X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 26 lutego 2016, 02:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dlaczego sceptycznie Kamila ? Przecież <3 były wiec nie mozesz tak myślec :-)

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 26 lutego 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale cicho sie zrobiło ,wszystkie odpoczywają od forum :-D

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 26 lutego 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa wrote:
    No Kamila to miałaś przeżycia :-D ale przynajmniej Twoje myśli skupiły się na innych rzeczach ;-)
    Ja myślę,że Twoje życzenie już wkrótce się spełni :-*

    Anetttt powodzenia w nowym cyklu-kiedyś musi się udać :-) wiosna idzie więc będzie łatwiej ;-)


    LillaMy to zwiększę dawkę wit D bo brałam teraz ok 3-4 krople może sobie zapodam 10 :-) gin mówił żeby już nie sprawdzała więcej poziomu wit D ,bo juz dwa razy robiłam,tylko suplementowała,u mnie takie badanie 120 zł.

    Ania-nowa a który dziś masz dzień cyklu? mi testy owu zawsze tak od 12 dc zaczeły wychodzić,a cykle mam tak 28 dni.


    Dea28 kochana bardzo Ci gratuluję tych dwóch cudeniek :-* ale szczęście Wam się trafiło:-) jak się czujesz? bo ja miałam tak od 9 tyg okropne mdłości i tak to nic więcej .Ile cykli sie staraliście,chyba pisałaś ale juz nie pamiętam ;-P U nas był złoty strzał w 12 cyklu hihi bez żadnych wspomagaczy tak wyszło.A teraz brałam clo i dupka i ani jednego ani dwóch ani trzech kropeczek;-)

    Jejku odrazu wspomnienia wracają i tak już bedzie do końca,że przez kogoś zaniedbanie moja córcia jest sama teraz bez swojej siostry :-( :-(
    nie dziękuje :* a czuje sie dobrze, wczoraj miałam jednorazowe plamienie ale pojechałam do gina i powiedział, żebym sie nie martwiła bo to w terminie kolejnej @. poza tym jem wszystko, nie mam objawów tych negatywnych także ok. w sumie odkąd jesteśmy razem to sie nie zabezpieczaliśmy, raz sie intensywniej staraliśmy raz mniej ale od początku wiedzieliśmy że będziemy mieć problemy. teraz to był mój 6 cykl z CLO no i oboje jesteśmy przerażeni :D

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 26 lutego 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila życzę Ci aby Twoje sceptyczne nastawienie skończyło się 2 kreskami:)

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 26 lutego 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochane ja Wam tez tego życzę. Moje jutrzejsze życzenie urodzinowe wiadomo jakie :D

    Macie jakieś przepisy na ciekawa sałatkę? Jedna zrobię tradycyjna jarzynowa, taka słonecznik z czipsami i myślę nas 3 :)

    Dea28 super ze dobrze sie czujesz :)

    Dea28 lubi tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 26 lutego 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spełnienia marzeń,zwłaszcza tego najważniejszego dla nas:* Ja za kilka dni też mam urodziny..

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 26 lutego 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania-nowa Dziękuję....Niech sie spełni :*
    Którego masz?

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 26 lutego 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 to jesteśmy ten sam znak zodiaku?:)

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 26 lutego 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem Ryba Ty chyba tez? :)

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 26 lutego 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak:)

    Kamila ;) lubi tę wiadomość

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 28 lutego 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jak mija weekend ,jak samopoczucie ?:-) powiem Wam,ze ten cykl jak sie nie staramy to jestem taka spokojna i nie stresuje sie,kiedy owu ,który jest dc,czy sie uda itd... Czuje jakby kamień spadł mi z serca,ale od marca znów sie zacznie nerwówka :-/

    Kamilka jak po urodzinach ? Udało sie Wszystko?
    Dziewczyny urodzinowe,najlepsze zyczenia dla Was :-*

    Dea28 rośnijcie zdrowo i wpadaj tu do nas zdawać relacje jak maluszki :-) ja tez miałam nanocząstki dwa razy plamienie w terminie@ i mój gin tez powiedział,ze tam nieraz jest.Ja cała ciąże czułam sie idealnie .tylko lekkie mdłości przez 3tyg.od 2 miesiąca ;-)a tak to nawet czasami zastanawiałam sie czy jestem w ciąży bo zero objawów.buziaki dla Was :-)

    Dea28 lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 28 lutego 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa dziękuję za życzenia:*
    U mnie dalsze czekanie na owu,liczę na pozytyw dzisiaj.

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 28 lutego 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa tak wszystko sie udalo ale narobiłam sie w kuchni. Miło ze pytasz :)
    Dzis idziemy do znajomych bo urodzila im sie córeczka później do małej chrzestniacy męża, wcale nie mam ochoty tam pójśc...jakoś wytrzymam....
    Najgorsze pytania...a kiedy Wy, aj...

    Miłej niedzieli :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2016, 19:22

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • _Anetttt_ Koleżanka
    Postów: 45 14

    Wysłany: 28 lutego 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    wszystkiego najlepszego dla wszystkich, które już świętowały urodziny i będą zaraz świętować :) spełnienia wszystkich marzeń, szczególnie tych szczególnych... :))
    Mi dziś ovu wyznaczył początek dni płodnych i zielone światło, a to wszystko chyba tylko dlatego, że zaznaczyłam śluz wodnisty (inny mi jakoś nie pasuje), a to dopiero 6dc, więc chyba niemożliwe :) Od jutra wracam do mierzenia temperatury, miałam ostatnio przerwę, bo parę dni imprezowych wpadło, a po % i tak temp. rośnie, poza tym nie chciało mi się tak rano budzić w weekend i mierzyć. Ale teraz już będzie grzecznie:)
    Dobrej nocy!

    Kamila ;) lubi tę wiadomość

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 28 lutego 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za życzenia Anettt:*

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 29 lutego 2016, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez życzę wszystkim co najlepsze :)

    Kamila ;) lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 29 lutego 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila wiem te pytania sa najgorsze :-/ u nas kiedy następne ... A człowieka coś strzela bo przecież od roku juz sie stara a nie idzie :-/ i jak daliście radę ? A w ogóle kiedy testujesz ?

    A u mnie dziś 13 dc i wszystko wskazuje na owu jutro śluzik idealny dawno takiego nie było,szkoda,ze ten miesiąc odpuszczamy,ale może to leczenie coś da.

    Ania-nowa o której robisz test owu?

    Anetttt a jak długie masz zawsze cykle?

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 29 lutego 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis testowałam i tak jak sadziłam jedna wielka krecha!

    w nast cyklu zacznę robic testy owu, wiem ze juz byl temat. Ale jakie w necie zamawiałyście?

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 29 lutego 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://allegro.pl/testy-test-50x-owulacyjny-owulacyjne-5x-ciazowy-i5748844957.html?bi_s=ads&bi_m=p2,1&bi_c=74063 ja zawsze te miałam i sa super ,wychodzą. Ciążowe tez masz w pakiecie. Kochana głowa do góry,wiem jaka jestes wkurzona,ale kiedyś sie uda :-) nowy cykl-nowa szansa.

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • _Anetttt_ Koleżanka
    Postów: 45 14

    Wysłany: 29 lutego 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexia, 29 dni. Owu będzie dopiero za jakieś 8 dni ;)
    Kamila, ja testy kupuję te same co Alexia:)

‹‹ 201 202 203 204 205 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ