X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki jest cien nadziejji, ze jest fasolka, ale jutro bede pewniejsza. Trzymajcie kciuki. Dam znac:)

    Dea28, Owieczqa, Jagah, werni, Alexiaa lubią tę wiadomość

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta, to super! Gorąco zaciskam kciuki :D <3 Oby się fasolka dobrze miała. Gratulacje :)

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka Gratulacje :)
    Aaneta Gratulacje ;)

    Alexiaa u mnie prawy jajnik chyba zapadł z sen. Bo owulacje znow mam z lewego, dzis byłam na monitoringu (13dc). Dostałam zastrzyk, w piątkę ide sprawdzić czy pękł pęcherzyk. Bede tez brac w tym cyklu duphaston, przez plamienia przed i długi czas trwania @, kolejny cykl pełen nadziei...

    Owieczqa lubi tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila, niech Cię ta nadzieja nie opuszcza. Musi się udać :) Ja kończę powoli Duphaston w tym cyklu. Ciekawe, czy jakiś efekt tego będzie.

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego wszystkiego zapomniałam do kiedy mam go brac :D ale w piatek na wizycie dopytam :)

    Owieczqa najgorsze jest rozczarowanie po tej nadziei...
    Dobrze ze mam owulacje, moze zastrzyk pomoze :)

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila ;) wrote:

    Owieczqa najgorsze jest rozczarowanie po tej nadziei...
    Dobrze ze mam owulacje, moze zastrzyk pomoze :)

    To uczucie jest mi akurat dobrze znane...
    Trzymam kciuki, oby pomógł :)

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunka87 super wieści! Trzymam kciuki aby kolejny test potwierdził ciążę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaneta trzymam kciuki za pozytywne wieści! :)

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, mam pytanko. Jeżeli test owulacyjny ma 2kreski, ale jest negatywny (druga kreska jest słabsza) to oznacza, że owulacja była na pewno? Tzn. czy gdyby cykl był bez owulacyjny, to kreska byłaby 1? Kurczę, nie mam pojęcia jak to działa :) Wiem, że się powtarzam, ale ciągle zastanawia mnie to obniżenie temp., a że mąż kupił testy ovu, to zrobiłam. Opublikowała w galerii. Będę wdzięczna za Wasze wskazówki, bo nie znalazłam podobnego cyklu do mojego.

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaneta- trzymam kciuki i czekamy na pozytywne wiadomosci ;)

    Owieczqa- test owulacyjny wskazuje pik LH i nie jest zadnym potwierdzeniem wystapienia owulki. Roznie sie zdarza, chociaz zazwyczaj w cyklach bezowulacyjnych zaobserwowalam po prostu same negatywne testy. Czasem owulacja robi kilka podejsc i moga wychodzic pozytywne testy z rozna czestotliwoscia w kolejnych dniach cyklu, no generalnie to mozliwosci jest wiele :D Nie wiem jak sprawdzic Twoj test owu w galerii (jesli mozesz, to skopiuj linka do testu), ALE mnie tez zastanawia Twoj spadek temp., zwlaszcza ze bierzesz duphaston i ta T powinna byc po prostu wyzsza. Moze zagniezdzenie? :) Czas, czas, czas.. wszystko sie wyjasni, tym bardziej ze to Twoj taki pierwszy wstepny cykl z wykresem i pomiarami :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2016, 21:59

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Jagah, jesteś złota, bo ja tu już wariuję. Piszę jak potłuczone na tyłu forach na ovu i nie uzyskała odpowiedzi, więc dziękuję <3 Coś mam problem z kompem i działań na telefon. ale spróbuję go wkleić :)

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqa- proponuje wino i luzik, spokoj w glowie, bez dodatkowego nakrecania siebie! ;)

    Mamy prawdopodobnie az DWIE forumowe ciaze, co dobrze wrozy dla kolejnych oczekujacych ;) Zaraz zacznie sie MAJ, i zycze sobie i Wam, by z kazdym nastepnym cyklem - pojawialy sie nowe brzuszki <3

    werni, Alexiaa, Kamila ;) lubią tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie te temp. martwiła mnie i zastanawiała nie tyle ze względu na ciążę, a bardziej pod kątem tego, czy wszystko ze mną w porządku :) Chciałabym zieloności, ale nie za wszelką cenę, bo i zdaję sobie sprawę z tego, że czy ciąża, czy nie temp. najpierw powinna wzrastać po ovu, a tu takie coś :)
    Oby każda mogła się pochwalić dwiema kreseczkami <3
    P.S. Coś mi nie wychodzi to kopiowanie :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2016, 22:23

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://cdn.ovufriend.pl/cms/File/gallery_tests/9e81202a255ec8c70bb908d4ef31a277.jpg

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Ana_08 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie dziewczyny:-)
    Z racji późnej pory nie będę Was zamęczać długimi wywodami. Jestem rocznik 87 więc dołączyłam. Z mężem staramy się 1,5 roku o dziecko. Ja mam PCO a M. małą ruchliwość plemników. 6 cykli z CLO i lipa:-( . W wakacje będziemy podchodzić do 1 IUI. Mam nadzieję, że 2016 rok przyniesie realizację marzeń...

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Ana.

    Gratulacje dziewczyny :) powtórzycie testy bety i będziecie pewniejsze :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Ana :)

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Ana :-)

    Aneta to wspanialeee :-) tak długo na to czekaliście :-) czekamy z niecierpliwoscią na info :-)

    Kamila zobaczysz w nastepnym cyklu czy tez z lewego bedzie a powiem Ci,ze mnie z reguły zawsze bolał lewy a owulacje tez z prawego miałam bo monitoring wykazał,wiec z tym bólem to nie ma reguły.A zastrzyk dostałaś bo pecherzyki nie pękają ? Czy tak na wszelki wypadek Ci dał ? Bo tez sie nad tym zastrzykiem zastanawiałam ostatnio ale gin zawsze mówił ze monitoring wskazuje,ze pękają.

    Owieczqa nie mogę niestety sprawdzić Twojego linku z temp. Może napisz pare tempek przed owu w trakcie i zaraz po to lukne na nie :-)

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexia, w linku jest test ovu z wczoraj. Co do temp.:
    11dc 36.1
    12-15dc 36.2-36.3

    16dc (prawdopodobną ovul.) spadek 36.0

    17-20dc 36.4-36.5

    21dc 36.3
    22-24dc (do dziś) 36.2

    Tak to się u mnie przedstawia. Dziś o 6.30 zmierzyła m temp. była 36,2, potem zasnęłam na godzinę, po przebudzeniu zmierzyłam o 7.30 temp. 36,7.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2016, 11:22

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ana :) Miło ze dołaczyłas ;)

    Alexiaa tak, dostałam zastrzyk na pękniecie pęcherzyka, na Usg byly dwa duze (nie pamietam wielkosci) pokazywał i mówił ale z emocji zapomniałam :D dopiero w piatek ide sprawdzić czy pekł, mam nadzieje ze nie bedzie za pozno by sprawdzić. Teraz trzeba dzialac <3 ale jak trzeba to sie odechciewa...macie tak?

    W tym cyklu brałam olej z wiesiołka (do wczoraj) w poprzednim siemnie lniane i jest różnica u mnie. Dzis zaczynam pic siemnie lniane, takze polecam :)


    Owieczqa, nie pamiętam czy pisalas skąd jestes? co do mierzenia temp nie pomogę, poniewax nie mierzyłam nigdy. U mnie przy mojej alergii ciezko by bylo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2016, 11:51

    ma6n13bx3stfpcr8.png
‹‹ 225 226 227 228 229 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ