X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • _Anetttt_ Koleżanka
    Postów: 45 14

    Wysłany: 29 lutego 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie bardzo polecam robienie testów. Ja zawsze byłam przekonana, że mam owulację 14dc, wtedy, kiedy bolą mnie jajniki, a testy i pomiary temperatury w tamtym m-cu pokazały, że jednak 16dc.. Ból jajników dopiero ją zwiastuje. ;) Zobaczymy czy w tym cyklu się to potwierdzi.

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 29 lutego 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cena super tych testów jak przyjdzie @ za około 6 dni to zamówię i będę robić. Dzięki wielkie :)

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 29 lutego 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Werni:*
    Alexiaa testuje ok.18, dzisiaj nareszcie pozytyw bez żadnych wątpliwości:)
    A testy mam z rossmana,ale zamówiłam już te, o których pisałyście.

    werni, Kamila ;) lubią tę wiadomość

  • _Anetttt_ Koleżanka
    Postów: 45 14

    Wysłany: 29 lutego 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej, przeczytałam "pozytyw", Ania-nowa i aż mi serce mocniej zabiło :D ale już skojarzyłam o co chodzi hehe :) Ja cykl wcześniej używałam jakichś aptecznych, dużo droższych bo ponad 20 zł za 5 szt., a pozytywny test wychodził mi kilka dni z rzędu... A w tych z allegro jakieś lepsze miałam wyniki. ;)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 1 marca 2016, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze tu poszukać testów ovu. Zblizam się do owulki to ciekawe co mi wykaże. Tylko musze poczytać instrukcje bo jeszcze nigdy nie robiłam ich.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 1 marca 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania-nowa to działajcie :-) może coś wykielkuje za pare dni z tych testów pozytywnych :-D

    _Anetttt_, Ania-nowa, Kamila ;) lubią tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 1 marca 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni tak jak ciążowy tylko nie rano najlepiej w porze obiadowej,ja pierwszy miesiąc robiłam 2 razy dziennie ok 12-stek i popołudniu lub wieczorem i fajnie wychodziło,teraz juz robię raz dziennie :-)

    Kamila to jeszcze masz szanse na dzidzie jak pare dni do @Ci zostało

    Anetttt to mamy owu w tym samym dniu :-) bo mi tez 13,14dc wychodzi :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2016, 10:58

    werni, _Anetttt_ lubią tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • _Anetttt_ Koleżanka
    Postów: 45 14

    Wysłany: 1 marca 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robię raz dziennie dopóki nie pojawi się blada kreska, a potem dwa razy, żeby z większym prawdopodobieństwem wyliczyć moment owulacji :) raz zdarzyło mi się zrobić chyba trzy w ciągu dnia. Hehe prawie jak obsesja ;)
    Alexia, to już niedługo i będziemy działać ;)

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 1 marca 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drugi dzień pozytyw,działamy dalej:)

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 1 marca 2016, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania działajcie i oby efekty były :-D

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 1 marca 2016, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetttt ja mam dzisiaj 14dc chodziło mi o to,ze mamy takiej samej długości cykle i owulki w tym samym dniu :-P

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 2 marca 2016, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za owulki :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 2 marca 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :-) znowu meczy mnie myśl,ze w marcu sie nie uda :-/ muszę skupić myśli na czymś innym ...

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 2 marca 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie w słoneczny śnieżny dzień :)

    Ania działajcie efektownie! :)

    Alexiaa mnie takie myśli dopadły już w lutym, u mnie do @ zostały 4dni.
    W tym cyklu juz działacie czy w następnym?

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 2 marca 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie wyczytałam na jednym wątku,że jak kilka testów owu wychodzi pozytywnych, to pod uwagę bierz się tylko ten pierwszy,to prawda? W ogóle dzisiaj muszę zrobić kilka godzin wcześniej test i nie wiem czy przez to wynik będzie miarodajny:/

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 2 marca 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj sprzątam robie kilka pran bo jutro za bardzo nie będę miała czasu. W piątek przyjeżdżają teściowa ze szwagierka.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • _Anetttt_ Koleżanka
    Postów: 45 14

    Wysłany: 2 marca 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexia: aaa wybacz, nie zrozumiałam :-P
    Ania, powodzenia i ode mnie :) test owu bierze się pod uwagę pierwszy. Czyli 24-36 godzin po pozytywnym wyniku będzie owu. Myślę, że jak teraz zrobisz wcześniej to nic się nie stanie. Grunt, żeby wiedzieć, kiedy był pierwszy pozytyw.

  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 2 marca 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Moja nieobecnosc jest spowodowana wolnym od pracy. Aktywnosc sie zwiekszy pewnie w poniedzialek :)

    Alexia, pamietaj, zeby za duzo nie trenowac bo orgnanizm uzna ze to zly czas na dziecko.Nie martw sie o swojego Aniolka. Jesli lubisz czytac, polecam Ci ksiazke (niegrubą) Niebo istnieje... Naprawdę! - Todd Burpo, Lynn Vincent. Jest to ksiazka na faktach. Jesli wierzysz w Boga, mysle, ze pozwoli Ci troche ulzyc i zrozumiec, ze Twoja druga corka jest najszczesliwsza teraz. Trzymaj sie i sie nie poddawaj.

    dea28 - jeeeeeeeeeeeeeej! Gratulacje. <3, Uwielbiam jak co miesiąc, któraś się dzieli dobrymi nowinami.

    Kamila - gratualcje udanego wyjazdu, przynajmniej nudow nie bylo . Spoznione STO LAT. Spelnienia TEGO marzenia - wiadomo <3.

    werni, jak u ciebie nastroje?

    Anettttt powodzenia w nowym cyklu

    Ania-nowa. trzymam kciuki za owulacje.


    A jesli chodzi u mnie. Juz po laparoskopi, wyciety potworniak. Ciesze, sie ze poprosilam przy okazji o sprawdzenie droznosci jajowodow. Niestety znalezli poczatkowe ogniska endometiozy. Troche sie podlamalam. Bo jak by tego bylo malo. Przynajmniej kawalek jajnika zostal uratowany. Wyniki hist-log za ok tydz. Szwy juz sciagniete, czuje sie dobrze. Wyniki tarczycy niestety dalej mam zle, wiec szukam dobrego endokrynologa we Wrocku (macie co polecic?). Ale moja gin juz mi przespisala jakies tabletki zeby nie czekac na wizyte u endo. Jest kochana. Najepszym wyjsciem zeby wyleczyc sie z endometriozy jest zajscie w ciaze ... Ha! łatwo powiedziec. Mam juz nowy cykl, ale w tym cyklu podobno lipa, ze nastepny moze byc kluczowy. Oby. latwo powiedziec.
    A w pt badamy meza.

    Dea28 lubi tę wiadomość

  • _Anetttt_ Koleżanka
    Postów: 45 14

    Wysłany: 2 marca 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sosenka, trzymam kciuki, żeby pomimo średnich wyników udało się już niedługo zobaczyć 2 kreseczki :) wiara czyni cuda. Dobrze, że już po zabiegu.

    sosenka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynu, w pn bylismy na wizycie. Wyniki ogolnie dobre. Mam niedobor wit d wiec lykam po 4 tabletki. Moj maz wyniki dobre, ma lekko zanizone parametry koncentracji nasienia, ale lekarz stwierdzil ze ma duza ilosc nasienia wiec jest dobrze... rozmawialismy z doktorem o inseminacji i plan jest taki, ze podchodzimy w kolejnym cyklu. Teraz mamy do zrobienia kolejne badania, potem od 2-9 dnia cyklu zastrzyki, wizyta i wtedy sprawdzi czy pecherzyki wzrosly. Jesli tak i bedzie ok to powie kiedy podchodzimu do inseminacji... szczerze... to bardzo sie lekam tego wszystkiego, ale juz nie moge sie doczekac! :) Dea gratuluje:) trzymam kciuki za kazda z Was:)

    Dea28 lubi tę wiadomość

‹‹ 202 203 204 205 206 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ