X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Wróbelek Przyjaciółka
    Postów: 86 23

    Wysłany: 18 maja 2015, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze... Skad my kobiety mamy tyle siły i determinacji do walki to ja nie wiem...

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 19 maja 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez nie wiem skad...mi to mowili czesto ze mam duza cierpliwosc

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Czarodziejka87 Autorytet
    Postów: 801 1166

    Wysłany: 19 maja 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też za bardzo się nie znam ale na wątku prl dziewczyny pisały,że hiperprolaktynemii po obciążeniu się nie diagnozuje i nie leczy zgodnie ze światowymi wytycznymi może najnowsze badania pokazały,że prl po obciążeniu nie ma znaczenia a skomplikowana sprawa..
    Ja też nie wiem skąd tyle siły w kobietkach ale jak sie tak bardzo tego chce to właśnie to pragnienie daje nam tego "kopa" do działania

    Filip 28.03.2016 <3
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 19 maja 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, tak bardzo chcemy miec dziecko ze nas to motywuje i sie nie poddajemy

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 19 maja 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko do tanca trzeba dwojga, tyle samo checi tez powinno byc u partnera czy meza

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 20 maja 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Mój rocznik to się do was dołączam :-)
    Staramy się z mężem juz 7 cykl. Dzisiaj wróciłam od lekarza bo mam monitoring i jest 7dc i torbieli brak i jest ok, idę w 10dc czy jakieś pęcherzyki będą... Oby były :-)

    A jeżeli chodzi o wsparcie czy podejście męża do tematu to przez pół roku był cierpliwy a nawet bym powiedziała ze nie przejmował się ale od miesiąca to on się nakręcił ze już chce ile to trwa itp ze nawet poszedł badania sobie zrobić.. Szoook :-) także jak widać obi tez się stresują tylko tego nie pokazują..

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, co u Was? Za mna ciezkie dni w pracy:) konkursy, testy i stres, ale dzieciaki daly rade wiec dzis schodza ze mnie nerwy:) zostaly mi 4 dni do miesiaczki:( baaaaardzo bola mnie piersi, ale od dwoch dni czasem zlapie mnie bol podbrzusza;( tak chcialabym zeby okres nie przyszedl... Ale ten bol brzucha odbiera mi nadzieje:(

  • Wróbelek Przyjaciółka
    Postów: 86 23

    Wysłany: 20 maja 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odkąd przeczytałam że ból pobrzusza czasem może być objawem ciąży łudze się do końca :-( .
    Aaneta jesteś nauczycielką? W jakiej szkole uczysz? Podstawowka?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak:) pracuje w podstawowce klasy 0-3. W tym roku oddaje moja klase, ida do 4:) Z tym bólem skoro tak mowisz to wierze jeszcze:- ) a moze jednak:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaneta ja tak samo, wczesnoszkolna i przedszkolna :) Moja klasa w zeszłym roku poszła do 4 kl terz przeszłam do przedszkola na 3-latki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo:) tez Ci bylo tak ciezko oddac ich? Mnie strasznie, nawet nie myslalsm, ze az tak to bedzie:) od wrzesnia bede przez rok prowadzila zajecis plastyczne i rozne kola z dzieciakami, a potem 0 i tak do 3:) z tym, ze ja w prywatnej pracuje:( ale wazne, ze jest praca:) i ja lubie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ciężko :) ale odwiedzają mnie. Ja właśnie tez w prywatnej szkole pracowałam,ale dostałam etat w państwowym i przeszłam, w grupie mam synka. Eh to akurat dobre nie jest,ale cóż nadopiekuńcza mama ;) teraz mam plan pracować do konca sierpnia i nie zaczynać nowej grupy przed porodem. Później zapewniają,że będę miała powrót od wrzesnia. A jak będzie...zobaczymy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie wlasnie z tego wzgledu, ze dyrekcja wie, ze staram sie o dzidziusia nie daje mi,od wrzesnia klasy i tylko luzne zajecia zebym odpoczela, nie stresowala sie. Moze wtedy sie uda. Mam nadzieje bo to juz 10 cykl staran i nic:(

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 22 maja 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka wrocilam, gin kazal mi brac przez 4 miesiace anty. a potem znow sie zbadac. Mam zrobic morfologie, glukoze, ukl. krzepniecia, bilirubine, transaminaze, androstedion. :(

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 22 maja 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie slyszalam ze niektorzy przepisuja anty przy staraniach o dziecko,

    to cierpliwosci Werni zycze!

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez bralam trzy cykle anty i niestety nie udalo nam sie:( dlatego boje sie, ze jest jakas inna przyczyna i to duzo powazniejsza niz mysle:((( dzis mnie od rana boli brzuch, jestem wiecej niz pewna, ze dostane okres:( mam 28 dc. Powiem Wam, ze najchetniej to bym krzycxala w glos z tej bezradnosci. Plakac mi sie chce:((
    Werni na pewno sie uda. Trzymam kciuki:)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 22 maja 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anty. maja mi zbic androstedion, dzieki dziewczyny za otuchy:)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Czarodziejka87 Autorytet
    Postów: 801 1166

    Wysłany: 24 maja 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jak samopoczucie?
    U mnie niestety dolina przedwczoraj dowiedziałam się,że znajoma zaszła w 2 cyklu starań a dziś że następna znajoma jest w ciąży, oczywiście gratuluje im ze się udało ale mam wrażenie że wszyscy dookoła mnie zachodzą bez problemu tylko nie ja..:(

    Filip 28.03.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie fatalnie. Dookola mnie rowniez tak jest...wszyscy zachodza od razu a u mnie bedzie zaraz rok. A do tego wszystkiego dostalam okres. Uplakalam sie...i co to da...wszystko do kitu:(

  • orchid Przyjaciółka
    Postów: 103 22

    Wysłany: 24 maja 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mija poltora roku...a u wszystkich kolezanek wokol od razu sie udaje...ehh nie jest latwo :(

‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ