X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 10 września 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bardzo rozumiem co znaczy Dabtka to wszystko o czym napisalas, co znaczy ze daje wam pol roku i co dalej? Nie bedziecie rodzicami? Sa szanse jakies chyba zawsze?
    Naprawde dzien zlych wiesci..

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyzia - powiedział, na podstawie badań i usg dopochwowego, że nie ma sensu próbować dłużej niż pół roku naturalnie, ponieważ miesiączkuję od 9. roku życia i nie chce ryzykować wygaśnięcia funkcji jajników.. jeśli się nie uda to polecił nam Klinikę Leczenia Niepłodności i stymulacje. Dał nadzieję, że po kilku stymulacjach, kobietom z policystycznymi jajnikami się udaje zajść w ciąże.. Sama nie wiem, a nie mam sił dziś o tym czytać..

    Edyzia, myślę, że najgorsze, co teraz możesz zrobić to myśleć o zaśniadach groniastych.. Moja znajoma po poronieniu, jak zaszła w ciąże, też miała taką dokładną diagnostykę, bo niektórzy lekarze wolą po takich sytuacjach dmuchać na zimne ( i dzięki Bogu), ona spędziła 2 doby w szpitalu na obserwacji, a teraz narzeka na nieprzespane noce przy Tomusiu :) Głowa do góry! Pomyśl sobie, że wy zrobiliście już wszystko, teraz niewiele od Was zależy i musisz po prostu to przeczekać, a ja wierzę, że będzie dobrze i dasz mi nadzieję, bo Twój sukces na pewno podniesie mnie na duchu :)

  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 11 września 2015, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dabtka mamy po 28 lat, no mysle ze nawet jesli zaczelas miesiaczkowac majac 9 lat to i tak np. tylko 3 lata wczesniej niz ja. Czyli mozna przyjac ze jesteś jakby 3 lata starsza "w tych sprawach" ode mnie. To chyba nie tak zle co? Twoj lekarz tez pewnie nie chce dlugo czekac, zaczniecie stymulacje i mysle ze wtedy wszystko zagra :)

    Pierwszy raz udzielam sie na jakims forum, teraz mysle ze to super ze mozna pisac z dziewczynami ktore maja to samo pragnienie i podobne czy nawet inne problemy w dazeniu do celu. Jest tu tyle wsparcia i radosc kiedy komus sie udalo. Ciesze sie ze was znalazlam :)

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 02:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyzia będzie dobrze zobaczysz..przeczekaj te dni do kolejnej wizyty .
    Trzymam mocno kciuki <3

  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 11 września 2015, 05:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dziewczyny wczoraj monitoring. w poniedziałek było 5 pęcherzyków a wczoraj ich nie było uległy atrezji czyli żaden nie pękł i nie pęknie, nie dorosły do tego, cykl bezowulacyjny. od przyszłego cyklu 3-7 dzień 1,5 tabletki CLO na noca od 8 do 12 - 2 saszetki inofolicu. załamana jestem :(

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 11 września 2015, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea kochana oby clo i infolic pomogly. Edyzia oby u Ciebie byla ciaza mnoga. Z pcos dziewczyny zachodzily w ciaze. Ja mialam pozno okres chyba 14-15 lat

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyzia trzymam kciuki za ciaze mnoga. Bedzie dobrze, teraz musisz myslec pozytywnie. Wiem, ze latwo sie mowi, ale bedzie dobrze. Dea pomoga leki i niedlugo zostaniesz, zostaniecie:) rodzicami. Wszystkim na musi sie udac. Wierze w to bardzo dziewczyny choc tez mam chwile zalamania:( ale wkrotce beda dwie kreski u kazdej!!:*:*:*

  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 11 września 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaneta oby :)

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2015, 02:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Dea kochana oby clo i infolic pomogly. Edyzia oby u Ciebie byla ciaza mnoga. Z pcos dziewczyny zachodzily w ciaze. Ja mialam pozno okres chyba 14-15 lat
    To nie najgorzej ja dostałam dopiero 2 dni przed 17 urodzinami :D
    Gin mówił że jak nie dostane kiedy minie mi 16 lat to mam do niego przyjsc w tej sprawie :D
    Naszczescie przyszła @ lepiej późno niż wcale....
    I moje @ były bardzo bolesne do czasu 1 ciąży :)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 12 września 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od pierwszej @ mialam nieregularne bo co dwa miesiace. Pozniej mi sie uregulowalo.

    Dziewczyny co tam slychac u Was ?

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • madziak2202 Autorytet
    Postów: 332 770

    Wysłany: 12 września 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobiłam dziś wynik progesteronu, jestem w 18dc a wynik to 5,3
    - faza folikularna poniżej 0,1 - 0,3 ng/ml
    - faza lutealna 1,2 - 15,9 ng/ml
    - po menopauzie poniżej 0,1 - 0,2 ng/ml
    tzn że jestem po ovu tak? :)

    dqpri09kir2ck4nc.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 12 września 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli jestes po ovu to faza lutealna, to masz w normie. Ale niech bardziej doswiadczone dziewczyny sie wypowiedza.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam pytanie, dwa dni temu wizyta, tak jak pisałam, bardzo cienkie endometrium, ginekolog mówiła, że okresu na pewno szybko nie będzie.. Dziś dostałam obfitą miesiączkę.. Fakt, że cykl trwał 51 dni, ale chociaż przyszła.. Czy sądzicie, ze tak cienkie endometrium też może być problemem w staraniach?

  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 13 września 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dabtka cienkie endometrium niekorzystnie wpływa na starania, ja na monitoringu około 9-10 dzień cyklu mam przeważnie 4mm a 14 dnia ma już 9-10mm i lekarz mówi że ok, a jakie Ty miałaś to endo?

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane :)
    Co u was słychac?

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 13 września 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mialam podobnie jak dea 4 w 11 dc a w 16 lub 18 nie pamietam 9mm

    Robimy obiadek z moim i kuzynem.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    N dwa dni przed miesiączką 0,56 cm..

  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 13 września 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dabtka to musisz czerwone winko pić :)

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 13 września 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy przed @ zwiększa się ogólna temperatura ciała? Od wczoraj mam stan podgorączkowy,do tego boli mnie dół pleców i często chodzę do toalety. Boli mnie brzuch tak jak na okres do tego odczuwam stałe parcie na pęcherz. Czy któraś z Was miewa takie objawy przed? Już zaczynam się martwić,że przyplątała mi jakaś infekcja:/ Przepraszam,jeżeli powtarzam pytanie,ale nigdzie nie znalazłam podobnego tematu. Mam nadzieję,że coś doradzicie,pozdrawiam.

  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 14 września 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm Ania-nowa a może w ciąży jesteś?

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ