X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Czarodziejka87 Autorytet
    Postów: 801 1166

    Wysłany: 3 września 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,trochę mnie tutaj nie było przede wszystkim gratuluję dziewczynom które zobaczyły dwie kreseczki i niustannie trzymam kciuki za te które pewnie niedługo również je zobaczą;)
    Edyzia a jakiego koloru masz plamienia?Często plamienia nie oznaczają niczego złego.Warto jednak skonsultować je z lekarzem dlatego nie mogę zrozumieć systemu który panuje w Anglii:(

    Filip 28.03.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyzia mysle ze plamienia nie sa grozne ale dla bezpieczenstwa do wizyty dbaj bardzo o siebie staraj sie nie przemeczac,duzo wypoczywaj i jak mozesz staraj sie duzo leżec.
    Niestety to jest Anglia oni nie uznaja od razu ciazy jak w pl...oni sa zdania ze jesli stracisz taka ciaze to znaczy ze mialo tak byc i nawet nie beda chcieli jej ratowac.. :/ dopiero jak bedziesz na etapie dla nich ciąży wtedy beda jak o jajeczko o was dbac.
    Ja plamien nie mialam w ciazy także nie wiem co i jak ... ale jesli nie boli cie brzuch itp tylko plamisz troche to jest z tego co wiem orientacyjnie nic groznego.
    Faktycznie ty moesz iec wizyte pozniej bo ja pozno szlam do lekarza dopiero bedac w 3 miechu ciazy poszlam i powiedzialam ze jestem w ciazy i nie musialam czekac bo od razu mnie zapisano po lekarzu na wizyte u poloznej ktora mialam za 2 dni i tam od razu teczka,sluchanie serduszka malenstwa.

    Edyzia lubi tę wiadomość

  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 3 września 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tutaj na poczatku polegaja tylko na naturze, raczej to ciemny kolor, tylko wczoraj mialam wrazenie ze troszke bylo krwi swiezej. Minimalnie ale bylam przybita. Dzis wszystko ciemne wiec mam nadzieje ze organizm tylko sie przygotowuje do ciazy ktora jest . Nie sa to mocne plamienia ale jednak. Do tego nie mam zadnych innych objawow ciazy typu mdlosci czy zawroty głowy wiec wkrecam sobie ze mam slaby hormon.
    W Polsce juz pewnie bym była zbadana od stóp do glow a tu no coz..
    Chcialabym sie cieszyc ciaza ale ta niepewnosc wszystko psuje.
    Ostatnio mam taka hustawke ze masakra. Zaszlam w ciaze tak szybko ze nawet sie nie spodziewalam takiego szczescia, niecaly tydzien minal po radosci nagle zmartwienia

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie nie możesz się dolowac bo to pogorszyc moze twój stan i nie sluzy dobrze w rozwoju plodu.
    Malenstwu nic nie zagraża , plamienia moga byc spowodowane istniejaca sytuacja zmiany w organizmie.Objaw nie bedziesz miala tak szybko ja swoje pierwsze mialam dopiero w 4 miesiacu, kazdy ma inaczej ale na objawy masz jeszcze tego typu czas mysle.

    Edyzia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Plamienie w pierwszym trymestrze ciąży pojawia się u 20-30% kobiet. Plamienie może być wywołane implantacją zarodka. Dzieje się to między 6. a 12. dniem po możliwym zapłodnieniu. U niektórych kobiet takie plamienie z dróg rodnych trwa kilka godzin, u innych nawet kilka dni."
    Zalecane w takich wypadkach jest branie leku duphaston.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2015, 19:02

  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 3 września 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje katsuyoshi. Musze pmyslec pozytywnie zeby malenstwo bylo zdrowe

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
  • Czarodziejka87 Autorytet
    Postów: 801 1166

    Wysłany: 3 września 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyzia odpoczywaj jak najwięcej,trzymam kciuki,żeby wszystko było dobrze.Ja miałam plamienia żywą krwią w 5 tyg. ciąży okazało się,że to krwiak teraz jestem w 11+5t.c. niestety krwiak jeszcze jest więc muszę dużo odpoczywać i nic nie dźwigać.Edyzia musisz być dobrej myśli choć wiem,że to bywa trudne ale stres szkodzi maluszkowi.

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    Filip 28.03.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyzia wrote:
    Dziekuje katsuyoshi. Musze pmyslec pozytywnie zeby malenstwo bylo zdrowe

    Nie dziękuj tylko dbaj tam o siebie aby bylo jak najmniej stresu i wypoczywaj a wszystko będzie dobrze :)

  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 3 września 2015, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tylko wrocilam z pracy leze plackiem ;) plamien w sumie nie mialam po poludniu, zobaczymy co jutro. Zniecierpliwiona zrobilam ostatni test jaki mialam jeszcze w domu. Pierwsze byly bardzo jasne, na tym kreska ciemna ze az krzyczy o ciazy ;) mam nadzieje ze to dobry znak. Jutro zaczne 6 tydzien ;) caly weekend bede odpoczywac, musi byc dobrze ;) dziewczyny trzymam kciuki za nas wszystkie! Abysmy mialy szczescie byc mamusiami zdrowych dzieciaczkow :*

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyzia wrote:
    Jak tylko wrocilam z pracy leze plackiem ;) plamien w sumie nie mialam po poludniu, zobaczymy co jutro. Zniecierpliwiona zrobilam ostatni test jaki mialam jeszcze w domu. Pierwsze byly bardzo jasne, na tym kreska ciemna ze az krzyczy o ciazy ;) mam nadzieje ze to dobry znak. Jutro zaczne 6 tydzien ;) caly weekend bede odpoczywac, musi byc dobrze ;) dziewczyny trzymam kciuki za nas wszystkie! Abysmy mialy szczescie byc mamusiami zdrowych dzieciaczkow :*

    Jejku kochana :) jak masz bardzo mocno wyrazne to jak najbardziej dobrze !!!
    Jak się ciesze z twojego szczescia :)
    Dobrze że się położyłaś ^.^ masz dużo odpoczywać takie zalezenie masz ode mnie ! ;p
    Bardzo dobrze że popołudniu nie miałaś plamień i niech tak zostanie zdawaj mi tutaj relacje każdego dnia :*

    A ja mam też takie pytanie bo w innym dziale z kobietami się pisało i tam jedna pisała o owu w trakcie @.
    Lekarz jej zalecił robic testy owu w trakcie ostatniego dnia @ ze po porodzie mogło jej się przestawić .
    I też tak własnie robi te testy owu.
    A ja się troche pogubiłam już w tym...
    Bo osobiscie czesto mam dużo sluzu wodnisto-ciągnącego sie w trakcie trwania @ wymieszane z krwią... czyli że mam wtedy też owu??? Czy taki śluz w trakcie @ to normalnie jest?
    Bo już sama teraz nie wiem...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2015, 09:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) sluchajcie mam problem...teoretycznie mam plodny sluz, ale raz ma kolor przezroczysty, a raz lekko zoltawy. Mam tak od badania hsg. Niby mowili mi, ze nie ma to wplywu na sluz ani owu, ale nie wiem:( co myslicie? Bo juz sie martwie. Bralam po hsg leki przeciwzapalne itp.

  • madziak2202 Autorytet
    Postów: 332 770

    Wysłany: 4 września 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyzia wrote:
    Na szczescie nie boli mnie brzuch, skurczy zadnym nie mam wiec mam nadzieje ze bedzie dobrze ...
    będzie dobrze!
    dziś byłam na wizycie u mojej pani doktor. pytałam o "plamienia-krwawienia" w trakcie ciąży, powiedziała, że nie ma co panikować. takie plamienia zdarzają się bardzo często, jest to naturalne bo tu zacytuje" ciąża wgryza się w ściankę i zachodzą tam różne reakcje powodujące krwawienia" coś w tym stylu:P powiedziałam jej o swoich obawach, (2 razy ciąża biochemiczna) i u mnie ślad krwi oznacza wielki strach i obawę przed kolejnym niepowodzeniem. Dopóki nie ma skrzepów nie ma się co bać. u mnie zawinił bardzo niski poziom progesteronu (dużo poniżej normy). zrobiłam badania na cytomegalie, toczeń, toksoplazmozę, przeciwciała anty...coś tam :P wszystkie są ok. Pani doktor na pierwszej wizycie zauważyła u mnie opryszczkę na ustach, i powiedziała że jest ona bardzo niebezpieczna w pierwszych tygodniach ciąży. dziś jest 10 dc, pęcherzyk 14mm piękny okrąglutki :) troche słabe endometrium ale mam nadzieje, że będzie wszystko dobrze. w dzień owulacji mam zrobić wynik progesteronu i zobaczymy czy bedę "jeść tabletki". w pon kolejna wizyta. pęcherzyku mój malutki rośnij rośnij okrąglutki! :*

    Edyzia lubi tę wiadomość

    dqpri09kir2ck4nc.png
  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 5 września 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wytrzymalam i poszlam do osrodka i .. o dziwo potraktowali mnie powaznie, dostalam numer do poloznej ona kazala zadzwonic w poniedzialek i wtedy sie umowimy ale dodala ze jesli cos zacznie bolec mam jechac na pogotowie. Wiec moze tu w uk nie jest jednak tak zle jak wszyscy mowia.
    Mam nadzieje ze w poniedzialek mnie przebadaja i mnie uspokoja.

    Aaneta chcialabym byc troche pomocna na tym forum ale chyba za male mam doswiadczenie.. nie wiem wiele o badaniu hsg

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 5 września 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w pomocach na ovu pisza ze przy sluzie lepkim i kremowym moze pojawic sie zolty sluz.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok. Dzieki:) zobaczymy jak ten cykl. Jestesmy nad morzem od czwartku. Jutro wracamy:) dzis mam 16dc:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyzia wrote:
    Dziewczyny nie wytrzymalam i poszlam do osrodka i .. o dziwo potraktowali mnie powaznie, dostalam numer do poloznej ona kazala zadzwonic w poniedzialek i wtedy sie umowimy ale dodala ze jesli cos zacznie bolec mam jechac na pogotowie. Wiec moze tu w uk nie jest jednak tak zle jak wszyscy mowia.
    Mam nadzieje ze w poniedzialek mnie przebadaja i mnie uspokoja.

    Aaneta chcialabym byc troche pomocna na tym forum ale chyba za male mam doswiadczenie.. nie wiem wiele o badaniu hsg

    W UK nie ma co narzekac na lekarzy , faktycznie mają inne podejcie itp ale ja nie moge na nich narzekać :)
    Dobrze że tak cię potraktowano ...
    Plamisz nadal?

  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 5 września 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No troche plamie , ale jak leze to chyba wcale, plan na weekend to tylko lozko, wstaje jak musze,bardzo rzadko. Byle do poniedzialku. Zobaczymy co powiedza. Oby malenstwo miao sie dobrze... <3

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 12:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyzia wrote:
    No troche plamie , ale jak leze to chyba wcale, plan na weekend to tylko lozko, wstaje jak musze,bardzo rzadko. Byle do poniedzialku. Zobaczymy co powiedza. Oby malenstwo miao sie dobrze... <3

    Napewno będzie dobrze :)

    Witamy Bluberry w naszych progach :)

    Bluberry lubi tę wiadomość

  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 6 września 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Blubery

    Bluberry lubi tę wiadomość

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ