X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyzia i jak tam zrobilas drugi test ?

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrob drugi:) mysle, ze udalo Wam sie:) dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tym wspolzyciem... Mi lekarz mowil zeby w trakcie owu kochac sie czesto i codziennie. Niektorzy mowia, ze nie bo oslabia sie nasienie. Nie wiem co myslec. Co Wasi lekarze na ten temat?

  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Tak zrobilam. Tez dwie kreski :) tylko druga tez delikatniejsza. Moze dlatego ze to poczatek. Okresu nie ma , pierwszy szok ze to juz minal i chyba powoli dociera do mnie ze chyba jednak to :) mam nadzieje. Moze za pare dni znow zrobie ostatecznie jakis test z innej firmy to juz nie bedzie watpliwosci.

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My co dwa dni jakos sie przytulalismy ;) moze sie zdarzylo ze dzien po dniu nie wiem ale po obowiazkowo lezalam jeszcze okolo 30 minut ;), ale tez roznych rzeczy sie naczytalam i niby wszystkie wersje oczywiscie potwierdzone statystykami ;) mama pamietam wieki temu mowila o cioci ktora sie starala z mezem robili to zawsze i wszedzie i im nie wychodzilo. Az do czasu jak wuj na delegacje pojechal i po przerwie dluzszej sprobowali i bingo. Ostatnio jednak artykul jakis czytalam ze kiedy mezczyzna kocha sie codziennie to plemniki sa coraz silniejsze. Ile specjalistow tyle opini. Nie wiem ;)

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie nie wiem co myslec:( mysle, ze po cichu mozemy geatulowac Ci:)

  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech... mam nadzieje ;) bo juz zaczynam sie przyzwyczajac do tej mysli i bardzo mi sie podoba ;)

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno:)

    Edyzia lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta najlepiej co dwa dni wspolzyc. Wtedy zywsze sa plemniki.

    Zaczynam nowy cykl i nowe starania :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,nie odzywałam się przez ostatnie dni,bo byłam trochę podłamana.. Ogólnie czuję się o wiele lepiej,przynajmniej fizycznie. Wszystkie praktycznie dolegliwości ustały. Zaczynam się zastanawiać czy moje złe samopoczucie nie wynikało po prostu ze stresu. Do tego marzenie,żeby zajść w ciążę, pewnie wiecie o czym mówię.. Jednak dla spokoju i tak zamierzam zrobić sobie badania hormonalne,chcę mieć pewność,że wszystko jest w porządku. Tylko termin wizyty do ginekologa mam dopiero na listopad:/ Nie wiem, czy mnie przyjmie wcześniej,jutro pójdę zapytać, mam nadzieję, że się zgodzi.

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle zastanawiam się czy moje obserwacja cyklu w tym miesiącu ma w ogóle sens. Chodzi o to,że okres miałam krótko,nie wiem czy to będzie miarodajne. Co myślicie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ja odkad sie staramy rowniez mam dziwne cykle niektore... Mysle, ze ma to duzo zwoazku ze stresem, z checia zostania mama...nie udaje sie i pojawia sie stres...u mnie na pewno. To moj 15 cykl staran i z kazdym jest inaczej. Sa cykle normalne, ale uwierz mialam kilka w ktorych bylam pewna, ze to ciaza...i dostawalam okres. Uwazam, ze moja psychika robila swoje. Rozmawialsm o tym z lekarzem i powiedzial, ze stresuje sie i na sile szukam objawow i moga dziac sie rozne rzeczy:( teraz staram sie podchodzic inaczej, nie liczyc itp...ale niestety nie jest latwo. Cykl obserwuj bo zawsze to na plus:) uda nam sie!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) też jestem 87 rocznik :)
    Staramy się o drugie dziecko .
    Nasze starania nie są długie bo zaledwie miesiąc od czasu jak synek skończył roczek.
    Postanowiliśmy że chcemy drugie dla synka aby miał rodzeństwo :)
    A co do leżenia po... przyznam sama że tak wlasnie zaszłam w 1 ciąże ;p
    1.5 miech starań i 2 kreseczki.
    Wiec nie wiem czy tak jest czy tez nie ale w moim przypadku to pomoglo tak mysle ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2015, 07:58

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedys slyszalam ze to pomaga, a kiedy indziej ze to brednie i wes tu pocznij. Ale dla samej siebie tez bede lezala :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez bede lezala:) wczesniej tego nie robilam. A moze:)mam 11 dc wiec czekam na owu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spróbować wam nie zaszkodzi :)
    A może ów się okaże że pomogło w jakiś tam sposób :)
    Ja miałam ten problem że praktycznie po... jak wstałam do wc to wszystko jakby ze mnie wyleciało bardzo dużo i wyglądało to tak jakby nic w srodku nie zostalo :/
    Wiem , lekrze mówią ze resztki wylecą zawsze ale jak postanowiłam sobie poleżec to praktycznie po wstaniu ta czesc co zawsze wyleciała zostawała w srodku i malutka ilosc tylko wyciekła ze tak powiem :)
    Wiec to dla mnie taki plusik i dlatego mysle że na mnie to działa w jakiś jednak tam sposób ;p

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta dziękuję za wpis,łatwiej jest ze wszystkim wiedząc,że się nie jest samemu ze swoimi problemami,że ktoś ma podobną sytuację. Wiem, że może niepotrzebnie się przejmuje,ponieważ o dziecko staramy się dopiero kilka miesięcy tak na poważnie (wcześniej na zasadzie "będzie to będzie"). Tylko myślałam, że nie będzie żadnych problemów a niestety okazuje się inaczej:( Byłam u ginekologa rano,oczywiście mnie odesłała do lekarza rodzinnego,nawet mi nie dała powiedzieć z czym mam problem. Porażka po prostu z tymi lekarzami!!
    Co do tego leżenia "po"... hmm też spróbuję może faktycznie coś w tym jest:)

    Aaneta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania-nowa wrote:
    Aneta dziękuję za wpis,łatwiej jest ze wszystkim wiedząc,że się nie jest samemu ze swoimi problemami,że ktoś ma podobną sytuację. Wiem, że może niepotrzebnie się przejmuje,ponieważ o dziecko staramy się dopiero kilka miesięcy tak na poważnie (wcześniej na zasadzie "będzie to będzie"). Tylko myślałam, że nie będzie żadnych problemów a niestety okazuje się inaczej:( Byłam u ginekologa rano,oczywiście mnie odesłała do lekarza rodzinnego,nawet mi nie dała powiedzieć z czym mam problem. Porażka po prostu z tymi lekarzami!!
    Co do tego leżenia "po"... hmm też spróbuję może faktycznie coś w tym jest:)

    My kobiety musimy sie trzymac razem w takich sytuacjach.
    Wiadomo upragnione maleństwo i problemy z zajsciem wymaga cierpliwosci i wsparcia :)
    Ach te lekarze , dziwne ze nie dała dojsc do słowa...
    Zmieniłabym gina w takim razie skoro ja ide z problemem a nawet nie zapyta z czym przychodze, nie wyslucha itp...
    W tych czasach to liczy sie tylko kasa ...

    Aaneta lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie wspieramy sie i szanujemy.

    Tez mi duzo wycieka i dlatego postanowilam polezec. :)

    Aaneta, Edyzia lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki odebralam wyniki ASA. Test u mnie i meza ujemny. Czyli mam rozumiec, ze nie mamy przeciwcial? Tsh mam 0.93. Spadlo. Jak myslicie? Prolaktyna 167.

  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja lezalam i zakazalam mezowi mnie rozsmieszac heheh bo kiedy sie smialam miesnie brzucha jakos tak sie spinaly ze czulam jak wszystko ze mnie leci ;)

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ