X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dzis mam ogropny dzien. Mialam rezonans piersi miec...ale rano przed wyjsciem zrobilam test...i... pojawila sie druga bardzo blada kreska... wiec pojechalam do sxpitala bo to doslownie cien cirnia. Byla moja siostra i widziala tez, poleciala po drugi test i tu w ogole historia... nasiusualam i od razu byla druga kreska ale po jakis dwoch minutach trzech juz nie byla widoczna. Panie z rezonansu kazaly przesunac badania bo jednak jest to dziwne... poplakalam sie z tych nerw... zrobilam krew. Wyniki wieczorem.

    Jagah, Owieczqa, Kamila ;) lubią tę wiadomość

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaneta- trzymam kciuki za potwierdzenie testu ;)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana oby to było to. Trzymam kciuki :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta oby Wam sie udało :-) to dobrze ,ze przełożyła rezonans jakby tak sie nie stało to miałabyś pozniej wyrzuty sumienia,ze mogłaś dzidzi zaszkodzić.

    Werni za Ciebie tez trzymam mooocno ;-)

    Kamila u mnie z tym jajnikiem tak samo zawsze tylko lewy boli ,a monitoring wykazał ,ze owu raz z lewego taz z prawego ,gin w sumie na to nic nie mówi ,wiec chyba tak juz mamy :-)

    Owieczqa sama mam koleżanki co pracują w szkole to wiem ile nieraz maja w domu roboty w związku z praca...

    werni lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • lunka87 Koleżanka
    Postów: 51 21

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane :)
    Ale mnie tu długo nie było, zaległości masa, aż się odnaleźć nie mogę

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta jak tam u Ciebie ?

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta, sciskam kciuki najmocniej jak się da. Za Werni już kilka dni trzymam hahaha.

    Alexia, co do pracy, ja bym chciała zmienisz szkole. Pracuje w podstawówce o najwyższym poziomie w mieście, więc i wymagania dyrekcji są kosmiczne. Wiecznie u nas prezydent, wójt, posłowie, kuratorzy oświaty i inne gady... Szkoleń cała masa. W zeszłym roku było u nas 28 rad pedagogicznych! Dosyć mam czasami...

    werni, Alexiaa lubią tę wiadomość

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcę dzidziunię, zwolnienie i macierzyńskie!!! ;)

    werni lubi tę wiadomość

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • lunka87 Koleżanka
    Postów: 51 21

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba będzie dzidziuś. Trzymam za Was kciuki :)

    Owieczqa, Alexiaa, Kamila ;), Dea28, Magda87, sosenka lubią tę wiadomość

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunka87 - no, ale jak to?! pisz wiecej szczegolow! :D
    No i czekamy na testa, i wiruski <3

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • lunka87 Koleżanka
    Postów: 51 21

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś test zrobiłam i to po południu i dwie kreski są :) kurcze sama nie wiem, miałam teraz tyle nerwów i stresów że nawet na forum nie zaglądałam i tak dziś sobie siedzę i czytam i sama nie wiem czemu zrobiłam test. @ ma być jutro więc może lipny test okaże się w najbliższych dniach :)

    Jagah lubi tę wiadomość

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunka87 - ale takie testy z zaskoczenia sa najlepsze! Nie czekasz, nie spogladasz w kalendarz, i bach, dziecko w drodze :) Gratuluje i czekamy na kolejne radosne wiesci :) <3

    lunka87, Kamila ;) lubią tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • lunka87 Koleżanka
    Postów: 51 21

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah - dziękuję <3, jeszcze się nie nastawiam, zobaczę, ale już panikuje bo myślałam, że nic z tego i w piątek impreza była :(

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunka87 - nie przejmuj sie, chyba do 8 tyg. zarodek jest chroniony, i alkohol do niego nie dociera ;) Moja pierwsza ciaza tez byla poczatkiem zakrapiana winem, a dziecko zdrowe, piekne i silne ;)
    Zrob kolejny test za kilka dni, no i umow wizyte u lekarza :) Badz dobrej mysli <3 I ciesz sie chwila! :D

    lunka87 lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • lunka87 Koleżanka
    Postów: 51 21

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah - dziękuję jeszcze raz :),mam nadzieję, że test był OK, poczekam dwa dni i zrobię kolejny :) i jak wyjdzie tak samo to w przyszły wtorek do pani doktor

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka moja znajoma ze swoim tak imprezowali codziennie ze małej nic nie jest. :) teraz ma dwa latka. :)

    Owieczka Hehe dzięki :*

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łooooo Lunka, alk. się nie przejmuj! Ja zaszlam w grudniu. Na sylwestra piłam cała noc, choć w sumie same drinki, ale jednak. Synuś zdrowy i nie chwaląc się bardzo inteligentny :D Zdrówka! A w lipny test nie wierzę ;)

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, moja temp. jest tak niska, że system sam zwariował i cofnął żekomo wykrytą wcześniej ovu. Masakra, dziwne to wszystko, bo w ovu truskałam jak z kranu :P

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka to chyba mogę Ci juz pogratulować ,jak wyszły dwie kreski to juz tak zostanie ;-) może przełamiesz zła passe i za Tobą my tu wszystkie polecimy :-D

    Anetka co u Ciebie Kochana ?

    Owieczqa moja corcia tez bardzo mądra nie chwaląc sie :-P teraz ja wazę do przedszkola i w grupie 3-4 latków nie ma tematu z tymi dziećmi,za to z 5 latkami to rozmawia o wszystkim :-) cieszę sie ,ze pomimo tego co przeszła -( wcześniactwa i do 4 miesiąca przy każdym piciu mleka robiła sie sina i przestawała oddychać ,była niedotlenione wiele razy ) wyszła tak ładnie i jest taka mądra i grzeczna dziewczynka.Walczymy tylko z zaburzeniami integracji sensorycznej ,ale to jest do wyprostowania :-)
    Od września dostała sie do przedszkola w moim mieście i codziennie bedzie juz chodzić ,mysle,ze wszystkie jej leki wtedy mina :-)
    A z ta tempką Twoja to dziwna sprawa a testy owu robiłaś ?

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexia, tak jak piszesz: świętnie, że mimo tak wielu przeszkód świetnie sobie radzi. Int. sensoryczna do wyrobienia ;)
    Co do mojej temp. nigdy wcześniej właściwie nie spr. temp., więc nie wiem nawet jak u mnie wygląda norma. Co do testów ovu, nie robiłam, choć zwykle czuję ovulacje, bo podczas <3 woda jak z kranu :D I tak było i teraz. W tym samym term., w którym wystąpiło plamienie. Mój gin. potraktował to plamienie jak znak ovulacji. Niby cytologia w normie, bo i ten Duphaston biorę pierwszy cykl, ponoć miał uregulować cykl a nie go zmieniać :/ Różnica temp. mierzonej z rana, a tej w ciagu dnia jest ogromna! O 6.30rano mam temp. 36,2 a o 14.00 37,00-37,2. Oczywiście wiem, że wiarygodna jest ta poranna. Już glupieję. Co ma być, to będzie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2016, 14:13

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
‹‹ 224 225 226 227 228 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ