X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj monika454
    Ja czekam az leki zaczna działać i przestanie mnie tak bolec :( Ah ledwo minął ból fizyczny po zabiegu to teraz znow cos...

    Miłego dnia dziewczyny, mimo ze pogoda jest paskudna.

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • monika454 Autorytet
    Postów: 564 734

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Są sytuacje, w których nigdy nie będzie odpowiednich słów by powiedzieć coś w odpowiedni sposób. Życzę Tobie Kamila i wszystkim dziewczynom dużo siły. Niestety, nikt nie powiedział, że nasze życie będzie łatwe i usłane płatkami róż.

    Miłego dnia Dziewczyny:)

    74di6iyermvv176r.png

    If you run you might loose, but if you don`t run you are guaranteed to loose.
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie. Hej dziewczyny :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja we wtorek bylam w szpitalu, zeby w koncu upewnic sie ze wszystko u mnie ok. I jaką niemilą niespodzianką było uslyszec, po prawie dwoch miesiacach od zabiegu, ze mialam zasniad czesciowy :/ wiec nici z najblizszych miesiecy ale jak to powiedziala pielęgniarka przynajmniej wiemy dlaczego poronilam.
    Doktor powiedzial ze skontaktuja sie ze mna wkrótce i dostane zapas pojemnikow na probki moczu ktore bede co tydzien odsylac do szpitala i zaczna kontrolowac hormony, szkoda ze to wszystko odbywa sie tak pozno :/ mam nadzieje ze to nie przekresla naszych szans na przyszlosc i ze nic powazniejszego juz sie do mnie nie przyczepi.
    Juz nie mam prawie szans zostac mama przed 30stka :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2015, 21:36

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Kamila bolalo Cie po zabiegu?? Wspolczuje, ja dobrze sie czulam po obudzeniu. Po jednycm dniu wolnym wrocilam do pracy i wszystko bylo w sumie ok. Mam nadzieje ze pokonasz i te przeciwnosci szybko.

    Pozdrawiam Was wszystkie i witam nowe dziewczyny.
    Moja historia w skrocie: ciaza w drugim cyklu staran, poronienie, zabieg, zasniad czesciowy :/ i teraz przerwa przynajmniej do maja.

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
  • monika454 Autorytet
    Postów: 564 734

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serce boli jak się czyta takie historie.
    TAk się nie powinno dziać. Nie dość, że są tak ogromne problemy aby zajść w uragnioną ciąże to potem jeszcze poronienia i inne choroby.
    Nigdy tego nie zrozumiem i się z tym nie pogodzę.

    74di6iyermvv176r.png

    If you run you might loose, but if you don`t run you are guaranteed to loose.
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    Ja dzis mialam pichcenie w kuchni, niespodzianki dla mojego Górnika i udało sie :)

    Edyzia ja do szpitala trafiłam 13.11( w ten dzien zabieg) a wyszlam 18.11.15, w szpitalu dostałam antybiotyk. Po zabiegu mialam bóle podbrzusza i plamienie przez 13 dni od zabiegu. Po jednym dniu spokoju dostałam bólu z lewej strony, okazało sie ze to stan zapalny jajnika plus torbiel ;( Jestem od wtorku na antybiotykach na razie jest ok. Po @ pójdę do kontroli.
    Najważniejsze ze wiedza co było przyczyna i beda działać w tej sprawie.

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w szpitalu bylam rowno miesiac przed Toba i bylam tam z 6 godzin. Krwawilam ledwo co moze 5, 6 dni. Po 28 dniach od zabiegu dostalam @. Juz dwa tyg po zabiegu z ciekawosci zrobilam sobie test ciazowy i byl negatywny wiec wcale sie nie spodziewalam zadnego zasniadu. Masakra jakas, teraz czekam na kontakt ze szpitala az przysla jakies nowiny, od kiedy mam zaczac sie badac i w ogole. Wkurza mnie to wlasnie ze to sie tak wszystko wlecze :/ masakra jakas, u Ciebie Kamila tez widze niefajnie. Zycze Ci wszystkiego dobrego.
    Monika454 ja na szczescie dlugo sie nie staralam z mezem o ciaze, prawie od razu sie udalo wiec jakos to przetrwalismy i sie pozbieralismy,choc doluje mnie ze teraz musze miec dluga przerwe :/ ale starac sie dlugo, dlugo dlugo.. i cos takiego to by mi chyba serce juz pekno na 1000 kawalkow

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam udalo sie za pierwszym razem, to była mega niespodzianka. U mnie jesli bedzie juz wszytsko dobrze zaczne po 3 cyklu od zabiegu znow starania.

    A trzymali mnie w szpitalu nie z powodu krwawień czy bólu, ja im nawet sie nie przyznałam. Ale w tym szpitalu trzymają tyle po łyżeczkowaniu, dla pewności ze wszystko jest dobrze, dostawałam tam tez codziennie dwie dawki antybiotyku. Przed i po zabiegu mialam badanie krwi i USG.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2015, 17:29

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Wrocławianka Przyjaciółka
    Postów: 64 42

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewuszki po dłuższej przerwie...

    Tak jak pisałam ostatnio postanowiłam się wyluzować , nie czytać , nie oglądać i nie stresować się ciążą a raczej jej brakiem, m.in. postanowiłam Was opuścić na kilka tygodni... No i cóż...

    Chyba pomogło :) bo jestem w czwartym tygodniu ciąży!!! <3
    Ogromny ból piersi , podwyższony progesteron, test ciążowy pozytywny, brak miesiączki no i dzisiaj wynik BetaHCG 290 mlU/ml

    To był nasz czwarty cykl starań , teraz trzymajcie kciuki oby do końca było wszystko OK :)

    Dziewczyny ja już jestem najszczęśliwsza na świecie !!!
    Życzę Wam tego samego!!! Zwłaszcza tym które starają się już ponad rok!!!

    Aaneta, Edyzia, Ania-nowa, Dea28, werni lubią tę wiadomość

    ganndqk34yrq3fzc.png
    zem3k6nlvi5nxd57.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje kochana:*

    Wrocławianka lubi tę wiadomość

  • monika454 Autorytet
    Postów: 564 734

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wielkie gratulacje! Spokojnych 40 tygodni :D

    Wrocławianka lubi tę wiadomość

    74di6iyermvv176r.png

    If you run you might loose, but if you don`t run you are guaranteed to loose.
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrocławianka gratulacje:)

    Wrocławianka lubi tę wiadomość

  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrocławianka, ja tu zaglądam i widzę taaakie wieści :-) GRATULUJĘ ! I życzę spokojnej i nudnej ciąży a pozostałym Dziewczynom powodzenia!

    Ania-nowa, werni lubią tę wiadomość

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrocławianka gratulacje :) Super ;)

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny co u Was?:)









  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrocławianka gratulacje!!!

    U mnie bez zmian, praca dom i chęć zmienienia gina...

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u mnie tez nic nowego poza choinka :) juz ubrana ;) i dzisiaj dostalam list z data wizyty do gina. Na luty .. chyba jeszcze nie rozumiem angielskiej sluzby zdrowia.nadal czekam na koperty z jakimis tubkami ktore mam wysylac z probka moczu do szpitala aby badali mi hcg po tym zasniadzie. Nie wiem kiedy mam sie ich spodziewac, jak nie dostane do polowy przyszlego tyg to bede dzwonic. I tyle a wy? Czas staran czy oczekiwan na @?

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
  • monika454 Autorytet
    Postów: 564 734

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    dzisiaj byłam na becie... niedawno odebrałam wyniki i jest 251 mIU/mL...
    jeszcze to do mnie nie dociera...
    cieszę się i boję się jednocześnie.

    74di6iyermvv176r.png

    If you run you might loose, but if you don`t run you are guaranteed to loose.
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika gratulacje!!!

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ