X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 30 października 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela B-D wrote:
    Kamila - mam nadzieję że pisiory nie odbiorą nam tej szansy...
    od 1 listopada kliniki nie mogą nawet kwalifikować do in vitro więc można powiedzieć że mamy fuksa ;)

    Nawet nie chce myslec o tym co pisiory zaczna wyrabiac!
    Mam nadzieje ze wam tego nie odbiora Sadze ze nie powinni!

    Ja uciekam, obowiązki domowe i pozniej ide sie dziecmi opiekować :)

    Do zobacznia wieczorem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 10:46

    Angela B-D lubi tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Angela B-D Autorytet
    Postów: 350 299

    Wysłany: 30 października 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila ;) wrote:
    Nawet nie chce myslec o tym co pisiory zaczna wyrabiac!
    Mam nadzieje ze wam tego nie odbiora Sadze ze nie powinni!

    Ja uciekam, obowiązki domowe i pozniej ide sie dziecmi opiekować :)

    Do zobacznia wieczorem :)


    Miłego Dnia :)

    Bartuś <3 (15.12. poród CC 3750g 56cm)
    201612151778.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela super:) bardzo sie ciesze:)

    Angela B-D lubi tę wiadomość

  • Angela B-D Autorytet
    Postów: 350 299

    Wysłany: 30 października 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaneta wrote:
    Angela super:) bardzo sie ciesze:)


    Dziękuję :* <3 ja w to wszystko uwierzę jak zacznie się ta cała procedura ;)
    Jejku tyle z tym nadziei wiążę...

    Bartuś <3 (15.12. poród CC 3750g 56cm)
    201612151778.png
  • Sowaa Autorytet
    Postów: 447 151

    Wysłany: 30 października 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela czy coś więcej wiesz odnosnie czy wszystkie kliniki mają zablokowane wykonywanie zabiegó in vitro czy iui od 1 listopada?
    pytam, ponieważ sama słyszałam tą wiadomość u siebie w klinice jak Pani coś burknęła innej pacjentce pod nosem.
    Natomiast koleżanka z innego forum dzwoniła do swojej kliniki i jej tam powiedziano ze nic podobnego będą wykonywać zabiegi oraz ze ustawa dotyczy na razie kobiet ktore chcą przesc zabieg in vitro czy iui z nasieniem dawcy. Małżeńst to nie dotyczy....



    Marzenia to realne cele z odroczonym terminem realizacji...

    34bwyx8dfkd7ouw5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jesli dwie inseminacje beda nieudane to wtedy bedziemy podchodzic do in vitro. Orientujecie sie moze jaki to jest koszt tak mniej wiecej bez refundacji? Bo ja moge sie nie zalapac na ref.dzieki zmianom rzadzacych:(

  • Sowaa Autorytet
    Postów: 447 151

    Wysłany: 31 października 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W klinice gdzie sie leczę in vitro cos koło 5 tysięcy, do tego wizyty i leki do stymulacji i tu juz wszystko zależy od pacjentki jak reaguje na leki.



    Marzenia to realne cele z odroczonym terminem realizacji...

    34bwyx8dfkd7ouw5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, bylam dzis na monitoringu. mam 11 dc i w dwoch jajnikow po kilka drobnych pecherzykow, w lewym jeden dominujacy,ale na razie maly bo tylko 11 mm. Czy nie uwazacie,ze jest zbyt maly naweet jak na 11 dc?? zmartwilam sie troche;(

  • Angela B-D Autorytet
    Postów: 350 299

    Wysłany: 3 listopada 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowaa wrote:
    Angela czy coś więcej wiesz odnosnie czy wszystkie kliniki mają zablokowane wykonywanie zabiegó in vitro czy iui od 1 listopada?
    pytam, ponieważ sama słyszałam tą wiadomość u siebie w klinice jak Pani coś burknęła innej pacjentce pod nosem.
    Natomiast koleżanka z innego forum dzwoniła do swojej kliniki i jej tam powiedziano ze nic podobnego będą wykonywać zabiegi oraz ze ustawa dotyczy na razie kobiet ktore chcą przesc zabieg in vitro czy iui z nasieniem dawcy. Małżeńst to nie dotyczy....


    Przepraszam ze dopiero teraz :/

    z tego co mi lekarz mówił to wszystkie kliniki mają zakaz wykonywania transferów, te które mały zaplanowane na listopad będą mieć wykonany w kolejnym cyklu. Ale tak na 100% to nie jestem pewna.

    Bartuś <3 (15.12. poród CC 3750g 56cm)
    201612151778.png
  • Angela B-D Autorytet
    Postów: 350 299

    Wysłany: 3 listopada 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaneta wrote:
    Hej dziewczyny, bylam dzis na monitoringu. mam 11 dc i w dwoch jajnikow po kilka drobnych pecherzykow, w lewym jeden dominujacy,ale na razie maly bo tylko 11 mm. Czy nie uwazacie,ze jest zbyt maly naweet jak na 11 dc?? zmartwilam sie troche;(


    a co Ci lekarz na to powiedział?

    ja jak byłam w 8dc (29.10.2015) i miałam 2 pęcherzyki po 8 mm to lekarz powiedział że są za małe, a że na stymulowanie za późno więc cykl odpuszczamy. Czyli pozostaje tylko in vitro...

    Bartuś <3 (15.12. poród CC 3750g 56cm)
    201612151778.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzial mi, ze jeszcze nie przekreslalby bo owu mam ok 17 dc niby. W czw zobaczymy co tam bedzie. Ale zmartwilam sie i podlamalam:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no i bralam od 2-6 dn clostilbegytbi jak widac nie pomoglo w niczym.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no i bralam od 2-6 dn clostilbegytbi jak widac nie pomoglo w niczym.

  • Angela B-D Autorytet
    Postów: 350 299

    Wysłany: 3 listopada 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słuchaj lekarza, nie skreślaj cyklu :)

    Bartuś <3 (15.12. poród CC 3750g 56cm)
    201612151778.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W czwartek usg i zobaczymy:)

  • Sowaa Autorytet
    Postów: 447 151

    Wysłany: 3 listopada 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela z ta nowa ustawa to jakas porażka, dlaczego to pacjenci maja cierpieć, a wiecie jakie pustki sa u mnie w klinice. Takie ze hoho zawsze kolejka opóznienie a wczoraj weszłam przed czasem.
    Ja miałam w tym cyklu owulacje ale niestety niestety mam efekt przestymulowania. Jajnik trzy razy większy i w dodatku boli cały brzuch. Jak nie urok to...... :-(



    Marzenia to realne cele z odroczonym terminem realizacji...

    34bwyx8dfkd7ouw5.png
  • Angela B-D Autorytet
    Postów: 350 299

    Wysłany: 4 listopada 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowaa wrote:
    Angela z ta nowa ustawa to jakas porażka, dlaczego to pacjenci maja cierpieć, a wiecie jakie pustki sa u mnie w klinice. Takie ze hoho zawsze kolejka opóznienie a wczoraj weszłam przed czasem.
    Ja miałam w tym cyklu owulacje ale niestety niestety mam efekt przestymulowania. Jajnik trzy razy większy i w dodatku boli cały brzuch. Jak nie urok to...... :-(


    Bardzo mi przykro :(
    Nie poddawaj się <3

    Bartuś <3 (15.12. poród CC 3750g 56cm)
    201612151778.png
  • Angela B-D Autorytet
    Postów: 350 299

    Wysłany: 4 listopada 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaneta wrote:
    W czwartek usg i zobaczymy:)


    trzymam kciuki :)

    Aaneta lubi tę wiadomość

    Bartuś <3 (15.12. poród CC 3750g 56cm)
    201612151778.png
  • Wrocławianka Przyjaciółka
    Postów: 64 42

    Wysłany: 4 listopada 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ponawiam pytanie o dobrego ginekologa we Wrocławiu, powinnam dostać @ dziś więc chciałabym umówić się już na monitoring a wiadomo jak jest z terminami... Pomóżcie proszę...

    ganndqk34yrq3fzc.png
    zem3k6nlvi5nxd57.png
  • Angela B-D Autorytet
    Postów: 350 299

    Wysłany: 4 listopada 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrocławianka wrote:
    Dziewczyny ponawiam pytanie o dobrego ginekologa we Wrocławiu, powinnam dostać @ dziś więc chciałabym umówić się już na monitoring a wiadomo jak jest z terminami... Pomóżcie proszę...


    Ja niestety nie pomogę nie moje województwo... popytaj może na innych forach

    Pozwodzenia :)

    Bartuś <3 (15.12. poród CC 3750g 56cm)
    201612151778.png
‹‹ 157 158 159 160 161 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ