego wszystkiego? Do tych ciągłych starań, badań, mierzenia temp? Macie w nich wsparcie czy to wy jesteści raczej mobilizacją?

    No mój to generalnie w ogóle nie ogarnia.
    Wie, że mierzę temperaturę, że prowadzę wykres ale zupełnie nie zdaje sobie sprawy kiedy mam dni płodne ale zauważyłam, że jak nam się nie udało 4 raz to się nieźle zdziwił :P On to myślał, że jak tylko odstawimy antykoncepcję to ja zajdę w ciążę a tu niespodzianka...

    Wróbelek lubi tę wiadomość

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    druga ciąża <3 złoty strzał!
    RwFEp2.png 7lpqp2.png
  • Wróbelek Przyjaciółka
    Postów: 86 23

    Wysłany: 16 maja 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze że standardowo u wszystkich :-) .
    Ja musze powiedzieć że jakby nie mój mąż który usilnie mnie przekonuje że trzeba próbowac i w końcy sie uda, juz dawno bym sie poddała. Dzielnie chodzi na swoje męski badania i grzecznie pamięta o zażywaniu witamin :-)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 16 maja 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj tez wie ze prowadze wykres i co jakis czas sie pyta czy zaznaczylam serduszka:) i czasem mowi ze bedziemy czesciej sie kochac:)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 16 maja 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój M. oczywiscie mnie wspiera i mowi, ze od poczatku ma intuicje ze w 2 cyklu nam sie uda, no zobaczymy co z tego wyjdzie?

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • Czarodziejka87 Autorytet
    Postów: 801 1166

    Wysłany: 17 maja 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze dziewczyny,że mamy swoich mężczyzn i nas wspierają ,mój też nie ogarnia kiedy mam dni płodne był przekonany że zajde od razu gdy przestaniemy się zabezpieczać ehh ci mężczyźni ;)Ja mam nadal jeszcze trochę doła,pogoda nie rozpieszcza,cały czas myślę o tej mojej prolaktynie ale na pewno nie będe czekać do roku czasu. Daje sobie jeszcze miesiąc jeśli nic z tego nie wyjdzie to umawiam się na wizytę i to u innego lekarza żeby mieć porównanie co on powie.

    Filip 28.03.2016 <3
  • Wróbelek Przyjaciółka
    Postów: 86 23

    Wysłany: 17 maja 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarodziejka87 - no i bardzo dobrze. Mi lekarz od razu powiedzial ze jak po trzech miesiacach starań nic nie wyjdzie to zeby przyjść, porobimy badania- dałam sobie bufor i przyszłam dopiero po pół roku.
    Ja też mam strasznego doła :-( . Jestem 1,5 miesiąca po hsg teraz podobno największa szansa jest a tu nic nie wyszło znów:-\

  • Wróbelek Przyjaciółka
    Postów: 86 23

    Wysłany: 17 maja 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarodziejko87 przepraszam ale nie bardzo rozumiem- przerwałaś zażywanie leków na prolaktynę zamiest zmienić dawkę?

  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 17 maja 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mój mówi, że jak będzie to dobrze a jak nie ma to dobrze, podejrzewam że sie nie chce stresować.wystarczy mu to co ja przeżywam...

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Czarodziejka87 Autorytet
    Postów: 801 1166

    Wysłany: 17 maja 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ginka przepisała mi opakowanie Bromocorn brałam przez miesiąc potem sprawdziłam poziom prl jak mi kazała ale nie poszłam do niej po następne opakowanie bo była na urlopie. Może jednak powinnam do niej iść po jej powrocie ale szczerze powiem,że troche mnie do tego zraziła gdyż wyraźnie dała mi odczuć,że po co robiłam takie badanie dopiero po 4 miesiącach starań ,niechętnie wypisała mi recepte.Była przekonana,że to nie jest przeszkodą,moja podwyższona prl,gdyż mam regularne cykle a zablokowanie owu wiąże się z rzadkimi miesiączkami.

    Filip 28.03.2016 <3
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 17 maja 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez bede musiala niedlugo pojsc po recepte na bromka

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Wróbelek Przyjaciółka
    Postów: 86 23

    Wysłany: 17 maja 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha... Tak jak pisałam, mi gin tłumaczył ze prl unimożliwia zagnieżdże sie zarodka, wiec nie rozumiem po co zwlekać z normowaniem homrmonu. Tak na zdrowy rozum jeśli coś jest poza normą to chyba coś jest nie tak. To że nie odbilo sie no zaburzeniach cyklu to tylko utrudnia zdiagnozowanie wiec trzeba kontrolować. A robiłaś badanie z obciążeniem po godzinie?

    klara_bella lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jak samopoczucie od pn?:) mnie od pt juz bola piersi, nie moge sie dotknac:( przypomina mi to,o nadchodzacym,okresie, ale powinnam go dostac w pn nastepny. Jeszcze myslalam, zw uda sie, te wyniki spadly, a jakos tak cczuje, ze znow nic z tego:( znow stres w oczekiwaniu...

  • Wróbelek Przyjaciółka
    Postów: 86 23

    Wysłany: 18 maja 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie poniedziałek jak każdy - cięężżżżki :-)
    Ale nastrój już trochę lepszy - 6dc trzeba się niedługo brać do roboty, podnieść z niepowodzenia.

    Aaneta - tak długo masz zawsze objawy zbliżającego się okresu?? Współczuje :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, tak dlugo nie. Bola mnie piersi tak 5 dni przed okresem. Tym razem 11 dni przwd wychodzi na to. Ale i tak 5 dni meczarni to juz duzo:(

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 18 maja 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wogole nie robilam z obciazeniem, tez mnie czesto bola piersi przed okresem

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Czarodziejka87 Autorytet
    Postów: 801 1166

    Wysłany: 18 maja 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbelek nie robiłam badania po godzinie tylko tą podstawową ponoć badania z obciążeniem już sie nie robi dziewczyny na wątku prl pisały.U mnie 2 dzień cyklu czekam na koniec @ i umawiam się na wizytę do innego gin nie chcę już dłużej czekać mam nadzieję,że on dostrzeże problem w za wysokiej prl.Poniedziałek ciężki jak zawsze dobrze że już jestem po pracy :)

    Filip 28.03.2016 <3
  • Wróbelek Przyjaciółka
    Postów: 86 23

    Wysłany: 18 maja 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha.. No to nie wiem, bo podobno to właśnie wynik po obciążeniu wskazuje na przyczyne podwyższonego hormonu. Może być albo samoistnie za wysoki (stres i inne pierdoły) albo zmiana neurologiczna czyli gruczolak przysadki. Ale ja się nie znam za bardzo na tym:-) . U mnie jest ta pierwsza wersja :-) .

    Obyś trafiła do kogoś konkretnego :-)

‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ