X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Czarodziejka87 Autorytet
    Postów: 801 1166

    Wysłany: 24 maja 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaneta,Orchid jak dobrze wiem co czujecie ..
    Chwilami jest strasznie ciężko :(
    Orchid jeśli mogę zapytać u Ciebie jest jakaś konkretna przyczyna?
    Ja jutro dzwonię umówić się na wizytę,zmieniam gin mam nadzieję,że potraktuje moją podwyższoną prolaktyne bardziej poważnie

    Filip 28.03.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi zbili prolakryne wiec chociaz jeden plus. Trzeba szukac dalej. W srode idziemy na badanie nasienia. Mielismy isc w pt, ale niestety ide na 7:00 do pracy i nie moge sie zamienic:\ w sr bedzoe czwarty dzien abstynencji i nie wiem czy to nie za malo. Ale sprobujemy.:(

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 25 maja 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta 4 dni wystarczy :) od 3-7 bez wspolzycia przy badaniu nasienia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2015, 17:41

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze;) idziemy i zobaczymy.

  • *EwelkA* Znajoma
    Postów: 21 11

    Wysłany: 25 maja 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też badaniami w 4 dzień ;) Powodzenia

    http://ovufriend.pl/graph/02699afad885890ce4da8654c13d12c3
  • orchid Przyjaciółka
    Postów: 103 22

    Wysłany: 25 maja 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarodziejka87, od roku mam plamienia srednio 3 dni po owu az do samej miesiaczki, wstepnie podejrzewano u mnie nidomaganie cialka zoltego i progesteronu, dostalam leki, bez sensu, nie pomogly, zmienilam lekarza niedawno,zrobilam milion badan w roznych dniach cyklu, wszystkie wyszly super, potem monitoring,owulacja praktycznie w kazdym cyklu, a plamienie dalej, maz tez sie badal i z nim wszystko ok. Czekam na kolejna wizyte teraz

  • Wróbelek Przyjaciółka
    Postów: 86 23

    Wysłany: 27 maja 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Co słychać u was ciekawego? Aaneta widzę że się wybieracie na badania. Razem idziecie?? Mój mąż jutro chyba idzie ale na jakieś bardziej zaawansowane badania.
    Ja już po dniach płodnych i teraz najgorsze dwa tygodnie :(

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 maja 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak czekanie to nic przyjemnego, niedlugo wybieram sie do kumpeli.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Czarodziejka87 Autorytet
    Postów: 801 1166

    Wysłany: 27 maja 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,ja się umówiłam na wizyte do nowego gin na poniedziałek na 19.40 teraz mam popołódniówki w pracy więc prędzej się nie dało niestety gin ogólnie bardzo polecany ale i tak się stresuje co mi powie..
    Jakoś nie mogę wyjść z dołka od niedzieli chociaż muszę bo taki nastrój na pewno nie sprzyja zachodzeniu:/ U mnie do jutra dni płodne i też czekanie co to będzie
    Miłego dnia dziewczyny!:*

    Filip 28.03.2016 <3
  • Wróbelek Przyjaciółka
    Postów: 86 23

    Wysłany: 29 maja 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarodziejko, nowy cykl, nowe starania, nowa szansa. Głowa do góry :-)

    Czarodziejka87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, odebralismy dzis z mezemy wyniki badan nasienia. Niestety nie są za dobre. Ma nieprawidłową budowę plemników w 92%... Jesteśmy załamani:((Czy któraś z Was spotkała sie z czymś takim?

  • *EwelkA* Znajoma
    Postów: 21 11

    Wysłany: 29 maja 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! U nas też mało plemników o prawidłowej budowie ale nasienia tak dużo że suma sumaru wszystko raczej ok.
    Ja podawałem mężowi kwas foliowy. Teraz zaczynam 12 tydzień ciąży :) Życzę Wam powodzenia ;) Głowa do góry!

    werni, Czarodziejka87 lubią tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/02699afad885890ce4da8654c13d12c3
  • Wróbelek Przyjaciółka
    Postów: 86 23

    Wysłany: 29 maja 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaneta 8% prawidłowych to jest przecież w normie, więc czym sie tu załamywać? U nas bylo/jest 2% plemników o prawidłowej budowie. Ale lekarz powiedział że wcale nie jest tak żle bo ilościowo było prawie w normie. Kazał zażywać witaminy Fertilman Plus dwa razy dziennie po dwie. Drogie jak cholera ale bez recepty. Miał w tym tygodniu powtórzyć badania po dwóch miesiącach zazywania ale musiał przesunąć na przyszly tydzień. Może zastanówcie się nad wizytą u androloga jeśli Cię to uspokoi?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idziemy na wizyte. Teoretycznie jest tak jak mowisz, ze to norma, ale taki wynik powoduje, ze zmniejsza sie szansa na zajscie w ciaze w naturalny sposob. Zobaczymu co lekarz powie. Zastanawiam sie czy jesli dojdzie do zaplodnienia to czy dziecko urodzi sie bez wad? Podlamalam sie tym wszystkim bardzo:(

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale mamy dzis upalny dzien i taki ma byc caly tydzien, milego dnia :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Czarodziejka87 Autorytet
    Postów: 801 1166

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaneta wiem,że ciężko się nie denerwować i przyjmować takie wiadomości na spokojnie ale najważniejsze,że taki wynik jest w normie zobaczycie co powie lekarz kiedy macie wizyte? Może tak jak u diewczyn wystarczy kwas foliowy albo preparat typu Fertilman. Głowa do góry musi być dobrze:) Ja właśnie jadę na wizytę i stres mnie dopadł co powie gin ..

    Filip 28.03.2016 <3
  • *EwelkA* Znajoma
    Postów: 21 11

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie wariuje aż tak bardzo bo to na nic się nie zda... Też wiem, że jest ciężko,bo długo to przezywalam.. Weźmy to na logikę. Zobaczcie ile milionów plemników jest w nasieniu i przeliczcie prawidłowe na liczby.
    Patrząc na to że to te najsilniejsze i o najlepszej budowie trafiają do komórki jajowej nie ma się czym przejmować na zapas... My mieliśmy 3% dobrych... Czy teraz mam siedzieć i zmartwień się że dziecko będzie chore!? Apeluje o zmianę nastawienia ;)!!!!

    http://ovufriend.pl/graph/02699afad885890ce4da8654c13d12c3
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze mowi Ewelka myslec pozytywnie:)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • ja nowa1987 Koleżanka
    Postów: 40 34

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam rocznik najlepszy rocznik 87 :)
    sluchajcie staram sie od 4 cykli zajsc w ciaze wydaje mi sie ze gucio z tego bedzie bo zrobilam dzis badania tak na wlasna reke oto wyniki:
    TSH 1,73 mU/l
    FT3 wynik 5,85 pmol/l
    FT4 wynik 1,31 ng/dl
    PROGESTERON wynik 0,9 ng/ml (jestem w 7 dniu cyklu)
    PROLAKTYNA hPRL wynik 34,6 ng/ml

    pewnie mam hiperprolaktynemie :( i tu moje pytanie czy lekarz ginekolog jest mi w stanie pomoc mowie tu o przepisaniu jakies lekow (bromergony i inne.. swinstwa) i czy dzieki temu zajde w wymazona ciaze????

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro mamy wizyte.

‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ