X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dzisiaj zrobilam trzeci test, dwie kreski tylko :) sie martwie bo ta druga nie jest taka mocna , chyba troche przesadzam , ale tak sie ciesze i chce zeby wszystko bylo dobrze,wkrecam sobie ze mam moze za malo tego hormonu. Jeszcze wczoraj i dzis mialam takie slabiutkie plamienia. Ale przez to ze to poczatek to tak sie martwie bo to takie malenstwo kruche a ja juz je pokochalam.

    Aaneta niestety kompletnie nie znam sie na zadnych wynikach badan, nie moge pomoc ;(

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyzia wrote:
    A dzisiaj zrobilam trzeci test, dwie kreski tylko :) sie martwie bo ta druga nie jest taka mocna , chyba troche przesadzam , ale tak sie ciesze i chce zeby wszystko bylo dobrze,wkrecam sobie ze mam moze za malo tego hormonu. Jeszcze wczoraj i dzis mialam takie slabiutkie plamienia. Ale przez to ze to poczatek to tak sie martwie bo to takie malenstwo kruche a ja juz je pokochalam.

    Aaneta niestety kompletnie nie znam sie na zadnych wynikach badan, nie moge pomoc ;(

    Ja też neistety sie nie znam na wynikach :(

    Edyzia kiedy idziesz potwierdzic???
    Nie którzy tak mają że druga jest słaba tym sie nie przejmuj :)
    2 kreseczki to 2 :D
    Nie które kobiety mają lekkie plamienia na początku ciązy ale jakby bylo ich wiecej to szybko do lekarza bo wtedy znaczy że cos może sie tam dziać.
    Dobrze by było abyś udała sie szybko do gina w celu potwierdzenia jak i sprawdzenia stanu płodu :)
    Niech facet cie rosmiesza ile się da :) Uwierz że smiech,radosc dobry humor poprawia stan twój jak i dzidziusia :) nie martw się tym co dzieje sie jak się smiejesz ;p

  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) tak ja wiem teraz sie smieje do woli ;) tylko opisywalam ze kiedy jeszcze sie staralismy i lezalam sobie po przytulaniu z mezem, to nie chcialam sie smiac zeby nic nie uronic i zwiekszyc nasze szanse ;) ;) hihi

    A plamienia byly w sumie minimalne i raczej (na pewno nawet) nie okreslilabym tego jako krew, trudno powiedziec.. Po tym 3 tescie raczej sie nie martwie. Czytalam ze dzidzia jest juz wielkosci ryzu, czyli juz mala silaczka ;) mysle pozytywnie. Tylko takie momenty miewam slabsze, ale to chyba normalne.
    A co do lekarza to ja jestem w uk. Tutaj wszystko dziala trochę inaczej, musze isc najpierw do mojego osrodka zdrowia, powiedziec w rejestracji ze jestem w ciazy. Oni to zapisza i musze czekac na list, wtedy tez przydziela mi polozna i ona bedzie mnie prowadzic cala ciaze i zapisywac na badania. Wybieram sie jutro wlasnie ;)

    katsuyoshi, madziak2202 lubią tę wiadomość

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyzia wrote:
    :) tak ja wiem teraz sie smieje do woli ;) tylko opisywalam ze kiedy jeszcze sie staralismy i lezalam sobie po przytulaniu z mezem, to nie chcialam sie smiac zeby nic nie uronic i zwiekszyc nasze szanse ;) ;) hihi

    A plamienia byly w sumie minimalne i raczej (na pewno nawet) nie okreslilabym tego jako krew, trudno powiedziec.. Po tym 3 tescie raczej sie nie martwie. Czytalam ze dzidzia jest juz wielkosci ryzu, czyli juz mala silaczka ;) mysle pozytywnie. Tylko takie momenty miewam slabsze, ale to chyba normalne.
    A co do lekarza to ja jestem w uk. Tutaj wszystko dziala trochę inaczej, musze isc najpierw do mojego osrodka zdrowia, powiedziec w rejestracji ze jestem w ciazy. Oni to zapisza i musze czekac na list, wtedy tez przydziela mi polozna i ona bedzie mnie prowadzic cala ciaze i zapisywac na badania. Wybieram sie jutro wlasnie ;)

    Kochana ja tez jestem w UK i wiem jak to wyglada bo tutaj rodziłam :)
    Wiec wybierz sie do lekarza oni ci tam zapisza apotem ustala wizyte u polożnej ;)
    Tam po raz pierwszy już na spotkaniu uslyszysz serduszko fasolki :)

  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiec wlasnie jutro koniecznie musze pojsc ;) nie moge sie doczekac tego wszystkiego ;)

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyzia wrote:
    No wiec wlasnie jutro koniecznie musze pojsc ;) nie moge sie doczekac tego wszystkiego ;)

    Trzymam kciuki za wasze zdrówko :)

    Edyzia lubi tę wiadomość

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie się zastanawiam nad zmianą lekarza,człowiek przychodzi po radę i pomoc, a zostaje odprawiony z kwitkiem:/

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 1 września 2015, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was orientuje się w jaki sposób powinno się mierzyć temperaturę pracując na 3 zmiany?

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 05:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania-nowa wrote:
    Czy któraś z Was orientuje się w jaki sposób powinno się mierzyć temperaturę pracując na 3 zmiany?
    Zależy na czym polega twoja praca :)
    Ja bym proponowała takie wyjscie :
    Jesli powiedźmy wracasz z nocki to wiadome jest że idziesz spac i powiedzmy że wstajesz o 12stej no to temperature mierz sobie kolo 14-15stej a kiedy masz ranną zmiane czy też popołudniową to nie jest aż taki problem ( nie wiem po ile godz pracujesz) stawiam że po 8 tak wiec z rannej zmiany do godz 15stej powinnas byc raczej w domu a na popoludniowej bierzesz termometr ze sobą i pod pretekstem pójscia do wc przykładowo tam mierzysz tempke :)
    Mysle że to jest jedyne dobre rozwiązanie aby trzymac sie pewnej godziny .

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 1 września 2015, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko trzeba mierzyc po minimum trzy godzinnym snie, odrazu jak sie budzisz bez gwaltownego poruszania sie. W dzien czy wieczorem temperatura jest wyzsza.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie powiem bo jeszcze nie mierzylam. Zaczne od kolejnego cyklu bo dzis mam 12 dc wiec juz pozno. Ale martwi mnie to, ze jest juz 12 dc, a ja znow nie mam w ogole sluzu, a juz powinnam miec bo pojawial sie u mnie.

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 1 września 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wymyśliłam,żeby na 1 i 2 zmianę była ta sama godzina,mierzę o 4. Tylko po nockach ostatnio mierzyłam o 13,to jest aż 7 godzin różnicy. Nie wiem jak rozwiązać ten problem.

  • Angela B-D Autorytet
    Postów: 350 299

    Wysłany: 1 września 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie
    a ja zaczęłam wczoraj nowy cykl tym razem bez starań tamten okazał się nieudany wadliwy pęcherzyk, jesteśmy w trakcie badań które musimy mieć na wizytę kwalifikacyjną do in vitro refund.
    muszę nadrobić czytanie bo dawno mnie tutaj nie było.
    trzymam za Was dziewczynki kciuki <3

    Bartuś <3 (15.12. poród CC 3750g 56cm)
    201612151778.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 1 września 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania nowa ja też pracuję na 3 zmiany i zawsze mierzę tempkę po minimum 3 godzinnym śnie i tylko tego się trzymam. te wykresy może nie są bardzo miarodajne ale są.

    werni lubi tę wiadomość

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 1 września 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela hej, dawwwno Cie nie było

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 1 września 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie Angela :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Angela B-D Autorytet
    Postów: 350 299

    Wysłany: 1 września 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakoś nie było czasu... no i nie ukrywam że zwątpiłam w to wszystko...

    Bartuś <3 (15.12. poród CC 3750g 56cm)
    201612151778.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 3 września 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dziewczynki, co tu tak ucichlo ?

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 3 września 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech dziewczyny mam problem chyba. Bylam w osrodku moim(tu w anglii), zglosilam ze jestem w ciazy, pani w rejestracji na swistku zapisala moje dane i powiedziala ze za pare tyg odezwie sie do mnie polozna. Jednak zauwazylam ze od wtorku mam plamienia. Strasznie sie martwie, myslalam zeby isc do lekarza ale... tutaj jest calkiem inaczej.. oni ciazy do 12 tyg wcale nie traktuja jak ciaze. Moja kuzynka miala podobny problem tutaj, dostala mocnego krwawienia, poszla do lekarza a on na to ze musi przeczekac i za tydzien sie okaze czy bedzie w ciazy czy nie :/ czyli kazali jest bezczynnie czekac na strate.
    Poradzcie mi czy wiecie cos na ten temat. Czytalam duzo ale czy ktoras miala jakies plamienia w 5 tyg a jednak urodzila?
    Wiem ze jakies tam plamienia moga byc ale jednak troche sie martwie. Wiem ze tu mi nie pomoga zadnymi hormonami , nawet badan nie zrobia wiec szukam chociaz pocieszenia u was. Staram sie myslec pozytywnie bo tylko to zostaje ;) mam nadzieje ze dzidzia rosnie zdrowo ;)

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 3 września 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczescie nie boli mnie brzuch, skurczy zadnym nie mam wiec mam nadzieje ze bedzie dobrze ...

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ