X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 6 września 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc bluberry, na poczatek powodzenia !!

    Bluberry lubi tę wiadomość

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Blubery, moj 15 cykl staran. Powodzenia:)

    Bluberry lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przegladalam dzis forum i jest watek o ananasie na zagniezdzenie. Moze to i bzdura, ale postanowilam sprobowac:) mysle, ze owu mialam wczoraj bo mialam duza ilosc sluzu 17dc. Zaczne jesc od wt moze sr. A co mi szkodzi:) lubie ananasa, poza tym nie zaszkodzi:P ja do pracy. W tym roku popoludniowki mam na swietlicy:(

  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 7 września 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno nie zaszkodzi Aaneta :)

    Ja dzwonilam na oddział wczesnej ciazy, myslalam ze wezwa mnie na badania ale pani przez telefon powiedziala ze lepiej bedzie spotkac sie w czwartek kiedy skoncze 6 tydzien i na usg bedzie juz cos widac lepiej. Bedzie do mnie jeszcze dzwonic później i poda szczegoly,
    Kurcze wydaje mi sie ze mam problemy przez za niski progesteron, jakos tak mysle. Mam nadzieje ze malenstwo da rade do czwartku a potem cos dostane i juz bedzie lepiej. Oby..

    katsuyoshi, Aaneta lubią tę wiadomość

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem rocznikiem '87, z chęcią dołączyłabym do Waszych rozmów, jeśli tylko pozwolicie - będzie mi raźniej. :)

    To nasz drugi cykl starań (bo niestety 46 dc, a @ brak - testy negatywne, beta tydzień temu negatywna, brak jakichkolwiek objawów, hormony ok). Może wy mi pomożecie. W terminie oczekiwanej miesiączki miałam identyczne bóle, identyczne objawy - byłam pewna, że jak zwykle w nocy dostanę @. Przez kilka dni przechodziłam każdy jej objaw oprócz krwi.. Nigdy nie miałam problemów (cykle równo 35-36 dni), to co się dzieje teraz całkowicie mnie przytłacza. Czy mogę ten tydzień z objawami okresu bez krwi zaliczyć jako początek nowego cyklu? Wiem, durne pytanie, ale lekarz ginekolog, jedyne, co powiedział to 'czasem tak bywa, proszę czekać..'

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Dabtka... myśle że możesz uznać to jako początek nowego cyklu.
    Edyzia dacie rade do czwartku :) A jak z plamieniem? Jest? wiecej ? mniej?

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 7 września 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyny. Co do ananasa niestety nie lubie go. A czy to prawda to nie wiem.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 7 września 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj dabtka, moze faktycznie po prostu czekaj bo w sumie nic nie mozna zrobic, cieszcie sie soba, troche bedzie trudno przewidziec owulacje ale moe wam sie trafi w ciemno ;) a jak sie pojawi @ to zaczniesz liczyc od poczatku.

    Ja ananasa tez nie lubie ale jakbym w mojej sytuacji znalazla cos co by sugerowalo ze moze pomoc jadlabym wszystko i prosila o jeszcze ;) plamienia slabe, tylko wczoraj rano bylo wiecej :/ mimo ze lezalam. Pani przez telefon powiedziala mi nawet ze moge pracowac ale jakos szczerze mowiac wole dmuchac na zimne. Do czwartku nie ide do pracy. A wtedy zobaczymy! Chyba bym byla najszczesliwsza na swiecie jakby sie okazalo ze wszystko u mnie w normie tylko taki moj urok ze krwawie na poczatku..

    Wiec Aaneta smacznego! Ja slyszalam tez o innych zaletach ananasa w sferze milosnej heheh ale to w ciaze zajsc nie pomoze ;) ;)

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Dabtka:) Edyzia dacie rade, w czwaryek wszystkiego sie dowiesz. Trzymam mocno kciuki:) tez slyszalam o innych zaletach ananasa:P ja lubie wiec bede jadla od srody i zobaczymy:) jestem po owu, teraz czekanie dwa tyg. Tak baaaaardzo bym chciala zeby to byl nasz miesiac... Edyzia monitoruj o wszystkim i trzymam za Was kciukic:)

    Edyzia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobiety kochane ja lubie ananasa :D Ale nie będe go jesć ponieważ nie jestem typem człowieka który wierzy w takie rzeczy :D
    A jak ktoś wierzy to niech je ja życzę smacznosci :)

    Edyzia dobrze że nie idziesz do pracy różnie to bywa...A ja tak własnie myśle że chyba to jest twój taki urok że te plamienia będziesz miała jakiś czas.
    Każdy ma inny organizm i inaczej wszystko przechodzi.
    Odpoczywaj do czwartu ile się da i daj mi znać co i jak :)
    Kciukam i całuje bobaska aby dał Ci siłę i wiare że jest z nim wszytsko ok :)

    Edyzia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nie wierze. Ale probuje wszystkiego:) po tylu cyklach chce wierzyc:)

  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 7 września 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaneta jak to sie mowi a nóż widelec ;) niech sie uda. Jakie by to szczescie bylo, tego wam zycze ;)

    Smacznosci pomyslnosci!

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To niesamowite śledzić starania innych, tutaj na forum, w pewnym momencie łapie się na tym, że zapominam o swoim cyklu, bo tak bardzo skupiam się na kibicowaniu niektórym dziewczynom, niektóre z Was mają niesamowite historie..

    A co do ananasa - uważam, że autosugestia ma moc sprawczą, więc Aaneta, jeśli ktoś mocno w to wierzy - ja trzymam kciuki za pozytywny test!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez trzymam kciuki za siebie i wszystkie z Was:) uda nam sie niebawem:)

    Edyzia, madziak2202 lubią tę wiadomość

  • kolka Autorytet
    Postów: 376 350

    Wysłany: 8 września 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    można dołączyć? :)
    ja jestem 3-4 dni po owulacji, wiec (nie)cierpliwie czekam sobie...
    A z tym ananasem to może i ja spróbuję :)

    f2w3rjjgqu35wkgy.png

    starania od 2015 roku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj kolka! Coś czuję, że takie grupowe wsparcie skończy się sukcesem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od jutra zacznie go wcinac:) sprobuj, nic nie zaszkodzi:)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 8 września 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta trzymam kciuki :) za ten cykl. Ja to tylko winko przed i po owu. :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to winko tez sie powinno? Kurcxe to tez bede pic:)

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 8 września 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzien, moze dwa przed owulacja i juz szykuje przyjemny wieczorek dla naszej dwojki ;) Oby ten wrzesień był owocny!

    Powodzenia dziewczyny :)

    madziak2202, Aaneta lubią tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ