X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 23 listopada 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaneta
    po @ bedzie nowy cykl, nowe starania, nowa nadzieja moze sie uda :) trzymam kciuki Robilas moze jakies badania?

    Edyzia
    szybka jestes z prezentami :) u mnie brak inspiracji i pomysłów jak narazie brak :( a lista dosc spora.
    Najchętniej to bym pojechala zamiast świat na weekend np do spa na sylwestra :D ale wiem to troche samolubne.

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 23 listopada 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaneta :/ wspolczuje Ci szczerze, poltora roku to dosc dlugo ale jaka radosc bedzie, po pierwszym musicie drugie szybko zdzialac bo rozpiescicie tak dlugo oczekiwane dzieciatko za bardzo ;) moze jak zaskoczycie to seria pojdziecie ;) tago wam zycze

    A co do prezentow to kupilismy wiekszosc juz zeby bylo z glowy, moj maz dostal rabat od swojej firmy na pewne produkty wiec skorzystalismy teraz. Przynajmniej juz z glowy mamy, jeszcze tylko opakowac jakos to wszystko musze i wyslac kartki do Polski.

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przesxlismy wiekszosc badan... Nie wierze, ze kiedykolwiek sie uda. Moze po prostu nie jest mi pisane bycie matka.

  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 23 listopada 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I badania nic nie wykazaly? Moze to psychika... czasem jak czlowiek juz naprawde sie poddaje, przestaje myslec o tym wszystkim to zaskakuje. Nie wiemy co na nas czeka za zakretem ;) jak stracilismy dzieciatko na poczatku ciazy to tez mialam dziwne mysli, ze nie zasluguje na dziecko ze bylabym zla matka i takie rozne ale to po prostu tak mialo byc, nie wytlumaczymy tego nijak. Z toba rowniez.. po prostu musicie moze dluzej czekac.

    Dla mnie ironia jest ze jak mialam te 20 lat to tak bardzo balam sie "wpadki" a teraz tak bardzo sie boje ze mogloby nam sie nie udac. Zycie po prostu robi psikusy straszne, czasem biedna dziewczyna po 1 razie zachodzi i to dla niej tragedia a inne staraja sie latami i znow tragedia... :/

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 listopada 2015, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila ;) wrote:
    w NL mieszkasz?
    Ale jest tego plus ze Ci ktorzy pracują w sklepach maja wolny dzien, ale w kazda w niedz. jest wszystko zamknięte?

    Mieszkam w De. Tylko zamkniete sklepy i galerie a bary knajpy sa otwarte.

    Anetka wspolczuje kochana, ja pewnie jutro dostane malpe bo z ciekawosci zmierzylam tempke i mam 36,59. Dziewczyny walczymy dalej. Bym chciala dac prezent na rocznice 1.01. Badzmy silne.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 listopada 2015, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do prezentow to tez juz troche pokupowalismy. Sobie raczej nic nie bedziemy dawac. I tak robimy sobie prezenty bez okazji :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynu nie wierze w psychike... Skoro wszystko jest ok i celuje sie w owulacje i sie nie udaje to znaczy, ze musi byc gdzies problem... Po prostu juz nie wierze. Trzymam za Was kciuki

  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 24 listopada 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyny :)

    ja się też już wypisuje. leki robią mnie w balona coraz bardziej. widocznie tak ma być...

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 24 listopada 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie poddawajcie sie.

    Dea jak tam pecherzyki ?

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni jak u Ciebie kochana?

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 24 listopada 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Miłego dnia wszystkim, dzis ide do fryzjera odrobina przyjemności w tym koszmarze....

    A robiłyście moze badania na THS??
    Ja zrobilam na poczatku ciazy wynik mialam 2,49 niby w normie ale dla kobiet ktore staraja sie o dziecko wynik powinien byc okolo 1!!
    Nie wiem czy przez to poroniłam, ale Wiem jedno ze na pewno bede chciała zrobic badania aby miec pewnosc ze jest ze mna wszytsko w porzadku a jesli nie to aby tak bylo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2015, 11:53

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 24 listopada 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie narazie cisza przed burza. Pewnie w nocy lub jutro dostane. Czuje ze mam ciezki brzuch.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Pikcia Autorytet
    Postów: 405 649

    Wysłany: 24 listopada 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny :)
    Mam do Was prośbę. Ten cykl spisałam już na straty, choć zapowiadał się nieźle... Czekam na @, bo dolegliwości wskazują, że niebawem się pojawi. Mam wizytę u ginekologa 9 grudnia. Co prawda na NFZ, ale nieważne. O jakie badania powinnam go poprosić? I czy niektóre z nich można na NFZ zrobić, czy tylko płatnie? U nas to dopiero 4 cykl starań i może niepotrzebnie się martwię, ale nie zaszkodzi się przebadać:)
    Jak napisała Edyzia niektóre dziewczyny zaliczają "wpadki" i już za pierwszym razem zachodzą w ciążę. Tak było w moim przypadku (mam 9 letnią córkę z pierwszego związku). A teraz chcielibyśmy z Mężem powiększyć rodzinę i kiepsko nam to wychodzi :(
    Z góry dziękuję Wam za pomoc :)

    km5scwa1iu8rlkuf.png

    F. <3 III.2019
    M. <3 VII.2017
    K. <3 IV.2006

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 25 listopada 2015, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozesz popytac sie lekarza by dal Ci skierowanie na badania. A jak Ci powie ze za wczesnie mozesz na wlasna reke. Tsh ft3 ft4 lh estradiol anty tpo anty tg 3-5dc i chyba jeszcze prl. Mozesz tez zbadac inne hormony np. Testosteron dheas Hbs androstedion glukoze morfologie. Progesteron po owulacji 7dpo. I prl tez powtorzyc.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 25 listopada 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wern:
    widze ze masz wiedze odnoście badan :) Ja w piątek ide od internisty w wtorek do gina. Bede ich meczyc o skierwania na badania, na pewno chce tarczyce zbadać cos mozesz/mozecie :) i mnie doradzic?

    Miłego wieczoru :)
    Ja dzis wygrzewam sie pod kocykiem...

    werni lubi tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 25 listopada 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny złapałam półpasiec:( Nie wiem co teraz ze staraniami,któraś coś może doradzić?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze:\ wydaje mi sie, ze powinnas przeczekac jak minie chorobsko:(

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 25 listopada 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli ile?:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2015, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem ile to trwa. Ale ten cykl powinnas odpuscic. Moja kolezanka jak zachorowala wlasnie na to,i nie odpuscila to akurat zaszla w ciaze i poronila. Lekarz powiedzial, ze to tego nasyepstwo bo takie choroby jak kazde oslabiaja plod. Czy to prawda nie wiem, ale wudaje mi sie, ze cos w tym jest:\

  • Pikcia Autorytet
    Postów: 405 649

    Wysłany: 26 listopada 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje werni za pomoc:)
    Od kilkunastu lat lecze sie na tarczyce, wiec TSH mam kontrolowane na biezaco. Moja pani doktor stwierdzia, ze wszystko jest w porzadku i mozemy dzialac. Morfologie mialam robiona we wrzesniu i wyniki mialam w normie. W takim razie poczekam na wizyte u gina i zobacze, co on mi powie.
    Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam :)

    werni lubi tę wiadomość

    km5scwa1iu8rlkuf.png

    F. <3 III.2019
    M. <3 VII.2017
    K. <3 IV.2006

‹‹ 165 166 167 168 169 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ