X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila ;) wrote:
    pirelka Uważaj na siebie! Jak zakupy udane?

    To takie zwykłe zakupy spożywcze, nic specjalnego ;) spotkanie z koleżanką, wypiłam czekoladę na gorąco, ona kawkę.

    Kamila mam nadzieję, że to żadna torbiel, ja w sumie nigdy nie miałam..

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze to być dziwne dla kogos ale ja lubię spożywcze zakupy robić :) :D

    Ostatnio kupiłam wejcie na degustacje kaw z 4 ston świata z deserem, bo moj M bawi sie w baristę :D Uwielbia rozne nowe kawy.... Będzie mial prezencik i mam nadzieje ze jak pojedziemy to juz bede w ciazy i nie bede musiała tylu kaw próbować :D Bo ja to kawa tylko biała :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2016, 20:10

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kawę też tylko biała, tzn rozpuszczalna z cukrem i mlekiem :) zawsze piłam do śniadania. Teraz nie piję, ale na próbę kupiłam Mama Coffee i nie jest taka zła.

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama coffee to jest inka :) ale kosztuje duzo więcej :) polecam Kujawianke tania z dobrym składem :)

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila bedzie dobrze, to napewno owulka. Co do zakupow to lubie robic jak mam dobry nastroj.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila, owocnych starań :D

    Kamila ;) lubi tę wiadomość

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila ;) wrote:
    Mama coffee to jest inka :) ale kosztuje duzo więcej :) polecam Kujawianke tania z dobrym składem :)
    Na razie chyba dam sobie spokój z kawami bo szału nie robią :) a kupiłam na spróbowanie, czy w ogóle mi podpasuje.

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak na złość moj ma w tym tygodniu takie zmiany ze sie mijamy :-(

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila, mnie zawsze boli lewy jajnik na owulkę :), i to tylko lewy, nigdy prawy. ;|. Ja też lubię zakupy spożywcze, ale muszę mieć dzień :) i najlepiej budżet nieograniczony :D. A kawę uwielbiam! Mój ulubiony moment dnia to poranna kawka i internecik <3

    werni trzymam kciuki za nowy cykl!

    Kamila ;), werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sosenka wrote:
    Kamila, mnie zawsze boli lewy jajnik na owulkę :), i to tylko lewy, nigdy prawy. ;|. Ja też lubię zakupy spożywcze, ale muszę mieć dzień :) i najlepiej budżet nieograniczony :D. A kawę uwielbiam! Mój ulubiony moment dnia to poranna kawka i internecik <3

    werni trzymam kciuki za nowy cykl!
    Ja miałam taki sam poranny rytuał poranny, nie ważne czy szłam do pracy na rano, czy nie ;) teraz kawka poszła w odstawkę :D

    sosenka lubi tę wiadomość

  • astre Znajoma
    Postów: 27 14

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewuszki!
    U mnie bez zmian.
    Większość stycznia przechorowałam i brałam takie ciężkie leki + zastrzyki, że starania odstawiliśmy na bok.
    Tak więc właśnie spodziewam się @ i w lutym powalczymy ponownie :)
    Buźki dla Was!

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piłyście kawe 5 przemian? Jeśli nie to palcem, mozna na koniec dodać trochę kakao :)

    Dzis przyszła do mnie dziewczynka 5 letnia, córka znajomych, prosiła ich bardzo długo i uległa. Upiekłyśmy babeczki :) Ah...chciałabym miec taka córeczkę :)

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Angela B-D Autorytet
    Postów: 350 299

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaglądam i kibicuję ;)

    werni, Kamila ;) lubią tę wiadomość

    Bartuś <3 (15.12. poród CC 3750g 56cm)
    201612151778.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki sosenka :)

    Angela jak tam u Ciebie ?

    Astre powodzenia :)

    Kamila ;) lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila nawet przez chwile nie da sie czegos zdziałać? Szkoda zebyscie mieli stracic miesiac, ale czasem tak jest.

    Dziewczyny co do kaw to nigdy nie przepadalam wiec zdania nie mam. Czasem wypije gdzies jakies cappuccino ale dla mnie nie ma to jak kakao wlasnie gorace mmm.... a na kolacje z bulka z bialym serem ech.. ;)

    Astre luty bedzue wasz ;)

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis 19dc zatestowałam ;(, wiedziałam jaki będzie wynik ale musiałam sprawdzić bo dzis przyjaciółka wpada na winko :D

    Wczoraj poszłam zajac sie dwójka dzieci wieczorem, bo znajomi poszli do kina. Wspólna kolacja, kąpiel dzieciaków, czytanie na dobranoc...zasypiając mała 5 lat, przytuliła sie do mnie tak ze słyszałam bicie jej serduszka mówiąc Kocham Cie ciociu, spijmy razem :) Walczyłam by łzy mi nie poleciały. Później podobna sytuacja z starszym jej bratem....Ah cudowne uczucie, a jednocześnie smutne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2016, 10:14

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny chciałam się do Was przyłączyć :-) jak to się mówi w grupie siła :-D




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2016, 12:09

    LillaMy, Edyzia lubią tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila ale czego TY oczekiwałaś na teście ? ;)

    A winko możesz pić nawet do testu ciążowego ;) ponieważ dzieciątko później zbiera z Ciebie to co dobre dla Niego :D

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mój 11 cs o małe szczęście,staramy się od stycznia 2015r.w tym prawie 4 miesiące mieliśmy przerwy na badania,bo czekałam za wynikami...Dzisiaj mam 10 dc niedługo owu :-D O pierwszą ciążę staraliśmy się równy rok,cykli będzie więcej niż 12 nie wiem ile bo już pozniej przestałam liczyć,straciłam nadzieję,że nam się uda.Aż pięknego 23 grudnia 2011r.zrobiłam test po tym jak @ spozniała mi się 4 dni i ujrzałam II piękne kreseczki.Cudowne uczucie.Pozniej okazało się,że są dwa serduszka,byliśmy najszczęśliwsi na świecie,że będziemy mieć dwie córeczki.Niestety w 35 tc serduszko jednej córci przestało bić :-( poszłam do szpitala czekając na cc ze zdrową ciążą i dziećmi,a wyszłam z jedną córeczką przez zaniedbania lekarzy :-(

    To pierwsze forum na którym się udzielam,przeczytałam wszystkie Wasze wpisy :-D myślę,że w 2016 Wszystkie ujrzymy na teście II piękne kreski!!!



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2016, 12:10

    Edyzia lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexia, strasznie Mi przykro że z powodu konowałów musiałaś taką tragedię przejść .
    Na szczeście Liwia jest z Wami i daje Wam dużo radości miłości i szczęścia :)
    Wiem, że nie raz zadałaś sobie pytanie czy dziewczynki były by identyczne bądź co by ich różniło ;)

    Mam nadzieję że ten cykl będzie owocny i znowu ujrzysz piękne dwie kreseczki <3

    ps: Córeczkę masz Śliczną ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2016, 12:05

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
‹‹ 185 186 187 188 189 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ