X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Pikcia Autorytet
    Postów: 405 649

    Wysłany: 21 listopada 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.
    Jestem tu nowa, a że z rocznika '87 to chciałam się przywitać:)
    To nasz 4 cykl starań a pierwszy na Ovu. Pozdrawiam :)

    unadarcy lubi tę wiadomość

    km5scwa1iu8rlkuf.png

    F. <3 III.2019
    M. <3 VII.2017
    K. <3 IV.2006

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Pikcia, nasz 16 cykl staran:)

    unadarcy lubi tę wiadomość

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 21 listopada 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Pikcia
    Trzymam kciuki za udany cykl na Ovu :)

    unadarcy lubi tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Pikcia. Można powiedzieć że ja też nowa jestem, wróciłam po kilku miesiącach nieobecności, zaczynam za jakiś czas starania od nowa. Oczekuje happy endu :D

    Aneta witaj :) 16 cykl starań? W planach 1 dzidzi? W moich tak, chciałabym zdążyć przed 30stką :) Tak samo jak Kamila jestem aniołkową mamą, naszym Aniołkom data się nie spodobała. Wierzę że wrócą w 2016 :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Hejka dziewczyny, co do wczoraj jak moj wrocil z pracy pokrzyczelismy pogadalismy a potem pobaraszkowalismy hehe teraz jest w pracy ale wczesniej wroci, pewnie zrobimy zakupy, uzupelnic lodowke. Tempka w gore troche poszla. A jak u Was plany ? :)

    Ja też lubie wybaczać :D Ja mam ful lodówke, obkupiłam sie dzisiaj na cały tydzień. Udanych zakupów!

    Ja już zapomniałam jakie są zasady przy pomiarach temp. Musze odnalezc mój termometr, a za mną przeprowadzka więc nawet nie mam pomysłu gdzie może być. Do końca antyków mam jeszcze troche czasu, najwyżej jak nie zdaze go znalezc przed załadukiem kupie nowy :P :D

    Pozdrawiam i udanego wieczoru :)

    werni lubi tę wiadomość

  • Pikcia Autorytet
    Postów: 405 649

    Wysłany: 21 listopada 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Kamila :)

    Kamila ;) lubi tę wiadomość

    km5scwa1iu8rlkuf.png

    F. <3 III.2019
    M. <3 VII.2017
    K. <3 IV.2006

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 21 listopada 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pikcia i unadarcy witajcie:)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 21 listopada 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Pikcia :)

    Mysle ze lutka zawyza tempke :) daj znac Anetka jak wyszedl test :)
    Bylismy na zakupach, jutro rosol jak co weekend :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unadarcy, tak jest to nasz 16 cykl staran o pierwsze dziecko. Tyle to juz trwa, coraz mniej sily:( ten cykl pierwszy mialam z clo i duphastonem. Czekam na okres. Wspolczuje Wam dziewczyny z calego serca, ale wuwrze, ze juz wkrotce bedziecie cieszyc sie ciaza:*:* zycze Wam tego bardzo.
    tez chcialabym ur przed 30. Ja mam mutacje genu BRCA1 i lekarz mowi, ze powinnam jak najszybciej:( i baaaardzo bym juz tego chciala. Mialam bardzo duze nadziejw na ten cykl bo bylam pierwszy raz na monitiringu i potwierdzona owulacja byla... Staralismy sie wtedy... Temp niby ok, ale dzis bardzo boli mbie brzuch...tak czasem zlapie mnie taki skuecz silny wiec raczej to nic dobrego nie wrozy:((

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 21 listopada 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka wlasnie dobrze wrozy jak brzuch boli. U mnie nic nie boli. Ale jak wiadomo kazdy inaczej reaguje. Moze byc duzo objawow lub wcale. Trzymam kciuki.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 21 listopada 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez bym chciala zajsc przed 30. I podobnie jak Aneta staramy sie juz ponad rok.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam Weronka za Ciebie kciuki:*:* za siebie i za wszystkie Nas rowniez:*:*

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czemu dobrze wrozy bol brzucha?:) myslalam, ze nie, ale dobrze by bylo zeby jednak wrozyl dobre rzeczy:)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 22 listopada 2015, 05:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zauwazylam po wykresach i po komentarzach dziewczyn ze mialy takie objawy :) u mnie chyba nic z tego :( mam dziwne przeczucia ze znow sie nie udalo :(

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2015, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaneta wrote:
    A czemu dobrze wrozy bol brzucha?:) myslalam, ze nie, ale dobrze by bylo zeby jednak wrozyl dobre rzeczy:)

    Mnie bolał jak na @ przed dniem @. Chodziłam zaglądałam w majty, czekałam a tu nic, a brzuch pobolewał dalej - nie tak cały czas, tylko tak przez 30 min i przestawał na godzine, potem znowu.... coś takiego, dnia następnego test pokazał 2 kreski.
    Co to jest mutacja genu BRCA1? Ja zielona jestem w tych tematach, może lepiej jak mniej wiem? Ja z tych co potrafią sobie wmówić każde schorzenie :D
    Daj znać Aneta jak tam dzisiaj sprawy się mają???

    Ania witaj :)

    Werni to smacznego rosolaka życzę :)

    Ja już kawkuje bo dzisiaj zalatana niedziela się szykuje, taką zresztą wolę - po wczorajszym dniu leżakowania, aż mi plecy zastygły, ledwo wstałam dzisiaj :P

    Udanego dnia Dziewczyneczki..

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zzobaczymy, ja tez mam takie przeczucie. Brzuch mnie tez boli co jakis czas... Unadarcy ten gen jest odpowiedzialny za raka sutka i jajnika. Mam 99%prawdopodobienstwa, ze zachoruje. Poeinnam szybko zajsc w ciaze bo jeslu bym teraz zachorowala to wiadomo, ze niestety po chemii nie mozna miec dzieci... Powinnam tez poddac sie wycieciu calego dolu:( w piersi tez mam niby torbiela, ale sie nie zamyka i nie wiedza co to. Mam nadzieje, ze uda sie zajsc w ciaze i, ze jednak nie zachoruje tak szybko. Weronka wierze, ze Ci sie udalo:) trzymam kciuki. Milego dnia dziewczynki. My dzis planujemy kino:)

    werni, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaneta wrote:
    Zzobaczymy, ja tez mam takie przeczucie. Brzuch mnie tez boli co jakis czas... Unadarcy ten gen jest odpowiedzialny za raka sutka i jajnika. Mam 99%prawdopodobienstwa, ze zachoruje. Poeinnam szybko zajsc w ciaze bo jeslu bym teraz zachorowala to wiadomo, ze niestety po chemii nie mozna miec dzieci... Powinnam tez poddac sie wycieciu calego dolu:( w piersi tez mam niby torbiela, ale sie nie zamyka i nie wiedza co to. Mam nadzieje, ze uda sie zajsc w ciaze i, ze jednak nie zachoruje tak szybko. Weronka wierze, ze Ci sie udalo:) trzymam kciuki. Milego dnia dziewczynki. My dzis planujemy kino:)

    Dobrze że o tym wiesz i jesteś pod kontrolą lekarzy. Jeśli nie chcesz to nie odpowiadaj, ale czy w rodzinie ktoś chorował - dlatego zdecydowałaś się sprawdzić ten gen?
    Ja dzisiaj też mam w planach kino.. zobaczymy czy znajdziemy czas :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, chorowal. Siostra mamy, babcia- zmarl, moja mama dwa lata temu rowno przeszla pierwsza operacje nowotwor zlosliwy sutka C 50. Niestety u nas ten gen wystepuje u kazdej i jest silnie zmutowany niby:( w zeszlym roku mama zakonczyla chemie i miejmy nadzieje, ze nie bedzie nawrotu. Okropny okres, duzo stresu, leku, obaw...
    my wlasnie w drodze do kina:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i lekarz u babci wykryl mutacje i nas skierowal i wyszledl dziad u kazdej.

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 22 listopada 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie...
    Ja dzis zrobie sobie kino w domu, juz sie filmy ściągają.

    Aaneta a robilaś test?

    ma6n13bx3stfpcr8.png
‹‹ 163 164 165 166 167 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ