X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki jak po świętach ?

    U mnie miło i rodzinnie, dużo spacerowania i straszne zmęczenie a teraz straszny tydzień w pracy mnie czeka, nie wiem jak wytrwam.

    Dzisiaj nie wytrzymałam i zrobiłam test i wiadomo, negatywny ale to dopiero 7 dpo więc nie liczyłam na wiele ;)
    Nadal biorę dupka do 26.04 i w ten dzień zrobię kolejny test bo mam też przyjąć dostinex.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2014, 10:40

  • Madziulka Autorytet
    Postów: 2152 794

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczynki,przyłączam się do waszego wątku.Staramy się z mężem już 17cykli,ale niestety na naturalną ciąże nie mamy szans ze względu na słabe nasienie.Podjeliśmy decyzje o in vitro i jesteśmy na etapie badań przygotowawczych.Pozdrawiam Was wszystkie



    relgh371ly1mtto9.png
  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka ja jestem na etapie oczekiwania mam róznie nie chce si e napalac wiem że zrobilam wszyskto zeby w ta ciaze zajsc:) okaze sie wielkie oczekiwanie na testowanie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulka wrote:
    Witam Was dziewczynki,przyłączam się do waszego wątku.Staramy się z mężem już 17cykli,ale niestety na naturalną ciąże nie mamy szans ze względu na słabe nasienie.Podjeliśmy decyzje o in vitro i jesteśmy na etapie badań przygotowawczych.Pozdrawiam Was wszystkie
    Witamy i trzymamy kciuki ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANDI87 wrote:
    hejka ja jestem na etapie oczekiwania mam róznie nie chce si e napalac wiem że zrobilam wszyskto zeby w ta ciaze zajsc:) okaze sie wielkie oczekiwanie na testowanie
    Podobnie jak u mnie, coś tam czuję ale nie chcę się napalać bo organizm i psychika potrafi sobie sama ciążę wmówić, choć nie powiem mam nadzieję ..

    ewcia21k, ANDI87 lubią tę wiadomość

  • MADZIA 87 Ekspertka
    Postów: 125 137

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki ewka za zyczonka, spoznione ale szczere rowniez ode mnie dla was:) musze powiedziec ze wczoraj robilam test owulacyjny i wyszly dwie mocne kreski troche zwariowalam juz bo jak wczesniej pisalam, bylam u ginekol. w zeszla srode i byl widoczny pecherzyk 13mm w jajniku, starania byly w piatek i sobote. Niedziela mialam luzik poniedzialek tez a we wtorek test owu wlasnie pokazal dwie mocne krski owu, no wiec na wszelki wypadek :P wykorzystalam meza wczoraj i dzis hihihihi szalone to wszytko

    ewcia21k lubi tę wiadomość

    nasze początki starań ( od listopada 2013)
    3jgxdqk3m228f53m.png
  • MADZIA 87 Ekspertka
    Postów: 125 137

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaluje tylko ze od wizyty u ginekologa przestalam mierzyc temp

    nasze początki starań ( od listopada 2013)
    3jgxdqk3m228f53m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich, równiez jestem rocznik 87.
    Jeszcze nie zaczeliśmy na powaznie sie starac o dziecko bo dopiero 2 miesiące temu odstawiłam pigułki. Ale myslę, że w nastęonym cyklu zaczniemy próbować. Boję, że się łatwo nie będzie bo moje cykle z przed pigułek pozostawiały wiele do życzenia.

    ;]

  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Sylwia,będziemy tutaj trzymać kciuki za Ciebie :)
    Napisz coś o sobie :)

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cóż mogę napisać o sobie. Jestem wściekła że dałam się namówić na antykoncepcję hormonalna w ogóle. Dla lekarzy oczywiście zamiast przyjrzec się bliżej problemowi łatwiej jest przepisac pigułki i po temacie. Przestałam brać z przekonania no i oczywiście dlatego, że chcę mieć dzidziusia. Zobaczymy co z tego będzie ;] Nie biorę pigułek drugi cykl ( a brałam chyba 6lat) i tak szczerze mówiąc to co się dzieje z moim organizmem jest dla mnie nowe. Boje się, że wróca znowu cykle bezowulacyjne i w ogóle problemy z miesiączką. Najchętniej już bym zachodziła w ciążę bez odczekania na oczyszczenie....
    Czy faktycznie czekać aż 6 miesięcy czy próbowac już wzcześniej?.. jestem niecierpliwa ;]

  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem nie zaszkodzi próbować mimo wszystko,a nóż się uda :)

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;]

  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, nie wiem, czy to Cię pocieszy, ale nawet regularne, książkowe cykle nie są gwarancją, że uda się szybko zajść w ciążę - ja nigdy nie miałam problemów z owulacją, czy regularnością okresów, a o dzidziusia staramy się już 12 cykl, a widywałam wykresy dziewczyn, które pomimo problemów i rozregulowanych cykli zaskakiwały po kilku miesiącach, więc tu wszystko jest jak na loterii ;-)

    oar89jcgzipdaets.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe koleżanki i trzymam za Was kciuki ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niby się zgadza.....
    Ale jakośc juz teraz się tym stresuje, bo ten cykl najprawdopodobniej jest bezowulacyjny. Robiłam testy - i niby wykazały zbliżająca się owulację natomiast temperatura i śluz wszystkiemu zaprzeczają.....
    no nic ;]

  • MADZIA 87 Ekspertka
    Postów: 125 137

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rany boskie, dzis mam taki świąd sutków ze szok, chyba dopatruje sie jakichkolwiek objawow ciązy \:P
    @ ma sie pojawić równo za tydzień ,wiec jestem ciekawa bo to byl jakby cykl kontrolowany przez lekarza. Widzialam ten malutki pecherzyk na monitorku usg i sobie myslalam ty maly no nie rob jaj, w tym cyklu damy rade :) Wali mnie juz dziewczyny chyba co? :P
    Milego dzionka wam zycze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2014, 09:30

    arizona 87, ewcia21k lubią tę wiadomość

    nasze początki starań ( od listopada 2013)
    3jgxdqk3m228f53m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MADZIA 87 wrote:
    rany boskie, dzis mam taki świąd sutków ze szok, chyba dopatruje sie jakichkolwiek objawow ciązy \:P
    @ ma sie pojawić równo za tydzień ,wiec jestem ciekawa bo to byl jakby cykl kontrolowany przez lekarza. Widzialam ten malutki pecherzyk na monitorku usg i sobie myslalam ty maly no nie rob jaj, w tym cyklu damy rade :) Wali mnie juz dziewczyny chyba co? :P
    Milego dzionka wam zycze :)
    Ha mam to samo, szukam sobie chyba objawów ciąży na siłę, a planowo też mam dostać za tydzień @.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. Ja mam teraz M i kompletnie nie mam czasu :-) Madzia 87 3mam kciuki. Ja dzis wieczorem ide do gina obejrzyc pecherzyki po clo- az tak zle z nim nie bylo. Dam znac co i jak pozniej. Pozdrawiam i witam nowe dziewczyny

  • MADZIA 87 Ekspertka
    Postów: 125 137

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka no to musimy dac rade :) Arizona 87 nie dziekuje zawczasu, tak cichutko sobie mysle ze kwiecien ma byc owocny :) duzo zajaczkow lata wokol mojego domku to moze bedzie prezencik :)

    arizona 87 lubi tę wiadomość

    nasze początki starań ( od listopada 2013)
    3jgxdqk3m228f53m.png
  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka

    własnie tak jet ze co miesiac mam objawy ciąży a potem @ a czasem nawet sobie sama psycha okres przesuwam

    Mnie zostały tylko 4 dni do testowania przygarniam kciuki

‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ