X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa ja aplikuję 1,5-2 ml. Nie wiem czy to jest łyżeczka, ale z ciekaowći sprawdzę wieczorem jak wrócę z pracy.
    Nie wiem ile ml mają te w osobnych aplikatorach, ale ja za pierwszym razem nabrałam chyba 3 czy 4 ml i to było dużo za dużo... Później zmniejszyłam i obojgu nam spasowało :)
    Co do aplikowania... gdzieś widziałam rysunek, że wstrzykuje się w podobny sposób jak sprawdza szyjkę, ale u mnie się to nie sprawdziło... Grawitacja była przeciwko :P

    Uciekam do pracy :)

    Alexiaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki beta z wczoraj 55,34. Wiec przyrosla. W pn dalej beta! Oby sie fasolka trzymala:) witaj Ana:)

    Jagah, Alexiaa, Ania-nowa, lunka87, Kamila ;), Dea28, werni lubią tę wiadomość

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta - gratulacje, oby beta pięknie rosła, dla Ciebie- zdrowej ciąży :) I obeszło się bez inseminacji, zmieniłaś coś w tym cyklu czy po prostu miałaś milion spraw na głowie, i nie było czasu na rozmyślanie o dziecku? ;)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedziałam ,ze bedzie dobrze :-) jeszcze raz gratulacje Aneta ;-*

    No wlasnie coś zmieniliście,ze sie udało ?

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda dzięki za instrukcje :-) tez szczykawka bede aplikować :-) jutro będziemy testować ,jutro mam 10dc owu zazwyczaj 12-13 dc.

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • lunka87 Koleżanka
    Postów: 51 21

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa- 3 cykle bez żelu ( w tym jednego w sumie nie liczę bo to po odstawieniu tabletek i organizm swirowal) i 1 cykl z żelem

    Ja mam bez aplikatora i powiem Wam ze bez strzykawki sobie poradziłam :)

    Alexiaa lubi tę wiadomość

  • lunka87 Koleżanka
    Postów: 51 21

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta gratulacje :)

    Ja jeszcze na becie nie byłam

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaneta GRATULACJE! ;)

    Ja zel mam także w tubce i radzimy sobie bez strzykawki :)

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WOW dziewczyny, ale Wy tu już się napisałyście :) Ja dziś cały dzień w szkole.... najpierw lekcje, potem rada pedagogiczna do 19 ;/ Jutro szkolenie, jakaś masakra...... :( Mam dosyć i chcę odpocząć! Najlepiej na macierzyńskim :)

    Alexia, ja mam do Poznania 130km, więc taka sama droga :D Wybieram się właśnie na majówkę pokazać małemu zwierzaki w zoo.

    Aneta, gratuluję :)

    A co do moich temperatur, dziś wzrost. W końcu, choć jeszcze niewielki. Dziś cycki mnie tak bolą, że dotknąć nie mogę. Masakra. Co do serduszkowania, my jakoś szalejemy w tym cyklu, ale to akurat nie jest jakieś na siłę, ani planowane.... Ostatnio mężulek mnie o 2.00 obudził. Nie wiedziałam, czy zaznaczyć serduszko rano, czy wieczorem hahahha :)
    Gaduła ze mnie, wiem. Dlatego zaczynam uzupełniać pamiętnik ;)

    lunka87 lubi tę wiadomość

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka lec na bete:) wiecie co nic totalnie nie zmienillismy oprocz tego, ze w ogole nie myslalam o ciazy. Wiedzialam, ze podchodzimy do inseminacji, miallam miec rezonans. Rzadziej sie kochalismy bo wlasnie wiedzialam, ze lepiej zebym przrd rezonansem nie zaszla w ciaze. ...wiec chyba to prawda, ze trzeba sie odblokowac. W ogole w to nie wierzylam. A tu...jak nie myslalam to zaskoczylo:) po 20 cyklach staran. Wam tez sie wszystkim uda... ! :)
    Lunka, test robilas?

    lunka87, Ania-nowa, Alexiaa lubią tę wiadomość

  • lunka87 Koleżanka
    Postów: 51 21

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta 3 zrobiłam. Na każdym dwie kreski. Na amilu najmocniejsza i to robiony po poludniu a nie rano ;)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka Aneta gratuluję :) wiedziałam że Tobie się uda :)

    Ja walczę dalej. Zaczęłam nowy cykl.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni, Tobie też się uda... jak każdej z nas <3 Głęboko w to wierzę :D

    werni lubi tę wiadomość

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Owieczka :* <3

    Owieczqa lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni trzeba walczyć ,a po przykładach dziewczyn którym sie udaje po wielu miesiącach starań wiemy,ze warto :-)

    Owieczqa my planujemy w majówkę do Wrocławia jechać do Zoo ;-) w sumie drogę mamy tą samą,a we Wrocku w zoo bardziej nam się podoba ;-) wiecej jest zwierzaków i bliżej można je zobaczyć :-D

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni trzymaj się! Na pewno się w końcu uda!
    Ja jutro rozpocznę nowy cykl...

  • lunka87 Koleżanka
    Postów: 51 21

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiecie jak to jest ze stosowaniem kropli do nosa????
    Ja mam przewlekły katar i używam otrivin ale teraz jak jest fasolka to nie wiem co robic a oddychać juz nie moge :( pomóżcie

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia trzymaj sie :-*

    Dziewczyny odebrałam wyniki i prolaktyna - 12,6 , testosteron - 32,12 - wyniki teraz super ,ale mimo to nie liczę ,ze sie uda ostatnio mam takie przemyślenia ,ze jak ma sie udać to i choć wyniki beda poza norma bedzie dzidzia -znam wiele takich przypadków,ze pomimo wielkich przeszkód i problemów była ciąża ...
    Moja dobra koleżanka zaczynała sie starac ze mną w styczniu 2015 ,zaszła w drugim cyklu pomimo mocnego stanu zapalnego w cytologii wyszła jej gr.3 B.mocna dysplazja czyli wczesny rak szyjki macicy ,miała plamienia i tarczyce chora a pomimo to im sie udało, na szczęście wszystko dobrze sie skończyło po wielu miesiącach strachu o siebie i dziecko po porodzie miała konizacje szyjki na szczęście wycięli tylko cześć i po badaniu okazało sie ,ze zmiany sie cofnęły :-) teraz ma gr.2 mały jest zdrowy i ma 4 miesiące juz. Robiła cytologię co roku tylko gin pobierał patyczkiem a nie szczoteczka i zrobił niedokładnie wczesniej i dlatego stan zapalny tak sie posunął daleko, a najgorsze było to,ze jak gin zadzwonił ze ma przyjechac bo cytologia wyszła zła to zrobiła szybko test przed wizyta u niego i wyszły 2 kreski,była załamana wtedy .

    Dwie moje kolezanki używając antykoncepcji zaszły w ciąże wiec ja juz nie wiem... Każdej z nas sie uda ,ale sie rozpisałam :-P Wy tez macie czasami takie wrażenie,ze te wszystkie leki i badania sa niepotrzebne ? Bo jak ma byc fasolka to i tak sie pojawi ;-)

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka mi laryngolog zapisała Rhinazin do nosa podczas starań jak jej powiedziałam,ze może byc fasolka ,kiedy masz wizytę u gina ?

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • lunka87 Koleżanka
    Postów: 51 21

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We wtorek dopiero . A nie oddycham już :( poczytalam na forum i użyłam kropli bo myślałam ze sie uduszę :(

‹‹ 227 228 229 230 231 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ