Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • kolka Autorytet
    Postów: 376 350

    Wysłany: 14 września 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój dzisiejszy test w 10 dpo negatywny, temperatura w dół, więc co tu dużo mówić, jak zwykle rozczarowanie

    f2w3rjjgqu35wkgy.png

    starania od 2015 roku
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 14 września 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea,byłoby cudownie,ale nie chcę robić sobie złudnych nadziei,później tylko rozczarowanie.. Nic,trzeba poczekać, @ mam mieć za około tydzień..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania trzymam kciuki zeby nie przyszla @. Ja powinnam dostac tak sb, pt. Ale im blizej to juz sie denerwuje i obawiam, ze nie udalo sie:( narazie brak objawow wiec pewnie przyjdzie.

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 14 września 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzękuję,również trzymam kciuki za Ciebie:*

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 14 września 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolka dla mnie troche za wczesnie na testowanie.

    Ania i Aneta trzymam kciuki :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynu wlasnie wrocilam od weterynarza, ratuja zycie mojemu psu. Uplakalam sie:( okazalo sie, ze,przyjechalismy w ostatniej chwili. Rano zabieg, ale oby dotrwala do zabiegu i wybudzila sie ewentualnie po:( z tego stresu tak mnie rozbolal brzuch, takie klucia dostalam:(

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 15 września 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta współczuję,mam nadzieję że z pieskiem w porządku. Napisz koniecznie! U mnie niestety spadek tempki z 37 do 36,7, przyjdzie wredna @:(:((

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 15 września 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9223292f120b415afcd4c3cce9bf696f.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis odbieramy ja o 17. Przeszla zabieg, wybudzila sie:) teraz organizm musi sie bronic. Mnie juz brzuch boli wiec tez przyjdzie:((

    Edyzia lubi tę wiadomość

  • Wrocławianka Przyjaciółka
    Postów: 64 42

    Wysłany: 15 września 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WITAM wszystkie dziewczyny.
    Na forum jestem nowa ale również rocznik '87, zaczęłam prowadzić swój kalendarzyk.
    Starania o ciążę rozpoczęliśmy w sierpniu ale nic z tego nie wyszło.
    Jedną córeczkę już mam , niedługo skończy 6 lat :)
    Pozdrawiam

    ganndqk34yrq3fzc.png
    zem3k6nlvi5nxd57.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 15 września 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta,cieszę się z powodu psa:)Ja się jeszcze łudzę,że to jednodniowy spadek..

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 15 września 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrocławianka witam serdecznie:)

    Wrocławianka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ja tez dopoki nie zobacze okresu to sie łudze:) moze jednak:) trzymam kciuki zeby okazalo sie, ze to jednodniowy spadek:) Witaj Wroclawianka.:)

    Wrocławianka lubi tę wiadomość

  • kolka Autorytet
    Postów: 376 350

    Wysłany: 15 września 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wszystkie tak mamy.
    Ja tak samo się łudzę, choć już widzę zwiastuny okresu

    f2w3rjjgqu35wkgy.png

    starania od 2015 roku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez:\ ale...moze jednak:)

  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 15 września 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Wrocławianka :)

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Wrocławianka Przyjaciółka
    Postów: 64 42

    Wysłany: 16 września 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny , nigdzie nie mogę znaleźć informacji co do wyliczenia tych dni płodnych na podstawie temperatury, w którym momencie powinnam zacząć najbardziej się przytulać, kiedy temperatura spadnie czy się podniesie ? Do jakiej temp.? Dopiero zaczęłam prowadzić swój kalendarzyk, jestem w 7 dniu cyklu i dzisiaj pierwszy raz zmierzyłam temp., według wykresu moje dni płodne rozpoczną się za tydzień ale czy to oznacza, że dopiero za tydzień powinniśmy zacząć przytulanie czy może dzień wcześniej z racji tego że plemniki są w stanie przeżyć do 2-3 dni "we mnie"??

    ganndqk34yrq3fzc.png
    zem3k6nlvi5nxd57.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrocławianka - najlepiej dużo się przytulać w całym cyklu - ja bym nie chciała, żeby mój myślał, że chcę go tylko na dni płodne, bo to trochę sprowadza mężczyznę do maszynki do robienia dzieci, a przecież seks sam w sobie jest cudowny :) Prawdopodobnie owulacja następuje w momencie wzrostu temp. ale lepiej oczywiście zacząć wcześniej :) Powodzenia!

    Ja zaczęłam cykl pijąc inofolic, mierzę również temperaturę, zobaczymy, czy to w ogóle ma sens..

  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 16 września 2015, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jutro badanie. Kolejne usg, zobaczymy czy cos sie zmienilo przez ostatnie 7 dni.. czy nadal jestem w ciazy, tak naprawde caly czas plamie pewnie nie powinnam tak myslec ale jakos chyba przygotowalam sie na najgorsze.
    Choc wierze tez w cuda.... i bylabym najszczesliwsza na swiecie.

    Witaj wroclawianko

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyzia - trzymam kciuki !!!

    Edyzia lubi tę wiadomość

‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ