X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 20 lutego 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett tez mierze w ustach. Robi się to pod językiem z lewej strony. Dasz rade wciągnie się :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • _Anetttt_ Koleżanka
    Postów: 45 14

    Wysłany: 20 lutego 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak właśnie robię, ale czytałam, że dużo bardziej miarodajne wyniki osiąga się mierząc w pochwie. Od kilku dni dodatkowo mierzę nowym termometrem też tam i faktycznie temperatura jest po pierwsze wyższa, a po drugie mam wrażenie, że nie ma takich skoków.
    Pewnie w nowym cyklu też będę robić jeszcze 2 pomiary i porównam, co z tego wychodzi.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 20 lutego 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak najlepiej to w pochwie mierzyć. Ja tam wole w ustach :)

    sosenka lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 20 lutego 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, dzis wróciłam wyjazd zaliczam do udanych ale nigdy wcześniej nie miałam takich akcji! :D Masakra! Ale mimo wszystko...
    Oczy nacieszone widokiem tatr, łakomstwo zaspokojone osypkami, i dupcia wymoczona w termach :D Dzis mam 13dc cyklu, a wiec zaczynamy!

    55monika5 Witaj Ślązaczko :) skąd jesteś dokładnie?

    sosenka 3maj się, życzę Wam jak najlepiej :)

    Ania-nowa Magnez jak najbardziej, polecam cytrynian, mleczan lub chelat magnezu :)

    Alexiaa 3mam kciuki za następny owocny cykl :)

    werni powodzenia w nowym cyklu! :)

    LillaMy zaglądaj do nas czasem :) jak sie czujesz?

    Jeśli kogoś pominęłam przepraszam. Miłego wieczorku kochane :)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2016, 19:40

    werni, sosenka lubią tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • _Anetttt_ Koleżanka
    Postów: 45 14

    Wysłany: 21 lutego 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Kamila :) dobrze, że wypoczęłaś i nabrałaś sił. Powodzenia w staraniach :)
    Dziewczyny, jakie witaminy/minerały, suplementy warto brać? Oprócz kwasu foliowego nie łykam nic więcej, ale wydaje mi się, że warto byłoby jednak się trochę wzmocnić, coś jest szczególnie polecane przy staraniach? Dla kobiety i dla mężczyzny?

    Ale się tu cisza zrobiła. :)

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 21 lutego 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Anetttt_ ja aktualnie biore kwas, magnez, wit D, pije mace ale podczas urlopu nie piłam :( , i jem nasiona chia :)

    dokładnie, skąd ta cisza?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2016, 22:05

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 22 lutego 2016, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weekend dziewczyny :)

    Ja kupiłam ostatnio sobie Wit d z magnezem I wapniem ale jeszcze chce dokupić kwas z żelazem.

    Mojemu tez daje witaminy gdzie w nich są Wit c selen Wit e kwas cynk. W pl kupie mu salfazin i mace. Dziewczyny dawajcie Wit c swoim.

    Kamila ;) lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • _Anetttt_ Koleżanka
    Postów: 45 14

    Wysłany: 22 lutego 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to ja dziś chyba napadnę na aptekę i trochę nam kupię wspomagaczy :) mieliśmy w ostatnich miesiącach dużo na głowie i dość intensywny był to czas, więc osłabieni trochę pewnie jesteśmy...

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 22 lutego 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :-* no i po weekendzie,u nas paskudna pogoda ;-/
    Sosenka ,Anetttt macie racje ,mam już jedno szczęście,ale uwierzcie,że wcale nie jest łatwiej w staraniach,bo myślę i dołuję się nawet bardziej niż za pierwszym razem... i nie potrafię odpuścić i nie myśleć,że chce maluszka ,a wtedy potrafiłam,muszę chyba się czymś intensywnie zająć-zaczniemy z moim sport uprawiać ,myślałam o karnecie na siłownię :-D i bieganie wieczorami ;-)

    Werni powodzenia w nowym cyklu :-)

    Kamila widzę,że akumulatory naładowane i jesteście zrelaksowani,to teraz musi się udać po takim odpoczynku nie ma innej opcji :-)

    Aaneta może po tych badaniach coś ruszy :-*

    Dziewczyny w sobote to miałam takiego doła koleżanka,która zaczeła się w grudniu starać o drugie dzwoni do mnie,że udało im się za 2 razem,a w pierwsza ciaze zaszła za 1 razem mimo,że miała długie i niereguralne cykle...w sumie to wszystkie moje znajome za 1 zaszły.

    LillaMy a wit D-devikapu ile bierzesz kropelek? bo ja mam lekki niedobór i tak sie zastanawiam ile brać ?



    werni lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 22 lutego 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a z Witamin to biore teraz Actifolin , wit.D (w kropelkach),inofolic i wit E.a mój mężuś bierze wit C i wit D.Zamierzam teraz tą macę zacząć pić ,może coś jeszcze polecacie?
    W sumie w pierwszą ciążę zaszłam akurat w cyklu w którym nic nie brałam bo juz mialam dość tych wszystkich witamin,czasami tak sobie mysle ,że jak ma sie udac to sie uda i bez tego.wiadomo,ze niedobore trzeba uzupelnić ;-)
    A Wy co myslicie o wspomagaczach ? inofolic juz rok pije i nic nie dał jak dotąd;-/

    sosenka lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 22 lutego 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa tez biore actifolin 2 mg to moje drugie opakowanie. Kupiłam tez Spiruline ostatnio duzo o niej czytałam i kupiłam w dwóch postaciach najpierw w proszku ale jest okropna w smaku, za to dobra jako maseczka Algowa na twarz :) wiec zaczynam z M łykać w tabletkach.
    Spirulina zawiera beta-karoten – źródło witaminy A, zawiera witaminę B1, B2 i B12, zawiera kwas gamma-linolenowy (GLA), żelazo i białko.
    Ma dobre korzyści przy regularnym stosowaniu takze zaczynam łykac :)

    Co do wspomagaczy nie próbowałam, choć czytałam dużo jakie witaminy maja dobry wpływ na jakość spermy i szukam ich w naturalnych produktach :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 16:58

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • _Anetttt_ Koleżanka
    Postów: 45 14

    Wysłany: 22 lutego 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexia, siłownia i aktywność fizyczna na pewno będą dobrym rozwiązaniem, oderwą myśli od starań i zrobisz coś fajnego dla siebie. Tylko się nie przetrenuj ;)
    Ja dziś kupiłam zestaw witamin, do tego witaminka D i dla męża jeszcze C. I zaczynam brać magnez, bo z tym ostatnio byłam na bakier.
    A moja @ przyjść nie chce ale w sumie dobrze, bo martwiłam się ostatnio, czy nie mam za krótkiej fazy lutealnej. Ale wyjdzie 13dniowa, to chyba ok.

    Lecę sprzątać i trochę popracować niestety, miłego wieczorku!:)

  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 22 lutego 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny ,

    Kamila u Mnie średnio :/ mega zmęczona , mdłości na każdym kroku senna .. a tu nie ma kiedy i jak położyć się ;)

    Opowiadaj o tych atrakcjach :D

    Alexia myślę że około 5-10 kropel wystarczy ;)

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 22 lutego 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dziewczynki się witam w trójpaku :)

    ja i moje bliźniaki!!!! <3 <3

    Ania-nowa, Kamila ;), LillaMy, werni, sosenka lubią tę wiadomość

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 22 lutego 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea jak się czujesz?:)

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 22 lutego 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja zażywam od tego cyku wit. prenatalne i kwas omega. Kupiłam też testy owulacyjne,dzisiaj robiłam po raz pierwszy,póki co negatyw..

  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania-nowa póki co bardzo dobrze :) odrzuciło mnie od słodkiego i co chwile latam siku, boli mnie też głowa ale mam problemy z ciśnieniem. Brałam Axtil ale jak poszłam na 1 wizyte kazał gin odstawić i obserwować jutro mam wizyte zobaczymy jak zmierzy ciśnienie i będzie duże to pewnie da coś dla kobiet w ciąży.

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno będzie dobrze,fajnie że się odzywasz,mi to dużo daje jak widzę,że którejś z nas się udaje,nieraz po długich staraniach.. Chociaż nieraz mam ponure myśli.

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LillaMy wrote:
    Cześć Dziewczyny ,

    Kamila u Mnie średnio :/ mega zmęczona , mdłości na każdym kroku senna .. a tu nie ma kiedy i jak położyć się ;)

    Opowiadaj o tych atrakcjach :D

    Najpierw po przyjedzie na nocleg pokoj byl jeszcze zajęty, wiec pojechaliśmy na obiad. Wracamy pokoj okazał sie ok dla mnie i meza ale do kolegi jakaś porażka! kobieta zaprowadziła nas na sama gore i pokazała jakas mala graciarnie a tam stara sofa i łózko w dziecięce plus jakies graty i mówi: ze moze tylko to zaproponować bo jeden facet został jej dłużej...Ah zagotowało sie we mnie...Mogła zadzwonić dzien wcześniej do mnie lub odrazu powiedzieć. Ale szybko załatwiłam cos nowego. Pierwszy raz mialam taka sytuacje.
    Później zatrzasnęłam sie w przebieralni na termach :D
    Raz o 24 ustawiłam do pionu 4 strasze małżeństwa bo spać nie dali :D
    Oraz mieliśmy akcje blisko w tatrach bo turystka zginęła.

    Ale mimo wszystko odpoczęłam :)


    Ostatnio chciałam kupic D-devikap i ponoć jest na recepte??

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila to miałaś atrakcje:)

‹‹ 199 200 201 202 203 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ