X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 9 marca 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa mam taka nadzieje!

    W necie czytałam o nasiadówkach :)

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie owu niestety wypada na zmianę nocną, zostaje tylko prężnie działać rano po pracy lub pod wieczór. Zakupiliśmy nawet lubrykant Pre-seed, może coś tam da.

    Alexiaa lubi tę wiadomość

  • _Anetttt_ Koleżanka
    Postów: 45 14

    Wysłany: 9 marca 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jajeczko-niespodzianka brzmi super :-D :-D :-D
    Ines, skąd wiesz tak precyzyjnie kiedy będzie owu?

    Ja to w tym cyklu nawet nie wiem na 100%, kiedy i w jaki dzień miałam swoją, bo akurat opuściłam jeden pomiar temperatury, sądząc, że jeszcze mam parę dni... ;)

    Alexiaa lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 10 marca 2016, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robie przerwę w staraniach.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 10 marca 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni trzymaj sie :-* i nie zostawiaj nas tutaj :-) odzywaj sie czasami :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2016, 07:57

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 10 marca 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ines jak pre-seed pomoże to tez sie skuszę ,wypróbuj :-D

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 10 marca 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę Wam kibicować. :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 10 marca 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni dlaczego robisz przerwę? wszystko w porządku? Wiesz ja Tobie mimo ze robisz przerwę bede dalej kibicować :) Odzywaj sie do nas jak będziesz miała chęci :) :-*

    Przed chwila czytałąm o pre-seed opis kuszący, ale cena wysoka moim zdaniem tuba 40g + 9 aplikatorów za 70-80zł, cenią sie. Ale ważne aby był efekt!

    Co sadzicie i oleju z wiesiołka -birze sie do od owulacji? Lub semie lniane? -mozna przez caly cykl...

    Wczoraj zamówiłam testy owulacyjne, jak skończy sie wredota @ to zaczynam z nimi przygodę :D

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila ;) wrote:
    Przed chwila czytałąm o pre-seed opis kuszący, ale cena wysoka moim zdaniem tuba 40g + 9 aplikatorów za 70-80zł, cenią sie. Ale ważne aby był efekt!
    ja stosuje conceive plus. Kupiłam tubkę 30 ml, do tego strzykawkę (nabieram 1-2 ml). Mam od jesieni :) Czy działa to nie mogę jednoznacznie powiedzieć, bo być może tsh jest u mnie głównym problemem, ale pomaga mi w dniach z owulacją, bo wtedy różnie u mnie, najczęściej sucho :/
    Kamila ;) wrote:
    Co sadzicie i oleju z wiesiołka -birze sie do od owulacji? Lub semie lniane? -mozna przez caly cykl...
    ja brałam, ale mi nie pomógł... Odniosłam wrażenie że tego śluzu mam z cyklu na cykl coraz mniej...
    Od czasu do czasu piję olej z siemienia.
    Mnie na śluz pomaga woda w sporych ilościach. Przynajmniej tak było latem.
    Kamila ;) wrote:
    Wczoraj zamówiłam testy owulacyjne, jak skończy sie wredota @ to zaczynam z nimi przygodę :D
    im bliżej owulacji polecam robić 2-3 razy dziennie :) Mnie wychodzi o tak różnych porach, że łatwo przegapić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2016, 12:28

    Kamila ;) lubi tę wiadomość

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 10 marca 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda87 dzieki! :)

    kupie siebie taki żel, tym bardziej ze u mnie tez często suchość. Wody pije sadze odpowiednio jak na te pore roku, tymbardziej ze mamy w domu filtry do wody z odwróconą osmozą i moj sprawdza jakość wody itp dosc czesto.

    Mysłalam o tym oleju z wiesiołka ale roznie pisza i juz sama nie wiem kiedy sie do bierze. A siemnie lniane mozna caly cykl, fajnie ze oba działaja tez na pazurki, włosy itp :)

    Jeszcze przed pierwsza ciaza zapytałam gina o testy, wspomniał ze nie każdemu sie sprawdzają i najlepiej (tak jak piszesz) robić przy owulacji co/do ok.12h z tym ze ja nie wiem juz kiedy jest u mnie owulacja :D Wiec bede robic do poludnia i wieczorem :) pierwszy cykl ;)


    Miłego dnia wszystkim :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2016, 12:57

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila ;) wrote:
    robić przy owulacji co/do ok.12h z tym ze ja nie wiem juz kiedy jest u mnie owulacja :D Wiec bede robic do poludnia i wieczorem :) pierwszy cykl ;)
    ja założyłam, że od najkrótszego cyklu (cykle mam 30-32 dni) odejmuje 17 dni (16-12 dni przed @ pojawia się owulacja), więc od tego dnia (przeważnie jest to 14 dc - 17 dzień od tyłu) robię testy :) jeśli kreska już była wyraźniejsza to robiłam 2-3 testy, czasem 5 co 2 - 3 h :P
    Polecam kupić dwa rodzaje testów - z all i jakieś z apteki żeby łatwiej zinterpretować wynik :) Te z apteki to był 1 na dzień, a z all ile chciałam :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2016, 14:10

    Kamila ;) lubi tę wiadomość

  • _Anetttt_ Koleżanka
    Postów: 45 14

    Wysłany: 10 marca 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popieram, jak zbliża się owulacja warto robić 2x dziennie, a jak pojawi się druga kreska nawet więcej. Ja właśnie teraz praktycznie chyba przegapiłam pozytywny wynik, bo musiał wypaść parę godzin wcześniej, niż było testowanie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Anetttt_ wrote:
    przegapiłam pozytywny wynik, bo musiał wypaść parę godzin wcześniej, niż było testowanie...
    mnie się wydaje, że wczoraj miałam pozytyw, bo była ładna kreska, powiedzmy że taka sama jak kontrolna, po mimo że dużo piłam herbaty... wieczorem były bladziochy...
    dziś z rana była ciemna kreska, ale jaśniejsza niż wczorajsza... Ostatnim razem jak stosowałam to musiałam trafić bardzo blisko LH, bo kreska testowa nie pozostawiała złudzeń,a w tym cyklu, to tak nie do końca jestem pewna...

  • _Anetttt_ Koleżanka
    Postów: 45 14

    Wysłany: 10 marca 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie właśnie było teraz identycznie. No to działajcie! :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetttt dzisiaj podziałaliśmy, ale nie wiem co z jutrem :/

    Kamila ;) lubi tę wiadomość

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 10 marca 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Mysle, ze tutaj zakotwicze, macie przyjemna atmosferke ;)

    Kamila - wiesiolka bierze sie do owulacji, siemie lniane mozna pic caly cykl. Jeden i drugi dziala swietnie, pod warunkiem dostarczenia sporej ilosci wody :) U mnie dodatkowo te nawilzacze plus cwiczenia nieraz przyspieszyly owulacje, takze jestem zadowolona. A wlosy i paznokcie tez sie poprawily, zwlaszcza ze wrocilam do naturalnego koloru po wieeelu latach rozjasniania :)

    Magda - najlepiej podzialac jutro i pojutrze poprawka, oczywiscie jesli macie mozliwosci czasowe ;)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Magda - najlepiej podzialac jutro i pojutrze poprawka, oczywiscie jesli macie mozliwosci czasowe ;)
    pojutrze na bank, bo oboje mamy wolne :)
    Gorzej z jutrem bo się mijamy zmianą :/

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 10 marca 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - zostaje Wam pozna, ciemna noc ;) i pojutrze. Z drugiej strony serducha co drugi dzien tez sa spoko, trzeba byc dobrej mysli :)

    U mnie sytuacja wyglada tak, ze 31 marca mam laparoskopie, zobacze po zabiegu jak sytuacja ze sluzem i wtedy ogarne temat tego zelu wspomagajacego zaplodnienie :)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 11 marca 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam do gry, po laparoskopii ani śladu :).

    Witaj Ines i Jagah!

    Magda87, ja też mam problemy z tarczycą. Moja gin jak zobaczyła wyniki to od razu przepisała mi euthyrox N25, i jodit200. Wczoraj dostałam się do endokrynologa ale totalnie mnie gość olał, nawet usg nie zrobił,tylko kasę wziął :[[[[. Wiec zapisałam się do innego i termin mam na 8 kwietnia. Nie pamiętam dokładnie wyników ale TSH mam powyżej 3, ft3 i ft4 w normie, ale przeciwciała bardzo wysokie, grubo ponad normę.

    werni, trzymaj się! Zaglądaj i wracaj szybko <3


    Ja przed dwa cykle brałam tabletki z olejem z wiesiołka do owulacji, i nie zauważyłam szczególnej różnicy. W pierwszym cyklu brania miałam plamienia po okresie ;/.

    werni lubi tę wiadomość

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 11 marca 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sosenka- kiedy dokładnie w dacie miałaś laparo? Mnie powoli ogarnia strach przed zabiegiem, chociaż wiem, że to będzie przełamanie złej passy w staraniach ;)

    U mnie 5dpo, teraz tydzień odliczania, wciąż mam nadzieję na Groszka ;)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
‹‹ 205 206 207 208 209 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ