X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • _Anetttt_ Koleżanka
    Postów: 45 14

    Wysłany: 6 marca 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ognisko, super! Wiosna w końcu idzie, sezon grillowo/ogniskowy już niedługo się rozpocznie ;) uwielbiam to.
    Przykra sytuacja z teściami, ale najlepsze co można zrobić, to właśnie odsunąć się i unikać... Ludzi nie zmienisz, a szkoda zdrowia.

    Szkoda, że jutro już poniedziałek, wolałabym, żeby był piątek :D

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 7 marca 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez witam po weekendzie :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila ;) wrote:
    Magda87 Fajnie ze juz jestes z nami :)
    :*

    Kamila ;) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Anetttt_ wrote:
    Magda - skoro są leki, to na pewno niebawem się uda :) również trzymam kciuki za Ciebie!
    Dziękuję :) Bardzo bym chciała żeby było szybciej niż później... ale to już nie zależy od moich chęci, tylko od organizmu :(

  • _Anetttt_ Koleżanka
    Postów: 45 14

    Wysłany: 7 marca 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie wszystko się pomieszało w tym cyklu, temperatura, śluz i testy owu w ogóle ze sobą nie współgrają. Nie wiem, czy owulacja już była, czy będzie, czy nie będzie wcale. Hmmm... :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak Wam minął poniedziałkowy dzień pracy? Weekend jak zawsze szybko zleciał :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ines_Ban wrote:
    Jak Wam minął poniedziałkowy dzień pracy? Weekend jak zawsze szybko zleciał :(
    ja pracuję w handlu, więc weekend miałam w pracy, a teraz mam 4 dni wolnego - akurat na owulację :P

    sosenka lubi tę wiadomość

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 7 marca 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda87 to dzialajcie :-) <3

    Moj poniedziałek całkiem dobrze, a wieczorkiem byla pizza i lampka winka :-)
    Ciekawe jak nasi mężczyźni jutro sie wykwrza :-) :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2016, 20:58

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila ;) wrote:
    Magda87 to dzialajcie :-) <3
    liczę, że owulka mnie nie zawiedzie, bo M. ma teraz odpowiednie zmiany :)

    Też jestem ciekawa, co wymyślą jutro nasi mężczyźni :)

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 7 marca 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jeszcze pare dni i kolejny weekend :-D

    Ja jeszcze nie pracuje jestem w domu z córcia,obecnie po wychowawczym poszłam na l4 ,fajnie byłoby jakby sie udało na l4,bo jak mi sie skończy to niestety nie mogę wrócić do pracy,bo nie mam co z córcia zrobić ,od września dopiero do przedszkola.O ile miejsca beda,bo 6latki zostają teraz. :-/

    A ja dziś wzięła sobie pare ciuszków do domu do przymierzenia od znajomego ze sklepu i mój powiedział,ze mam sobie cos wybrać z okazji dnia kobiet :-P

    Anetttt pocieszę Cię,ze moja dobra kumpela,która zaczynała sie ze mną starac(nawiasem mowiac ponad rok temu,to właśnie w cyklu w którym jej sie nic ze sobą nie zgadzało zaszła :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2016, 22:09

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • _Anetttt_ Koleżanka
    Postów: 45 14

    Wysłany: 8 marca 2016, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) życzę nam wszystkim wszystkiego co najpiękniejsze z okazji naszego święta :-D i szybkiego ujrzenia 2 kreseczek <3

    Alexia, miła historia hehe:) życie czasem płata pozytywne figle.
    U mnie dziś skok temperatury, czyli ja już po owu. A miała być dziś albo jutro, akurat w okolicy Dnia Kobiet :P dobrze, że działaliśmy dość prężnie z mężem i wcześniej. ;)

    Magda, powodzenia!!!:)

    Dziś już wtorek kochane, jeszcze tylko 4 dni pracy i weekendzik. Damy radę! ;)
    Miłego dnia!

    Dea28 lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 8 marca 2016, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dopiero teraz powoli idzie tempka. Przesunęło mi się wszystko :(

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Mi dopiero teraz powoli idzie tempka. Przesunęło mi się wszystko :(
    ja zauważyłam że co cykl przybywa mi 1-2 dni :/

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 8 marca 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja akurat owu mam zawsze 13,14 dc regularnie,ale za to prawie co cykl mecze sie z jakimś zapaleniem :-/ wrr.., właśnie skończyłam antybiotyk 2 tyg brałam a tu znów piecze :-/ macie jakieś sposoby na stany zapalne tam na dole oprócz probiotyków ? Badania wszystkie na bakterie i Hpv dobre.

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 8 marca 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A probowalas iladian direct plus ?

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • _Anetttt_ Koleżanka
    Postów: 45 14

    Wysłany: 8 marca 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexia, a to nie grzybek? One lubią tak nawracać, sperma ma w dodatku taki odczyn, że stwarza dobre warunki dla namnazania drobnoustrojów... My kobitki to mamy los, ech... ;)

  • _Anetttt_ Koleżanka
    Postów: 45 14

    Wysłany: 8 marca 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A swoją drogą orientujecie się, jakie maści/globulki można stosować podczas starań?

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 9 marca 2016, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni właśnie tego nie,Provag próbowałam do mycia i jeszcze gorzej było.Narazie przerzuciłam sie na sama wodę za namowa koleżanki i mojego ,jak nie pomoże to spróbuje ten iladian :-)
    Właśnie to leczenie co teraz mieliśmy to na grzybki było,przestałam jeść słodycze ,zobaczymy ,może pomoże.
    A globulki bezpieczne podczas starań to gynoflor-na odbudowę flory bakteryjnej i 1 globulka gynoxin - polecam bo pomaga ,jak pojadę w czwartek to poproszę o receptę na nią :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2016, 07:46

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 9 marca 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie po 3 dniach opóźnienia przyszła @ tak jak czułam ze i ten cykl zakończy sie nadzieja na kolejny...

    Alexiaa a moze nasiadówki pomogą?

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 9 marca 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie nie próbowałam nigdy doradź z czego najlepiej kochana ;-)
    Kamila Głowa do góry i pierś do przodu marzec będzie nasz !!! :-* musi sie udać kiedyś,może będzie jajeczko niespodzianka za miesiąc hihi dziewczyny dalej niech któraś przelanie zła passe :-D

    Kamila ;) lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

‹‹ 204 205 206 207 208 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ